Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено

В Тячівському МУВГ готують насосні станції до осінньо-зимового періоду

Природною специфікою територій в зоні діяльності Тячівського МУВГ є те, що Рахівський та частина Тячівського районів розташовані у верхів’ях гірських масивів і саме тут, в основному формуються паводки різної інтенсивності. Звичайним явищем є те, що вони відбуваються 3-6 разів щороку протягом всіх сезонів, а особливо в осінньо-зимовий період. Спостереження за гідрологічним режимом річок в басейні… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Берегівське МУВГ готується до роботи в осінньо-зимовий період

В рамках підготовки об’єктів Берегівського МУВГ до роботи в осінньо-зимовий період, в ремонтно-механічній майстерні працівниками управління проведено капітальний ремонт занурюючого насоса ОПВ-2500-4,2 насосної станції НС-12 с.Квасово. При проведенні ремонту було замінено якір насоса, підшипники та ущільнюючі елементи. Насос установленj на робоче місце за допомогою автокрана після чого проведено пуско-налагоджувальні роботи з пробним запуском насосної станції…. Читати повністю »

Коментування вимкнено

На Тячівщині виконуються першочергові невідкладні роботи по недопущенню подальшого розмиву та руйнування пошкодженої дамби

В результаті проходження щорічних повеней та паводків та особливо зимового паводку 2022 року, в селі Калини, що на Тячівщині, відбувся звал водяного потоку річки Тересва на лівобережну дамбу, що призвело до її руйнації. Тячівським міжрайонним управління водного господарства виконуються першочергові невідкладні роботи по недопущенню подальшого розмиву та руйнування пошкодженої лівобережної дамби на річці Тересва, в… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання експлуатаційних заходів в зоні діяльності Тячівського МУВГ

В Тячівському МУВГ продовжується виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах, впродовж серпня місяця, зусиллями оглядачів гідротехнічних споруд Тячівської та Рахівської дільниць були виконані роботи згідно затвердженого плану виконання ремонтно-доглядових робіт по обкошуванню від трав’янистої рослинності, хімічній боротьбі, побілці та фарбуванню гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. В серпні місяці роботи по обкошуванню вручну виконувались в:… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Фахівці Ужгородського МУВГ інформують владу та місцеві громади про впровадження проєкту міжнародної технічної допомоги

У серпні 2022 року працівники Ужгородського міжрайонного управління водного господарства взяли участь у нарадах Ужгородської районної військової адміністрації, на яких проінформували учасників про хід впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH). Проєкт передбачає придбання і використання сучасних геопросторових даних, розробку гідродинамічних моделей і проєктування гідротехнічної споруди… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Берегівському МУВГ продовжується виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах

Впродовж липня місяця, зусилля оглядачів гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ були направлені на продовження робіт, запланованих згідно затвердженого плану виконання ремонтно-доглядових робіт, по обкошуванню від трав’янистої рослинності, хімічній боротьбі, побілці та фарбуванні гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. За минулий місяць роботи по обкошуванню виконувались: на правобережній дамбі р.Тиса між сс.Вари-Бадалово; правобережній і лівобережній дамбі р.Боржава… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

З метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці в липні проводяться ремонтно-доглядові роботи по обкошуванню дамб, каналів від трав’яної рослинності косаркою MT-08L, фарбування гідротехнічних споруд та для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на 2022 рік виконано такі роботи: обкошування лівобережної… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Комісійне обстеження р.Іршава

На звернення Іршавської міської ради з метою запобігання виникнення заторів на р.Іршава у м.Іршава під час проходження паводків, спеціалісти Берегівського МУВГ прийняли участь в роботі постійно діючої комісії міської ради на предмет виявлення повалених, похилих дерев, які становлять загрозу руйнування берегів та існуючого берегоукріплення при падінні. Обстеження проведено на найбільш небезпечній ділянці від залізничного мосту… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Берегівському МУВГ здійснюється виконання планових експлуатаційних заходів

З метою забезпечення ефективного функціонування водогосподарського комплексу, оглядачами гідротехнічних споруд продовжуються планові роботи спрямовані на покращення експлуатації та надійності споруд. Зокрема, виконано обкошування від трав’яної рослинності правобережної дамби  р.Тиса с.Вари- Грабарово, правобережної та лівобережної дамб р.Боржава с.Боржава, правобережної дамби р.Боржава с.Гребля. Окошування виконано в обсязі 45 км/51 га, з них механізовано 9 км/19 га, вручну… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання першочергових невідкладних робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

В результаті проходження щорічних паводків та зокрема паводку 5-6 січня 2022 року, в селі Калини, що на Тячівщині, відбувся звал водяного потоку річки Тересва на лівобережну дамбу, що призвело до її руйнації. Тячівським міжрайонним управління водного господарства виконуються першочергові невідкладні роботи по недопущенню подальшого розмиву та руйнування пошкодженої лівобережної дамби на річці Тересва, а саме… Читати повністю »