Новини

44 перегляди

Ужгородські школярі дізналися, як кліматичні зміни можуть вплинути на водні ресурси

В рамках відзначення Всесвітній день води та з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водним ресурсами, 21 лютого 2020 року школярі ЗОШ №5 міста Ужгород відвідали Басейнове управління водних ресурсів річки Тиси (БУВР Тиси) та Закарпатський гідрометеорологічний центр. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води: «Вода та зміни клімату – прискорення дій». Перед школярами виступили Євген… Читати повністю »

121 перегляд

Від Тиси до Антарктиди: в Ужгороді говорили про забруднення планети (ФОТО)

Пластик — спільна проблема для Тиси, Чорного моря та Антарктиди, засмічення яких сягнуло глобальних масштабів. Свідчення цього — сміттєва пляма у Тихому океані, яка унеможливлює життя морських жителів Скупчення пластика виявили у північній частині Тихого океану ще у 1980-х роках. Пляма щороку збільшується і наразі охоплює площу понад 1,6 млн кв. км, що втричі більша… Читати повністю »

25 переглядів

22 березня Всесвітній день води

Держводагентство вже запланувало низку заходів та має на меті приєднатися до світової інформаційної кампанії, яку координує UN-Water. Ми вже вкотре виступили із ініціативою перед українськими водоканалами та запропонували їм долучитися до Всесвітньої ініціативи для сприяння інформуванню населення про необхідність шанобливого ставлення до води, її економного та відповідального споживання. Чому водоканали? Усе просто – майже кожен… Читати повністю »

127 переглядів

Виноградівське МУВГ оновило форму для працівників та малу механізаціію

Для покращення та більшої продуктивності виконання доглядових робіт, Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства, були закуплені дві компактні бензопили марки PRO-CRAFT K300S і передані для роботи на Батарській та Сальвінській дільницях. Як показує практика, сьогодні виконання доглядових робіт у водному господарстві майже неможливе без використання сучасної експлуатаційної техніки. Закуплені бензопили  мають невелику вагу, що дає можливість… Читати повністю »

49 переглядів

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні водники краю разом з усією Україною взяли участь у загальнонаціональних заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В Ужгороді біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України,  керівництво краю, очільники установ і організацій, військовослужбовці, правоохоронці, представники духовенства та громадськості встановили палаючі лампадки у пам’ять про Героїв Небесної… Читати повністю »

279 переглядів

Люди схаменіться! Що Ви робите? Береги річки Тересва перетворили в смітник!

Скляні та пластикові пляшки, особливо від горілчаних напоїв, жерстяні банки, будівельні матеріали, використані підгузки та навіть одяг – все це можна знайти на берегах річок по всьому Тячівському району. Яскравим прикладом суцільного варварства та дикості є береги річки Тересва. Практично по всій її довжині, прибережна захисна смуга річки рясно «засіяна» побутовими відходами. Зі слів очевидців,… Читати повністю »

60 переглядів

Проблема стічних вод на Закарпатті: як усунути забруднення водойм

Водні ресурси Закарпаття потерпають від забруднення. Щороку стан річок, озер та підземних ґрунтових вод погіршується. За останні 50 років суттєво змінився склад стічних вод. Від органічно забрудненої вода стала хімічно забрудненою. Про проблему розповідають журналісти сайту “Першого”. Хімічне забруднення води відбувається внаслідок надходження у водойми зі стічними водами різних шкідливих домішок неорганічного (кислоти, луги, мінеральні… Читати повністю »

67 переглядів

Протипаводкова ситуація на Іршавщині – контрольована

Моніторити ситуацію до і під час підняття рівня води у річках басейну р. Боржава на території Іршавського району. Саме таке завдання було поставлено перед начальником Іршавської експлуатаційної дільниці Василем Турянином керівником Берегівського міжрайонного управління водного господарства Петром Скралем минулого тижня під час спільного об’їзду об’єктів, розташованих у найбільш імовірних місцях підтоплення при надзвичайних ситуаціях. Так,… Читати повністю »

285 переглядів

Прес-конференція «Тиса – Чорне море – Антарктида: глобальне забруднення планети пластиком та шляхи його попередження»

Чи знаєте Ви, що об’єднує Тису, Чорне море та Антарктиду? На жаль, це пластик, засмічення яким вже сягнуло глобальних масштабів. 21 лютого о 13:00 запрошуємо Вас дізнатися більше про шкоду від засмічення пластиком та друге життя пластику на прикладі першої у Закарпатті лабораторії з переробки пластику на корисні речі «Резиденція Пластикожуя», створеної за підтримки фундації… Читати повністю »

106 переглядів

Водоспад Давір– подарунок природи закарпаттю !

Водоспад Давір в Лумшорах входить в число тих водних об’єктів, які роблять Закарпаття таким приємним, унікальним і привабливим. Адже навіть володіючи такою цікавою історією, чудовою архітектурою і такою колоритною культурою, все ж найбільшим надбанням і гордістю Закарпаття є дивовижна краса природних водних об’єктів. Одним з найцікавіших і мальовничих водоспадів  Закарпаття, є водоспад  Давір. Водоспад Давір… Читати повністю »