Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Коментування вимкнено 59 переглядів

Безпечна Тиса або як спільно запобігти ризикам в транскордонному басейні

Під час робочої поїздки до Закарпатської області Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із головою Закарпатської обласної державної адміністрації Олексієм Петровим 19 вересня 2020 р. ознайомилися з ходом реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня, Виноградівського району. Реконструкція дамби та гідротехнічних споруд виконується в рамках реалізації інфраструктурного проєкту… Читати повністю »

Коментування вимкнено 49 переглядів

SAFETISZA: он-лайн зустріч з угорським партнером

18 вересня в он-лайн режимі відбулася українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Під час зустрічі партнери обговорили стан впровадження проєктних заходів на території обох країн, зокрема реалізації інфраструктурних елементів, особливостей підготовки аналітичної та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 135 переглядів

БУВР Тиси провело закупівлю на роботи з будівництва Протипаводкового центру в рамках проєкту SAFETISZA

У серпні Басейновим  управлінням водних ресурсів річки Тиса проведено процедуру публічних закупівель, а саме відкриті торги «Роботи по об’єкту: «Будівництво будинку відомчої садиби руслового ремонтера в с. Тисобикень Виноградівського району Закарпатської області». (ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель). Джерело фінансування – кошти Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 271 перегляд

Проведено тренінг для фахівців міжрайонних управлінь водного господарства

На виконання заходів проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA) 28 липня на лівобережній дамбі р.Тиса на ділянці с.Текове – с.Гетеня Виноградівського району відбувся тренінг з використання щільноміра, придбаного в рамках впровадження проєкту. Участь у навчальному тренінгу взяли представники БУВР… Читати повністю »

Коментування вимкнено 167 переглядів

Бенефіціари проєктів потребують державної підтримки і вдосконалення законодавства

  У четвер, 2 липня, y залі Вченої ради Ужгородського національного університету, за ініціативи Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації, відбулося засідання «круглого столу» з організаціями та установами області, які реалізують транскордонні проєкти в рамках прикордонного співробітництва «Польща–Білорусь–Україна» та «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна» ЄІС 2014–2020. У засіданні взяли участь представники органів влади –… Читати повністю »

Коментування вимкнено 188 переглядів

На Виноградівщині будують 9,6 кілометрів лівобережної дамби річки Тиса

   30 червня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Юрій Фурик та в.о. начальника Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Євген Кедик здійснили робочий виїзд з метою перевірки ходу робіт із будівництва лівобережної дамби між селами Теково і Пийтерфолво. Як зазначив в.о. начальника міжрайонного управління водного господарства… Читати повністю »

Коментування вимкнено 252 перегляди

На Затисянщині продовжуються роботи з реконструкції дамби р. Тиса

У минулому році відбулося підписання грантового контракту для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами в межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». На сьогоднішній день значна частина робіт з реконструкції лівобережної дамби р. Тиси вже проведена.       Будівельні роботи виконуються силами підрядної організації ПрАТ «Виноградівська ПМК… Читати повністю »

Коментування вимкнено 157 переглядів

SAFETISZA: співпраця з угорськими експертами продовжується он-лайн

Минулого тижня в он-лайн режимі відбулася українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. У зустрічі взяли участь керівник проєкту, начальник БУВР Тиси Олег Кисіль, представник угорської партнерської організації, Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ, координатор проєкту,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 235 переглядів

На дамбі р.Тиса продовжуються вимірювання щільності ґрунту

На виконання заходів проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA робоча група БУВР Тиси в складі заступника начальника Бенеша С.М, начальника технічного відділу Яковюк К.О. та головного інженера проєкту ВКП «Закарпаттяводпроєкт» Шпака О.В. здійснила черговий виїзд на об’єкт «Реконструкція лівобережної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 291 перегляд

Захист Затисянщини від паводкових вод річки Тиси спільними зусиллями України та ЄС

У минулому році Басейнове управління водних ресурсів річки Тиси (БУВР Тиси) та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали Грантовий контракт для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Стартовий… Читати повністю »