Новини

79 переглядів

Проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці в Мукачівському МУВГ

З метою створення на виробництві безпечних умов праці, покращенню знань працівників з питань охорони праці та дотримання типового Положення про  порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці навчання, інструктаж і перевірку знань працівників з питань охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху протягом травня місяця постійно діючою комісією управління було проведено навчання… Читати повністю »

45 переглядів

Відео-підсумок прогресу діяльності проєкту SAFETISZA

Пропонуємо Вашій увазі короткий (3 хв) відеосюжет з ілюстрацією заходів, які виконуються в рамках проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA).  Довідка. Проєкт SAFETISZA нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт… Читати повністю »

52 перегляди

Виконання експлуатаційних заходів у зоні діяльності Ужгородського МУВГ

Для забезпечення належного утримання, надійного та безпечного функціонування водозахисних гідротехнічних споруд й водогосподарських об’єктів згідно доручень Держводагентства України від 05.01.2021 р. №3/3/3/15-21 «Щодо планових показників діяльності водогоспордарсько-меліоративного комплексу у 2021 році», БУВР Тиси від 09.03.2021 р. № 08-22/293 «Щодо початку проведення доглядових робіт на гідротехнічних спорудах», Ужгородським міжрайонним управлінням водного господарства проводяться ремонтно-доглядовіроботи та експлуатаційні… Читати повністю »

33 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 16 червня 2021 року

У період з 9 по 16 червня по області через проходженню холодного циклону відбулась зміна погоди з теплої на помірно теплу, спостерігались опади: дощі до 12 мм, найбільш інтенсивні 9 та 11-13 червня на сході та в горах Міжгірщини 13-23 мм, подекуди до 40 мм, місцями – град. Наприкінці тижня температура знову підвищилася. На протязі… Читати повністю »

98 переглядів

Поточний ремонт правобережної дамби річки Теребля в селищі Буштино Тячівського району

В наслідок проходження багаторічних паводків, течія річки Теребля нижче автодорожнього мосту в селищі Буштино Тячівського району змістилася в бік правого берегу водотоку, в результаті чого відбувся частковий розмив мокрого укосу та підошви правобережної водозахисної дамби орієнтовно довжиною до 100 м. Тячівське міжрайонне управління водного господарства завершило виконання аварійно-невідкладних робіт згідно проекту: «Поточний ремонт правобережної дамби… Читати повністю »

148 переглядів

Влаштування переходу через переливну споруду на лівобережній дамбі річки Стара в с.Зняцево

Для належного утримання і покращення експлуатаційних характеристик ГТС, працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, по підготовці гідротехнічних споруд, водогосподарських систем, в зоні діяльності управління до роботи в умовах пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році, проведено обстеження гідротехнічних об’єктів на річці Стара з метою визначення обсягів проведення необхідних ремонтних робіт. Після проведеного… Читати повністю »

61 перегляд

Спеціалісти БУВР Тиси навчалися роботі з гідродинамічною моделлю

10 червня 2021 року відбулось навчання-тренінг з моделювання зон затоплення, в рамках проєкту впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У навчанні взяли участь фахівці відділу експлуатації автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи “Тиса”(АІВС-Тиса) та геоінформаційних систем (ГІС). Метою тренінгу було… Читати повністю »

125 переглядів

Продовження доглядових робіт та оновлення інформаційних білбордів в зоні діяльності управління

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці продовжуються роботи з обкошування від трав’яної рослинності косаркою MT-08L та кущорізами. З метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт в червні місцяі, оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці проведено  роботи з очистки дамб річок та каналів від  трав’яної рослинності: Обкошування… Читати повністю »

84 перегляди

В БУВР Тиса стартував проєкт TiszaMonitorNet

Існуючі автоматизовані станції системи АІВС “Тиса” У травні місяці цього року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиса) розпочало реалізацію проєкту під назвою «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи (TiszaMonitorNet)» у рамках програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Добросусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020…. Читати повністю »

49 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 09 червня 2021 року

У період з 02 по 09 червня по області на низовині утримувалась тепла погода, спостерігались короткочасні дощі до 10 мм. На протязі тижня на річках області  відбувались  незначні зниження рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод», наказу Державного агентства водних ресурсів… Читати повністю »