Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 33 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 16 червня 2021 року

У період з 9 по 16 червня по області через проходженню холодного циклону відбулась зміна погоди з теплої на помірно теплу, спостерігались опади: дощі до 12 мм, найбільш інтенсивні 9 та 11-13 червня на сході та в горах Міжгірщини 13-23 мм, подекуди до 40 мм, місцями – град. Наприкінці тижня температура знову підвищилася. На протязі… Читати повністю »

Коментування вимкнено 49 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 09 червня 2021 року

У період з 02 по 09 червня по області на низовині утримувалась тепла погода, спостерігались короткочасні дощі до 10 мм. На протязі тижня на річках області  відбувались  незначні зниження рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод», наказу Державного агентства водних ресурсів… Читати повністю »

Коментування вимкнено 218 переглядів

Відзначення Дня працівника водного господарства

Вчора 4 червня в конференц-залі Басейнового управління водних ресурсів р.Тиси відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника водного господарства України. Це професійне свято працівників водного господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента N 226/2003 від 18 березня 2003 року у першу неділю червня. В урочистостях взяли участь: заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 106 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 02 червня 2021 року

У період з 26 травня по 2 червня по області утримувалась хмарна з проясненням погода, спостерігались короткочасні дощі до 12 мм, найбільш інтенсивні (20-34 мм) пройшли в горах 30 травня уночі. На протязі тижня на річках області  відмічались  коливання рівнів води, у верхів’ях річок Латориці, Ріки та Тереблі, унаслідок опадів 30.05, підвищення склало   0,3-0,6 м… Читати повністю »

Коментування вимкнено 129 переглядів

Відбулась онлайн зустріч Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту Українсько-словацької комісії з питань прикордонних вод

На виконання рішень протоколу XVІІ Української-Словацької Комісії з питань прикордонних вод (24-27 червня 2019 року, м.Вилкове, Україна) 27 травня 2021 року відбулась онлайн зустріч Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту Українсько-Словацької комісії з питань прикордонних вод.  Під час онлайн зустрічі Сторони інформували одна одну про паводкову ситуацію, яка склалася на прикордонних водотоках за період… Читати повністю »

Коментування вимкнено 73 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 26 травня 2021 року

У період з 19 по 25 травня по області утримувалась хмарна з проясненням погода, подекуди спостерігались короткочасні дощі до 14 мм, в центральних та східних районах місцями до 25 мм. На протязі тижня на більшості річок області  відбувалось  зниження рівнів води, тільки 23.05 та 25.05, унаслідок опадів, на річках центральної та східної частини відбувались невеликі… Читати повністю »

Коментування вимкнено 161 перегляд

Відбулась зустріч Уповноважених Урядів України і Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах

Протягом 19-20 травня відбулася позачергова нарада Уповноважених Урядів України і Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. Необхідність у проведенні позачергової зустрічі на вищому рівні було обумовлено нагальною потребою вирішення основних завдань та прийняття рішень щодо реконструкції магістральних каналів Верке і Сипа з метою обводнення транскордонної Берегівської меліоративної системи з огляду на термін фінансування… Читати повністю »

Коментування вимкнено 422 перегляди

Вишиванка моя – Україна!

Вишиванка – символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, національної гордості, порядності, чесності, любові, святковості; оберіг. Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Та більше того, у… Читати повністю »

Коментування вимкнено 78 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 19 травня 2021 року

У період з 12 по 19 травня по області утримувалась хмарна з проясненням погода, спостерігались дощі (1-14 мм), найбільш інтенсивні 12-13.05 та 18-19.05 до 27 мм. На річках області  відмічалось  незначне коливання рівнів води, тільки 18-19.05, унаслідок опадів, в нижніх течіях приток та на Тисі, ділянці В.Бичків – Вилок, – підвищення рівнів на 0,5-1,0 м (у межах… Читати повністю »