Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Відзначення Дня Дунаю працівниками водного господарства

29 червня, Україна спільно з іншими країнами Дунайського регіону, відзначає День Дунаю. Святкування проводиться під егідою Міжнародної комісії із захисту річки Дунай для підвищення екологічної культури громадян. З нагоди свята водогосподарники Закарпаття провели наступні заходи: Фахівцями Тячівського МУВГ проведенї роботи по благоустрою території навколо джерел в с.Теребля, с.Дулово Тячівського району та в смт. Ясіня Рахівського… Читати повністю »

Відзначення Дня Дунаю Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства – 2024 року

День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. День Дунаю в Україні традиційно святкують в трьох суббасейнах: Тиси, Прут та Сірету і нижнього Дунаю. Основною метою міжнародного Дня Дунаю є привернення уваги до стану та проблем річки та… Читати повністю »

Комісійне обстеження каналу Верке

На виконання звернення мешканців с.Боржава, щодо недопущення підтоплення присадибних ділянок, які межують зі староріччям р.Боржава, спеціалістами Берегівського міжрайонного управління водного господарства спільно з представниками Берегівської територіальної громади та Боржавського старостинського округу було проведено обстеження стану каналу Верке в межах Берегівської ТГ. В ході обстеження виявлено, що рівень води у староріччі р.Боржава залежить від рівня води… Читати повністю »

Виконання доглядових робіт Виноградівським МУВГ за травень місяць

Протягом травня поточного року працівники Виноградівського МУВГ для забезпечення ефективної роботи меліоративних систем та відповідно до завдань Державного агентства водних ресурсів України виконали сезонні роботи, згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі,  по обкошуванню дамб, каналів, території бази управління та відомчих садиб. Станом на сьогодні оглядачами гідротехнічних споруд були виконані такі роботи: дільницею Гірських… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт з обкошування дамб, каналів в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

Для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на 2024 рік, у зв’язку з активним ростом трав’яної рослинності та з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт, працівниками Мукачівського МУВГ продовжуються роботи по обкошуванню дамб, каналів та територій насосних станцій. Оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці, дільниці гірських… Читати повністю »

Виконання робіт в с.Широкий Луг Тячівського району, Нереснянської ТГ

Тячівське міжрайонне управління водного господарства виконує роботи згідно проектно-кошторисної документації на об’єкт «Виконання поточного ремонту берегової лінії при проведенні першочергових аварійних заходів по регулюванню русла р.Лужанка для недопущення підтоплення дворогосподарств по вул.Шевченка, 155, в районі Широколужанського ЗДО, в  с.Широкий Луг, Нересницької ТГ». Замовником робіт є Нереснянська територіальна громада Тячівського району. Наразі виконано роботи по прокопу… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт в Берегівському МУВГ

Згідно розроблених та затверджених планів виконання ремонтно-доглядових робіт на 2024 рік, силами оглядачів гідротехнічних споруд Берегівського міжрайонного управління водного господарства продовжуються роботи по виконанню заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. Оглядачами Берегівської та Іршавської дільниць виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд. Здійснено обкошування сухостою та вирубка чагарнику… Читати повністю »

Проведення навчання та перевірку знань з питань охорони праці в Мукачівському МУВГ

В Мукачівському МУВГ протягом квітня-травня проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці з працівниками управління в 2024 року. Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Загальний порядок проведення навчання з питань охорони праці встановлений Законом України «Про охорону праці»… Читати повністю »

Виконання доглядових робіт з вирубки чагарнику та побілці ГТС в зоні діяльності Виноградівського МУВГ

Впродовж квітня місяця оглядачами експлуатаційних дільниць Виноградівського МУВГ виконувались роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд. Проводилися роботи з вирубки деревної та чагарникової рослинності протяжністю 39,7 км (41,1 га). Очищено гребні лівобережної та правобережної дамб каналу «Старий Батар», лівобережну дамбу річки Тиса, лівобережну дамбу магістрального каналу «Сальва». Пофарбовано… Читати повністю »

Заходи до Всесвітнього Дня охорони праці

Минулого тижні в БУВР Тиси та підвідомчих управлінь  проводились заходи до  «Дня охорони праці в Україні», який згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці цього річ проходить під гаслом «Забезпечуємо безпечну та здорову працю зараз в умовах зміни клімату». Метою проведення Дня з охорони праці є – залучення потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я, що сприяють… Читати повністю »