Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Коментування вимкнено 45 переглядів

Відео-підсумок прогресу діяльності проєкту SAFETISZA

Пропонуємо Вашій увазі короткий (3 хв) відеосюжет з ілюстрацією заходів, які виконуються в рамках проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA).  Довідка. Проєкт SAFETISZA нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт… Читати повністю »

Коментування вимкнено 129 переглядів

Безпечне проживання вздовж берегів річки Тиса

Пропонуємо Вашій увазі статтю, розміщену на платформі TESIM ENI CBC: https://tesim-enicbc.eu/stories/living-safely/ «Багато авторів описують Тису як річку спокійної, неймовірної краси, і в той же час як річку зі своїм власним суворим темпераментом. Жителі Затисянщини знають це: вони двічі пережили катастрофічні повені, у 1998 і 2001 роках. Завдяки цьому проєкту ми хочемо, щоб вони жили безпечно… Читати повністю »

Коментування вимкнено 142 перегляди

Візит Уповноважених Урядів України і Угорщини на інфраструктурний об’єкт SAFETISZA

Під час позачергової наради Уповноважених Урядів України і Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах, яка відбулася 19-20 травня, делегації  обох країн взяли участь в обговоренні стану впровадження спільних міжнародних проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва HUSKROUA 2014-2020, зокрема, проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

ТРЕНІНГ «ЗЕЛЕНОЇ ШКОЛИ» В КОРОЛІВСЬКІЙ ЗОШ №1

У рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)»  громадська організація “Екосфера” завітала до Королівської ЗОШ №1 для проведення тренінгу «Зеленої школи». Практичну частину заняття вирішили провести на березі річки Тиса неподалік школи. Разом з представником Виноградівського МУВГ обговорювали одну… Читати повністю »

Коментування вимкнено 128 переглядів

Робоча зустріч з угорськими експертами проєкту SAFETISZA

У вівторок, 13 квітня, в он-лайн режимі відбулася українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. У зустрічі взяли участь менеджер проєкту, начальник відділу міжнародного співробітництва та міжнародних проєктів Марина Скраль, представник угорської партнерської організації,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 129 переглядів

Обстеження берегової лінії р.Тиса

25 березня 2021 року, після проходження весняного паводку заступник начальника БУВР Тиси, експерт проєкту Сергій Бенеш та фахівці управління провели обстеження лівого берега р.Тиса на ділянці, де проводиться реконструкція захисної дамби згідно з робочим проєктом «Реконструкція лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня Виноградівського району. Коригування». У ході обстеження комісією виявлено, що частина побудованої… Читати повністю »

Коментування вимкнено 143 перегляди

Екологічна освіта для школярів Затисянщини – відео

Пропонуємо Вашій увазі відеосюжет про проведення занять «Зеленої школи» з учнями загальноосвітніх шкіл регіону Затисянщина Виноградівського району. Однією з найбільш актуальних проблем для довкілля Закарпаття є недопущення засмічення побутовими відходами русел річок. Тому правильне поводження з твердими побутовими відходами – основна тема цих занять, які відбулися в рамках проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими… Читати повністю »

Коментування вимкнено 171 перегляд

Завершення партнерської співпраці з Виноградівською райдержадміністрацією

3 лютого відбулася виїзна робоча зустріч з місцевими партнерськими організаціями в рамках впровадження інфрастурктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA) за участю начальника БУВР Тиси, керівника проєкту Олега Кисіля і експертів БУВР Тиси. Участь у робочій зустрічі взяли представники двох… Читати повністю »

Коментування вимкнено 189 переглядів

Лівобережна дамба р.Тиса є головним обєктом інфраструктурної частини проєкту SAFETISZA

Великим лихом для Виноградівського району стали катастрофічні паводки минулих років, особливо у 1998 і 2001 роках, коли внаслідок прориву дамби паводкові води р.Тиса затопили значну частину території та поселень Затисянщини. Після останніх паводків у рамках державної протипаводкової програми було реконструйовано 22,4 км з 31,9 км системи протипаводкового захисту (Королево-Вілок), але через відсутність фінансування роботи не… Читати повністю »