Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 28 лютого 2024 року

На початку тижня по області утримувалась хмарна погода, спостерігались опади у вигляді дощу, в горах подекуди з мокрим снігом та снігом, на високогір’ї – мокрого снігу та снігу, 1-9 мм, місцями 10-15 мм, найбільш інтенсивні в західній та центральній частинах області 23-24 лютого – 12-22  мм, наприкінці тижня – хмарна з проясненнями та малохмарна, тепла,… Читати повністю »

Проведення публічного громадського обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дунаю (суббасейн річки Тиса) 2025-2030 рр.

27 лютого 2024 року відбувся захід з публічного обговорення проєкту плану управління річковим басейном Дунаю (суббасейн річки Тиса). Захід відбувся в м. Ужгород у Кризовому центрі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса у форматі засідання. У заході взяли участь представники влади, водогосподарських організацій області, члени Басейнової ради річки Тиса, представники територіальних громад, основні водокористувачі басейну… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 21 лютого 2024 року

На початку тижня по області утримувалась мінлива хмарність та малохмарна погода, без істотних опадів, наприкінці тижня – хмарна погода, спостерігались опади у вигляді дощу, в горах – мокрого снігу, на високогір’ї – мокрого снігу та снігу, 1-9 мм, локально до 16 мм. На річках області відбувались зниження рівнів води. На р. Латориця біля м. Чоп… Читати повністю »

АНОНС! Відбудеться розширене засідання Басейнової ради річка Тиса

27 лютого 2024 року відбудеться розширене засідання Басейнової ради річка Тиса   Порядок денний: Громадське обговорення проєкту плану управління річковим басейном Дунаю (в частині суббасейну річки Тиса).   Місце та час проведення заходу: м. Ужгород, Слов’янська набережна, 5 Басейнове управління водних ресурсів Початок о 10:00 год. 27 лютого 2024 року   Контактні особи: секретар Басейнової… Читати повністю »

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за січень 2024 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У січні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці. Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 14 лютого 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями та хмарна, тепла погода, спостерігались опади у вигляді дощу, на високогір’ї та подекуди в горах – мокрого снігу, 1-18 мм, нерівномірно по території. Найбільш інтенсивні опади випали 08-09.02 у центральній і східній частинах області 15-37 мм, подекуди 39-70 мм. На річках області утримувалась підвищена водність.  Через інтенсивні… Читати повністю »

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 20:00 12 лютого 2024 року

Річка Боржава у створі підпірної греблі с.Боржава Гідрометеорологічна ситуація За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології  від 12.02.2024: «Протягом доби по області очікується хмарна погода, місцями дощ, на високогір’ї з мокрим снігом. На річках будуть продовжуватись зниження рівнів води, на р. Боржава – с. В.Ремети, р. Латориця – м. Мукачево та р. Стара – с…. Читати повністю »

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 10:00 12 лютого 2024 року

Гідрометеорологічна ситуація За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології  від 12.02.2024: «Минулої доби по області спостерігалась хмарна погода, випали дощі  0,3-10 мм. На більшості річок продовжувалось зниження рівнів води та зменшення шару води на заплаві. На р. Тиса – смт Вилок та р. Боржава – с. В.Ремети вдень пройшли максимальні рівні, утримується вода на заплаві…. Читати повністю »

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 20:00 11 лютого 2024 року

Гідрометеорологічна ситуація За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології  від 11.02.2024: «Протягом дня по області спостерігалась хмарна погода, випали невеликі дощі 1-6 мм. На більшості постів продовжувалось зниження рівнів води. На р. Тиса – смт Вилок (амплітуда підйому понад 4 м) та р. Боржава – с.В. Ремети (амплітуда підйому понад 1.6 м) сформувались максимальні рівні,… Читати повністю »

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 10:00 11 лютого 2024 року

Гідрометеорологічна ситуація За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології від 11.02.2024: «Минулої доби по області спостерігалась хмарна з проясненнями погода, в першій половині дня, нерівномірно по території, продовжувались дощі 0.5-14 мм, в горах місцями значні 15-27 мм, вночі під ранок пройшли місцями невеликі дощі. На більшості постів відмічалось зниження рівнів води та зменшення шару води… Читати повністю »