Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Коментування вимкнено 83 перегляди

Обстеження берегової лінії р.Тиса

25 березня 2021 року, після проходження весняного паводку заступник начальника БУВР Тиси, експерт проєкту Сергій Бенеш та фахівці управління провели обстеження лівого берега р.Тиса на ділянці, де проводиться реконструкція захисної дамби згідно з робочим проєктом «Реконструкція лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня Виноградівського району. Коригування». У ході обстеження комісією виявлено, що частина побудованої… Читати повністю »

Коментування вимкнено 109 переглядів

Екологічна освіта для школярів Затисянщини – відео

Пропонуємо Вашій увазі відеосюжет про проведення занять «Зеленої школи» з учнями загальноосвітніх шкіл регіону Затисянщина Виноградівського району. Однією з найбільш актуальних проблем для довкілля Закарпаття є недопущення засмічення побутовими відходами русел річок. Тому правильне поводження з твердими побутовими відходами – основна тема цих занять, які відбулися в рамках проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими… Читати повністю »

Коментування вимкнено 138 переглядів

Завершення партнерської співпраці з Виноградівською райдержадміністрацією

3 лютого відбулася виїзна робоча зустріч з місцевими партнерськими організаціями в рамках впровадження інфрастурктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA) за участю начальника БУВР Тиси, керівника проєкту Олега Кисіля і експертів БУВР Тиси. Участь у робочій зустрічі взяли представники двох… Читати повністю »

Коментування вимкнено 153 перегляди

Лівобережна дамба р.Тиса є головним обєктом інфраструктурної частини проєкту SAFETISZA

Великим лихом для Виноградівського району стали катастрофічні паводки минулих років, особливо у 1998 і 2001 роках, коли внаслідок прориву дамби паводкові води р.Тиса затопили значну частину території та поселень Затисянщини. Після останніх паводків у рамках державної протипаводкової програми було реконструйовано 22,4 км з 31,9 км системи протипаводкового захисту (Королево-Вілок), але через відсутність фінансування роботи не… Читати повністю »

Коментування вимкнено 228 переглядів

В БУВР Тиси відбулася технічна нарада щодо влаштування локального Протипаводкового центру в рамках проєкту SAFETISZA

17 грудня у конференц-залі БУВР Тиси пройшла робоча нарада з технічних питань впровадження Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, Грантовий контракт №HUSKROUA/1701/LIP/003. Зокрема, експерти Басейнового управління водних ресурсів та Виноградівського МУВГ розглянули… Читати повністю »

Коментування вимкнено 219 переглядів

Співпраця з зацікавленими організаціями у проєкті SAFETISZA

У вівторок, 2 грудня, відбулися чергові робочі зустрічі партнерських організацій, які домовилися спільно впроваджувати українсько-угорський інфраструктурний проєкт  «Зміцнення тарнскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). Цього разу експерти Головного бенефіціара Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса провели зустрічі з членами Робочих груп партнерських… Читати повністю »

Коментування вимкнено 174 перегляди

Королівські учні долучилися до програми «Зелена школа»

У листопаді відбувся черговий екотренінг освітньої програми «Зелена школа» в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Під час занять «Зеленої школи», які провели експерт ГО «ЕКОСФЕРА», школярі вчилися скорочувати та сортувати побутові відходи. Еколого-освітні заходи, які проводяться з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 213 перегляди

SAFETISZA: останні 460 метрів берегоукріплення (ФОТО, ВІДЕО)

На Виноградівщині наближається до завершення реконструкція 9,5 км лівобережної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня. Міжнародний проект вартістю понад 4 мільйони євро здійснюється за Програмою транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Роботи за цією програмою вже тривають більше року і ведуться з випередженням графіка. – Фактично залишилося зробити останні 460 метрів захисної споруди на річці Тиса між… Читати повністю »

Коментування вимкнено 168 переглядів

Відбулася Технічна нарада щодо проведення робіт з реконструкції дамби р.Тиса в рамках проєкту SAFETISZA

20 жовтня 2020 року в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса з гідно з планом робіт була проведена Технічна нарада щодо виконання будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетиня Виноградівського району Закарпатської області. Реконструкція дамби та гідротехнічних споруд виконується в рамках реалізації інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами… Читати повністю »