Архів новин по рубриці ‘Проєкт SAFETISZA’

Коментування вимкнено 137 переглядів

В БУВР Тиси відбулася технічна нарада щодо влаштування локального Протипаводкового центру в рамках проєкту SAFETISZA

17 грудня у конференц-залі БУВР Тиси пройшла робоча нарада з технічних питань впровадження Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, Грантовий контракт №HUSKROUA/1701/LIP/003. Зокрема, експерти Басейнового управління водних ресурсів та Виноградівського МУВГ розглянули… Читати повністю »

Коментування вимкнено 171 перегляд

Співпраця з зацікавленими організаціями у проєкті SAFETISZA

У вівторок, 2 грудня, відбулися чергові робочі зустрічі партнерських організацій, які домовилися спільно впроваджувати українсько-угорський інфраструктурний проєкт  «Зміцнення тарнскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). Цього разу експерти Головного бенефіціара Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса провели зустрічі з членами Робочих груп партнерських… Читати повністю »

Коментування вимкнено 131 перегляд

Королівські учні долучилися до програми «Зелена школа»

У листопаді відбувся черговий екотренінг освітньої програми «Зелена школа» в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Під час занять «Зеленої школи», які провели експерт ГО «ЕКОСФЕРА», школярі вчилися скорочувати та сортувати побутові відходи. Еколого-освітні заходи, які проводяться з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 163 перегляди

SAFETISZA: останні 460 метрів берегоукріплення (ФОТО, ВІДЕО)

На Виноградівщині наближається до завершення реконструкція 9,5 км лівобережної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня. Міжнародний проект вартістю понад 4 мільйони євро здійснюється за Програмою транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Роботи за цією програмою вже тривають більше року і ведуться з випередженням графіка. – Фактично залишилося зробити останні 460 метрів захисної споруди на річці Тиса між… Читати повністю »

Коментування вимкнено 124 перегляди

Відбулася Технічна нарада щодо проведення робіт з реконструкції дамби р.Тиса в рамках проєкту SAFETISZA

20 жовтня 2020 року в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса з гідно з планом робіт була проведена Технічна нарада щодо виконання будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетиня Виноградівського району Закарпатської області. Реконструкція дамби та гідротехнічних споруд виконується в рамках реалізації інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами… Читати повністю »

Коментування вимкнено 106 переглядів

Школярі міста Виноградів долучилися до програми «Зелена школа»

У понеділок, 19 жовтня, у Виноградівській гімназії відбувся екотренінг освітньої програми «Зелена школа», яка проходить в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Експерт проєкту, заступник начальника БУВР Тиси Едуард Осійський розповів школярам про реалізацію проєкту SAFETISZA (Безпечна Тиса)… Читати повністю »

Коментування вимкнено 121 перегляд

У жовтні продовжила свою роботу програма Зелена школа на Затисянщині

Як ми повідомляли раніше, цього року в рамках реалізації проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)» розпочалося впровадження еколого-освітніх заходів програми “Зелена школа”, учасниками якої є школярі загальноосвітніх шкіл цільової території проєкту у Виноградівському районі. Крім інфраструктурних будівельних робіт з реконструкції… Читати повністю »

Коментування вимкнено 146 переглядів

Безпечна Тиса або як спільно запобігти ризикам в транскордонному басейні

Під час робочої поїздки до Закарпатської області Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із головою Закарпатської обласної державної адміністрації Олексієм Петровим 19 вересня 2020 р. ознайомилися з ходом реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня, Виноградівського району. Реконструкція дамби та гідротехнічних споруд виконується в рамках реалізації інфраструктурного проєкту… Читати повністю »

Коментування вимкнено 111 перегляд

SAFETISZA: он-лайн зустріч з угорським партнером

18 вересня в он-лайн режимі відбулася українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Під час зустрічі партнери обговорили стан впровадження проєктних заходів на території обох країн, зокрема реалізації інфраструктурних елементів, особливостей підготовки аналітичної та… Читати повністю »