Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментування вимкнено

Узгодження робочих питань експертами проєкту SAFETISZA

Минулого тижня, 1 вересня, в режимі он-лайн поспілкувалися українські та угорські експерти щодо актуальних питань впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Партнери проєкту, фахівці БУВР Тиси та Сотмарської територіальної  дільниці водного господарства з Угорщини проінформували один одного про стан… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Фахівці Ужгородського МУВГ інформують владу та місцеві громади про впровадження проєкту міжнародної технічної допомоги

У серпні 2022 року працівники Ужгородського міжрайонного управління водного господарства взяли участь у нарадах Ужгородської районної військової адміністрації, на яких проінформували учасників про хід впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH). Проєкт передбачає придбання і використання сучасних геопросторових даних, розробку гідродинамічних моделей і проєктування гідротехнічної споруди… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Угорщині завершуються будівельні роботи в рамках реалізації проєкту SAFETISZA

Батарська меліоративна система знаходиться на Затисянщині, адмінстративно розташована на частині територій Берегівського району Закарпатської області та області Саболч-Сотмар-Берег Угорщини. Такі актуальні для цієї території проблеми, як негативні наслідки паводків, затоплення внутрішніми водами і засухи, застарілість компонентів системи та потреба у комплексній реконструкції є важливими для обох прикордонних районів. З метою пом’якшення негативного впливу цих проблем… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулася робоча зустріч експертів партнерських організацій

У понеділок, 29 серпня, відбулася чергова робоча зустріч експертів в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Експерти, представники головного бенефіціара проєкту Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради обговорили стан… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулась стартова конференція проєкту TiszaMonitorNet

26 липня 2022 року в м.Ніредьгаза (Угорщина) відбулась стартова конференція проєкту «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи «TiszaMonitorNet» в якій також взяли участь Партнер проєкту з Української сторони. Даний міжнародний проєкт реалізовується в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Добросусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020…. Читати повністю »

Коментування вимкнено

Спільний семінар-тренінг за результатами моделювання та картування ризиків затоплення у басейні р.Уж

У вівторок, 19 липня, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса  у режимі онлайн провело семінар-тренінг експертів партнерських організацій в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Учасниками заходу стали експерти головного бенефіціара проєкту БУВР Тиси, українських партнерів… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Делегація Держводагентства ознайомилася з ходом впровадження інфраструктурного проєкту SAFETISZA

У середу, 6 липня, в рамках робочого візиту перший заступник голови Державного агентства водних ресурсів України Наталія Латиш разом з фахівцем з планування протипаводкових заходів Держводагентства Сергієм Тертичним взяла участь в огляді гідротехнічних споруд водгосподарського комплексу Закарпаття. Зокрема, начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, керівник проєкту Олег Кисіль ознайомив посадовців з метою, заходами та… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Робоча нарада щодо виконання заходів проєкту FloodUZH

Минулого тижня в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса пройшла чергова нарада експертів проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Експерти обговорили можливості впровадження запланованих заходів проєкту в умовах запровадження воєнного стану у зв’язку з військовою агресією російської федерації,… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулася Робоча зустріч з угорським партнером в рамках реалізації проєкту SAFETISZA

16 червня в м.Матесалка, Угорщина відбулася чергова робоча зустріч українських та угорських експертів проєкту. Участь у Робочій зустрічі взяли менеджер проєкту, начальник відділу міжнародного співробітництва та міжнародних проєктів БУВР Тиси Марина Скраль, координатор угорського партнера проєкту, керівник Сотмарської територіальної дільниці водного господарства з Угорщини Луідорт Антал, українські та угорські експерти проєкту. Під час зустрічі партнери… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулася робоча нарада експертів з питань впровадження проєкту SAFETISZA

8 червня відбулася чергова робоча нарада фахівців БУВР Тиси щодо вирішення актуальних питань впровадження Проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (Грантовий контракт № HUSKROUA/1701/LIP/003 від 13 серпня 2019 року). Експерти обговорили кроки щодо реалізації заходів проєкту в… Читати повністю »