Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментування вимкнено 71 перегляд

Погоджено розробку техніко-економічного обґрунтування проєкту FloodUZH

Басейновому управлінню водних ресурсів річки Тиса сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради погодили розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проєкту будівництва регулюючої споруди на річці Уж в Ужгороді біля Боздоського парку. Відповідно до рішення, розроблене ТЕО необхідно буде погодити з департаментом міського господарства, управлінням містобудування та архітектури, департаментом культури Закарпатської ОДА та подати його на розгляд міської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 57 переглядів

Безпечна Тиса або як спільно запобігти ризикам в транскордонному басейні

Під час робочої поїздки до Закарпатської області Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із головою Закарпатської обласної державної адміністрації Олексієм Петровим 19 вересня 2020 р. ознайомилися з ходом реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня, Виноградівського району. Реконструкція дамби та гідротехнічних споруд виконується в рамках реалізації інфраструктурного проєкту… Читати повністю »

Коментування вимкнено 47 переглядів

SAFETISZA: он-лайн зустріч з угорським партнером

18 вересня в он-лайн режимі відбулася українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Під час зустрічі партнери обговорили стан впровадження проєктних заходів на території обох країн, зокрема реалізації інфраструктурних елементів, особливостей підготовки аналітичної та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 79 переглядів

В Ужгородській міській раді сьогодні відбулася робоча зустріч щодо реалізації проєкту FloodUZH

В Ужгородській міській раді сьогодні відбулася робоча зустріч щодо реалізації проєкту FloodUZH – «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж». Міський голова Богдан Андріїв, начальник басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, керівник проєкту Олег Кисіль, головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський, технічний експерт проєкту, попередній керівник басейнового управління водних ресурсів річки Тиса… Читати повністю »

Коментування вимкнено 135 переглядів

БУВР Тиси провело закупівлю на роботи з будівництва Протипаводкового центру в рамках проєкту SAFETISZA

У серпні Басейновим  управлінням водних ресурсів річки Тиса проведено процедуру публічних закупівель, а саме відкриті торги «Роботи по об’єкту: «Будівництво будинку відомчої садиби руслового ремонтера в с. Тисобикень Виноградівського району Закарпатської області». (ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель). Джерело фінансування – кошти Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 94 перегляди

В рамках проєкту FloodUZH зроблено перші кроки з проєктування регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород

Впродовж серпня Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса провело відкриті торги «Розробка проєктної документації щодо будівництва регулюючої споруди на річці Уж у межах м.Ужгород з метою обводнення території під час маловодних періодів та заходів із захисту території міста від затоплення (ТЕО: «Будівництво регулюючої споруди на р.Уж, в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області»). Джерело фінансування… Читати повністю »

Коментування вимкнено 268 переглядів

Проведено тренінг для фахівців міжрайонних управлінь водного господарства

На виконання заходів проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA) 28 липня на лівобережній дамбі р.Тиса на ділянці с.Текове – с.Гетеня Виноградівського району відбувся тренінг з використання щільноміра, придбаного в рамках впровадження проєкту. Участь у навчальному тренінгу взяли представники БУВР… Читати повністю »

Коментування вимкнено 148 переглядів

Впровадження проекту FloodUZH представлено на науково-практичному семінарі в Івано-Франківську

15 липня, на базі Івано-Франківського технічного університету нафти і газу, відбувся науково-практичний семінар «Прогнозування, попередження та ліквідація наслідків повеней в Карпатському регіоні» у форматі он-лайн. Участь в ньому взяли представники органів влади, зокрема Івано-Франківської ОДА, водогосподарських організацій – БУВР Тиси і Дністровського БУВР, Державної служби надзвичайних ситуацій, представники широкого кола науковців з різних вузів України,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 143 перегляди

Проводяться топогеодезичні вимірювання русла р.Уж

Скориставшись повноводдям річки, працівники БУВР Тиси  провели поперечне вимірювання русла річки Уж на прикордонній ділянці від державного кордону до с.Сторожниця, біля Боздошського мосту та між населеними пунктами Сторожниця-Ужгород. Загалом, фахівці виконали 33 поперечні перерізи з інтервалом близько 500 метрів та у характерних місцях. Ці роботи проводяться в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 166 переглядів

Бенефіціари проєктів потребують державної підтримки і вдосконалення законодавства

  У четвер, 2 липня, y залі Вченої ради Ужгородського національного університету, за ініціативи Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації, відбулося засідання «круглого столу» з організаціями та установами області, які реалізують транскордонні проєкти в рамках прикордонного співробітництва «Польща–Білорусь–Україна» та «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна» ЄІС 2014–2020. У засіданні взяли участь представники органів влади –… Читати повністю »