Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Коментування вимкнено 127 переглядів

Робоча поїздка в рамках проведення інфраструктурної частини проєкту SAFETISZA

У четвер, 12 березня, заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Сергій Бенеш спільно з фахівцями Технічного відділу БУВР Тиси, за участі працівників Виноградівського МУВГ, Генерального підрядника та інженера з технічного нагляду провели огляд будівельних робіт з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня Виноградівського району. Ці роботи проводяться в рамках впровадження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 85 переглядів

Партнер проєкту SAFETISZA розпочав тренінги для школярів Затисянщини

  Вчора, 11 березня, експерти Громадської організації «ЕКОСФЕРА» розпочали еколого-освітню програму «Зелена школа» для школярів загальноосвітніх шкіл Виноградівського району в рамках впровадження українсько-угорського проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Метою проєкту є посилення транскордонного управління водними ресурсами та зменшення збитків… Читати повністю »

Коментування вимкнено 109 переглядів

Семінар зі стейкхолдерами проєкту SAFETISZA відбувся в м.Виноградів

27 лютого у приміщенні Виноградівської РДА відбувся семінар для стейхолдерів проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». У семінарі взяли участь представники Виноградівської райдержадміністрації, Виноградівського міжрайонного управління водного господарства, освітяни Виноградівщини, на території якої реалізується спільний українсько-угорський проєкт. Від імені головного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 99 переглядів

Безпечна Тиса, або як спільно запобігти ризикам у транскордонному басейні (журнал “Водне господарство”)

Довідка. Проєкт HUSKROUA/1701/LIP/003 впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Більше про проєкт: https://safetisza.buvrtysa.gov.ua/ Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc. Джерело інформації: Журнал “Водне господарство” №1-2 (152-153) 2020

Коментування вимкнено 99 переглядів

Відбулася робоча зустріч з угорським партнером проєкту «SAFETISZA»

Протягом 29-30 січня 2020 року в м. Матисалка (Угорщина) відбулася робоча зустріч з угорським партнером проєкту. Основною метою зустрічі було обговорення прогресу реалізації проєкту, стану виконання заходів за робочим графіком, зокрема щодо проведення тендерних процедур на виконання будівельних робіт та закупівлі обладнання. Підведено піврічні підсумки діяльності обох сторін. Експерти сторін обговорили адміністративні, фінансові та технічні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 166 переглядів

Засідання Басейнової ради р. Тиса (відео)

У Виноградові цими днями пройшло засідання басейнової ради р. Тиси. Учасники зібрання обговорили шляхи зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур, а також ряд інших питань.    Джерело інформації: Телекомпанія М-студіо

Коментування вимкнено 190 переглядів

Паводки на Закарпатті: шляхи вирішення проблеми (відео)

❓Як реконструкція дамби вплине на протипаводкову ситуацію в Україні та Угорщині? ❓Які місця в області також потребують протипаводкової діяльності? 🖇Про це і не тільки,  прямий ефір з начальником басейнового управління водних ресурсів р. Тиса Олегом Кисілем.  Джерело інформації: UA: Закарпаття

Коментування вимкнено 123 перегляди

БУВР Тиси оголошено процедуру відкритих торгів на придбання вимірювальних приладів в рамках реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «SAFETISZA»

З серпня цього року БУВР Тиси разом з партнерськими організаціями впроваджує спільний українсько-угорський проект «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур»Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Наразі триває подання пропозицій на придбання обладнання, а саме: Динамічний вимірювач щільності ґрунту (Щільномір) типу Zorn ZFG 3.0… Читати повністю »

Коментування вимкнено 354 перегляди

4 грудня 2019 р. відбулося засідання Басейнової ради річки Тиса

4 грудня 2019 р. об 11 годині у м. Виноградів у малій залі районної державної адміністрації відбулося друге засідання Басейнової ради річки Тиси. Відкрив засідання голова Басейнової ради Шпонтак Ю.М. та привітав присутніх членів Басейнової ради річки Тиси, представників влади та водогосподарських організацій області, науковців, громадськість та ЗМІ. Також із вітальним словом виступив заступник міського… Читати повністю »

Коментування вимкнено 138 переглядів

На Виноградівщині коштом Євросоюзу розпочали реконструювати лівобережну дамбу

У вівторок, 26 листопада, у Виноградові відбулася Стартова конференція проекту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA (Безпечна Тиса). Проект впроваджується у рамках Програми транскордонного співробітництва ЄС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014 – 2020 за партнерства Верхнє-Тисайської Дирекції водного господарства (Угорщина), Виноградівського міжрайонного управління… Читати повністю »