Архів новин по рубриці ‘Загальне’

Коментування вимкнено 51 перегляд

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 03 березня 2021 року

З 24 лютого по 3 березня 2021 р. по області утримувалась вдень помірно тепла, вночі прохолодна погода. З 27.02 по 01.03 спостерігались невеликі опади (1-7 мм) у вигляді дощу, в горах мокрого снігу та снігу. На річках відбувались незначні коливання рівнів води завдяки таненню снігу в горах. З 28 лютого на більшості річок відмічається незначне… Читати повністю »

Коментування вимкнено 190 переглядів

Обстеження водотоків щодо виявлення твердих побутових відходів на берегах та сміттєвих заторів в руслах річок

З метою недопущення засмічення транскордонної річки Тиси, на виконання доручення Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, працівники Виноградівського та Берегівського міжрайонних управлянь управління провели візуальне обстеження берегів та заплав річок Тиси та Боржави щодо можливого виявлення місць накопичення твердих побутових відходів на берегах водотоків в межах Берегівського адміністративного району. Також фахівцями БУВР Тиси за допомогою… Читати повністю »

Коментування вимкнено 74 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 24 лютого 2021 року

З 17 по 24 лютого 2021 р. по області на протязі тижня відбулась зміна холодної погоди на помірно теплу (вдень – помірно тепла, вночі прохолодна). На початку тижня спостерігались опади (3-10 мм) у вигляді снігу та мокрого снігу. З 20 лютого погода без опадів. На річках відбувались незначні коливання рівнів води за рахунок танення снігу… Читати повністю »

Коментування вимкнено 84 перегляди

Інформація щодо забруднення річки Тиси важкими металами

За допомогою системи попередження про виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій в басейні річки Дунай (система AEWS) Румунська Сторона, 23.лютого 2021 року проінформувала щодо ситуації з забруднення шатними водами річки Сомеш в районі Сату-Маре (Румунія). За інформацією румунських колег, якість поверхневих вод річки Сомеш на території Румунії відповідає фоновим значенням для даного періоду водності. Дослідницький моніторинг… Читати повністю »

Коментування вимкнено 114 перегляди

Інформація щодо забруднення річки Тиси важкими металами

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса повідомляло про забруднення важкими металами р. Сомеш (притоки р. Тиса, див. схему) на території Румунії. За даними Угорської Сторони, забруднена вода характеризується підвищеними концентраціями цинку та міді. З метою контролю за ситуацією та проведення інструментально-лабораторних досліджень спеціалісти Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса спільно з державними інспекторами Державної екологічної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 126 переглядів

Узагальнена інформація про ситуацію щодо можливого забруднення р.Тиса

Вчора, 19 лютого, о 16.54 год.  Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса отримало  електронне повідомлення від департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації, що надійшло від угорської сторони за системою попередження про виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій в басейні р. Дунай (система AEWS). В повідомленні йшлося про забруднення важкими металами на території Румунії… Читати повністю »

Коментування вимкнено 140 переглядів

Інформація про можливе забруднення р.Тиса важкими металами

За системою попередження про виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій в басейні р.Дунай (система AEWS) 19.02.2021р.о 15.54 до департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації надійшло інформаційне повідомлення від угорської сторони: Шлейф важких металів, що містить гірничодобувну воду, дістався кордону Угорщини на річці Самош о 1 годині ночі 18.02.2021 р. Джерело забруднення знаходиться на… Читати повністю »

Коментування вимкнено 88 переглядів

Проведено обстеження прикордонної ділянки магістрального каналу Сипа

В рамках підготовчих робіт з проєктування реконструкції магістральних каналів Верке і Сипа з метою забезпечення обводнення українсько-угорської Берегівської меліоративної системи, 17 лютого фахівці української та угорської сторін провели спільне обстеження прикордонної ділянки МК Сипа та Ковач потік, а також гідротехнічних споруд на них в районі ПЗ 172. Зокрема, було обстежено стан існуючого трубчастого переїзду на… Читати повністю »

Коментування вимкнено 53 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 17 лютого 2021 року

10-17.02.2021 р. по області на протязі тижня відбулась зміна дощової погоди на холодну. На початку тижня спостерігались опади (12-30 мм) у вигляді дощу з переходом в мокрий сніг, з 12 лютого – внаслідок встановлення морозної погоди, опади були у вигляді снігу 1-7 мм. На фоні високої водності з 10.02 на притоках р. Тиса спостерігалась чергова… Читати повністю »