Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 60 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 23 вересеня 2020 року

За період з 16 по 23 вересня 2020 року по області утримувалась малохмарна, суха погода. На річках області зберігався малозмінний режим осінньої межені. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод», наказу Державного агентства водних ресурсів України від 24.06.2020 № 587 «Про впровадження Порядку здійснення державного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 80 переглядів

Проведення Міжнародної акції “Велике прибирання” берегів на Закарпатті (відео)

19 вересня 2020 року працівники БУВР Тиси, міжрайонних управлінь водного господарства за участі міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського та голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, а також місцевих мешканців, працівників ДСНС та лісівників прибирали сміття на берегах Тиси. Акція проходила на р.Тиса поблизу села Теково, Виноградівського району. Також у ході свого візиту пан міністр… Читати повністю »

Коментування вимкнено 147 переглядів

Водники долучились до соціально – екологічної акції «World Clean up Day»

19 вересня 2020 року працівниками водного господарства Закарпатської області проведено соціально-екологічну акцію присвячену до Всесвітнього дня прибирання «World Clean up Day». Метою даного заходу було попередження засмічення твердими побутовими відходами водних ресурсів. До проведення акції також долучились представники органів місцевого самоврядування, школярі та небайдужі громадяни. Заходи з нагоди Міжнародного дня берегів – 2020 були проведені… Читати повністю »

Коментування вимкнено 97 переглядів

Велике прибирання берегів річки Тиси

Сьогодні працівники БУВР Тиси та міжрайонних управлінь водного господарства за участі міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського та голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова взяли участь в акції “Велике прибирання” берегів. Акція проходила на р.Тиса поблизу села Теково, Виноградівського району.    

Коментування вимкнено 198 переглядів

Державний моніторинг поверхневих вод Закарпаття – інструмент оцінки стану вод. Проблеми та перспективи

18 вересня 2020 року з нагоди святкування Всесвітнього дня моніторингу вод (Word Water Monitoring Day) з дотриманням карантинних вимог в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса відбулось засідання круглого столу на тему: «Державний моніторинг поверхневих вод Закарпаття – інструмент оцінки стану вод. Проблеми та перспективи». В засіданні прийняли участь: заступник директора Департаменту екології та природних… Читати повністю »

Коментування вимкнено 37 переглядів

Європейський моніторинг вод в Україні

Нові європейські стандарти моніторингу вод активно стають частиною еко-життя країни. З 2019 року запроваджується новий Порядок здійснення державного моніторингу вод, що прийнято в рамках імплементації Угоди про асоціацію з ЄС (зокрема Водної рамкової Директиви). Це нові підходи в сфері моніторингу вод, адже починають досліджуватись показники-індикатори, які раніше практично не вимірювались – біологічні, гідроморфологічні, хімічні (пріоритетні та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 330 переглядів

Моніторинг поверхневих вод річкового басейну Тиса за європейськими стандартами!

Сьогодні, 17 вересня 2020 року з нагоди Всесвітнього дня моніторингу вод (Word Water Monitoring Day) з дотриманням карантинних вимог в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса відбулась зустріч з студентами II курсу спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородського національного університету» на чолі з доцентом кафедри екології та охорони навколишнього… Читати повністю »

Коментування вимкнено 37 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 16 вересеня 2020 року

За період з 09 по 16 вересня 2020 року по області утримувалась малохмарна, суха, вдень тепла погода. На річках області зберігався малозмінний режим осінньої межені, на багатьох ділянках річок рівні води наближаються до мінімальних значень за багаторіччя. Гідрологічна ситуація контрольована. На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу… Читати повністю »

Коментування вимкнено 142 перегляди

Готуємо майбутніх фахівців моніторингу поверхневих вод!

Згідно договору про проведення практики студентів біологічного факультету Державного вищого навчального закладу «Ужгородського національного університету» та Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса з 02 вересня по 11 жовтня 2020 року студентка 2 курсу Рейпаші Христина  за спеціальністю 091 «Біологія» освітнього ступеня «магістр» проходить науково-дослідну практику на базі лабораторії моніторингу вод БУВР Тиси. На початку практики… Читати повністю »