Архів новин по рубриці ‘Проект Берег’

Підведено підсумки роботи проекту IНТЕРРЕГ ІІІA/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава”

Закарпатський облводгосп протягом двох років впроваджував спільний українсько-угорський проект Програми Добросусідства Угорщина-Словаччина-Україна IНТЕРРЕГ ІІІA/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава”. 2 липня 2008 року в конференц-залі Закарпатського облводгоспу відбувся Завершальний семінар проекту, яким було завершено реалізацію даного проекту і підведено підсумки роботи…. Читати повністю »

Громадські слухання в селі Батрадь Берегівського району

Закарпатський облводгосп завершує впровадження спільного українсько-угорського проекту Програми Добросусідства Угорщина-Словаччина-Україна IНТЕРРЕГ ІІІA/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава”. Одним із запланованих заходів проекту була розробка техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) “Реконструкція Берегівської осушувальної системи”, яка виконана Державним проектно-розвідувальним інститутом “Львівдіпроводгосп”. Ці проектні документи стали… Читати повністю »

Співпраця з органами місцевого самоврядування

10 червня 2008 року начальник Закарпатського облводгоспу Володимир Чіпак та спеціалісти облводгоспу на прохання депутатів взяли участь у роботі сесії сільської ради села Чорний Потік Іршавського району. Окремим питанням на сесії було розглянуто техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) “Протипаводкова акумулююча ємність на р. Іршава поблизу с. Загаття”, розробленого проектним інститутом ВАТ “Укрводпроект” в рамках реалізації проекту INTERREG… Читати повністю »

УВАГА! Повідомляємо, що проведення громадських слухань в рамках реалізації проекту INTERREG IIIA/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава”…

УВАГА! Повідомляємо, що проведення громадських слухань в рамках реалізації проекту INTERREG IIIA/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава” з метою інформування громадськості щодо результатів розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) “Реконструкція Берегівської осушувальної системи” відбудеться 24 червня 2008 р. о 12 годині в приміщенні… Читати повністю »

В рамках реалізації проекту ІНТЕРРЕGІІІА/ТАСІS “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег та басейні р.Боржава” Закарпатським облводгоспом відповідно до заходів проекту з 20 по 21 травня 2008 року було організовано робочу поїздку голів сільських рад Іршавського і Берегівського районів до Угорщини з метою обміну досвідом.

В рамках реалізації проекту ІНТЕРРЕGІІІА/ТАСІS “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег та басейні р.Боржава” Закарпатським облводгоспом відповідно до заходів проекту з 20 по 21 травня 2008 року було організовано робочу поїздку голів сільських рад Іршавського і Берегівського районів до Угорщини з метою обміну досвідом. Учасниками… Читати повністю »

Громадські слухання в селі Загаття Іршавського району

Закарпатський облводгосп продовжує впровадження спільного українсько-угорського проекту Програми Добросусідства Угорщина-Словаччина-Україна IНТЕРРЕГ ІІІA/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава”. Одним із запланованих заходів проекту була розробка техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва протипаводкової ємності на р. Іршава біля с. Загаття, і ці проектні документи стали… Читати повністю »

УВАГА! Повідомляємо, що проведення громадських слухань в рамках реалізації проекту INTERREG IIIA/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава” в с. Загаття Іршавського району

УВАГА! Повідомляємо, що проведення громадських слухань в рамках реалізації проекту INTERREG IIIA/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава” в с. Загаття Іршавського району з метою інформування громадськості щодо результатів розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва сухої акумулюючої ємності на р. Іршавка поблизу с…. Читати повністю »

Завершальна конференція з реалізації спільного українсько-угорського проекту в Угорщині

Головний партнер проекту Верхнє-Тисайська Дирекція охорони довкілля і водних справ завершила реалізацію на території Угорщини спільного проекту IНТЕРРЕГ ІІІA/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава”. 13 лютого 2008 року в с.Чарода відбулась заключна конференція з реалізації проекту, на яку були запрошені представники… Читати повністю »

АНОНС заходів, що планується провести найближчим часом в рамках реалізації проекту

АНОНС заходів, що планується провести найближчим часом в рамках реалізації проекту 13-14 лютого 2008 року угорськими партнерами планується проведення Заключної конференції проекту INTERREG IIIA “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег і басейні р.Боржава”, реалізацію якого здійснювала Верхнє-Тисайська Дирекція охорони довкілля і водних справ на території… Читати повністю »