Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Коментування вимкнено 89 переглядів

Бенефіціари проєктів потребують державної підтримки і вдосконалення законодавства

  У четвер, 2 липня, y залі Вченої ради Ужгородського національного університету, за ініціативи Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації, відбулося засідання «круглого столу» з організаціями та установами області, які реалізують транскордонні проєкти в рамках прикордонного співробітництва «Польща–Білорусь–Україна» та «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна» ЄІС 2014–2020. У засіданні взяли участь представники органів влади –… Читати повністю »

Коментування вимкнено 80 переглядів

На Виноградівщині будують 9,6 кілометрів лівобережної дамби річки Тиса

   30 червня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Юрій Фурик та в.о. начальника Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Євген Кедик здійснили робочий виїзд з метою перевірки ходу робіт із будівництва лівобережної дамби між селами Теково і Пийтерфолво. Як зазначив в.о. начальника міжрайонного управління водного господарства… Читати повністю »

Коментування вимкнено 152 перегляди

На Затисянщині продовжуються роботи з реконструкції дамби р. Тиса

У минулому році відбулося підписання грантового контракту для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами в межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». На сьогоднішній день значна частина робіт з реконструкції лівобережної дамби р. Тиси вже проведена.       Будівельні роботи виконуються силами підрядної організації ПрАТ «Виноградівська ПМК… Читати повністю »

Коментування вимкнено 100 переглядів

SAFETISZA: співпраця з угорськими експертами продовжується он-лайн

Минулого тижня в он-лайн режимі відбулася українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. У зустрічі взяли участь керівник проєкту, начальник БУВР Тиси Олег Кисіль, представник угорської партнерської організації, Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ, координатор проєкту,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 182 перегляди

На дамбі р.Тиса продовжуються вимірювання щільності ґрунту

На виконання заходів проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA робоча група БУВР Тиси в складі заступника начальника Бенеша С.М, начальника технічного відділу Яковюк К.О. та головного інженера проєкту ВКП «Закарпаттяводпроєкт» Шпака О.В. здійснила черговий виїзд на об’єкт «Реконструкція лівобережної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 221 перегляд

Захист Затисянщини від паводкових вод річки Тиси спільними зусиллями України та ЄС

У минулому році Басейнове управління водних ресурсів річки Тиси (БУВР Тиси) та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали Грантовий контракт для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Стартовий… Читати повністю »

Коментування вимкнено 330 переглядів

Продовжуються роботи по захисту від паводків на Виноградівщині (відео)

У ці весняні дні продовжуються розпочаті в кінці 2019 року будівельні роботи з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня Виноградівського району. Ці роботи проводяться в рамках впровадження спільного українсько-угорського інфраструктурного проєкту «Зміцнення тарнскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). Будівельні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 2 939 перегляди

Увага! Конкурс!

До Дня Дунаю, який вже традиційно відзначаємо у кінці червня, БУВР Тиси разом з співорганізаторами оголошує творчий конкурс для школярів екологічного спрямування «Тиса-молодша сестра Дунаю». Всі ми, жителі Закарпаття, проживаємо в басейні річки Тиси, а хтось і безпосередньо на березі самої Тиси або однієї з її приток та численних струмків, що несуть свої води до далекого Дунаю…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 178 переглядів

Триває впровадження інфраструктурної частини проєкту SAFETISZA

У ці весняні дні продовжуються розпочаті в кінці 2019 року будівельні роботи з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня Виноградівського району. Ці роботи проводяться в рамках впровадження спільного українсько-угорського інфраструктурного проєкту  «Зміцнення тарнскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). Будівельні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 172 перегляди

Експерти Виноградівського МУВГ провели заміри щільності ґрунту

Нещодавно, у рамках впровадження проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA (Безпечна Тиса), Виноградівське міжрайонне управління  водного господарства, яке є партнером проєкту,  отримало сучасний прилад для вимірювання щільності ґрунтів  ZORN ZFG 3.0. Даний прилад призначений для точного визначення динамічного модуля… Читати повністю »