Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 33 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 26 січня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями холодна погода, спостерігались опади у вигляді снігу та мокрого снігу, 1-7 мм, місцями – значний сніг, 8-14 мм, на високогір’ї східної частини – сильний (Драгобрат – до 24 мм). На річках області відмічались незначні коливання рівнів води, утримувались та посилювалися льодові явища. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до… Читати повністю »

Коментування вимкнено 58 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 19 січня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями холодна погода, спостерігались опади у вигляді снігу та мокрого снігу, 1-9 мм, в горах – значний сніг, 10-16 мм. На річках області відмічались незначні коливання рівнів води, утримувались льодові явища. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 108 переглядів

Обстеження гідротехнічних споруд після проходження паводку

Після проходження паводку 4-5 січня 2022р. працівниками міжрайонних управлінь були утворені комісії на місцях для проведення обстежень за результатами яких визначені пошкодження та завдані збитки, складено акти обстежень об’єктів, що перебувають на балансі управлінь. Комісією Виноградівського МУВГ проведено обстеження гідротехнічних споруд в зоні діяльності та виявлено пошкодження на таких об’єктах: 110 м лівобережної дамби р.Теребля… Читати повністю »

Коментування вимкнено 64 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 12 січня 2022 року

На початку тижня на території області спостерігалась зміна теплої дощової погоди на морозну, яка й утримувалась надалі. Значні дощі (5-20 мм, у верхів’ях східної частини 25-48 мм) перейшли  в мокрий сніг та сніг (1-9 мм). Зміна погоди призвела до зупинення розвитку паводку в верхів’ях річок центральних та східних районів області. З 06 по 09 січня… Читати повністю »

Коментування вимкнено 112 перегляди

В області проінвентаризували усі водні об’єкти

Під керівництвом в.о. голови Закарпатської ОДА Іштвана Петрушки відбулося засідання регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території ТГ області. «Станом на сьогодні в регіоні повністю проведено інвентаризацію водних об’єктів, державного та комунального майна – майже на 50%, лісових ресурсів – на понад 30%», – зауважив Іштван… Читати повністю »

Коментування вимкнено 33 перегляди

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Управління з організації пожежно-профілактичної діяльності у державних установах Головного управління ДСНС України у м. Києві інформує про те, що збільшилась кількість пожеж у житловому секторі країни. За 10 місяців 2021 року виникло понад 23 тис. пожеж, на яких загинуло 1 тис. 338 осіб. Враховуючи збільшення пожеж управління просить дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті, а… Читати повністю »

Коментування вимкнено 136 переглядів

Інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 14.00 07 січня 2022 року

Гідрометеорологічна ситуація протягом доби: Минулої доби по оласті похолодало, нічні температури знизились до 2-9° морозу, на високогір’ї подекуди до 12° морозу, вдень дощі перейшли в мокрий сніг та сніг 1 – 9мм. На річках продовжувалось інтенсивне зниження рівнів води, на Латориці та Тисі в районі м.Чоп відбувалось добігання паводкової хвилі з верхів”їв, з підвищенням рівнів… Читати повністю »

Коментування вимкнено 178 переглядів

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 12.00 06 січня 2022 року

Гідрометеорологічна ситуація  Спостерігається часом дощ, з переходом у мокрий сніг та сніг, вночі очікується зниження температури повітря, слабкий сніг. На більшості річок продовжиться зниження рівнів води. На р. Тиса – смт. Вилок 6 січня продовжиться підвищення рівні води на 0.3-0.6 м, з виходом води на заплаву. На р. Тиса – м. Чоп 6-7 січня продовжиться… Читати повністю »

Коментування вимкнено 125 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію та підтоплення

Станом на 08.00 06.01.2022 утримаються наступні ступені захисту: І ступінь: р. Тур’я – Т. Поляна, р. Пінія – Поляна, р. Ріка – Міжгір’я, Хуст, р. Боржава – Довге, р. Тиса – Тячів; ІІ ступінь: р. Латориця – Чоп, р. Тиса – В. Бичків, Ділове; ІІІ ступінь: р. Тиса – Крива, р. Боржава – В. Ремети…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 174 перегляди

Інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області

Станом на 18.00 05.01.2022 утримаються наступні ступені захисту: І ступінь: р. Уж – В. Березний, р. Люта – Чорноголова, р. Тур’я – Т. Поляна, р. Пінія – Поляна, р. Ріка – Міжгір’я, р. Боржава – Довге, р. Тиса – Тячів, р. Тиса – Ділове; ІІ ступінь: р. Латориця – Чоп, р. Тиса – В. Бичків;… Читати повністю »