Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментування вимкнено 141 перегляд

Робоча поїздка в рамках проведення інфраструктурної частини проєкту SAFETISZA

У четвер, 12 березня, заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Сергій Бенеш спільно з фахівцями Технічного відділу БУВР Тиси, за участі працівників Виноградівського МУВГ, Генерального підрядника та інженера з технічного нагляду провели огляд будівельних робіт з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня Виноградівського району. Ці роботи проводяться в рамках впровадження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 94 перегляди

Партнер проєкту SAFETISZA розпочав тренінги для школярів Затисянщини

  Вчора, 11 березня, експерти Громадської організації «ЕКОСФЕРА» розпочали еколого-освітню програму «Зелена школа» для школярів загальноосвітніх шкіл Виноградівського району в рамках впровадження українсько-угорського проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Метою проєкту є посилення транскордонного управління водними ресурсами та зменшення збитків… Читати повністю »

Коментування вимкнено 92 перегляди

Що відбувається з річкою? – дізнавалися учні Ужгородської ЗОШ №3

Кожна річка пов’язана з історією людства, оскільки є джерелом не тільки води, але і їжі. Ріки – це також і транспортні шляхи. Але щороку вода у наших річках змінюється, стає все більш забрудненою пластиком, її ресурси і рекреаційна здатність виснажується. Часто вмирання річки відбувається на наших очах. Тому дуже важливо вчити молоде покоління берегти річку,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 124 перегляди

Семінар зі стейкхолдерами проєкту SAFETISZA відбувся в м.Виноградів

27 лютого у приміщенні Виноградівської РДА відбувся семінар для стейхолдерів проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». У семінарі взяли участь представники Виноградівської райдержадміністрації, Виноградівського міжрайонного управління водного господарства, освітяни Виноградівщини, на території якої реалізується спільний українсько-угорський проєкт. Від імені головного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 109 переглядів

Безпечна Тиса, або як спільно запобігти ризикам у транскордонному басейні (журнал “Водне господарство”)

Довідка. Проєкт HUSKROUA/1701/LIP/003 впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Більше про проєкт: https://safetisza.buvrtysa.gov.ua/ Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc. Джерело інформації: Журнал “Водне господарство” №1-2 (152-153) 2020

Коментування вимкнено 79 переглядів

ГО “Екосфера” продовжує освітню програму в рамках проєкту FloodUZH

У четвер, 28 лютого, експерти Громадської організації «Екосфера» провели воркшоп з учнями Ужгородської ЗОШ №19 на тему “Важливість річкових екосистем”. Школярі дізналися цікаву інформацію про екосистеми, які впливають на зміни клімату, про взаємозв’язки річкових екосистем та про повені. Захід проводився в рамках впровадження проєкту “Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж”… Читати повністю »

Коментування вимкнено 111 перегляд

Відбулася робоча зустріч з угорським партнером проєкту «SAFETISZA»

Протягом 29-30 січня 2020 року в м. Матисалка (Угорщина) відбулася робоча зустріч з угорським партнером проєкту. Основною метою зустрічі було обговорення прогресу реалізації проєкту, стану виконання заходів за робочим графіком, зокрема щодо проведення тендерних процедур на виконання будівельних робіт та закупівлі обладнання. Підведено піврічні підсумки діяльності обох сторін. Експерти сторін обговорили адміністративні, фінансові та технічні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 122 перегляди

У басейні р.Тур’я проводяться топогеодезичні вимірювання русла річки і заплави

У рамках впровадження проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 фахівці відділу комплексного проєктування «ЗАКАРПАТТЯВОДПРОЕКТ» БУВР Тиси восени минулого року розпочали інженерно-вишукувальні роботи вздовж річки Тур’я, яка є притокою річки Уж, на території Перечинського та Великоберезнянського районів Закарпатської області. Роботи розпочалися… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

БУВР Тиси проводить закупівлі на придбання гідрометричного обладнання в рамках проєкту FloodUZH

21 грудня Басейнове  управління водних ресурсів річки Тиса оголосило відкриті торги на придбання приладу «Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент – 1 комплект». Джерело фінансування – грантові кошти Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж», Грантовий контракт № HUSKROUA/1702/8.1/0005 від… Читати повністю »

Коментування вимкнено 167 переглядів

Засідання Басейнової ради р. Тиса (відео)

У Виноградові цими днями пройшло засідання басейнової ради р. Тиси. Учасники зібрання обговорили шляхи зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур, а також ряд інших питань.    Джерело інформації: Телекомпанія М-студіо