Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 125 переглядів

До ювілею Дня Європейського Співробітництва проект «SAFETISZA» провів еколого-освітній захід для молоді

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса вже другий рік поспіль успішно впроваджує  на території Затисянщини (частина оновленого Берегівського району) великий інфраструктурний проєкт «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». З метою підвищення обізнаності щодо результатів проекту та питання протипаводкового захисту території Затисянщини… Читати повністю »

Коментування вимкнено 113 перегляди

Міжнародний день чистих берегів «Я прибрав – твоя черга 4»

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів та покращення їх екологічного стану, колектив Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та підвідомчих міжрайонних управлінь долучились до екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів» та організували прибирання прибережних захисних смуг та русел річок Закарпаття. Організація даної еко-акції має на меті сформувати екологічну свідомість населення та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 241 перегляд

В рамках World Water Monitoring Day студенти ДВНЗ «Ужгородського національного університету» відвідали БУВР Тиса

З нагоди Всесвітнього дня моніторингу вод (Word Water Monitoring Day), сьогодні, 17 вересня 2021 року з дотриманням карантинних вимог у Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса відбулась зустріч з студентами II та III курсів географічного факультету ДВНЗ «Ужгородського національного університету» на чолі з професором, доктором фізико-математичних наук, завідувачем кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Степаном… Читати повністю »

Коментування вимкнено 30 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 15 вересня 2021 року

У період з 08 по 15 вересня по області утримувалась малохмарна, суха погода, тільки наприкінці тижня 13-14.09 пройшли короткочасні грозові дощі 2-12 мм, подекуди значні 27-36 мм. Протягом тижня на річках області продовжувалось незначне зниження рівнів води, тільки 13-14.09 унаслідок опадів відмічались добові несуттєві коливання рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів… Читати повністю »

Коментування вимкнено 52 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 08 вересня 2021 року

У період з 01 по 08 вересня по області у першій половині тижня утримувалась хмарна з проясненням погода, у подальшому – малохмарна. 01.09 пройшли дощі 1-11 мм, місцями значні до 19 мм, у подальшому суттєвих опадів не спостерігалось. Унаслідок добігання води з верхів’їв 02.09 пройшли максимальні рівні невисокої паводкової хвилі на р. Тиса (смт. Вилок)… Читати повністю »

Коментування вимкнено 86 переглядів

Проведення планового огляду станцій системи АІВС “Тиса”

Одним з напрямків діяльності БУВР Тиси є забезпечення надійності функціонування спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи моніторингу паводкової ситуації АІВС – “Тиса”. Основними елементами системи є автоматизовані вимірювальні станції. Саме гідрологічні та метеорологічні  показники станцій використовуються для складання оперативних прогнозів. Минулого тижня, 25-27 серпня, спеціалістами відділу експлуатації АІВС – «Тиса» та ГІС, для забезпечення сталої та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 60 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 01 вересня 2021 року

У період з 25 серпня по 01 вересня по області утримувалась хмарна погода. У першій половині тижня спостерігались дощі малої інтенсивності 1-8 мм, у другій половині – значні до 18 мм, місцями – до 30 мм, на при кінці тижня (31.08-01.09) – до 40), відмічались грози. На річках відмічались підвищення рівнів води на 0,3-0,9м, в… Читати повністю »

Коментування вимкнено 93 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 25 серпня 2021 року

У період з 18 по 25 серпня по області утримувалась мінлива хмарність. У першій половині тижня суттєвих опадів не спостерігалось. 23 та 24 серпня спостерігались дощі (1-14 мм), подекуди  значні (15-25 мм), відмічались грози. У зв’язку з опадами на річках області відбувались невеликі підвищення рівнів води на 10-45 см, в нижніх течіях річки Боржава до… Читати повністю »