Новини

18 переглядів

15 грудня 2022 року у місті Мукачево відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиса

Порядок денний: Про реалізацію виконавчими органами місцевих рад (територіальними громадами області) заходів, спрямованих на будівництво нових локальних очисних споруд каналізації у сільських населених пунктах, проведення реконструкції та капітального ремонту діючих каналізаційних очисних споруд у містах та населених пунктах області для покращення якості очищення зворотних (стічних) вод й зменшення забруднення поверхневих водних об’єктів басейну річки Тиса… Читати повністю »

64 переглядів

Відновлення та впорядкування природних питних джерел протягом 2022 року в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

Відновлення природних джерел та витоків річок є запорукою збереження водних ресурсів. З метою розширення діяльності, спрямованої на поліпшення стану річок, джерел та інших водойм Мукачівського району, їх збереження та недопущення забруднення, було розроблено план-графік відновлення та упорядкування природних питних джерел в зоні діяльності управління Мукачівського МУВГ. При плануванні переліку джерел, які необхідно впорядковувати, особлива увага… Читати повністю »

71 переглядів

Заступниками Уповноважених Урядів підведено підсумки діяльності на українсько-словацьких прикордонних водах за 2022 рік

Протягом 28-30 листопада 2022 року в Земплінській Шираві в Словаччині відбулась чергова зустріч заступників Уповноважених Урядів та керівників Робочих груп Українсько-словацької комісії з питань прикордонних вод. Українську делегацію очолював начальник БУВР Тиси, заступник Уповноваженого Уряду України Олег Кисіль, словацьку – радник генерального директора водного господарства, заступник Уповноваженого Уряду Словацької Республіки Павел Віраг. У ході зустрічі… Читати повністю »

31 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 30 листопада 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, в горах місцями з мокрим снігом та снігом, 1-10 мм. На річках області утримувались низькі рівні з незначними коливаннями, в верхів’ях з’явились льодові явища. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану… Читати повністю »

118 переглядів

Відеосюжети про відкриття реконструйованої лівобережної дамби р.Тиса

  Джерело інформації: М-студіо   Джерело інформації: Tv21 Унгвар (на українській мові)   Джерело інформації: Tv21 Унгвар (на угорській мові)

63 переглядів

РЕКОНСТРУЮВАЛИ 9,5 КМ ДАМБИ МІЖ СЕЛАМИ ГЕТИНЯ Й ТЕКОВО

22 листопада на Берегівщині на лівобережжі Тиси урочисто відкрили 9,5 км дамби між селами Гетиня та Теково. Це стало можливим завдяки спільному українсько-угорському проєкту SAFE TISZA. До слова, Україна та Угорщина з ХІХ століття мають спільну історично сформовану систему водогосподарських інженерних споруд у басейні цієї річки на Затисянщині – Батарську меліоративну систему. Щоб добратися до… Читати повністю »

90 переглядів

Дамба прикриє від паводків

На Закарпатті завершено будівництво споруди, яка захистить 14 населених пунктів від розливу Тиси У домівках понад 30 тисяч закарпатців додалося відчуття захищеності через природні катаклізми. Паводки за останні два десятиріччя кілька разів ставали для них трагедіями. Тиса, розливаючись, затоплювала величезні площі, дощенту руйнувала або пошкоджувала сотні будинків. Держава допомагала у їх відбудові й відновленні, але… Читати повністю »

95 переглядів

Словацький партнер проєкту FloodUzh провів семінар для стейкхолдерів

10 листопада у м.Міхаловце відбувся семінар у рамках спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Партнер проєкту Словацьке водогосподарське управління і управління водного господарства басейну р.Бодрог організували проведення семінару з метою представлення та обговорення досягнутих результатів діяльності проєкту зі стейкхолдерами в… Читати повністю »

326 переглядів

Відбулося урочисте відкриття реконструйованої лівобережної дамби р.Тиса

У вівторок, 22 листопада 2022 року, за участі партнерів і гостей відбулася важлива подія – Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса з нагоди завершення будівельних робіт з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці Теково-Гетиня Берегівського району провело урочисте відкриття реконструйованої дамби. Історія дамби розпочалася у 30-х роках XX ст., коли для захисту від паводків населених… Читати повністю »

46 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 23 листопада 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, в горах мокрого снігу, на високогір’ї снігу, 1-13 мм, найбільш інтенсивні 17-18 листопада на сході (14-24 мм). Унаслідок опадів на початку тижня на більшості річок області відмічались невеликі підвищення рівнів води. В нижніх течіях  Боржави підвищення склали 0,5 м, на Латориці… Читати повністю »