Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Впровадження проєкту SAFETISZA (відео)

На завершення проєкту SAFETISZA пропонуємо переглянути відео про те, як відбувалася реалізація проєкту і досягнуті результати.  Щиро вдячні партнерам і всім залученим за співпрацю і підтримку!       Довідка. Проєкт SAFETISZA нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт співфінансується Європейським Союзом. Більше про проєкт: https://safetisza.buvrtysa.gov.ua/,  https://www.facebook.com/Safetisza/, https://twitter.com/safetisza…. Читати повністю »

Представлення проекту SAEFTISZA на конференції «Мистецтво співпраці»

Протягом 17-18 жовтня 2023 року в Будапешті, Угорщина відбулася міжнародна конференція «Мистецтво співпраці», організованої  для Програми Interreg Центральної та Східної Європи Офісом Széchenyi, як приймаючої установи для органів реалізації програми INTERREG в Угорщині. Конференція була присвячена досягненням співпраці Interreg програм, їхні найактуальніші виклики та потенційний вплив на регіон Центральної та Східної Європи. Центральна та Східна… Читати повністю »

Заключна конференція проєкту SAFETISZA

У середу, 4 жовтня, у м. Виноградів відбулася Заключна конференеція спільного українсько-угорського інфраструктурного проєкту  «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). У конференції взяли участь представники Спільного технічного секретаріату Програми, Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород, Держводагентства України, Закарпатської ОВА, Берегівської РДА,… Читати повністю »

Тривають будівельні роботи з влаштування локального центру на території проєкту SAFETISZA

У середу, 26 липня, відбулася чергова робоча поїздка експертів проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Під час поїздки фахівці БУВР Тиси оглянули проведення будівельних робіт з влаштування відомчої садиби на території проєкту в с.Тисобикень Берегівського району, яка буде використовується як… Читати повністю »

Завершення берегоукріплювальних робіт на р. Тиса біля с. Гетиня

Після проходження паводка в грудні 2022 року було проведено комісійне обстеження ділянки річки Тиса. У результаті встановили, що внаслідок проходження  декількох хвиль високих паводків останніх років відбулось руйнування кріплення лівого берега р. Тиса поблизу села Гетиня Берегівського району Закарпатської області, що загрожувало лівобережній дамбі, яка була реконструйована в рамках впровадження Проекту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними… Читати повністю »

На Затисянщині триває будівництво Центру з протипаводкового захисту

Територія Затисянщини (частина Берегівського району, лівобережжя Тиси, вниз за течією від Королева до Вилка) неодноразово в минулому потерпала від раптових і катастрофічних паводків, залишається паводко-небезпечною і в наш час, адже за оцінками науковців зміни клімату спричиняють більш екстремальні погодні умови, коли раптово випадає велика кількість опадів і зростає інтенсивність паводків. Враховуючи такі природні умови, з… Читати повністю »

Роботи з ремонту берегоукріплення на лівому березі р.Тиса біля с.Гетиня

Внаслідок проходження декількох хвиль високих паводків у 2020-2023 роках, значного руйнування зазнало кріплення лівого берега річки Тиса поблизу села Гетиня Берегівського району Закарпатської області, що спричинило загрозу пошкодження лівобережної дамбі р.Тиса на ділянці сіл Теково – Гетиня. Ця дамба, як ми неодноразово інформували, була нещодавно реконструйована в рамках впровадження Проекту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами,… Читати повністю »

Організація протипаводкового захисту на Затисянщині – історія, сучасне законодавство і практичні заходи

Діяльність проєкту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур», крім будівництва інфраструктурних об’єктів, включає в себе і ряд комунікаційних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності місцевих стейкхолдерів та громадськості про Програму ТСК ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, цілі та результати проєкту, сучасні підходи до протипаводкового… Читати повністю »

Відбувся семінар з інформування громадськості в угорському селі Шонкад

Минулого тижня, 19 квітня, в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA, організовано семінар із підвищення обізнаності місцевих органів влади та громадськості щодо діяльності проєкту на угорській території. Метою семінару стало інформування учасників про заходи із захисту від паводків… Читати повністю »

Угорський партнер проєкту SAFETISZA представив інфраструктурні роботи

18 квітня експерти двох регіональних водогосподарських організацій України та Угорщини взяли участь у семінарі з презентації інфраструктурних заходів проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» на угорській території, який відбувся у будиночку руслового та центрі протипаводкового захисту в с. Шонкад, Угорщина. Начальник… Читати повністю »