Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 03 серпня 2022 року

На початку тижня по області утримувалась мінлива хмарність, без істотних опадів погода, 30-31.07 спостерігались короткочасні дощі 0.3 – 15мм, місцями  значні зливи 35 – 58мм, наприкінці – мінлива хмарність, місцями короткочасні дощі (1-14 мм). На річках утримуються низькі рівні води літньої межені, 31.07 – з незначними підвищеннями на 1 – 24см, у наслідок дощів, зберігається… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Працівники водогосподарських організацій Закарпатської області пройшли навчання і перевірку знань з охорони праці

На виконання Законів України «Про охорону праці», Положення «Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці Держводагентства України» та згідно затвердженого графіка проведення навчання, 02 серпня 2022 року посадові особи та фахівці Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та міжрайонних управлінь водного господарства пройшли перевірку знань з охорони праці. Попередньо було організовано… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Працівники водогосподарських організацій взяли участь у семінарі – навчанні щодо переоформлення бронювання військовозобов’язаних працівників

У приміщенні Ужгородської РВА 02 серпня 2022 року відбувся семінар – навчання з питань продовження строку дії посвідчення про відстрочку від призову на військову службу на період мобілізації та на воєнний час працівникам військовозобов’язаним, яким була надана відстрочка, та оформлення відповідних посвідчень та повідомлень. Серед присутніх були представники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Працівники БУВР Тиси приєднались до урочистостей з нагоди Дня Української Державності

Сьогодні 28 липня 2022 року, Україна вперше відзначила нове державне свято – День Української Державності, оголошене президентом України Володимиром Зеленським 24 серпня 2021 року, під час урочистостей до 30-ї річниці Незалежності України. З цієї нагоди працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса приєднались до офіційних урочистостей Дня Української Державності, які відбулись: на набережній Незалежності – покладання… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 27 липня 2022 року

На початку тижня по області утримувалась ясна суха погода, наприкінці – мінлива хмарність, місцями спостерігались короткочасні дощі (1-11 мм). На річках відмічались низькі рівні води літньої межені з незначними  зниженнями, на всіх річках області зберігався режим маловоддя. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 758 «Про затвердження Порядку здійснення державного… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Триває виконання робіт з розчищення магістрального каналу Верке Берегівської меліоративної системи в Берегівському районі Закарпатської області (Відео)

На виконання доручення Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах від 20 травня 2021 року тривають роботи з розчищення магістрального каналу Верке Берегівської меліоративної системи в Берегівському районі Закарпатської області Товариством з обмеженою відповідальністю «КоваТехБуд». Роботи виконуються відповідно до робочого проекту «Реконструкція магістральних каналів Верке і Сипа Берегівської меліоративної системи… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Спеціалісти БУВР Тиси провели відбір проб води в Мукачівському та Ужгородському районах

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод» та наказу Державного агентства водних ресурсів України від 12.01.2022 № 5 «Про впровадження Порядку здійснення державного моніторингу вод». Сьогодні, 18… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 13 липня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась мінлива хмарність, пройшли короткочасні дощі (1-14 мм), місцями у горах спостерігались значні (15-26 мм), локально – сильні зливові дощі (до 31 мм), фіксувались окремі грози. На річках відмічались низькі рівні води літньої межені з незначними  коливаннями, на річках центральної та західної частин області зберігався режим маловоддя. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Колеги із Словацького водогосподарства долучилися до гуманітарної допомоги колегам в Україні

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну закордонні партнери не залишаються осторонь та продовжують забезпечувати гуманітарною допомогою українську сторону. Так, днями колеги із Словацького водогосподарства в рамках Договору дарування передало українській стороні ГО “Товариство меліораторів і водогосподарників у Закарпатській області” гуманітарну допомогу у формі побутової техніки та кухонного приладдя. Дана гуманітарна допомога буде надіслана… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 06 липня 2022 року

Протягом тижня по області малохмарна погода чергувалась з мінливою хмарністю, спостерігались короткочасні дощі (1-12 мм), локально – значні зливові дощі (16-34 мм), фіксувались грози. На річках утримувались низькі рівні води з незначними  коливаннями. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно… Читати повністю »