Архів новин по рубриці ‘Проект Польдер’

Зовнішній моніторинг проекту HUSKROUA/1001/221

З метою проведення незалежного зовнішнього моніторингу українсько-угорського проекту HUSKROUA/1001/221 «Підготовка спільної українсько-угорської комплексної програми щодо зменшення рівнів паводків та оновлення заплав Верхнє-Тисайської ділянки Вишково-Вашарошнаминь» з робочим візитом 15-18 жовтня 2013 року до Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ (Угорщина) та БУВР Тиси приїжджав представник Брюссельського Офісу Моніторингу Проектів результатів проектів програм транскордонного співробітництва Європейської Комісії п. Джуліан… Читати повністю »

Інформація про результати впровадження проекту №HUSKROUA/1001/221 «Підготовка спільної українсько-угорської комплексної програми щодо зменшення рівнів паводків та оновлення заплав Верхнє-Тисайської ділянки Вишково-Вашарошнаминь» за піврічний період

Катастрофічні паводки у басейні Верхньої Тиси на початку другого тисячоліття привернули увагу до питання покращення існуючого стану протипаводкового захисту. Зміна гідрологічних та кліматичних умов, проведені моделювання паводків та результати інших досліджень вказують на те, що в майбутньому очікується значне підвищення рівнів паводкових вод та інтенсивності затоплень в басейні р. Тиси, у разі невжиття відповідних заходів…. Читати повністю »