Новини

159 переглядів

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р., та протоколу позапланового засідання регіональної комісі з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 березня 2020р., з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19 відмінено особисті прийоми громадян керівництвом Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса до 24 квітня 2020… Читати повністю »

12 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 01 квітня 2020 року

За період з 25 березня по 01 квітня 2020 року по області на при кінці тижня відбулась зміна вдень помірно тепло, вночі холодної без опадів погоди на холодну (температури повітря вночі та на ранок сягала 2-7°, в горах місцями 7-12° морозу ( Драгобрат -15°), з опадами 1-15мм у вигляді дощу, в горах подекуди мокрого снігу… Читати повністю »

151 перегляд

Подорож басейном річкиТиса

Для пересічного українця басейн Тиси асоціюється з краєм туризму й рекреації, мінеральних і термальних вод, стрімких потічків й чарівних водоспадів, гірських озер і природних джерел. Річка Тиса є найбільшою притокою Дунаю. Специфікою української частини басейну р. Тиса є те, що вона розташована виключно в межах – Закарпатської області. І цей факт, з одного боку, має позитивне значення… Читати повністю »

54 перегляди

«Закарпаттю – чисте довкілля»

На виконання наказу БУВР Тиси, Про благоустрій населених пунктів, проведення акцій «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області працівниками Тячівського міжрайонних управлінь водного господарства 28 березня 2020 року проведено щорічну акцію – «Закарпаттю – чисте довкілля»  (день благоустрою). В зв’язку з карантином масові заходи не проводились…. Читати повністю »

94 перегляди

«Чорне Багно» – гідрологічна пам’ятка природи

«Чорне Багно» – надзвичайно унікальний водний об’єкт, котрий має особливу природоохоронну цінність. Розташований об’єкт в межах Іршавського району Закарпатської області на території НПП «Зачарований край» і є найбільшим за розміром серед оліготрофних сфагнових боліт в Українських Карпатах. «Чорне Багно» знаходиться на висоті 840 м н.р.м., має виражену опуклу поверхню та займає площу 15 гектарів. Поклади… Читати повністю »

62 перегляди

Розвивайся та пізнавай нове про водойми України

У цьому вам допоможе справжній «Помічник» водника – геопортал «Водні ресурси України», який вже активно працює понад 2 роки, як ІТ-система. Насправді, це перший реєстр водних об’єктів України у електронному вигляді. Бо донедавна в Україні не існувало єдиного підходу щодо обліку кількості водних об’єктів та відповідного їх реєстру. Інформаційні довідники публікували різні дані щодо кількості… Читати повністю »

44 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 25 березня 2020 року

За період з 18 по 25 березня 2020 року по області відбулась зміна вдень помірно тепло, вночі холодної без істотних опадів погоди на прохолодну з опадами 1-5мм (21.03 – 2-14мм, місцями значні 19 – 32мм (Драгобрат), в горах мокрий сніг та сніг, на високогір”ї – сніг). На річках відбувались невеликі коливання рівнів води. Гідрологічна ситуація… Читати повністю »

91 перегляд

ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води. Це свято було започатковане для вирішення глобальних проблем нестачі питної води на планеті та збереження водних ресурсів. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію від 22 лютого 1993 року, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Згідно рекомендацій Конференції ООН з охорони навколишнього середовища і розвитку, цей день… Читати повністю »

65 переглядів

Вірш до Всесвітнього дня води!

Фахівець Тячівського МУВГ Деяк Олена, до Всесвітнього дня води у віршованих рядках звернулася до нас з Вами: Шановні громадяни України! Як цінну річ природу бережіть. Котеджів біля річки не будуйте. Сміття у річку з двору не несіть. Немов іще недавно так було: Текла собі Ріка, широка й повноводна, Неподалік дзюрчало Джерело, – Вода була у… Читати повністю »

104 перегляди

Всесвітній день води – 2020 «ВОДА ТА ЗМІНИ КЛІМАТУ – ПРИСКОРЕННЯ ДІЙ»

Сьогодні, 22 березня – #ВсесвітнійДеньВоди! Цього року нам довелося змінити свій формат і перейти у інтерактивну площину. Тож дотримуймося рекомендацій ООН-Вода #ЗалишатисяВдома, #МитиРуки, #БутиОбережним та з користю проведемо цей день. Ділимося з вами корисними ресурсами, які не лише розширять ваш кругозір, можливо допоможуть вам змінити щоденні звички, але і однозначно покращать вашу англійську. 📲 https://www.worldwaterday.org/ https://www.ourplanet.com/en/ https://www.un.org/sustainabledevelopment/ https://www.unwater.org/ https://unesdoc.unesco.org/home 🌊Почніть… Читати повністю »

89 переглядів

Дівочі сльози водоспаду Вишоватий

Дівочі сльози – так ще називають водоспади, що стікають з високих скель не суцільним потоком, а у вигляді ланцюжків крапель. Якщо більшість закарпатських водоспадів – бурхливі та стрімкі, цей напрочуд спокійний та повільний. Однак, не менш дивовижний та красивий. Водоспад Вишоватий прихований в ущелині на околиці села з однойменною назвою Вишоватий Тячівського району Закарпатської області…. Читати повністю »