Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Коментування вимкнено 101 перегляд

Придбано додаткове обладнання для експлуатаційних робіт

У вересні 2021 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації придбавши два сучасні трактори типу МТЗ 892 та причіп. Також, згідно… Читати повністю »

Коментування вимкнено 118 переглядів

Моніторинговий візит в рамках реалізації проєкту SAFETISZA

Минулого тижня експерти Технічної підтримки впровадження та управління програм транскордонного співробітництва Європейського Інструмента Сусідства (TESIM) відвідали з моніторинговим візитом Закарпатську область і провели ряд зустрічей з Головним бенефіціаром та партнерами Проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (Грантовий… Читати повністю »

Коментування вимкнено 169 переглядів

На Закарпатті обговорили питання щодо управління водними ресурсами та відходами

10-11 грудня 2021 р. у с. Колочава Хустського району відбулося виїзне засідання Басейнової ради річки Тиса та круглий стіл «Колочава ЕКО: плани управління водними ресурсами, відходами та ризиками затоплення», котрі об’єднали представників Державного агентства водних ресурсів України, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Міжнародної комісії з захисту річки Дунай, міжнародного проєкту «APENA-3», профільних департаментів Закарпатської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 226 переглядів

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТА SAFETISZA НА ЗАТИСЯНЩИНІ

На запрошення Партнера міжнародного проекту міжнародної технічної допомоги (Грантовий контракт №HUSKROUA/1701/LIP/003),  8 грудня, відбулась зустріч експертів  Виноградівського МУВГ з представниками органів місцевого самоврядування, старостами сіл Сасово та Чепа – Криванич І.В. , Матій С.Ю. Під час зустрічі було проведено огляд та обговорення ходу будівництва, питання впровадження запланованих заходів,  з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса.  Оглянули реконструйовану… Читати повністю »

Коментування вимкнено 180 переглядів

Роботи з укріплення берега р.Тиса в рамках проєкту SAFETISZA

Минулого року під час обстеження берегової лінії р.Тиса було виявлено катастрофічний розмив берега внаслідок проходження сильного паводку у червні 2020 року на ділянці, яка розташована близько до лівобережної дамби р.Тиса поблизу с.Гетеня. Розмив несе загрозу руйнуванню дамби, реконструкція якої здійснюється в рамках Проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 230 переглядів

Проведено робочі зустрічі з партнерами у проєкті SAFETISZA

У середу, 3 листопада, відбулися чергові робочі зустрічі партнерських організацій, які домовилися спільно впроваджувати українсько-угорський інфраструктурний проєкт  «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). Згідно плану виконання заходів проєкту експерти Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса провели зустрічі з представниками партнерських організацій… Читати повністю »

Коментування вимкнено 214 перегляди

Відео-підсумок прогресу діяльності проєкту SAFETISZA (другий рік)

Пропонуємо Вашій увазі короткий (2 хв) відеосюжет з ілюстрацією заходів, які виконуються в рамках проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA).      Довідка. Проєкт SAFETISZA нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна… Читати повністю »

Коментування вимкнено 174 перегляди

Відбулася робоча зустріч з партнером проєкту SAFETISZA Берегівською райдержадміністрацією

У вівторок, 28 вересня, в рамках впровадження інфрастурктурного проєкту «Зміцнення тарнскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA), начальник БУВР Тиси, керівник проєкту Олег Кисіль і експерти БУВР Тиси провели виїзну робочу зустріч з партнерською організацією Берегівською райдержадміністрацією. Берегівська районна державна адміністрація є правонаступником… Читати повністю »

Коментування вимкнено 256 переглядів

До ювілею Дня Європейського Співробітництва проект «SAFETISZA» провів еколого-освітній захід для молоді

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса вже другий рік поспіль успішно впроваджує  на території Затисянщини (частина оновленого Берегівського району) великий інфраструктурний проєкт «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». З метою підвищення обізнаності щодо результатів проекту та питання протипаводкового захисту території Затисянщини… Читати повністю »

Коментування вимкнено 300 переглядів

Робоча зустріч з угорським партнером проєкту SAFETISZA

13-14 вересня, згідно з планом виконання заходів, у м.Матесалка, Угорщина, відбулася чергова українсько-угорська робоча зустріч експертів у рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Приємно було цього разу зустрітися партнерам у традиційному форматі і поспілкуватися віч-на-віч. Українську сторону представляли… Читати повністю »