Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Коментування вимкнено

Узгодження робочих питань експертами проєкту SAFETISZA

Минулого тижня, 1 вересня, в режимі он-лайн поспілкувалися українські та угорські експерти щодо актуальних питань впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Партнери проєкту, фахівці БУВР Тиси та Сотмарської територіальної  дільниці водного господарства з Угорщини проінформували один одного про стан… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Угорщині завершуються будівельні роботи в рамках реалізації проєкту SAFETISZA

Батарська меліоративна система знаходиться на Затисянщині, адмінстративно розташована на частині територій Берегівського району Закарпатської області та області Саболч-Сотмар-Берег Угорщини. Такі актуальні для цієї території проблеми, як негативні наслідки паводків, затоплення внутрішніми водами і засухи, застарілість компонентів системи та потреба у комплексній реконструкції є важливими для обох прикордонних районів. З метою пом’якшення негативного впливу цих проблем… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Делегація Держводагентства ознайомилася з ходом впровадження інфраструктурного проєкту SAFETISZA

У середу, 6 липня, в рамках робочого візиту перший заступник голови Державного агентства водних ресурсів України Наталія Латиш разом з фахівцем з планування протипаводкових заходів Держводагентства Сергієм Тертичним взяла участь в огляді гідротехнічних споруд водгосподарського комплексу Закарпаття. Зокрема, начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, керівник проєкту Олег Кисіль ознайомив посадовців з метою, заходами та… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулася Робоча зустріч з угорським партнером в рамках реалізації проєкту SAFETISZA

16 червня в м.Матесалка, Угорщина відбулася чергова робоча зустріч українських та угорських експертів проєкту. Участь у Робочій зустрічі взяли менеджер проєкту, начальник відділу міжнародного співробітництва та міжнародних проєктів БУВР Тиси Марина Скраль, координатор угорського партнера проєкту, керівник Сотмарської територіальної дільниці водного господарства з Угорщини Луідорт Антал, українські та угорські експерти проєкту. Під час зустрічі партнери… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулася робоча нарада експертів з питань впровадження проєкту SAFETISZA

8 червня відбулася чергова робоча нарада фахівців БУВР Тиси щодо вирішення актуальних питань впровадження Проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (Грантовий контракт № HUSKROUA/1701/LIP/003 від 13 серпня 2019 року). Експерти обговорили кроки щодо реалізації заходів проєкту в… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулася робоча зустріч з угорськими експертами проєкту SAFETISZA

30 березня в он-лайн режимі відбулася робоча зустріч українських та угорських експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Партнери проєкту інформували про стан виконання запланованих заходів на українській та угорській частинах території проєкту. Зокрема, практично завершено роботи… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Робоча зустріч з партнером проєкту SAFETISZA Берегівською райдержадміністрацією

  Минулого тижня, 18 лютого, відбулася робоча зустріч представників Головного бенефіціару проєкту БУВР Тиси та партнерської організації Берегівської районної державної адміністрації в рамках впровадження українсько-угорського інфраструктурного проєкту  «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). Менеджер проєкту, начальник відділу міжнародного співробітництва та міжнародних… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Січневий паводок підтвердив – роботи з укріплення берега р.Тиса були виконані дуже вчасно

Внаслідок проходження потужного паводку у червні 2020 року берег р.Тиса було сильно пошкоджено і утворився розмив на ділянці, яка розташована близько до лівобережної дамби р.Тиса поблизу с.Гетеня. Це призвело до небезпеки руйнування дамби, яка захищає від затоплення населені пункти Затисянщини, а також прикордонної Угорщини. Починаючи з 2019 року, на ділянці 9,5 км лівобережної дамби р.Тиса… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Придбано додаткове обладнання для експлуатаційних робіт

У вересні 2021 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації придбавши два сучасні трактори типу МТЗ 892 та причіп. Також, згідно… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Моніторинговий візит в рамках реалізації проєкту SAFETISZA

Минулого тижня експерти Технічної підтримки впровадження та управління програм транскордонного співробітництва Європейського Інструмента Сусідства (TESIM) відвідали з моніторинговим візитом Закарпатську область і провели ряд зустрічей з Головним бенефіціаром та партнерами Проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (Грантовий… Читати повністю »