Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментування вимкнено

Відбулася робоча зустріч з угорськими експертами проєкту SAFETISZA

30 березня в он-лайн режимі відбулася робоча зустріч українських та угорських експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Партнери проєкту інформували про стан виконання запланованих заходів на українській та угорській частинах території проєкту. Зокрема, практично завершено роботи… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Робоча зустріч з партнером проєкту SAFETISZA Берегівською райдержадміністрацією

  Минулого тижня, 18 лютого, відбулася робоча зустріч представників Головного бенефіціару проєкту БУВР Тиси та партнерської організації Берегівської районної державної адміністрації в рамках впровадження українсько-угорського інфраструктурного проєкту  «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). Менеджер проєкту, начальник відділу міжнародного співробітництва та міжнародних… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Застосування сучасних технологій для управління паводками і посухами ПРОЕКТ FloodUZH

29 серпня 2019 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструмента Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали грантовий договір №HUSKROUA/1702/8.1/0005 для впровадження проєкту «Спільні заходи із попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)». Проєкт впроваджується за партнерства Словацького водогосподарського управління, Ужгородського міжрайонного управління водного господарства, Управління… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Січневий паводок підтвердив – роботи з укріплення берега р.Тиса були виконані дуже вчасно

Внаслідок проходження потужного паводку у червні 2020 року берег р.Тиса було сильно пошкоджено і утворився розмив на ділянці, яка розташована близько до лівобережної дамби р.Тиса поблизу с.Гетеня. Це призвело до небезпеки руйнування дамби, яка захищає від затоплення населені пункти Затисянщини, а також прикордонної Угорщини. Починаючи з 2019 року, на ділянці 9,5 км лівобережної дамби р.Тиса… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулася чергова робоча зустріч українських та словацьких експертів проєкту FloodUzh

13 січня в он-лайн форматі відбулася чергова робоча зустріч експертів партнерських організацій в рамках реалізації українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)», який впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Цього разу предметом обговорення експертів Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та Кошицького водогосподарського підприємства Словацького… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

_______29.12.2021___________ (дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на Довкілля автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, не зазначається об’єктом господарювання) _____20211229027__________ (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності (автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, для паперової версії зазначається… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Придбано додаткове обладнання для експлуатаційних робіт

У вересні 2021 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації придбавши два сучасні трактори типу МТЗ 892 та причіп. Також, згідно… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Моніторинговий візит в рамках реалізації проєкту SAFETISZA

Минулого тижня експерти Технічної підтримки впровадження та управління програм транскордонного співробітництва Європейського Інструмента Сусідства (TESIM) відвідали з моніторинговим візитом Закарпатську область і провели ряд зустрічей з Головним бенефіціаром та партнерами Проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (Грантовий… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Розпочато будівництво автоматизованих вимірювальних станцій в рамках реалізації проекту «TiszaMonitorNet»

Понад двадцять років у басейні річки Тиса функціонує єдина в Україні міжнародна автоматизована інформаційно-вимірювальна система для прогнозу паводків і управління водними ресурсами (АІВС «Тиса»). Система постійно вдосконалюється в частині збільшення кількості автоматизованих станцій, параметрів моніторингу, програмного забезпечення . Користувачі веб-сайту БУВР Тиси на протязі багатьох років мали можливість в режимі реального часу спостерігати за станом… Читати повністю »

Коментування вимкнено

На Закарпатті обговорили питання щодо управління водними ресурсами та відходами

10-11 грудня 2021 р. у с. Колочава Хустського району відбулося виїзне засідання Басейнової ради річки Тиса та круглий стіл «Колочава ЕКО: плани управління водними ресурсами, відходами та ризиками затоплення», котрі об’єднали представників Державного агентства водних ресурсів України, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Міжнародної комісії з захисту річки Дунай, міжнародного проєкту «APENA-3», профільних департаментів Закарпатської… Читати повністю »