Архів новин по рубриці ‘Новини МУВГ’

Коментування вимкнено

Працівниками Берегівського МУВГ розпочато монтаж греблі на р.Боржава

За розпорядженням районної військової адміністрації №27 від 09.05.2022 р., 10 травня 2022 р. відбулася виїзна нарада  міжвідомчої тимчасової робочої групи з питань доцільності монтажу греблі на р.Боржава, с.Боржава. Участь у роботі комісії прийняли представники – Берегівської районної військової адміністрації, Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Закарпатській області… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Мукачівському МУВГ проведено навчання та перевірку знань з питань хорони праці

Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Загальний порядок проведення навчання з питань охорони праці встановлений Законом України «Про охорону праці» (ст. 18.«Навчання з питань охорони праці»).  З метою створення на виробництві безпечних умов праці, покращенню знань працівників з питань охорони праці… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання доглядових робіт у квітні місяці працівниками Виноградівського МУВГ

На виконання наказу Виноградівського міжрайонного управління водного господарства від 11.02.2022р. №3-ОД «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2022 році» працівниками управління проведено ряд ремонтно –експлуатаційних робіт для покращення естетичного, технічного стану, благоустрою виробничої бази та відомчих садиб, забезпечено виконання ремонтно-доглядових робіт. Роботи проводились на Сальвінській, Батарській дільницях та дільниці гірських… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах в зоні діяльності Берегівському МУВГ

Оглядачами гідротехнічних споруд та машиністами насосних станцій управління продовжуються планові роботи згідно затвердженого календарного плану по покращенню естетичного стану і ефективності експлуатації споруд з метою покращення функціонування водогосподарського комплексу. На основних водогосподарських об’єктах проведено вирубку чагарнику  11 км/12,6 га., таких як : правобережної дамби р.Боржава с.Гребля, Хустського району; правобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Бадалово –… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2022 рік працівниками Тячівського міжрайонного управління водного господарства в квітні поточного року виконано ряд експлуатаційно-ремонтних робіт, пов’язаних з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд. Оглядачами гідротехнічних споруд Тячівського МУВГ виконано вирубку чагарнику на водозахисних об’єктах загальною площею 15,1га/13,8км.  (з них… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відзначення Всесвітнього Дня охорони праці в Мукачівському міжрайонному управлінні водного господарства.

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. Девіз цьогорічного Дня охорони праці: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я». Метою проведення Дня з охорони праці є – залучення потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я, що сприяють безпеці та здоров’ю на… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Спільними зусиллями береги річок будуть чистими

На Рахівщині переселенці (тимчасово переміщені особи) долучилися до толоки, яку  минулого четверга організував працівник Тячівського МУВГ, оглядач гідротехнічних споруд Рахівської дільниці. Прибирання відбулося у селі Богдан. Богданська територіальна громада стала прихистком для багатьох українців, які приїхали рятуючись від жахіть війни. Спільне прибирання села стала чудовою нагодою познайомитись між собою та зблизитись. Це була особлива толока…. Читати повністю »

Коментування вимкнено

Прогноз меліоративного стану осушуваних угідь Закарпатської області на початок вегетаційного періоду 2022 року

Закарпатською гідрогеолого-меліоративною дільницею Виноградівського міжрайонного управління водного господарства згідно “Методикою прогнозування глибини залягання рівнів ґрунтових вод на осушуваних землях України на передпосівний період“ виконано прогноз меліоративного стану для 5 осушувальних систем і ділянок гончарних дренажів Закарпатської області загальною площею 183,6 тис. га. Прогноз містить інформацію про очікувані рівні ґрунтових вод та меліоративний стан осушуваних угідь…. Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення технічного огляду та ремонту техніки, засобів малої механізації та виконання ремонтно-доглядових робіт в Мукачівському МУВГ

З метою підготовки техніки та механізмів до виконання робіт працівниками ремонтно-механічних майстерень проведено технічний огляд та поточний ремонт автомобільної техніки, засобів малоі механізації, які задіяні при виконанні експлуатаційних заходів в зоні діяльності управління. Фахівцями управління проведено техогляд та ремонт наступної техніки: легкового автомобіля ВАЗ-21099, спеціального автомобіля УАЗ-3909; косарки MT8-046L де: проведено повне техобслуговування, заміна масляного… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення ремонтно-доглядових робіт на водогосподарських об’єктах області

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2022 рік працівниками міжрайонних управлінь водного господарства (МУВГ) в березні поточного року виконано ряд експлуатаційно-ремонтних робіт. Так на водогосподарських дільницях Берегівського МУВГ було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний вигляд гідротехнічних споруд. Здійснено вирубування чагарнику 9 км / 6,3 га,… Читати повністю »