Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментування вимкнено 42 перегляди

Проєктування регулюючої споруди на річці Уж: проведено он-лайн технічну нараду в рамках проєкту FloodUZH

24 листопада Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса провело в режимі он-лайн робочу технічну нараду щодо розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області» з метою обводнення території під час маловодних періодів та заходів із захисту території міста від затоплення. У робочій нараді взяли участь технічні експерти… Читати повністю »

Коментування вимкнено 64 перегляди

Королівські учні долучилися до програми «Зелена школа»

У листопаді відбувся черговий екотренінг освітньої програми «Зелена школа» в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Під час занять «Зеленої школи», які провели експерт ГО «ЕКОСФЕРА», школярі вчилися скорочувати та сортувати побутові відходи. Еколого-освітні заходи, які проводяться з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 98 переглядів

SAFETISZA: останні 460 метрів берегоукріплення (ФОТО, ВІДЕО)

На Виноградівщині наближається до завершення реконструкція 9,5 км лівобережної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня. Міжнародний проект вартістю понад 4 мільйони євро здійснюється за Програмою транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Роботи за цією програмою вже тривають більше року і ведуться з випередженням графіка. – Фактично залишилося зробити останні 460 метрів захисної споруди на річці Тиса між… Читати повністю »

Коментування вимкнено 81 перегляд

Відбулася Технічна нарада щодо проведення робіт з реконструкції дамби р.Тиса в рамках проєкту SAFETISZA

20 жовтня 2020 року в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса з гідно з планом робіт була проведена Технічна нарада щодо виконання будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетиня Виноградівського району Закарпатської області. Реконструкція дамби та гідротехнічних споруд виконується в рамках реалізації інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами… Читати повністю »

Коментування вимкнено 64 перегляди

Школярі міста Виноградів долучилися до програми «Зелена школа»

У понеділок, 19 жовтня, у Виноградівській гімназії відбувся екотренінг освітньої програми «Зелена школа», яка проходить в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Експерт проєкту, заступник начальника БУВР Тиси Едуард Осійський розповів школярам про реалізацію проєкту SAFETISZA (Безпечна Тиса)… Читати повністю »

Коментування вимкнено 73 перегляди

У жовтні продовжила свою роботу програма Зелена школа на Затисянщині

Як ми повідомляли раніше, цього року в рамках реалізації проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)» розпочалося впровадження еколого-освітніх заходів програми “Зелена школа”, учасниками якої є школярі загальноосвітніх шкіл цільової території проєкту у Виноградівському районі. Крім інфраструктурних будівельних робіт з реконструкції… Читати повністю »

Коментування вимкнено 122 перегляди

Погоджено розробку техніко-економічного обґрунтування проєкту FloodUZH

Басейновому управлінню водних ресурсів річки Тиса сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради погодили розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проєкту будівництва регулюючої споруди на річці Уж в Ужгороді біля Боздоського парку. Відповідно до рішення, розроблене ТЕО необхідно буде погодити з департаментом міського господарства, управлінням містобудування та архітектури, департаментом культури Закарпатської ОДА та подати його на розгляд міської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 111 перегляд

Безпечна Тиса або як спільно запобігти ризикам в транскордонному басейні

Під час робочої поїздки до Закарпатської області Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із головою Закарпатської обласної державної адміністрації Олексієм Петровим 19 вересня 2020 р. ознайомилися з ходом реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня, Виноградівського району. Реконструкція дамби та гідротехнічних споруд виконується в рамках реалізації інфраструктурного проєкту… Читати повністю »

Коментування вимкнено 77 переглядів

SAFETISZA: он-лайн зустріч з угорським партнером

18 вересня в он-лайн режимі відбулася українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Під час зустрічі партнери обговорили стан впровадження проєктних заходів на території обох країн, зокрема реалізації інфраструктурних елементів, особливостей підготовки аналітичної та… Читати повністю »