Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментування вимкнено 103 перегляди

На громадських слуханнях підтримали детальний план території Боздоського парку

26 липня в Ужгородській міській раді були представлені для обговорення та одноголосно прийняті на громадських слуханнях проекти містобудівної документації «Детальний план території Боздоського парку» і «Детальний план території, обмеженої Слов’янською набережною, Боздоським парком та річкою Уж» та Звіти про стратегічну екологічну оцінку щодо цих територій. В рамках українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Робоча зустріч з представниками Ужгородської міської ради

15 липня відбулася робоча зустріч експертів в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Представники партнерських організацій проєкту,  Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса і управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради, обговорили актуальний стан запланованих заходів впровадження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 119 переглядів

Партнери обговорили актуальні питання реалізації проєкту SAFETISZA

Минулого тижня відбулася чергова українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. У Робочій зустрічі взяли участь представник угорської партнерської організації, координатор проєкту, керівник Сотмарської територіальної дільниці водного господарства з Угорщини Луідорт Антал, менеджер проєкту,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 138 переглядів

Робоча поїздка по гідротехнічним об’єктам Батарської меліоративної системи

Згідно плану заходів проєкту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур», 12-13 липня відбулася спільна робоча поїздка з метою огляду гідротехнічних споруд Батарської меліоративної системи. У спільному огляді взяли участь представники партнерських організацій – Берегівської райдержадміністрації, угорського партнера проєкту Верхнє-Тисайської Дирекції водного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 89 переглядів

Онлайн семінар з представлення результатів гідродинамічного моделювання в басейні р.Уж

Минулого тижня, у четвер 1 липня, відбувся онлайн семінар з представлення результатів гідродинамічного моделювання в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Одним із найбільш важливих і технічно складних напрямків роботи проєкту FloodUZH є отримання точних актуальних… Читати повністю »

Коментування вимкнено 135 переглядів

Відео-підсумок прогресу діяльності проєкту SAFETISZA

Пропонуємо Вашій увазі короткий (3 хв) відеосюжет з ілюстрацією заходів, які виконуються в рамках проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA).  Довідка. Проєкт SAFETISZA нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт… Читати повністю »

Коментування вимкнено 122 перегляди

Спеціалісти БУВР Тиси навчалися роботі з гідродинамічною моделлю

10 червня 2021 року відбулось навчання-тренінг з моделювання зон затоплення, в рамках проєкту впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У навчанні взяли участь фахівці відділу експлуатації автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи “Тиса”(АІВС-Тиса) та геоінформаційних систем (ГІС). Метою тренінгу було… Читати повністю »

Коментування вимкнено 138 переглядів

В БУВР Тиса стартував проєкт TiszaMonitorNet

Існуючі автоматизовані станції системи АІВС “Тиса” У травні місяці цього року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиса) розпочало реалізацію проєкту під назвою «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи (TiszaMonitorNet)» у рамках програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Добросусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 195 переглядів

У БУВР Тисі відбулася Технічна нарада щодо моделювання параметрів підпірної споруди на р.Уж

Чергова робоча технічна нарада експертів щодо обговорення першого етапу розробки технічко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області» відбулася в режимі он-лайн в рамках впровадження українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У… Читати повністю »

Коментування вимкнено 162 перегляди

Безпечне проживання вздовж берегів річки Тиса

Пропонуємо Вашій увазі статтю, розміщену на платформі TESIM ENI CBC: https://tesim-enicbc.eu/stories/living-safely/ «Багато авторів описують Тису як річку спокійної, неймовірної краси, і в той же час як річку зі своїм власним суворим темпераментом. Жителі Затисянщини знають це: вони двічі пережили катастрофічні повені, у 1998 і 2001 роках. Завдяки цьому проєкту ми хочемо, щоб вони жили безпечно… Читати повністю »