Архів 2009

Коментарі відсутні 452 перегляди

Аналіз пропуску високого сніго-дощового паводку на річках Закарпатської області в період з 25 по 29 грудня 2009 року

Аналіз пропуску високого сніго-дощового паводку на річках Закарпатської області в період з 25 по 29 грудня 2009 року. 1.Розвиток гідромеорологічної ситуації За рахунок відлиги, сніготанення та сильних дощів, сума опадів за 24-26 грудня склала в окремих пункта понад місячну норму (з врахуванням снігозапасів до 15-20 мм) до 103 мм- Боржава-Довге, до 151 мм Тересва-Усть-Чорна, до… Читати повністю »

Коментарі відсутні 454 перегляди

Оперативна інформація про водогосподарську ситуацію на річках Закарпатської області на 14:00 27 грудня 2009 р

Оперативна інформація про водогосподарську ситуацію на річках Закарпатської області на 14:00 27 грудня 2009 р 1.Гідромеорологічна ситуація У верхів’ях річок спостерігається зниження рівнів води. Паводкова хвиля проходить на р.Тиса на україно-угорському кордоні з досягненням І ступеню захисту ( по-чатковий вихід на заплаву у міждамбовий простір) на р.Боржава у нижній течії на ділянці сс.Н.Ремети – Вари… Читати повністю »

Коментарі відсутні 339 переглядів

Оперативна інформація про водогосподарську ситуацію на річках Закарпатської області на 18:00 26 грудня 2009 р

1.Гідромеорологічна ситуація Минулої доби по області пройшли дощі, дуже сильні (що місцями наближались до місячної нор-ми) до 82 (Усть-Чорна, Р.Мокра). На річках області продовжувались підвищення рівнів води з досяг-ненням ІІ-ІІІ ступіню протипаводкового захисту, виходом води на заплави підтопленням сільгоспу-гідь та заплавних автодоріг амплітуда з початку паводку склала на притоках та Верхній Тисі до 2,5 м… Читати повністю »

Коментарі відсутні 403 перегляди

Оперативна інформація про водогосподарську ситуацію на річках Закарпатської області на 12:00 26 грудня 2009 року

1.Гідромеорологічна ситуація Минулої доби по області пройшли дощі, дуже сильні (що місцями наближались до місячної норми) по басейнах рр..Теребля Тересва – до 82 (Усть-Чорна, Р.Мокра) по басейну р.Латориці до 71 мм (р.Піня -с.Поляна) по басейну р.Уж до 51 ( с.Зарічево) по басейну р.Тиси до 39 мм ( Рахів, Хуст) За рахунок інтенсивних дощів на річках… Читати повністю »

Коментарі відсутні 353 перегляди

Оперативна інформація про водогосподарську ситуацію на річках Закарпатської області

Минулої доби по області утримувалась тепла, з дощами 1-8 мм, погода. На більшості річок відбувалось поступове зниження рівнів води. На р. Боржава-В.Ремети сформувався максимальний рівень На Латориці і Тисі в районі м.Чоп продовжується підвищення рівнів води на 1.0-2.0 м . Введено^ І ступінь ППЗ на водпостах р.Латориця – м.Чоп та р.Стара- с.Зняцево (підйом води до… Читати повністю »

Коментарі відсутні 345 переглядів

Угорщина розробляє концепцію розвитку басейну рікТиса-Батар-Паладь-Тур

На запрошення Верхнє-Тисайської Дирекції охорони довкілля та водних справ ” в м.Ніредьгаза 15-17 грудня група спеціалістів Закарпатського облводгоспу та міжрайонних управліннь водного господарства взяла участь у роботі семінару проекту “Збереження природних цінностей басейну рр.Тиса-Батар-Паладь-Тур” в рамках програми, яка фінансується Європейською економічною зоною, фінансовим механізмом Норвегії та Угорською Республікою. Мета проекту – розвиток системи протипаводкового захисту,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 496 переглядів

В рамках реалізації проекту програми партнерства Румунія – Україна підготовлено проект угоди про створення українсько-румунського транскордонного біосферного резервату в Мармароських горах

Проект “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса” спрямований не тільки на покращення протипаводкового захисту в басейні Верхньої Тиси, але і на подолання екологічних проблем в регіоні, збереженні природних цінностей цільової території проекту. Одним із завдань проекту було підготувати проект угоди про створення українсько-румунського транскордонного біосферного резервату. Оскільки… Читати повністю »

Коментарі відсутні 392 перегляди

Нещодавно на виконання Програми Комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиса та в рамках реалізації проекту “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення навколишнього середовищана на прикордонній українсько-румунський ділянці р. Тиси” програми партнерства Румунія – Україна було розпочато будівництво радіорелейної лінії (РРЛ)

Нещодавно на виконання Програми Комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиса та в рамках реалізації проекту “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення навколишнього середовищана на прикордонній українсько-румунський ділянці р. Тиси” програми партнерства Румунія – Україна було розпочато будівництво радіорелейної лінії (РРЛ), яка дасть змогу створити надійний швидкісний канал передачі даних між Центром збору і обробки інформації… Читати повністю »

Коментарі відсутні 386 переглядів

Проведено зустріч Заступників Уповноважених Урядів України і Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах за участю експертів робочих груп Сторін із захисту від шкідливої дії вод з оглядом гідротехнічних споруд

7 – 8 грудня в Угорщині та 9 – 10 грудня 2009 року в Україні відбулась зустріч Заступників Уповноважених Урядів України і Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах за участю експертів робочих груп Сторін із захисту від шкідливої дії вод з оглядом гідротехнічних споруд на прикордонних територіях обох країн. Українську делегацію на… Читати повністю »