Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 12 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 01 квітня 2020 року

За період з 25 березня по 01 квітня 2020 року по області на при кінці тижня відбулась зміна вдень помірно тепло, вночі холодної без опадів погоди на холодну (температури повітря вночі та на ранок сягала 2-7°, в горах місцями 7-12° морозу ( Драгобрат -15°), з опадами 1-15мм у вигляді дощу, в горах подекуди мокрого снігу… Читати повністю »

Коментування вимкнено 150 переглядів

Подорож басейном річкиТиса

Для пересічного українця басейн Тиси асоціюється з краєм туризму й рекреації, мінеральних і термальних вод, стрімких потічків й чарівних водоспадів, гірських озер і природних джерел. Річка Тиса є найбільшою притокою Дунаю. Специфікою української частини басейну р. Тиса є те, що вона розташована виключно в межах – Закарпатської області. І цей факт, з одного боку, має позитивне значення… Читати повністю »

Коментування вимкнено 94 перегляди

«Чорне Багно» – гідрологічна пам’ятка природи

«Чорне Багно» – надзвичайно унікальний водний об’єкт, котрий має особливу природоохоронну цінність. Розташований об’єкт в межах Іршавського району Закарпатської області на території НПП «Зачарований край» і є найбільшим за розміром серед оліготрофних сфагнових боліт в Українських Карпатах. «Чорне Багно» знаходиться на висоті 840 м н.р.м., має виражену опуклу поверхню та займає площу 15 гектарів. Поклади… Читати повністю »

Коментування вимкнено 44 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 25 березня 2020 року

За період з 18 по 25 березня 2020 року по області відбулась зміна вдень помірно тепло, вночі холодної без істотних опадів погоди на прохолодну з опадами 1-5мм (21.03 – 2-14мм, місцями значні 19 – 32мм (Драгобрат), в горах мокрий сніг та сніг, на високогір”ї – сніг). На річках відбувались невеликі коливання рівнів води. Гідрологічна ситуація… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Всесвітній день води – 2020 «ВОДА ТА ЗМІНИ КЛІМАТУ – ПРИСКОРЕННЯ ДІЙ»

Сьогодні, 22 березня – #ВсесвітнійДеньВоди! Цього року нам довелося змінити свій формат і перейти у інтерактивну площину. Тож дотримуймося рекомендацій ООН-Вода #ЗалишатисяВдома, #МитиРуки, #БутиОбережним та з користю проведемо цей день. Ділимося з вами корисними ресурсами, які не лише розширять ваш кругозір, можливо допоможуть вам змінити щоденні звички, але і однозначно покращать вашу англійську. 📲 https://www.worldwaterday.org/ https://www.ourplanet.com/en/ https://www.un.org/sustainabledevelopment/ https://www.unwater.org/ https://unesdoc.unesco.org/home 🌊Почніть… Читати повністю »

Коментування вимкнено 89 переглядів

Дівочі сльози водоспаду Вишоватий

Дівочі сльози – так ще називають водоспади, що стікають з високих скель не суцільним потоком, а у вигляді ланцюжків крапель. Якщо більшість закарпатських водоспадів – бурхливі та стрімкі, цей напрочуд спокійний та повільний. Однак, не менш дивовижний та красивий. Водоспад Вишоватий прихований в ущелині на околиці села з однойменною назвою Вишоватий Тячівського району Закарпатської області…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 48 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 18 березня 2020 року

За період з 11 по 18 березня 2020 року по області відбулась зміна теплої погоди з опадами 1-13 мм на вдень помірно тепло, вночі холодної без істотних опадів. На початку тижня, унаслідок теплої погоди, на більшості річок відбувались невеликі підвищення рівнів води за рахунок танення снігу в горах. У другій половині тижня на більшості річок… Читати повністю »

Коментування вимкнено 158 переглядів

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р., та протоколу позапланового засідання регіональної комісі з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 березня 2020р., з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19 відмінено особисті прийоми громадян керівництвом Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса до 24 квітня 2020… Читати повністю »

Коментування вимкнено 177 переглядів

Гейзер у Карпатах

Єдиний в Україні гейзер мінеральної води знаходиться в селі Вучкове Міжгірського району Закарпатської області, в урочищі Петровець на березі  однойменного гірського потоку. Вода червоного забарвлення виривається із земних глибин на висоту 4-6 метрів. Визначити приблизний час викиду можна за характерним звуком, періодичність залежить від пори року та погоди. Вода у гейзері солона, насичена залізом та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 127 переглядів

Робоча поїздка в рамках проведення інфраструктурної частини проєкту SAFETISZA

У четвер, 12 березня, заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Сергій Бенеш спільно з фахівцями Технічного відділу БУВР Тиси, за участі працівників Виноградівського МУВГ, Генерального підрядника та інженера з технічного нагляду провели огляд будівельних робіт з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня Виноградівського району. Ці роботи проводяться в рамках впровадження… Читати повністю »