Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментування вимкнено

Робоча зустріч з угорськими експертами проєкту SAFETISZA

У вівторок, 17 січня, в режимі он-лайн відбулася робоча зустріч українських та угорських експертів в рамках впровадження спільного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Фахівці партнерських організацій Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса і Сотмарської територіальної  дільниці водного господарства (Угорщина)… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відеосюжети про відкриття реконструйованої лівобережної дамби р.Тиса

  Джерело інформації: М-студіо   Джерело інформації: Tv21 Унгвар (на українській мові)   Джерело інформації: Tv21 Унгвар (на угорській мові)

Коментування вимкнено

РЕКОНСТРУЮВАЛИ 9,5 КМ ДАМБИ МІЖ СЕЛАМИ ГЕТИНЯ Й ТЕКОВО

22 листопада на Берегівщині на лівобережжі Тиси урочисто відкрили 9,5 км дамби між селами Гетиня та Теково. Це стало можливим завдяки спільному українсько-угорському проєкту SAFE TISZA. До слова, Україна та Угорщина з ХІХ століття мають спільну історично сформовану систему водогосподарських інженерних споруд у басейні цієї річки на Затисянщині – Батарську меліоративну систему. Щоб добратися до… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Дамба прикриє від паводків

На Закарпатті завершено будівництво споруди, яка захистить 14 населених пунктів від розливу Тиси У домівках понад 30 тисяч закарпатців додалося відчуття захищеності через природні катаклізми. Паводки за останні два десятиріччя кілька разів ставали для них трагедіями. Тиса, розливаючись, затоплювала величезні площі, дощенту руйнувала або пошкоджувала сотні будинків. Держава допомагала у їх відбудові й відновленні, але… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Словацький партнер проєкту FloodUzh провів семінар для стейкхолдерів

10 листопада у м.Міхаловце відбувся семінар у рамках спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Партнер проєкту Словацьке водогосподарське управління і управління водного господарства басейну р.Бодрог організували проведення семінару з метою представлення та обговорення досягнутих результатів діяльності проєкту зі стейкхолдерами в… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулося урочисте відкриття реконструйованої лівобережної дамби р.Тиса

У вівторок, 22 листопада 2022 року, за участі партнерів і гостей відбулася важлива подія – Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса з нагоди завершення будівельних робіт з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці Теково-Гетиня Берегівського району провело урочисте відкриття реконструйованої дамби. Історія дамби розпочалася у 30-х роках XX ст., коли для захисту від паводків населених… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Анонс! 22 листопада 2022 року відбудеться Урочисте відкриття реконструйованої дамби р.Тиса (проєкту SAFETISZA)

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) разом з партнерами розпочало в серпні 2019 року реалізацію спільного українсько-угорського проєкту під назвою «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)» Інфраструктурний Проєкт нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Технічна рада БУВР Тиси затвердила Техніко-економічне обґрунтування влаштування регулюючої споруди на р.Уж

У середу, 19 жовтня, відбулося засідання технічної ради БУВР Тиси, на якому розглядалися матеріали, напрацьовані в рамках впровадження проєкту FloodUZH «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж» № 1702/8.1/0005 Програми ЕКС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. На засіданні були присутні члени Технічної Ради БУВР Тиси, начальники міжрайонних управлінь водного господарства, партнери проєкту,  представники підрядної… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виїзна нарада щодо завершення робіт з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса

Як ми повідомляли, в рамках реалізації спільного українсько-угорського проєкту  «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA) з осені 2019 року проводилися будівельні роботи з реконструкції захисної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня. 20 жовтня головним бенефіціаром проєкту Басейновим управлінням водних ресурсів… Читати повністю »

Коментування вимкнено

На Ужі планують збудувати динамічну греблю

В обласному центрі Закарпаття планують встановити регулювальну гідроспоруду на річці Уж. Вперше проєкт представили на загал ще минулого року. Детальніше про плани будівництва греблі, – дивіться у сюжеті.   Джерело інформації: 21 Ужгород