Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Коментування вимкнено

Робоча зустріч з угорськими експертами проєкту SAFETISZA

У вівторок, 17 січня, в режимі он-лайн відбулася робоча зустріч українських та угорських експертів в рамках впровадження спільного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Фахівці партнерських організацій Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса і Сотмарської територіальної  дільниці водного господарства (Угорщина)… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відеосюжети про відкриття реконструйованої лівобережної дамби р.Тиса

  Джерело інформації: М-студіо   Джерело інформації: Tv21 Унгвар (на українській мові)   Джерело інформації: Tv21 Унгвар (на угорській мові)

Коментування вимкнено

РЕКОНСТРУЮВАЛИ 9,5 КМ ДАМБИ МІЖ СЕЛАМИ ГЕТИНЯ Й ТЕКОВО

22 листопада на Берегівщині на лівобережжі Тиси урочисто відкрили 9,5 км дамби між селами Гетиня та Теково. Це стало можливим завдяки спільному українсько-угорському проєкту SAFE TISZA. До слова, Україна та Угорщина з ХІХ століття мають спільну історично сформовану систему водогосподарських інженерних споруд у басейні цієї річки на Затисянщині – Батарську меліоративну систему. Щоб добратися до… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Дамба прикриє від паводків

На Закарпатті завершено будівництво споруди, яка захистить 14 населених пунктів від розливу Тиси У домівках понад 30 тисяч закарпатців додалося відчуття захищеності через природні катаклізми. Паводки за останні два десятиріччя кілька разів ставали для них трагедіями. Тиса, розливаючись, затоплювала величезні площі, дощенту руйнувала або пошкоджувала сотні будинків. Держава допомагала у їх відбудові й відновленні, але… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулося урочисте відкриття реконструйованої лівобережної дамби р.Тиса

У вівторок, 22 листопада 2022 року, за участі партнерів і гостей відбулася важлива подія – Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса з нагоди завершення будівельних робіт з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці Теково-Гетиня Берегівського району провело урочисте відкриття реконструйованої дамби. Історія дамби розпочалася у 30-х роках XX ст., коли для захисту від паводків населених… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Анонс! 22 листопада 2022 року відбудеться Урочисте відкриття реконструйованої дамби р.Тиса (проєкту SAFETISZA)

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) разом з партнерами розпочало в серпні 2019 року реалізацію спільного українсько-угорського проєкту під назвою «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)» Інфраструктурний Проєкт нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виїзна нарада щодо завершення робіт з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса

Як ми повідомляли, в рамках реалізації спільного українсько-угорського проєкту  «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA) з осені 2019 року проводилися будівельні роботи з реконструкції захисної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня. 20 жовтня головним бенефіціаром проєкту Басейновим управлінням водних ресурсів… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Завершальні роботи з реконструкції захисної дамби

На території Затисянщини, поблизу населених пунктів с. Гетеня, с. Сасово, с.Теково реалізовується Проєкт HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA, який розпочався ще у березні 2020 року з метою реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса. Підрядником у виконанні робіт з реконструкції… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Узгодження робочих питань експертами проєкту SAFETISZA

Минулого тижня, 1 вересня, в режимі он-лайн поспілкувалися українські та угорські експерти щодо актуальних питань впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Партнери проєкту, фахівці БУВР Тиси та Сотмарської територіальної  дільниці водного господарства з Угорщини проінформували один одного про стан… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Угорщині завершуються будівельні роботи в рамках реалізації проєкту SAFETISZA

Батарська меліоративна система знаходиться на Затисянщині, адмінстративно розташована на частині територій Берегівського району Закарпатської області та області Саболч-Сотмар-Берег Угорщини. Такі актуальні для цієї території проблеми, як негативні наслідки паводків, затоплення внутрішніми водами і засухи, застарілість компонентів системи та потреба у комплексній реконструкції є важливими для обох прикордонних районів. З метою пом’якшення негативного впливу цих проблем… Читати повністю »