Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено 67 переглядів

Техогляд та ремонт техніки в Мукачівському МУВГ

З метою підготовки техніки та механізмів до виконання водогосподарських експлуатаційних робіт в зоні діяльності управління, працівниками ремонтно-механічних майстерень Мукачівського міжрайонного управління водного господарства проведено технічний огляд та поточний ремонт автомобільної техніки управління. Зкрема, проведено технічний огляд самоскиду марки КрАЗ-65055, планове технічне обслуговування повітряних та топливних фільтрів автомобіля. Після проведення техогляду самоскиду  марки ЗІЛ ММЗ-45021, проведено… Читати повністю »

Коментування вимкнено 155 переглядів

Тячівське МУВГ взяло участь в нараді в Тячівській РДА

Минулого тижня, у малому залі засідань Тячівській РДА відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, установ, організацій, служб, правоохоронних органів району, в якій прийняла участь представник Тячівського  міжрайонного управління водного господарства. На нараді обговорювали план дій щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені і паводків у 2020–2021р.р., а також про особовий склад аварійно-відновлюваних бригад та їх матеріально-технічне… Читати повністю »

Коментування вимкнено 186 переглядів

Закінчено роботи з розчистки заторів на р.Боржава

З метою вирішення проблем затору та покращення екологічного стану на р.Боржава в с.Квасово, Берегівська райдержадміністрація виділила кошти на розчистку русла від заторів, що утворилися з побутового сміття. Роботи по розчистці заторів, що перегороджували русло річки  Боржава виконувались підрядною організацією. Під час проходження паводків проходило різке коливання рівнів води в р.Боржава, що призвело до підмиву та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 173 перегляди

Жителі 8-квартирного будинку в селі Косівська Поляна вже захищені від паводку

Завершено роботи по об’єкту «Відновлення лівобережного берегоукріплення на р. Кісва  біля 8-квартирного будинку в селі Косівська Поляна, Рахівського району. Тут відновили 219 метрів берегоукріплення. Замовником даних робіт є БУВР Тиси, виконавцем –  ПрАТ «Виноградівська ПМК-78». Їх вартість склала близько 1900,00 тис. грн. Кошти на проведення робіт виділено з резервного фонду Державного бюджету, згідно з розпорядженням… Читати повністю »

Коментування вимкнено 144 перегляди

В Ужгородському МУВГ провели навчання на тему: “Механізм запобігання та протидії корупції»

На виконання доручення Держводагенства від 18.12.2020 року №7440/11/11-20, задля недопущення порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції», Кримінального кодексу України. 21 грудня 2020 року була проведена лекція серед керівного складу Ужгородського МУВГ на  тему «Механізм запобігання та протидії корупції». Під час лекції були обговорені основні принципи запобігання і протидії корупції: верховенства права; законності; комплексного здійснення… Читати повністю »

Коментування вимкнено 204 перегляди

Тячівське МУВГ закінчило виконання ремонтних робіт на шандорному затворі в місті Тячів

Фахівцями Тячівського міжрайонного управління водного господарства завершені роботи по ремонту шандорного затвору в місті Тячів (правобережена дамба №1 на р.Тиса), на шляху автодороги Мукачево – Рогатин. Виконані роботи: – розбір старої металевої конструкції шандорного затвору, на проїзній частині дороги; – улаштування бетонних фундаментів загального призначення з перевагою сортового прокату, що монтуються з застосуванням електрозварювання; –… Читати повністю »

Коментування вимкнено 199 переглядів

Співпраця Ужгородського МУВГ з органами місцевого самоврядування в рамках проєкту FloodUZH

З минулого року на території діяльності Ужгородського міжрайонного управління водного господарства реалізовується Проєкт «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)», метою якого є використання сучасних інформаційних технологій для управління паводковими ризиками та засухами у спільному транскордонному басейні р. Уж. Для цього в проєкті виконується ряд заходів – здійснення аерофотозйомки басейну р…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 863 перегляди

Подяка за роботу та співпрацю Виноградівському міжрайонного управління водного господарства від місцевих органів влади

27 листопада 2020 року у великому залі Виноградівської районної ради, перед початком роботи завершальної 45-ої сесії районної ради сьомого скликання, відбулося нагородження кращих колективів, установ та підприємств Виноградівщини. Спільною Подякою від  Виноградівської районної ради та райдержадмістрація було нагороджено колектив Виноградівського міжрайонного управління водного господарства (керівник Кедик Євген) за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання функціональних обов’язків… Читати повністю »

Коментування вимкнено 262 перегляди

В Тячівсьому МУВГ проходили практику учні Тячівського професійного ліцею

24 листопада в Тячівському МУВГ розпочалася практика учнів Тячівського професійного ліцею за спеціальністю слюсар з ремонту колісних  транспортних засобів. Учням-практикантам забезпечено безпечні умови праці на рівні нормативних вимог, проведено інструктаж з охорони праці. Керівником практики, провідним механіком з ремонту автотранспорту Я. Марко ознайомлено учнів-практикантів з автотранспортною технікою, яка знаходиться на території Тячівського міжрайонного управління водного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 178 переглядів

Підготовка гідротехнічних споруд до зимового періоду

Згідно затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, продовжуються підготовчі експлуатаційні роботи, спрямовані на покращення експлуатації гідротехнічних споруд в зимовий період під час проходження паводку та з метою запобігання утворення льодових заторів. Зокрема, минулого тижня, згідно правил технічної експлуатаці було демонтовано греблю на р.Боржава в с.Боржава. Процес демонтажу довготривалий і складний та потребує максимальної та злагодженої роботи всіх… Читати повністю »