Архів новин по рубриці ‘Проекти’

Коментування вимкнено 80 переглядів

Бенефіціари проєктів потребують державної підтримки і вдосконалення законодавства

  У четвер, 2 липня, y залі Вченої ради Ужгородського національного університету, за ініціативи Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації, відбулося засідання «круглого столу» з організаціями та установами області, які реалізують транскордонні проєкти в рамках прикордонного співробітництва «Польща–Білорусь–Україна» та «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна» ЄІС 2014–2020. У засіданні взяли участь представники органів влади –… Читати повністю »

Коментування вимкнено 74 перегляди

На Виноградівщині будують 9,6 кілометрів лівобережної дамби річки Тиса

   30 червня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Юрій Фурик та в.о. начальника Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Євген Кедик здійснили робочий виїзд з метою перевірки ходу робіт із будівництва лівобережної дамби між селами Теково і Пийтерфолво. Як зазначив в.о. начальника міжрайонного управління водного господарства… Читати повністю »

Коментування вимкнено 147 переглядів

На Затисянщині продовжуються роботи з реконструкції дамби р. Тиса

У минулому році відбулося підписання грантового контракту для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами в межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». На сьогоднішній день значна частина робіт з реконструкції лівобережної дамби р. Тиси вже проведена.       Будівельні роботи виконуються силами підрядної організації ПрАТ «Виноградівська ПМК… Читати повністю »

Коментування вимкнено 93 перегляди

Тренінг з використання сучасного вимірювального обладнання

23 червня відбувся тренінг з освоєння навиків роботи з акустичним допплерівським профілографом швидкості течії ADCP RiverRay, придбаного БУВР Тиси в рамках проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH). У заході взяли участь представники БУВР Тиси, міжрайонних управлінь водного господарства,  Закарпатського центру з гідрометеорології та спеціаліст компанії постачальника. ADCP RiverRay… Читати повністю »

Коментування вимкнено 136 переглядів

Більше інформації громадянам про річку Уж та проєкт FloodUzh

У п’ятницю, 19 червня, відбулася чергова робоча зустріч експертів в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Представники партнерських організацій проєкту – Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради та громадської організації… Читати повністю »

Коментування вимкнено 98 переглядів

SAFETISZA: співпраця з угорськими експертами продовжується он-лайн

Минулого тижня в он-лайн режимі відбулася українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. У зустрічі взяли участь керівник проєкту, начальник БУВР Тиси Олег Кисіль, представник угорської партнерської організації, Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ, координатор проєкту,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 152 перегляди

Словацький партнер організовує тендерні закупівлі на проведення робіт з моделювання

У рамках впровадження проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, Словацьке водогосподарське управління (м.Банська Штявніца, партнер проєкту) провело публічні закупівлі гідрологічних даних для профілів річок Уж, Убля і Улічка, які містять гідрологічну інформацію для прикордонних ділянок річок Уж (16,6 км), Улічка і Ублянка…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 177 переглядів

На дамбі р.Тиса продовжуються вимірювання щільності ґрунту

На виконання заходів проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA робоча група БУВР Тиси в складі заступника начальника Бенеша С.М, начальника технічного відділу Яковюк К.О. та головного інженера проєкту ВКП «Закарпаттяводпроєкт» Шпака О.В. здійснила черговий виїзд на об’єкт «Реконструкція лівобережної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 194 перегляди

Відбулася робоча зустріч в он-лайн форматі українських і словацьких партнерів проєкту FloodUzh

У режимі он-лайн відбулася 4 червня зустріч українських та словацьких експертів спільного проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Представники партнерських організацій проєкту – Головного бенефіціара БУВР Тиси, Словацького водогосподарського управління та Кошицького водогосподарського підприємства обговорили ряд нагальних питань впровадження проєкту, зокрема адміністративні,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 216 переглядів

Захист Затисянщини від паводкових вод річки Тиси спільними зусиллями України та ЄС

У минулому році Басейнове управління водних ресурсів річки Тиси (БУВР Тиси) та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали Грантовий контракт для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Стартовий… Читати повністю »