Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Обстеження русла р.Боржава на території Довжанської ОТГ

На звернення голови Довжанської територіальної громади працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства здійснили спільне, виїздне, комісійне обстеження русла р.Боржава в с.Довге, Хустського району. В результаті обстеження виявлено повалену колоду та дерево в руслі р.Боржава, в районі мостових переходів нижче по течії, що може спричинити формування затору, а також підмив правої опори мосту дороги Довге-Хуст, що… Читати повністю »

Виконання планових ремонтно-доглядових робіт Виноградівським МУВГ протягом травня місяця

На протязі травня, поточного року, працівники Виноградівського МУВГ за для забезпечення ефективної роботи меліоративних систем та відповідно до завдань Державного агентства водних ресурсів України виконують сезонні ремонтно-доглядові роботи, згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі,  по обкошуванню дамб, каналів, території бази управління та відомчих садиб. Виконання планових заходів дає можливість забезпечити водовідведення з осушених… Читати повністю »

Виконання робіт по обкошуванню дамб, каналів, територій насосних станцій працівниками Мукачівського МУВГ

Зважаючи на активний ріст трав’яної рослинності та з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт, працівниками Мукачівського міжрайонного управління водного господарства продовжуються роботи по обкошуванню дамб, каналів, територій насосних станцій на водомірних постів. Протягом травня виконано такі види робіт: обкошування правобережної дамби р.Латориця в районі Паланок м.Мукачево, фарбування гідротехнічних споруд: шлагбауму та інформаційного знаку; обкошування лівобережної дамби р.Стара… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Берегівського МУВГ

Протягом травня місяця зусилля оглядачів гідротехнічних споруд Берегівського міжрайонного управління водного господарства були направлені на виконання ремонтно-доглядових робіт згідно затвердженого плану. Виконано роботи з обкошування від трав’янистої рослинності на правобережній дамбі р.Тиса між сс.Вари- Грабарово, правобережній та лівобережній дамбі каналу Верхнє-Сернянський Берегівського району,  правобережній дамбі р.Боржава с.Гребля, Хустського району. Проведено фарбування, побілку та маркування гідротехнічних… Читати повністю »

Проведення ремонтно-доглядових робіт працівниками Ужгородського МУВГ

На виконання наказу Держводагентства України від 30.12.2022 року №153 «Про заходи щодо підготовки водогосподарського комплексу до роботи у 2023 році» та наказу БУВР Тиси від 23.02.2023 № 16 «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарського комплексу у 2023 році» Ужгородське МУВГ забезпечує виконання затверджених завдань у водогосподарській галузі в зоні діяльності управління. Основні… Читати повністю »

На Тячівщині тривають роботи по відновленню водного балансу річки

Відповідно до звернень мешканців громади в  селі Руське Поле, Тячівської ТГ, щороку в літній період виникає проблема нестачі питної води через пониження рівня грунтових вод. Одним з факторів є те, що канал який наводнює річку Дербачка, який у свою чергу відіграє важливу роль для населення, замулений через проходження паводків та різних природніх факторів. Після проведення… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Виноградівського МУВГ

У Виноградівському МУВГ згідно плану ремонтно-доглядових робіт на 2023 рік продовжується виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах. Впродовж останніх тижнів оглядачами експлуатаційних дільниць управління виконуються роботи пов’язані з приведенням в належний естетичний вигляд та покращенням технічного стану гідротехнічних споруд. Основні роботи проводились по вирубці деревної та чагарникової рослинності на протяжності 42.3 км, обкошуванню дамб та… Читати повністю »

Обстеження русла р.Боржава в с.Дубрівка

На звернення Іршавської міської ради та старости Дубрівського старостинського округу, минулого тижня, працівиками Берегівського міжрайонного управління водного господарства було здійснено спільне, виїздне, комісійне обстеження русла р.Боржава в с.Дубрівка Хустського району. В результаті обстеження виявлено, що на вказаній частині ділянки русло р.Боржава робить крутий поворот, що спричиняє відкладанню твердих наносів під лівим берегом та різко направляє… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт у зоні діяльності Мукачівського МУВГ

Для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів, відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на 2023 рік,  з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці та дільниці гірських річок,  проводяться роботи по вирубці чагарнику, обкошуванню територій насосних станцій, водпостів, фарбування та побілка гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. Виконано такі види робіт:… Читати повністю »

Реалізація заходів проєкту «Комплексна стратегія управління паводками в басейні Верхньої Тиси» DIKEINSPECT

З 1 червня 2021 року в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 в Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства розпочалась реалізація проекту «Комплексна стратегія управління паводками в басейні Верхньої Тиси» DIKEINSPECT (HUSKROUA/1901/8.1/0088). Проєкт спрямований на протипаводковий захист та мінімізацію ризику виникнення паводків у басейні Верхньої Тиси та сприятиме посиленню транскордонного співробітництва між сусідніми країнами. Участь у… Читати повністю »