Новини

38 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 18 листопада 2020 року

З 11 по 18 листопада на території області спостерігалася  хмарна з проясненням погода, місцями пройшли незначні дощі 1-3 мм (Драгобрат – 12 мм) та відмічалась мряка. 13 листопада на високогір’ї східної частини випав незначний сніг. На річках утримувались низькі рівні води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження… Читати повністю »

81 перегляд

Використання коштів, виділених Ужгородському МУВГ з державного бюджету

Відповідно до змін  до загального фонду бюджету протягом серпня-вересня 2020 року Ужгородському МУВГ були виділені кошти з державного бюджету України  в розмірі 1725730 грн. З них   196276 грн. використані на придбання матеріалів аварійного запасу, 15000 грн на протипожежну безпеку. Залишок коштів буде використаний на придбання матеріалів для подальшого капітального ремонту насосної станції 21-БОС в с…. Читати повністю »

41 перегляд

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 11 листопада 2020 року

З 04 по 11 листопада на території області спостерігалась мінлива хмарність. На початку тижня 04-06.11 подекуди спостерігались незначні дощі. На річках відбувались невеликі зниження рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод» для визначення хімічного стану масивів поверхневих вод та наказу Державного агентства… Читати повністю »

85 переглядів

На Іршавщині тривають роботи з приведення в належний стан дамби на р.Боржава

Працівники Іршавської дільниці Берегівського міжрайонного управління водного господарства продовжують виконання заходів з підготовки гідротехнічних споруд до сталого функціонування а осінньо-зимовий період. Наразі, під керівництвом начальника Іршавської дільниці Турянина Василя Івановича виконуються роботи з приведення в належний естетичний стан дамби на р.Боржава с.Гребля Іршавського району. Також працівниками управління постійно здійснюється контроль та спостереження за гідрологічною ситуацією в… Читати повністю »

49 переглядів

Проведення ремонтно-експлуатаційних робіт на гідрологічному автоматизованому водомірному пості на річці Латориця в м.Мукачево

Відповідно до плану заходів з підготовки до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, наказу БУВР Тиси від 09.09.2020 р. № 43 «Щодо забезпечення підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020-2021 років», міжрайонним управлінням необхідно систематично забезпечувати очистку від чагарнику та трав’яної рослинності прилеглих площ до автоматизованих постів системи АІВС-Тиса,… Читати повністю »

94 перегляди

SAFETISZA: останні 460 метрів берегоукріплення (ФОТО, ВІДЕО)

На Виноградівщині наближається до завершення реконструкція 9,5 км лівобережної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня. Міжнародний проект вартістю понад 4 мільйони євро здійснюється за Програмою транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Роботи за цією програмою вже тривають більше року і ведуться з випередженням графіка. – Фактично залишилося зробити останні 460 метрів захисної споруди на річці Тиса між… Читати повністю »

92 перегляди

Реконструкція і підготовка станцій системи АІВС “Тиса” до експлуатації в осінньо-зимовий період 2020-2021 р.

Відвідувачі сайту БУВР Тиси мають можливість в он-лайн режимі користуватися інтерактивною картою на якій зображено гідрологічні дані з 50 автоматизованих вимірювальних станцій (АВС) системи АІВС-“Тиса” в басейні р. Тиса, зокрема: рівень води, кількість опадів, температура повітря та рівень небезпеки. Ця автоматизована система побудована та експлуатується разом з угорськими колегами. Згідно запланованих робіт, у 2020 році… Читати повністю »

74 перегляди

Моніторинг повеневої ситуації у Закарпатській області (фоторепортаж)

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса у співпраці з підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області провело щорічний моніторинг стану гідротехнічних споруд та русел річок басейну р. Тиса. Були обстежені споруди та берегова лінія річок Боржава, Тиса, Ріка, Теребля в межах Ужгородського, Берегівського, Виноградівського, Іршавського та Тячівського районів. р. Боржава, с. Боржава Берегівського району (місце… Читати повністю »

42 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 04 листопада 2020 року

З 28 жовтня по 04 листопада на території області утримувалась хмарна з проясненням погода, спостерігались опади 1-20 мм, 30.10 – до 27 мм (Драгобрат), на високогір’ї – дощ, мокрий сніг та сніг. Температура повітря вдень становила 8°-14° тепла, на високогір’ї від 0° до 7°, вночі – від 1° морозу до 8° тепла, на високогір’ї  до… Читати повністю »

137 переглядів

Інформація щодо можливого забруднення дереваційного каналу р.Уж нафтопродуктами

02 листопада 2020 р. о 09 год. 15 хв. диспетчерська служба Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса побачила в соціальній мережі фейсбук фотоматеріали  про виявлення маслянистої плівки на поверхні дериваційного каналу в межах с. Оноківці Ужгородського району. Про що було усно диспетчером повідомлено Державну екологічну інспекцію у Закарпатській області та Головне управління ДСНС у Закарпатській… Читати повністю »