Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено 54 перегляди

«Закарпаттю – чисте довкілля»

На виконання наказу БУВР Тиси, Про благоустрій населених пунктів, проведення акцій «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області працівниками Тячівського міжрайонних управлінь водного господарства 28 березня 2020 року проведено щорічну акцію – «Закарпаттю – чисте довкілля»  (день благоустрою). В зв’язку з карантином масові заходи не проводились…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 91 перегляд

ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води. Це свято було започатковане для вирішення глобальних проблем нестачі питної води на планеті та збереження водних ресурсів. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію від 22 лютого 1993 року, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Згідно рекомендацій Конференції ООН з охорони навколишнього середовища і розвитку, цей день… Читати повністю »

Коментування вимкнено 65 переглядів

Вірш до Всесвітнього дня води!

Фахівець Тячівського МУВГ Деяк Олена, до Всесвітнього дня води у віршованих рядках звернулася до нас з Вами: Шановні громадяни України! Як цінну річ природу бережіть. Котеджів біля річки не будуйте. Сміття у річку з двору не несіть. Немов іще недавно так було: Текла собі Ріка, широка й повноводна, Неподалік дзюрчало Джерело, – Вода була у… Читати повністю »

Коментування вимкнено 199 переглядів

Виноградівське МУВГ оновило форму для працівників та малу механізаціію

Для покращення та більшої продуктивності виконання доглядових робіт, Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства, були закуплені дві компактні бензопили марки PRO-CRAFT K300S і передані для роботи на Батарській та Сальвінській дільницях. Як показує практика, сьогодні виконання доглядових робіт у водному господарстві майже неможливе без використання сучасної експлуатаційної техніки. Закуплені бензопили  мають невелику вагу, що дає можливість… Читати повністю »

Коментування вимкнено 77 переглядів

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні водники краю разом з усією Україною взяли участь у загальнонаціональних заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В Ужгороді біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України,  керівництво краю, очільники установ і організацій, військовослужбовці, правоохоронці, представники духовенства та громадськості встановили палаючі лампадки у пам’ять про Героїв Небесної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 454 перегляди

Люди схаменіться! Що Ви робите? Береги річки Тересва перетворили в смітник!

Скляні та пластикові пляшки, особливо від горілчаних напоїв, жерстяні банки, будівельні матеріали, використані підгузки та навіть одяг – все це можна знайти на берегах річок по всьому Тячівському району. Яскравим прикладом суцільного варварства та дикості є береги річки Тересва. Практично по всій її довжині, прибережна захисна смуга річки рясно «засіяна» побутовими відходами. Зі слів очевидців,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 137 переглядів

Тячівським МУВГ придбано нову експлуатаційну техніку

Тячівське  міжрайонне управління водного господарства  провело експлуатаційні випробування косарки та кущоріза, новопридбаного трактору МТЗ 82.1 Даний транспортний засіб був придбаний завдяки виділених коштів Держводагентством. Завдяки трактору планується поліпшити та прискорити виконання експлуатаційних заходів по обкошуванню дамб та вирубці чагарнику. Тячівське МУВГ

Коментування вимкнено 116 переглядів

Спеціалісти Берегівського МУВГ взяли участь у засіданні оперативного штабу

4 лютого,  в малому залі засідань, Берегівської РДА, під керівництвом заступника голови Закарпатської ОДА Ігоря Шинкарюка та голови Берегівської РДА Іштвана Петрушки, відбулося засідання оперативного штабу райдержадміністрації з координації дій органів місцевого самоврядування, районних установ, відомств та організацій для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами. Участь у засіданні штабу взяли заступники… Читати повністю »

Коментування вимкнено 97 переглядів

Виїздне засідання в Ільницькій сільській раді

29 січня  працівники Берегівського МУВГ   взяли участь у  спільній роботі  виїздної  комісії  Іршавської РДА ,  під  керівництвом   голови  Іршавської РДА В.Товстий  в  Ільницькій сільській раді. Під час виїздного засідання  обговорювалися ряд соціальних питань, що потребують  фінансової підтримки з боку Іршавської РДА. Зокрема, основними проблемними  питаннями, що піднімали  громадяни с.Ільниця є  берегоукріплення русел річок Ільничка, Синявка… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Регулювання русла р.Боржава в с.Бронька, Іршавського району

Завершено виконання  руслорегулюючих  робіт на об’єкті : «Регулювання русла р.Боржава с.Бронька, Іршавського району. Капітальний ремонт» На замовлення Іршавської РДА, працівники Берегівського  міжрайонного управління водного господарства  провели руслорегулюючі роботи згідно проекту на ділянці р.Боржава с.Бронька по довжині 498 м. Метою  виконання даних заходів є відновлення берегової лінії на р.Боржава та захист населеного пункту та дороги в… Читати повністю »