Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено 114 перегляди

Проходження паводку на Рахівщині – підтоплено 142 дворогосподарств

Під час інтенсивних короткочасних злив 20 липня у Рахівському районі в смт.Великий Бичків сформувався значний місцевий та схиловий стік, через захаращення русел місцевих потічків та водовідвідних канав відбулося швидкоплинне підвищення рівнів води, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будинків та автомобільних доріг. В смт.В.Бичків 7 комісій проводили обстеження наслідків надзвичайної ситуації, від Тячівського МУВГ участь… Читати повністю »

Коментування вимкнено 134 перегляди

Розпочаті роботи по ліквідації зсуву лівого берега на р.Лазещина в смт.Ясіня

Як ми вже повідомляли, у другій половині дня 10 липня під час інтенсивних короткочасних злив у Рахівському районі сформувався значний місцевий та схиловий стік, через захаращення русел місцевих потічків та водовідвідних канав відбулося швидкоплинне підвищення рівнів води, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будинків та автомобільних доріг. Відповідно до доручення голови Закарпатської ОДА, Тячівським міжрайонним… Читати повністю »

Коментування вимкнено 88 переглядів

Тячівське МУВГ розпочало першочергові невідкладні роботи в смт .Ясіня

Під час локальних інтенсивних опадів у Рахівському районі відбулося підняття рівня води у місцевих річках (Чорна Тиса, Лазещина, Стебний, Лопушанка та інші), що призвело до підтоплення дворогосподаств, житлових будинків та автомобільних доріг. Найбільше потерпіло від негоди с. Стебний Ясінянської селищної громади. Відповідно до доручення голови Закарпатської ОДА, Тячівським міжрайонним управлінням водного господарства, розпочаті роботи по ліквідації… Читати повністю »

Коментування вимкнено 109 переглядів

Берегівське МУВГ продовжує виконання експлуатаційних заходів в зоні своєї діяльності

З метою забезпечення ефективного функціонування водогосподарського комплексу, оглядачами гідротехнічних споруд продовжуються планові роботи, спрямовані на покращення експлуатації та надійності споруд. Зокрема, виконано обкошування від трав’яної рослинності правобережної та лівобережної дамб р.Тиса с.Вари, правобережної та лівобережної дамб р.Боржава с.Боржава, правобережної дамби р.Боржава с.Квасово, правобережної дамби р.Боржава с.Гребля в обсязі 112,2 км/128,3 га, з них механізовано 30,4… Читати повністю »

Коментування вимкнено 84 перегляди

Триває виконання ремонтних робіт на насосній станції НС-21Б Берегівської меліоративної системи в с. Соловка Ужгородського району

З початку 2021 року силами Ужгородського МУВГ виконуються роботи з поточного ремонту насосної станції НС-21 Берегівської меліоративної системи та очищення відвідного меліоративного каналу МК-3 «Авангард» в с. Соловка, Ужгородського району. Восени 2020 року 1529,4 тис. грн. виділені Ужгородському МУВГ з державного бюджету України використано на закупку матеріалів та паливно-мастильних матеріалів для проведення данного поточного ремонту… Читати повністю »

Коментування вимкнено 222 перегляди

Фахівці Тячівського МУВГ завітали у дитячий табір «Берізка»

День Дунаю є спільним європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. Цей День в Україні традиційно святкують в басейні річки Тиси, однієї з найбільших приток Дунаю. З цієї нагоди, 22 червня, фахівці Тячівського МУВГ провели екологічно-просвітницьку акцію в дитячому таборі «Берізка»…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 169 переглядів

Проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці в Мукачівському МУВГ

З метою створення на виробництві безпечних умов праці, покращенню знань працівників з питань охорони праці та дотримання типового Положення про  порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці навчання, інструктаж і перевірку знань працівників з питань охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху протягом травня місяця постійно діючою комісією управління було проведено навчання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 133 перегляди

Виконання експлуатаційних заходів у зоні діяльності Ужгородського МУВГ

Для забезпечення належного утримання, надійного та безпечного функціонування водозахисних гідротехнічних споруд й водогосподарських об’єктів згідно доручень Держводагентства України від 05.01.2021 р. №3/3/3/15-21 «Щодо планових показників діяльності водогоспордарсько-меліоративного комплексу у 2021 році», БУВР Тиси від 09.03.2021 р. № 08-22/293 «Щодо початку проведення доглядових робіт на гідротехнічних спорудах», Ужгородським міжрайонним управлінням водного господарства проводяться ремонтно-доглядовіроботи та експлуатаційні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 165 переглядів

Поточний ремонт правобережної дамби річки Теребля в селищі Буштино Тячівського району

В наслідок проходження багаторічних паводків, течія річки Теребля нижче автодорожнього мосту в селищі Буштино Тячівського району змістилася в бік правого берегу водотоку, в результаті чого відбувся частковий розмив мокрого укосу та підошви правобережної водозахисної дамби орієнтовно довжиною до 100 м. Тячівське міжрайонне управління водного господарства завершило виконання аварійно-невідкладних робіт згідно проекту: «Поточний ремонт правобережної дамби… Читати повністю »

Коментування вимкнено 189 переглядів

Влаштування переходу через переливну споруду на лівобережній дамбі річки Стара в с.Зняцево

Для належного утримання і покращення експлуатаційних характеристик ГТС, працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, по підготовці гідротехнічних споруд, водогосподарських систем, в зоні діяльності управління до роботи в умовах пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році, проведено обстеження гідротехнічних об’єктів на річці Стара з метою визначення обсягів проведення необхідних ремонтних робіт. Після проведеного… Читати повністю »