Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено 73 перегляди

Інвентаризація водних об’єктів в зоні діяльності Ужгородського МУВГ

На виконання Указу Президента України від 29 квітня 2021 року №180/2021 «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», доручення Премєр-Міністра України від 19.07.2021 року № 19111/66/1-21 та розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації 02.08.2021 року № 738 «Про регіональну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території… Читати повністю »

Коментування вимкнено 65 переглядів

Проведення поточного ремонту насосної станції НС-21БОС та завершення розчистки міжгосподарського каналу МК-3 «Авангард»

З початку 2021 року, силами Ужгородського МУВГ виконуються роботи з поточного ремонту насосної станції НС-21 Берегівської меліоративної системи та культуртехнічні та земляні роботи з очищення меліоративного каналу МК-3 «Авангард». Даний канал має довжину 4,6 км, що розташований с. Соловка, Ужгородського району. Від відводить надлишковий внутрішній стік з площі у 283,7га до НС 21БОС, яка відкачує… Читати повністю »

Коментування вимкнено 175 переглядів

Інвентаризація водних об’єктів в зоні діяльності Тячівського МУВГ

У Рахівській та Тячівській райдержадміністраціях відбулися засідання робочих груп з проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території районів. Фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства взяли участь в даних засіданнях. На яких було зазначено, що протягом найближчих трьох місяців необхідно про інвентаризувати об’єкти за трьома напрямками – водні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Продовжуються ремонтно-експлуатаційні роботи на водогосподарських об’єктах Берегівського МУВГ

Відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Берегівському МУВГ, силами машиністів насосних станцій, завершено роботи по ремонту насосно силового агрегату на насосній станції № 12 с.Квасово, для забезпечення безперебійної відкачки води, під час проходження паводку в осінньо-зимовий період На даній насосній станції виконані роботи по установці насосно-силового агрегата 1ОПВ-2500-4,2 після капітального ремонту (здійснено заміну статора… Читати повністю »

Коментування вимкнено 146 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт на автоматизованих вимірювальних станціях в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

Відповідно до календарного плану заходів по підготовці до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2021/2022 років, плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік, проведено ремонтно-доглядові роботи на автоматизованих станціях системи АІВС «Тиса» в зоні діяльності управління, а саме: – на АВС «Мукачево» р.Латориця в м.Мукачево; – на АВС «Поляна» р.Пінія в с.Поляна, Мукачвіського району…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 130 переглядів

Оновлено водогосподарські основні фонди

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації. Згідно з планом придбання експлуатаційного обладнання було придбано два сучасні трактори типу МТЗ 892 та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 108 переглядів

Благоустрій території джерел в зоні діяльності Ужгородського МУВГ

Для покращення навколишнього середовища та якості питної води, нещодавно працівниками дільниці гірських річок у складі Матевки Юрія Юрійовича було проведено очищення від засмічення та санітарне оновлення джерела у селі Жорнава, Ставненської громади, Ужгородського району. Також, благоустроєне джерело з альтанкою у с. Раково, Тур’є-Реметівської громади, Ужгородського району. Ужгородське МУВГ

Коментування вимкнено 134 перегляди

Проведення ремонтних робіт на насосних станціях Ужгородського МУВГ

З метою забезпечення безперебійного відкачування внутрішнього паводкового стоку, захисту сільгоспугідь та населених пунктів зони діяльності Ужгородського МУВГ від шкідливої дії паводкових вод під час проходження сезонних паводків в осінньо-зимовий період, відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Ужгородському МУВГ протягом липня-серпня 2021 року тривали ремонтні роботи на насосних станціях НС №13Б та НС №21Б Берегівської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 261 перегляд

Виноградівське МУВГ має можливість оперативно контролювати якість будівельних робіт на дамбі

У кінці серпня робочою групою проєкта Виноградівського міжрайонного управління водного господарства  було здійснено виїзд на  ділянку реконструкції лівобережної дамби р. Тиса в районі с. Теково – с. Гетеня з метою проведення оперативного інструментального контролю за якістю проведених робіт по влаштуванню твердого покриття на гребені дамби. Дані роботи виконуються у рамках впровадження спільного українсько-угорського інфраструктурного проєкту… Читати повністю »

Коментування вимкнено 92 перегляди

Проведення ремонтних робіт на насосних станція Берегівського МУВГ

З метою забезпечення безперебійної відкачки води, під час проходження паводку в осінньо-зимовий період, та відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Берегівському МУВГ, проведено ремонтні роботи агрегатів 1ОПВ-2500-4,2 на насосних станціях НС-8Б та НС-10 Б с.Свобода. Під час виконання ремонтних робіт проводився демонтаж насосно-силового агрегату з допомогою автокрану, для проведення капітального ремонту по відновленню обриву… Читати повністю »