Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено

Проведення обстеження пошкодженої ГТС

Після проходження паводку, пік якого пройшов 17 грудня 2022 року, в смт. Великий Бичків відбулося руйнування лівобережної дамби, яку під час паводку укріпляли поваленими деревами. Начальник Тячівського МУВГ – Сергій Стойка спільно з головою Великобичківської громади та фахівцями провели обстеження пошкодженої гідротехнічної споруди. Ними були підраховані орієнтовні збитки та сплановані види першочергових невідкладних робіт, які … Читати повністю »

Коментування вимкнено

Охорона праці – один із важливих аспектів в роботі управління

Охорона праці – один із важливих аспектів в роботі управління, а особливо в період надзвичайних ситуацій, таких як паводок, повінь, льодохід. В Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства на початку року, для ефективної роботи служби охорони праці та для запобігання нещасних випадків, інженером з охорони праці спільно з підрозділами був розроблений план заходів з охорони праці… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Для пропуску осінньо-зимових паводків Берегівське МУВГ демонтувало підпірну греблю на р.Боржава

З метою ефективної підготовки гідротехнічних споруд до зимового періоду та відповідно до “Правил технічної експлуатації греблі на р.Боржава, с.Боржава”, на початку листопада проведено демонтаж конструкцій греблі на р.Боржава с.Боржава, для покращення пропуску води під час паводку в зимовий період, нересту риби та запобіганню утворення льодових заторів. Процес демонтажу довготривалий і потребує максимальної уваги та злагодженої… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В зоні діяльності Тячівського МУВГ розпочато виконання першочергових невідкладних робіт на річці Теребля

Тячівське міжрайонне управління водного господарства заключило договір з Буштинською територіальною громадою на виконання робіт згідно проектно-кошторисної документації «Першочергові невідкладні роботи з регуляції русла р.Теребля в районі вул. Набережна с. Вонігово, Буштинської ТГ, Тячівського району, Закарпатської області». Метою проведення робіт є уникнення подальшої руйнації правого корінного берега, покращення і збільшення пропускної спроможності русла річки Теребля та… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Водники Тячівщини облаштували джерела

З метою екологічного оздоровлення водних об’єктів, працівниками водного господарства проводяться заходи по відновленню та облаштуванню природних водних джерел. В жовтні працівники Рахівської дільниці Тячівського міжрайонного управління водного господарства прибрали сухостій, опале листя, сміття, розчистили русло від намулу та полагодили вже існуючі деревяні конструкції біля природніх джерел:  в с. Богдан; смт. Ясіня, ур. «Студений»; с. Луг,… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання робіт Ужгородським МУВГ відповідно до виділеної субвенції Чопською міською територіальною громадою

Ужгородське МУВГ виконує роботи відповідно до міської цільової Програми «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2020-2022 pp.» (далі Програма) із внесеними змінами, затвердженої рішенням № 8 18 сесії VIIІ скликання Чопської міської ради від 26 травня 2022 року. Протягом літнього пеіоду працівниками Великодобронської експлуатаційної дільниці було… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Еко-івент: продовжуємо розчищати русло річки Боржава від твердих побутових відходів

10 жовтня 2022 року працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства (керівник – Василь Турянин), спільно з громадською організацією «Кольорові баки» (керівник – Віктор Бучинський), територіальною громадою села Квасово активно долучилися до проведення екологічної акції з розчистки русла річки Боржава від твердих побутових відходів поблизу села Квасово Великоберезької територіальної громади Берегівського району, за підтримки «Агентства регіонального… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Завершальні роботи з реконструкції захисної дамби

На території Затисянщини, поблизу населених пунктів с. Гетеня, с. Сасово, с.Теково реалізовується Проєкт HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA, який розпочався ще у березні 2020 року з метою реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса. Підрядником у виконанні робіт з реконструкції… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Фахівці Берегівського МУВГ взяли участь у комісії з обстеження водозабірної споруди на р.Синявка

З метою успішного пропуску осіннє-зимових  паводків та льодоходу, з ініціативи в.о.начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства Василя ТУРЯНИНА, на території Іршавської ОТГ, комісією в складі  представників  Іршавської міської ради , Берегівського МУВГ та СФГ «Амок», проведено обстеження  водозабірної споруди на р.Синявка,  м.Іршава , для подачі води у ставки  фермерського господарства. Під час обстеження, комісією  рекомендовано… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Тячівському МУВГ готують насосні станції до осінньо-зимового періоду

Природною специфікою територій в зоні діяльності Тячівського МУВГ є те, що Рахівський та частина Тячівського районів розташовані у верхів’ях гірських масивів і саме тут, в основному формуються паводки різної інтенсивності. Звичайним явищем є те, що вони відбуваються 3-6 разів щороку протягом всіх сезонів, а особливо в осінньо-зимовий період. Спостереження за гідрологічним режимом річок в басейні… Читати повністю »