Берегівське міжрайонне управління водного господарства

Берегівське міжрайонне управління водного господарства (БМУВГ) є бюджетною неприбутковою організацією з правом ведення позабюджетної діяльності і підпорядковане Басейновому управлінню водних ресурсів річки Тиса.

Основним завданням МУВГ є організація експлуатації державних водогосподарських об’єктів, з метою забезпечення необхідних умов для виконання заходів пов’язаних з попередженням шкідливої дії води і ліквідацією її наслідків, а також протипаводковий захист населених пунктів і земель.

Історія створення водогосподарської служби Берегівщини починається з 1846 р., коли було створено Товариство з регулювання вод жупанату Берег. Для подачі води з річки Боржава в канал Верке, обводнення міста Берегово в 1892 році були побудовані такі історичні споруди, як гребля на р.Боржава та шлюз на каналі Верке.

Сьогодні Берегівське МУВГ обслуговує комплекс споруд, який включає 135,26 км дамб, 384 км каналів, 206 гідротехнічних споруд, 9 од. насосних станцій, 17 од. автомобільної техніки та 9 механізмів. Загальна вартість основних засобів складає 125403,1 тис.грн. Експлуатацію комплексу гідротехнічних споруд забезпечують фахові інженерні працівники. Середньоблікова чисельність працівників управління – 130 чоловік.

Виробнича структура організації:

– Дві експлуатаційні дільниці (Берегівська, Іршавська), які виконують комплекс ремонтно-доглядових робіт на державних водогосподарських об’єктах  (очистка від намулу, обкошування дамб, каналів, поточний і капітальні ремонти гідроспоруд, підсипка дамб, підготовчі роботи по пропуску паводку);

– Група насосних станцій, які використовуються для відкачування дренажних вод з територій, що підтоплюються;

– Механізований загін – займається будівництвом, реконструкцією об’єктів та наданням будівельно-ремонтних послуг;

– Автогараж – надання транспортних послуг;

– Ремонтно-механічна майстерня – виконує ремонт землерийної техніки, автотранспорту, механізмів.

У кінці 2006 року в рамках реалізації проекту TACIS CBC SPF “Підвищення готовності регіональних організацій, пов’язаних з протипаводковим захистом в регіоні Берег” при управлінні створена нова структура – Центр збору, обробки і передачі даних (локалізаційний центр). Тут створено робочі місця для оперативної розробки плану дій у випадку повеневої загрози з використання сучасних математичних методів для обробки гідрологічної інформації й інтерпретації отриманих результатів з метою прийняття управлінських рішень і координації дій між водогосподарськими організаціями і органами місцевої влади.

Міжрайонне управління бере активну участь у реалізації заходів з питань українсько-угорського співробітництва на прикордонних водах.

Адміністративна будівля Берегівського МУВГ

Голова комісії з реорганізації Берегівського МУВГ – Турянин Василь

Адреса: м. Берегово, вул. Мочолівська, 157, 90202
телефон/факс: +38 (03141) 4-20-63
e-mail: bmuvg@buvrtysa.gov.ua

Доступ до публічної інформації Берегівського МУВГ:

  1. Закон України від 13.01.2011 № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації»
  2. Наказ Берегівського МУВГ від 20.05.2012 №66-В «Про забезпечення доступу до публічної інформації Берегівського міжрайонного управління водного господарства»
  3. Форма запиту на інформацію Берегівського міжрайонного управління водного господарства
  4. Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію до Берегівського міжрайонного управління водного господарства
  5. Регламент розміщення публічної інформації, розпорядником якої є Берегівське МУВГ
  6. Перелік видів публічної інформації, включаючи екологічну, розпорядником якої є Берегівське міжрайонне управління водного господарства
  7. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства