Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Громадський форум по проєкту TiszaMonitorNet

21 листопада 2023 року в адміністративній будівлі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса відбувся громадський форум у рамках українсько-угорського Проєкту Програми HUSKROUA 2014-2020 «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи «TiszaMonitorNet». У форумі взяли участь фахівці галузі водного господарства та Верхнє-Тисайської Дирекції… Читати повністю »

Заключна конференція проєкту TiszaMonitorNet

26 жовтня 2023 року в м.Ніредьгаза (Угорщина) відбулась заключна  конференція проєкту «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи «TiszaMonitorNet». Даний міжнародний проєкт реалізовується в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Добросусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 як на угорській (FETIVIZIG) так і на українській стороні (БУВР… Читати повністю »

Впровадження проєкту SAFETISZA (відео)

На завершення проєкту SAFETISZA пропонуємо переглянути відео про те, як відбувалася реалізація проєкту і досягнуті результати.  Щиро вдячні партнерам і всім залученим за співпрацю і підтримку!       Довідка. Проєкт SAFETISZA нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт співфінансується Європейським Союзом. Більше про проєкт: https://safetisza.buvrtysa.gov.ua/,  https://www.facebook.com/Safetisza/, https://twitter.com/safetisza…. Читати повністю »

Представлення проекту SAEFTISZA на конференції «Мистецтво співпраці»

Протягом 17-18 жовтня 2023 року в Будапешті, Угорщина відбулася міжнародна конференція «Мистецтво співпраці», організованої  для Програми Interreg Центральної та Східної Європи Офісом Széchenyi, як приймаючої установи для органів реалізації програми INTERREG в Угорщині. Конференція була присвячена досягненням співпраці Interreg програм, їхні найактуальніші виклики та потенційний вплив на регіон Центральної та Східної Європи. Центральна та Східна… Читати повністю »

Заключна конференція проєкту SAFETISZA

У середу, 4 жовтня, у м. Виноградів відбулася Заключна конференеція спільного українсько-угорського інфраструктурного проєкту  «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). У конференції взяли участь представники Спільного технічного секретаріату Програми, Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород, Держводагентства України, Закарпатської ОВА, Берегівської РДА,… Читати повністю »

8 екологічних лавиць із зарядними станціями на сонячних панелях встановили на площі Поштовій в Ужгороді

За допомогою вбудованих USB-портів від них можна заряджати телефони та інші гаджети. Придбали лавки у межах проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» за Програмою транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». Партнер проєкту від Ужгородської міської ради – управління міжнародного співробітництва та інновацій. Просимо ужгородців та гостей міста бережно ставитися до майна… Читати повністю »

Відбулася Заключна конференція проєкту FloodUzh

У вівторок, 22 серпня 2023 року, відбулася Заключна конференція спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У заході взяли участь представники водогосподарських організацій басейну річки Уж, партнерів проєкту – БУВР Тиси, Ужгородське МУВГ, Словацьке водогосподарське управління, партнера проєкту управління міжнародного співробітництва… Читати повністю »

Круглий стіл з проблем маловоддя і паводків у місті Ужгород

У середу, 9 серпня, у конференц-залі БУВР Тиси відбулося обговорення проблем маловоддя та паводків на річці Уж у місті Ужгород та шляхів їх вирішення. Участь у заході взяли представники проєктних організацій, Ужгородської міської ради, наукових та громадських організацій, Ужгородського міжрайонного управління водного господарства, експерти проєкту. На початку начальник БУВР Тиси, керівник проєкту Олег Кисіль розповів… Читати повністю »

Семінар з управління ризиками затоплення в рамках проєкту FloodUZH

3 серпня у приміщенні конференц-залу БУВР Тиси відбувся семінар з підвищення обізнаності громадськості щодо картування загроз для басейну р. Уж і ризиків для м. Ужгород, на якому розглядалися матеріали, напрацьовані в рамках впровадження проєкту FloodUZH «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж» № 1702/8.1/0005 Програми ЕКС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У семінарі взяли… Читати повністю »

АНОНС! Проєкт FloodUZH – Круглий стіл з обговорення проблеми маловоддя та паводків на р.Уж у місті Ужгород та шляхи їх вирішення

У середу, 9 серпня 2023 року, об 11 годині, у конференц-залі БУВР Тиси розпочнеться Круглий стіл з обговорення проблеми маловоддя та паводків на р.Уж у місті Ужгород та шляхи їх вирішення. Захід відбудеться в рамках реалізації проєкту FloodUZH «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж» № 1702/8.1/0005 Програми ЕКС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020…. Читати повністю »