Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Зустріч з громадскістю села Ганичі

На Тячівщині виникла загроза руйнування будинків та присадибних ділянок під час паводку в осінньо-зимовий період. В селі Ганичі, що на Тячівщині, щороку під час паводків, повені та льодоходу, вже багато років руйнується лівий корінний берег р.Тересва, в районі вулиці Гагаріна. Річка мандруючи змінила напрямок русла, що призвело до часткового руйнування присадибних ділянок у місцевих жителів…. Читати повністю »

Фахівці Тячівського МУВГ відновлюють пошкоджену гідротехнічну водозахисну споруду

На Тячівщині продовжуються роботи з відновлення пошкоджених гідротехнічних водозахисних споруд внаслідок проходження січневого та жовтневого паводків поточного року. В селі Терново після проведення комісійного обстеження було виявлено пошкодження лівобережної водозахисної дамби, складено відповідний акт та прийнято рішення виконати першочергові невідкладні заходи з відновлення пошкодженої гідротехнічної споруди, що в майбутньому дасть змогу попередити подальшу руйнацію лівобережної… Читати повністю »

Виконання першочергових невідкладних робіт на Тячівщині

Через сильні опади у вигляді зливних дощів з 27 по 28 жовтня поточного року спостерігалось підняття рівня води у річках Закарпатської області, місцями від 2,5 до 5 метрів. Працівниками Тячівського міжрайонного управління водного господарства проведено комісійне обстеження гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. За результатами обстеження в селі Калини Тячівського району виявлено пошкодження гідротехнічних споруд:… Читати повністю »

Регулювання річкового стоку та протипаводкові роботи на річці Теребля

Тячівське міжрайонне управління водного господарства виграло тендер та уклало договір з Тячівською міською радою на роботи згідно кошторисної документації «Регулювання річкового стоку та протипаводкові роботи (Відновлення водного балансу річки Теребля (розчистка русла) в селі Руське Поле урочище «Питомник» на території Тячівської ТГ)». Основною метою виконання робіт є протипаводковий захист населеного пункту, а також відновлення водного… Читати повністю »

Демонтаж греблі на р.Боржава в селі Боржава

З метою підготовки гідротехнічних споруд та водогосподарських об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період, безпечного пропуску паводків та льодоходу, 18 жовтня 2023 року працівниками Берегівського міжрайонного управління водного господарства, згідно правил технічної експлуатації, здійснено демонтаж греблі на р. Боржава в селі Боржава Берегівської територіальної громади. Під час проведення демонтажу греблі, ферми «Корицького» укладено на дно флютбету… Читати повністю »

На Рахівщині завершені невідкладні роботи по ліквідації наслідків НС

В смт. Великий Бичків, що на Рахівщині через багаторічні паводки та повені пошкоджено велику частину гідротехнічних споруд, берегоукріплень та дамб на річці Шопурка. Вищезазначені гідротехнічні споруди виконують водозахисну функцію. Саме через це виникала загроза підтоплення, затоплення дворогосподарств, будинків,  руйнування моста та дороги міжнародного значення Н-09 «Мукачево-Рогатин». Про це неодноразово обговорювалось на різних заходах, нарадах та… Читати повністю »

В зоні діяльності Мукачівського МУВГ відновлено та впорядковано 4 природних питних джерела

Витік кожної річки чи струмка починається саме з природного джерела. Тому потрібно завжди турбуватися про чистоту водних джерел, шанобливо ставитися до річок, озер, криниць. Розуміючи важливість проведення таких заходів, працівники Мукачівського міжрайонного управління водного господарства проводять роботу з відновлення та упорядкування водних джерел, як власними силами так із залученням органів місцевого самоврядування та мешканців населених… Читати повністю »

Розчистка русла річки Боржава від твердих побутових відходів

В рамках впровадження природоохоронних заходів Програми охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області на 2021-2023 роки, працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства спільно з громадською організацією «Кольорові баки», представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Департаменту екології та природних ресурсів, Берегівської РВА, територіальної громади села Квасово активно долучилися до проведення екологічної акції з розчистки від… Читати повністю »

Закінчення виконання робіт Ужгородським МУВГ відповідно до виділеної субвенції Чопською міською територіальною громадою

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства завершило виконання робіт відповідно до міської цільової Програми «Підтримання в належному стані правобережної дамби р.Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2023 p.» (далі Програма), затвердженої рішенням № 5 33 сесії VIIІ скликання Чопської міської ради від 30 березня 2023 року. Протягом літнього періоду працівниками Великодобронської експлуатаційної дільниці було… Читати повністю »

Фахівці Тячівського МУВГ відновлюють водні джерела

Закарпаття, неймовірно гарний край, який славиться великою кількістю водних джерел, прісних та мінеральних, навіть цілющі є. Наші предки берегли їх та використовували, адже знали, що вода це життя. На жаль, нині такої тенденції немає, джерела заростають чагарниками та стали занедбаними. Фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства, щороку проводять благоустрій та розчистку водних джерел у Тячівському… Читати повністю »