Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 38 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 18 листопада 2020 року

З 11 по 18 листопада на території області спостерігалася  хмарна з проясненням погода, місцями пройшли незначні дощі 1-3 мм (Драгобрат – 12 мм) та відмічалась мряка. 13 листопада на високогір’ї східної частини випав незначний сніг. На річках утримувались низькі рівні води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 41 перегляд

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 11 листопада 2020 року

З 04 по 11 листопада на території області спостерігалась мінлива хмарність. На початку тижня 04-06.11 подекуди спостерігались незначні дощі. На річках відбувались невеликі зниження рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод» для визначення хімічного стану масивів поверхневих вод та наказу Державного агентства… Читати повністю »

Коментування вимкнено 92 перегляди

Реконструкція і підготовка станцій системи АІВС “Тиса” до експлуатації в осінньо-зимовий період 2020-2021 р.

Відвідувачі сайту БУВР Тиси мають можливість в он-лайн режимі користуватися інтерактивною картою на якій зображено гідрологічні дані з 50 автоматизованих вимірювальних станцій (АВС) системи АІВС-“Тиса” в басейні р. Тиса, зокрема: рівень води, кількість опадів, температура повітря та рівень небезпеки. Ця автоматизована система побудована та експлуатується разом з угорськими колегами. Згідно запланованих робіт, у 2020 році… Читати повністю »

Коментування вимкнено 74 перегляди

Моніторинг повеневої ситуації у Закарпатській області (фоторепортаж)

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса у співпраці з підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області провело щорічний моніторинг стану гідротехнічних споруд та русел річок басейну р. Тиса. Були обстежені споруди та берегова лінія річок Боржава, Тиса, Ріка, Теребля в межах Ужгородського, Берегівського, Виноградівського, Іршавського та Тячівського районів. р. Боржава, с. Боржава Берегівського району (місце… Читати повністю »

Коментування вимкнено 42 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 04 листопада 2020 року

З 28 жовтня по 04 листопада на території області утримувалась хмарна з проясненням погода, спостерігались опади 1-20 мм, 30.10 – до 27 мм (Драгобрат), на високогір’ї – дощ, мокрий сніг та сніг. Температура повітря вдень становила 8°-14° тепла, на високогір’ї від 0° до 7°, вночі – від 1° морозу до 8° тепла, на високогір’ї  до… Читати повністю »

Коментування вимкнено 137 переглядів

Інформація щодо можливого забруднення дереваційного каналу р.Уж нафтопродуктами

02 листопада 2020 р. о 09 год. 15 хв. диспетчерська служба Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса побачила в соціальній мережі фейсбук фотоматеріали  про виявлення маслянистої плівки на поверхні дериваційного каналу в межах с. Оноківці Ужгородського району. Про що було усно диспетчером повідомлено Державну екологічну інспекцію у Закарпатській області та Головне управління ДСНС у Закарпатській… Читати повністю »

Коментування вимкнено 141 перегляд

Інформація щодо ситуації забрудненням річки Уж в межах міста Ужгород

У вечері 21 жовтня в соціальній мережі Фейсбук, Твіттер та регіональних засобах масової інформації з’явилася численні фотоматеріали та інформація про забруднення річки Уж в межах міста Ужгород. Жителі Ужгорода спостерігали на поверхні водного дзеркала р. Уж рух окремих плям маслянистого кольору вниз за течією річки. Фахівці лабораторії моніторингу вод БУВР Тиси спільно з працівниками Ужгородського… Читати повністю »

Коментування вимкнено 34 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 21 жовтня 2020 року

З 14 по 21 жовтня на території області утримувалась  хмарна з проясненням погода, спостерігались дощі 1-14 мм, найбільш інтенсивні – 14.09 в західних та центральних районах 15-36 мм, на високогір’ї мокрий сніг з дощем та сніг. На початку тижня, у наслідок дощів, на річках центральної та західної частини відмічались підвищення рівнів води на 0,3-1,2 м,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 62 перегляди

Підготовка до осінньо-зимового переоду станцій системи АІВС “Тиса”

Одним з напрямків діяльності БУВР Тиси є забезпечення надійності функціонування спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи моніторингу паводкової ситуації АІВС – “Тиса”. Основними елементами системи є автоматизовані вимірювальні станції. Саме гідрологічні та метеорологічні  показники станцій використовуються для складання оперативних прогнозів. Станції розташовані на берегах річок і піддаються несприятливим метеорологічним впливам, тому їх  відповідне утримання і належний… Читати повністю »

Коментування вимкнено 57 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 13 жовтня 2020 року

За період з 07 по 13 жовтня по області утримувалась перемінлива погода. На початку тижня спостерігались  помірні дощі 1-9 мм, окремі грози. На річках відбувались зниження рівнів води. 09-12.10 – утримувалась тепла, без опадів погода. Наприкінці тижня – зниження температури, спостерігались дощі 10 – 25мм, місцями до 33мм, на високогір”ї – мокрий сніг. На річках… Читати повністю »