Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Працівники Ужгородського МУВГ взяли участь у відзначені Міжнародного дня чистих берегів

Щороку у вересні по всьому світу проходить масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Метою даної акції є привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості громадян. Засмічення побутовими відходами водних ресурсів у сучасному світі є досить актуальною проблемою. Запобігти засміченню річок Закарпатської… Читати повністю »

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за серпень 2023 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У серпні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці. Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 20 вересня 2023 року

Протягом тижня по області утримувалась нестійка погода, спостерігались  дощі 1-14 мм, місцями 15-37 мм, в окремих пунктах 41-67 мм, відмічались грози. На річках області спостерігались невеликі коливання рівнів води в межах корінних берегів. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно… Читати повністю »

АНОНС! 29 вересня 2023 року відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиса

29 вересня 2023 року у місті Ужгород відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиса.   Порядок денний: Програма заходів Плану управління річковим суббасейном Тиси на період 2025-2030 роки, спрямованих на вирішення головних водно-екологічних проблем річкового суббасейну Тиси (забруднення органічними, біогенними та небезпечними речовинами, гідроморфологічні зміни, неконтрольоване водокористування, засмічення) з врахуванням пропозицій місцевих органів виконавчої влади, територіальних… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 13 вересня 2023 року

Протягом тижня на більшій частині території області утримувалась невелика хмарність без опадів, в кінці тижня на сході подекуди випав короткочасний дощ до 4 мм. На річках області зберігались низькі межені рівнів води, на окремих постах рівні наблизились до найменших за багаторіччя. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 758 «Про… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 06 вересня 2023 року

На початку та в середині тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода та мінлива хмарність, спостерігались  короткочасні дощі 1-15 мм, місцями в центральній та східній частинах 18-25 мм, в окремих пунктах в горах 30-38 мм (Драгобрат), відмічались грози. Наприкінці тижня – малохмарна суха погода. На річках області відбувались коливання рівнів води в межах корінних… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 30 серпня 2023 року

Протягом  тижня по області утримувалась мінлива хмарність, на початку та наприкінці тижня спостерігались  короткочасні дощі 1-14 мм, місцями 16-43 мм, та грози. На річках області відбувались коливання рівнів води в межах корінних берегів. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 23 серпня 2023 року

Протягом  тижня по області утримувалась мінлива хмарність, пройшли дощі 1-13 мм, подекуди 17-24 мм, локально 40-65 мм (Драгобрат), спостерігалися грози. На річках області відбувались коливання рівнів води в межах корінних берегів. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно до Постанови… Читати повністю »