Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено

Відновлення та впорядкування природних питних джерел протягом 2022 року в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

Відновлення природних джерел та витоків річок є запорукою збереження водних ресурсів. З метою розширення діяльності, спрямованої на поліпшення стану річок, джерел та інших водойм Мукачівського району, їх збереження та недопущення забруднення, було розроблено план-графік відновлення та упорядкування природних питних джерел в зоні діяльності управління Мукачівського МУВГ. При плануванні переліку джерел, які необхідно впорядковувати, особлива увага… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Заступниками Уповноважених Урядів підведено підсумки діяльності на українсько-словацьких прикордонних водах за 2022 рік

Протягом 28-30 листопада 2022 року в Земплінській Шираві в Словаччині відбулась чергова зустріч заступників Уповноважених Урядів та керівників Робочих груп Українсько-словацької комісії з питань прикордонних вод. Українську делегацію очолював начальник БУВР Тиси, заступник Уповноваженого Уряду України Олег Кисіль, словацьку – радник генерального директора водного господарства, заступник Уповноваженого Уряду Словацької Республіки Павел Віраг. У ході зустрічі… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 30 листопада 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, в горах місцями з мокрим снігом та снігом, 1-10 мм. На річках області утримувались низькі рівні з незначними коливаннями, в верхів’ях з’явились льодові явища. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 23 листопада 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, в горах мокрого снігу, на високогір’ї снігу, 1-13 мм, найбільш інтенсивні 17-18 листопада на сході (14-24 мм). Унаслідок опадів на початку тижня на більшості річок області відмічались невеликі підвищення рівнів води. В нижніх течіях  Боржави підвищення склали 0,5 м, на Латориці… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 16 листопада 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались невеликі опади у вигляді дощу 1-4 мм, подекуди помірні 5-10 мм. На річках області утримувались низькі рівні осінньої межені. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 09 листопада 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались невеликі опади у вигляді дощу 1-4 мм, у горах подекуди помірні 5-8 мм. На річках області утримувались низькі рівні осінньої межені. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно до Постанови… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 02 листопада 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась мінлива хмарність, спостерігались незначні опади у вигляді дощу до 1 мм. На річках області установились низькі рівні осінньої межені. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод» та наказу Державного агентства водних ресурсів України від 12.01.2022 № 5… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 26 жовтня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу 1-16 мм, 25-26.10 місцями пройшли зливи, 18-24 мм, фіксувались грози, подекуди град. На річках області відмічались невеликі підвищення рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод» та… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 19 жовтня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась мінлива хмарність, 15 та 19.10 пройшли невеликі дощі (1-2 мм). На річках області відмічалась осіння межень без суттєвих змін в режимі рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 05 жовтня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась нестійка хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, на високогір’ї – мокрого снігу, 1-14 мм, місцями значні – 15-33 мм, фіксувались локальні грози. На річках області відбувались підвищення рівнів  води на 0.1-0.9 м в межах корінних берегів. З припиненням  опадів під кінець тижня на більшості річок відмічається зниження… Читати повністю »