Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментування вимкнено 40 переглядів

Екологічна освіта для школярів Затисянщини – відео

Пропонуємо Вашій увазі відеосюжет про проведення занять «Зеленої школи» з учнями загальноосвітніх шкіл регіону Затисянщина Виноградівського району. Однією з найбільш актуальних проблем для довкілля Закарпаття є недопущення засмічення побутовими відходами русел річок. Тому правильне поводження з твердими побутовими відходами – основна тема цих занять, які відбулися в рамках проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими… Читати повністю »

Коментування вимкнено 43 перегляди

Відбулася чергова робоча зустріч в он-лайн форматі українських і словацьких партнерів проєкту FloodUzh

23 лютого  в режимі он-лайн відбулася чергова зустріч українських та словацьких експертів спільного проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У зустрічі взяли участь експерти партнерських організацій проєкту БУВР Тиси, Словацького водогосподарського управління та Кошицького водогосподарського підприємства. Експерти інформували один одного про впровадження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 84 перегляди

Технічна нарада щодо стану виконання проєктних робіт з влаштування підпірної споруди на р.Уж

17 лютого в режимі он-лайн відбулася чергова робоча технічна нарада експертів щодо обговорення першого етапу розробки технічко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області». У робочій нараді взяли участь технічні експерти БУВР Тиси, представники підрядної організації ПрАТ «Український головний проектно-розвідувальний та науково-дослідний інститут з меліоративного і водогосподарського будівництва»…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 40 переглядів

Зимові екологічні навчання для дітей у рамках програми «Зелена школа»

Громадська організація “Екосфера”, партнер проєкту “Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні річки Уж” (FloodUZH), який реалізує Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса – “БУВР Тиси”, у січні продовжила впровадження Програми з вивчення річкової екосистеми для молоді середнього шкільного віку м. Ужгорода. Так, в Ужгородській ЗОШ №6 фахівці ГО «Екосфера» провели Зимову Екошколу… Читати повністю »

Коментування вимкнено 103 перегляди

Спеціалісти БУВР Тиси провели вимірювання витрат води у створі м.Ужгород

У рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) фахівці БУВР Тиси, експерти проєкту вчора 09 лютого провели вимірювання витрат води у створі річки Уж. Середня виміряна витрата води склала 287 м3/с, при рівні води  3см. Вимірювання проводились придбаним в рамках проєкту сучасним акустичним допплерівським профілографом… Читати повністю »

Коментування вимкнено 82 перегляди

Завершення партнерської співпраці з Виноградівською райдержадміністрацією

3 лютого відбулася виїзна робоча зустріч з місцевими партнерськими організаціями в рамках впровадження інфрастурктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA) за участю начальника БУВР Тиси, керівника проєкту Олега Кисіля і експертів БУВР Тиси. Участь у робочій зустрічі взяли представники двох… Читати повністю »

Коментування вимкнено 120 переглядів

Лівобережна дамба р.Тиса є головним обєктом інфраструктурної частини проєкту SAFETISZA

Великим лихом для Виноградівського району стали катастрофічні паводки минулих років, особливо у 1998 і 2001 роках, коли внаслідок прориву дамби паводкові води р.Тиса затопили значну частину території та поселень Затисянщини. Після останніх паводків у рамках державної протипаводкової програми було реконструйовано 22,4 км з 31,9 км системи протипаводкового захисту (Королево-Вілок), але через відсутність фінансування роботи не… Читати повністю »

Коментування вимкнено 80 переглядів

Розпочато роботу з математичного та фізичного моделювання регулюючої споруди на р.Уж

22 січня експерти Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса під час робочої зустрічі провели узгодження з підрядною організацією ПрАТ «Український головний проектно-розвідувальний та науково-дослідний інститут з меліоративного і водогосподарського будівництва» щодо розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва регулюючої споруди на річці Уж у межах м.Ужгород. Ці роботи виконуються в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи… Читати повністю »

Коментування вимкнено 151 перегляд

Спеціалісти БУВР Тиси провели вимірювання витрат води в басейні річки Уж

У рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) фахівці БУВР Тиси, експерти проєкту провели вимірювання витрат води в річках басейну р.Уж. Середня виміряна витрата води склала (06 січня 2021р): р.Убля у створі с.М.Березний– 6 м3/с. р.Лютянка у створі с.Дубриничі– 20 м3/с. р.Уж у створі с.Зарічево… Читати повністю »