Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 87 переглядів

У Берегівському МУВГ призначено нового керівника

У Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства відбулася зміна керівника управління. Так, згідно наказу Державного агентства водних ресурсів України № 300-ОС від 25.11.2021 р, виконання обов’язків начальника Берегівського МУВГ покладено на Турянина Василя. До призначення він працював начальником Іршавської експлуатаційної дільниці, в минулому начальником відділу цивільного захисту Іршавської райдержадміністрації. Досвідчений спеціаліст в галузі водного господарства, свій… Читати повністю »

Коментування вимкнено 159 переглядів

Підвищення кваліфікацій працівниками виробничих професій БУВР Тиси

Протягом вересня – листопада 2021 року у міжрайонних управліннях водного господарства (Виноградівському, Ужгородському, Мукачівському та Берегівському МУВГ) проводяться онлайн навчання працівників МУВГ. Навчання проводяться на підставі договору з Мелітопольською технічною школою Державного агентства водних ресурсів України за допомогою платформи дистанційного навчання, сервісу Zoom i Skype. Курси підвищення кваліфікації проводяться у декількох напрямках: Перепідготовка за професією… Читати повністю »

Коментування вимкнено 41 перегляд

Національний онлайн-проєкт з тестування та вивчення української мови

Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України завдяки підтримці Українського культурного фонду запустили Національний онлайн проєкт з тестування та вивчення української мови moyamova.in.ua. У рамках цього проєкту всі українці можуть пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння українською мовою, із подальшим навчанням. На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української… Читати повністю »

Коментування вимкнено 35 переглядів

Місяць цифрової грамотності

Міністерство цифрової трансформації в Україні в період з 01 по 30 листопада проводить масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності у рамках національного проєкту Дія.Цифрова освіта. Дана ініціатива реалізується з метою навчити 6 мільйонів громадян цифровій грамотності за 3 роки. Проєкт має понад 65 освітніх серіалів, 5 тестів на цифрову грамотність – Цифрограми та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 59 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 17 листопада 2021 року

У період з 10 по 17 листопада по області утримувалась хмарна з проясненнями без опадів погода. На річках утримується осіння межень без суттєвих змін рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод», наказу Державного агентства водних ресурсів України від 31.03.2021 № 233… Читати повністю »

Коментування вимкнено 38 переглядів

До уваги водокористувачів!

Держводагентство інформує, що з 01 січня 2022 року вступають у дію зміни до Порядку ведення державного обліку водокористування, відповідно до наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020 № 375. Водокористувачам необхідно подавати Звіти про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) виключно в електронному вигляді через Портал електронних послуг Державного агентства водних… Читати повністю »

Коментування вимкнено 110 переглядів

Забезпечення роботи системи АІВС “Тиса” у межений період

У жовтні спеціалістами відділу експлуатації АІВС – «Тиса» та ГІС для забезпечення сталої та безперебійної роботи системи проведено роботи з покращення якості вимірювання даних рівня води в річках під час межені. Зокрема, проводились роботи з заглиблення та закріплення нижче рівня дна підвідної труби датчика рівня на АВС «Репинне». Також були проведені роботи з встановлення нової… Читати повністю »

Коментування вимкнено 55 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 27 жовтня 2021 року

У період з 20 по 27 жовтня по області утримувалась прохолодна погода та мінлива хмарність. 22 та 23 жовтня місцями пройшов слабкий дощ 1-3 мм. На річках відмічалась осіння межень без суттєвих змін рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод», наказу… Читати повністю »

Коментування вимкнено 291 перегляд

Відбулась ХХІV нарада Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства

Протягом 19-22 жовтня на угорській території відбулася XXIV нарада Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. На нараді українську делегацію очолював в.о. Уповноваженого Уряду України, начальник БУВР Тиси Олег Кисіль, угорську – директор Департаменту управління річковими басейнами та охорони вод Міністерства внутрішніх справ Угорщини Ковач Петер. Під час зустрічі експерти… Читати повністю »

Коментування вимкнено 62 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 20 жовтня 2021 року

У період з 13 по 20 жовтня по області утримувалась прохолодна погода та мінлива хмарність без істотних опадів. На річках відмічалась осіння межень без суттєвих змін рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод», наказу Державного агентства водних ресурсів України від 31.03.2021… Читати повністю »