Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 19 червня 2024 року

  Упродовж тижня по області утримувалася хмарна з проясненнями погода та мінлива хмарність, спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів, 1-19 мм, місцями грози. На початку тижня через добігання води з верхів’їв спостерігалось підвищення рівнів води в нижніх течіях Латориці та Тиси в межах корінних берегів: Латориця (м. Чоп) – на 74 см, Тиса (Вилок) –… Читати повністю »

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за травень 2024 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У травні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці.   Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

АНОНС! 27 червня 2024 року відбудеться засідання Басейнової ради річка Тиса

Порядок денний: Схвалення Басейновою радою річки Тиса проєкту «Плану управління річковим басейном Дунаю (суббасейн річки Тиса). Проєкт управління посухами суббасейну Тиси. Значення моніторингових даних для управління водними ресурсами річки Тиса: наукова доповідь до Дня Дунаю. День Дунаю в Україні. Різне.   Місце та час проведення заходу: м. Ужгород, Слов’янська набережна, 5 Басейнове управління водних ресурсів… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 12 червня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів (1-14 мм, місцями – 16-53 мм), грози. Найбільш інтенсивні опади випали ввечері 10.06 у горах крайньої західної частини області (верхів’я р. Уж) – 97-98 мм (за даними автоматичного поста В.Березний 115 мм), що сформувало значний місцевий схиловий… Читати повністю »

Зустріч Робочої групи з питань охорони якості прикордонних вод Українсько-Словацької комісії по прикордонним водам

07 червня 2024 року відбулася он-лайн зустріч Робочої групи з питань охорони якості прикордонних вод українсько-словацької комісії по прикордонним водам, яка діє на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, підписаної в м. Братислава (Словацька Республіка) 14 червня 1994 року та протоколу XVIII засідання українсько-словацької комісії… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 05 червня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів (1-17 мм, місцями – 19-46 мм), грози та в окремих пунктах град. На більшості річок відбувались невеликі коливання рівнів води. На окремих ділянках річок спостерігались підвищення рівнів води в межах корінних берегів, амплітуда підйому склала: на р…. Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 29 травня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність, спостерігалися опади у вигляді короткочасних дощів 1-11 мм, місцями – 14-26 мм. Протягом першої половини тижня на окремих ділянках річок  спостерігались підвищення рівнів води у межах корінних берегів (амплітуда підйому на річці Боржава (с. В.Ремети) склала 54 см, на інших річках до 17 см); надалі – зниження рівнів… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 22 травня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність та хмарна з проясненнями погода, спостерігалися опади у вигляді короткочасних дощів та грози, кількість опадів – 1-11 мм, локально – 27-30 мм. На річках відбувались незначні коливання рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг… Читати повністю »

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за квітень 2024 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У квітні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці.   Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси