Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за квітень 2024 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У квітні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці.   Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за березень 2024 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У березні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці. Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 15 травня 2024 року

На початку тижня по області утримувалася хмарна з проясненнями погода, у середині та наприкінці тижня –  мінлива хмарність. Опади у вигляді дощу спостерігались на початку тижня, 1-14 мм, місцями 15-34 мм. У середині тижня подекуди пройшли короткочасні дощі, 1-5 мм. Через опади на початку тижня на річці Тиса та деяких притоках спостерігались підвищення рівнів води… Читати повністю »

Відбулася зустріч українсько-угорської робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах 8-10 травня 2024 року відбулася зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод. На порядку денному зустрічі було проведення планового весняного огляду водогосподарських споруд на українській та угорській територіях в басейні Тиси, взаємне інформування щодо заходів із захисту… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 08 травня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність, наприкінці тижня – хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу 1-14 мм, місцями 17-32 мм, та окремі грози. На річках відбувались переважно зниження рівнів води, наприкінці тижня – невеликі коливання. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 01 травня 2024 року

На початку тижня по області утримувалась хмарна та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу 1-14 мм, місцями 15-28 мм. Надалі – мінлива хмарність та малохмарна погода без опадів. Через опади, що випали на початку тижня, на річках спостерігались підвищення рівнів води до 0,8 м, на річці Боржава (с. В.Ремети) на 1,5 м,… Читати повністю »

Працівники БУВР Тиси долучилися до семінару з кібергігієни та медіаграмотності

24 – 25 квітня 2024 року працівники БУВР Тиси взяли участь у дводенному практичному семінарі для державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування «Основи кібергігієни та медіаграмотності». Організатори заходу: CRDF Global в Україні, Закарпатська обласна військова адміністрація за підтримки Ужгородського національного університету. На семінарі учасники заходу зміцнили свої знання та підвищили рівень загальної та професійної… Читати повністю »

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 24 квітня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалась хмарна та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади  у вигляді дощу, на високогір’ї з мокрим снігом та снігом, 1-10 мм, місцями 11-16 мм. На більшості річок відбувались зниження та невеликі коливання рівнів води. На початку тижня спостерігалось добігання води з верхів’їв на ділянці Тячів-Чоп Тиси та в нижній течії Латориці…. Читати повністю »

Зустріч керівників та експертів Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту Українсько-словацької комісії з питань прикордонних вод

  Протягом 16-18 квітня 2024 року відбулася планова зустріч експертів Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту на українській та словацькій територіях з оглядом захисних гідротехнічних споруд у прикордонній зоні басейнів річок Уж, Латориця, Тиса. У рамках цього заходу 16 квітня керівники та експерти Робочої групи здійснили огляд водогосподарських об’єктів річок Тиса та Уж на… Читати повністю »