Новини

130 переглядів

До уваги водокористувачів!

Інформуємо, що з 08 листопада 2021 року внесення даних до Державного реєстру артезіанських свердловин (далі – Реєстр) (https://waterwells-ua.info/) водокористувачами проводиться самостійно через електронний кабінет (https://nadra.gov.ua/; контактний номер телефону для консультаційної допомоги (044) 456-62-26). Зміни передбачені Законом України «Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг» від 15 липня 2021 року № 1689-ІХ, що набрав чинності 07… Читати повністю »

619 переглядів

До уваги водокористувачів!

Держводагентство інформує, що з 01 січня 2022 року вступають у дію зміни до Порядку ведення державного обліку водокористування, відповідно до наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020 № 375. Водокористувачам необхідно подавати Звіти про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) виключно в електронному вигляді через Портал електронних послуг Державного агентства водних… Читати повністю »

39 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 19 січня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями холодна погода, спостерігались опади у вигляді снігу та мокрого снігу, 1-9 мм, в горах – значний сніг, 10-16 мм. На річках області відмічались незначні коливання рівнів води, утримувались льодові явища. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного… Читати повністю »

97 переглядів

Обстеження гідротехнічних споруд після проходження паводку

Після проходження паводку 4-5 січня 2022р. працівниками міжрайонних управлінь були утворені комісії на місцях для проведення обстежень за результатами яких визначені пошкодження та завдані збитки, складено акти обстежень об’єктів, що перебувають на балансі управлінь. Комісією Виноградівського МУВГ проведено обстеження гідротехнічних споруд в зоні діяльності та виявлено пошкодження на таких об’єктах: 110 м лівобережної дамби р.Теребля… Читати повністю »

58 переглядів

Відбулася чергова робоча зустріч українських та словацьких експертів проєкту FloodUzh

13 січня в он-лайн форматі відбулася чергова робоча зустріч експертів партнерських організацій в рамках реалізації українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)», який впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Цього разу предметом обговорення експертів Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та Кошицького водогосподарського підприємства Словацького… Читати повністю »

87 переглядів

Закарпаття для протидії паводкам та їх попередження потребує 2 млрд. грн.

Для перспективного розвитку з протидії паводкам та ліквідації наслідків стихій Закарпаття потребує понад 2 млрд.грн. Зокрема. Для якісного будівництва гідротехнічних споруд, які ба на довгі роки змогли захищати область від руйнівної сили паводків та інших стихій. Про це йшлося на пресконференції в Ужгородському прес-клубі.  Експерти говорили про перебіг робіт з ліквідації наслідків, зони ймовірних підтоплень… Читати повністю »

66 переглядів

Угорщина виділить додатково майже 1,7 млн євро на реконструкцію каналу Верке на Закарпатті

У постанові уряду Угорщини за підписом прем’єр-міністра Віктора Орбана від 20 грудня 2021 року йдеться про додаткове фінансування робіт з проведення реконструкції каналу Верке на Закарпатті.Зокрема у постанові, що опублікована у офіційному урядовому віснику Magyar Közlöny йдеться про деякі зміни у минулих постановах. Так Міністерство фінансів Угорщини має забезпечити додаткове фінансування відновлювальних робіт на каналі… Читати повністю »

59 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 12 січня 2022 року

На початку тижня на території області спостерігалась зміна теплої дощової погоди на морозну, яка й утримувалась надалі. Значні дощі (5-20 мм, у верхів’ях східної частини 25-48 мм) перейшли  в мокрий сніг та сніг (1-9 мм). Зміна погоди призвела до зупинення розвитку паводку в верхів’ях річок центральних та східних районів області. З 06 по 09 січня… Читати повністю »

106 переглядів

В області проінвентаризували усі водні об’єкти

Під керівництвом в.о. голови Закарпатської ОДА Іштвана Петрушки відбулося засідання регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території ТГ області. «Станом на сьогодні в регіоні повністю проведено інвентаризацію водних об’єктів, державного та комунального майна – майже на 50%, лісових ресурсів – на понад 30%», – зауважив Іштван… Читати повністю »

29 переглядів

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Управління з організації пожежно-профілактичної діяльності у державних установах Головного управління ДСНС України у м. Києві інформує про те, що збільшилась кількість пожеж у житловому секторі країни. За 10 місяців 2021 року виникло понад 23 тис. пожеж, на яких загинуло 1 тис. 338 осіб. Враховуючи збільшення пожеж управління просить дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті, а… Читати повністю »

130 переглядів

Інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 14.00 07 січня 2022 року

Гідрометеорологічна ситуація протягом доби: Минулої доби по оласті похолодало, нічні температури знизились до 2-9° морозу, на високогір’ї подекуди до 12° морозу, вдень дощі перейшли в мокрий сніг та сніг 1 – 9мм. На річках продовжувалось інтенсивне зниження рівнів води, на Латориці та Тисі в районі м.Чоп відбувалось добігання паводкової хвилі з верхів”їв, з підвищенням рівнів… Читати повністю »

137 переглядів

Паводок завдав шкоди 39 населеним пунктам у п’яти районах Закарпаття

Про паводкову ситуацію в області та перебіг робіт з ліквідації наслідків негоди сьогодні йшлося на брифінгу в облдержадміністрації. В. о. начальника управління цивільного захисту Закарпатської ОДА Василь Переганець повідомив, що стихія завдала шкоди 39 населеним пунктам у п’яти районах. «Зараз відомо про підтоплення 324 дворогосподарств, 11 житлових будинків, 1 закладу охорони здоров’я, 1 освітнього осередку… Читати повністю »