Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено 194 перегляди

Розпочато ремонтні роботи на насосній станції Берегівської меліоративної системи в с. Соловка Ужгородського району

У вересні 2020 року Ужгородському міжрайонному управлінню водного господарства були виділені кошти з державного бюджету України у розмірі 1529,4 тис. грн. Дані кошти було направлено на закупку матеріалів для поточного ремонту насосної станції НС-21 Берегівської меліоративної системи та закупку паливно-мастильних матеріалів для очищення відвідного меліоративного каналу МК-3 «Авангард» в с. Соловка, Ужгородського району. Насосна станція… Читати повністю »

Коментування вимкнено 68 переглядів

ТРЕНІНГ «ЗЕЛЕНОЇ ШКОЛИ» В КОРОЛІВСЬКІЙ ЗОШ №1

У рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)»  громадська організація “Екосфера” завітала до Королівської ЗОШ №1 для проведення тренінгу «Зеленої школи». Практичну частину заняття вирішили провести на березі річки Тиса неподалік школи. Разом з представником Виноградівського МУВГ обговорювали одну… Читати повністю »

Коментування вимкнено 89 переглядів

Відновлення гідротехнічних споруд у зоні діяльності Тячівського МУВГ

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2021 рік оглядачами гідротехнічних об’єктів  Тячівського МУВГ виконані роботи з відновлення гідротехнічних споруд на водогосподарських системах. Зокрема, оглядачами гідротехнічних об’єктів Тячівської та Рахівської дільниць виконуються роботи з відновлення пікетних стовпчиків та побілки гідротехнічних споруд. Протягом тижня виконані наступні заходи на таких водогосподарських об’єктах: м. Тячів,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 83 перегляди

Проведення тематичних занять для найменших: День довкілля – в розумінні діток.

На протязі тижня, фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства провели тематичні заняття в дитячому навчальному закладі міста Тячів. Головна мета Дня довкілля – підвищення рівня свідомості всіх людей від малечі до, органів влади, громадських організацій та всіх, хто піклується про природу, та безпеку навколишнього середовища. Діткам розповіли про роль води в житті людини і як… Читати повністю »

Коментування вимкнено 106 переглядів

Сміття на березі річки – це біль, кожного з нас. Не будь те байдужими до засмічення річок

Мальовниче село Нересниця на Тячівщині. Більша частина села розкинулась у прирічковій долині річки Тересви та у вузькій долині вздовж нижньої течії річки Лужанки. На території села Нересниця зливаються дві річки: Тересва і Лужанка. Колись саме тут, в місці злиття двох річок, відбувався масовий нерест риби, тому за переказами село й дістало назву від слова «нерест»… Читати повністю »

Коментування вимкнено 207 переглядів

Виконання експлуатаційно-доглядових робіт Виноградівським МУВГ протягом 1 кварталу 2021 року

Перший квартал 2021 року видався не легким для водогосподарників Закарпаття, адже внаслідок сніготанення та інтенсивних опадів в січні, лютому неодноразово спостерігались підвищення рівнів води на основних водотоках області. Працівники Виноградівського МУВГ постійно моніторили гідрологічну ситуацію на річках та каналах, водогосподарських системах, приймали фахові та оперативні управлінські рішення щодо локальної ситуації на водотоці й спільно з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 440 переглядів

Обстеження русла річки Уж в межах Перечинської міської територіальної громади.

Одним із важливих завдань в діяльності Ужгородського міжрайонного управління водного господарства є питання щодо необхідності проведення руслоочисних робіт на річках. Характерним для річок області є наявність руслових та заплавних наносів (відкладів), що спричиняє ерозію і розмивання берегів та погіршує умови проходження паводків, особливо в зонах мостових переходів. Тому, метою виконання руслорозчисних робіт є зниження гідравлічного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 120 переглядів

Працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства здійснюють ремонтно-доглядові роботи на гідротехнічних спорудах.

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи щодо виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд, відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік. Зокрема, в березні місяці поточного року, силами оглядачів Берегівської та Іршавської дільниці було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, в зоні діяльності управління…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 188 переглядів

Поточний ремонт та технічне обслуговування насосно-силового обладнання на насосних станціях

Відповідно до календарного плану підготовки об’єктів, споруд і механізмів до сталого функціонування в 2021 році в Мукачівському МУВГ проводяться  ремонтно-профілактичні роботи на насосних станціях в зоні обслуговування управління. Машиністами насосних установок проведена ревізія і профілактичний ремонт щитів управління основними агрегатами. На осушувальній насосній станції  №4 в с. Драгиня проведено ремонт агретата № 3, а саме:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 110 переглядів

Тячівське МУВГ проводить ремонтно-доглядові роботи

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2021 рік працівниками Тячівського МУВГ в березні виконано ряд робіт: Зокрема, оглядачами гідротехнічних споруд Тячівської та Рахівської дільниць виконуються роботи по вирубці чагарнику вручну загальною площею 17,2га./14,5км. Також, проведені роботи по ремонту водопостів 2шт., в м.Рахів   п/б дамба Тиса та в с.Луги Рахівський р-н. п/б… Читати повністю »