Новини

41 переглядів

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за червень 2024 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У червні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці. Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

48 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 17 липня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалась мінлива хмарність, спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів, 1-14 мм, місцями 16-26 мм, локально 35-50 мм, грози. На більшості річок упродовж тижня відбувалось зниження рівнів води. На Ужі вранці 15.07 сформувався швидкоплинний невисокий дощовий паводок з амплітудами підвищень від с. Жорнава до м. Ужгород 0,5-0,9 м в межах корінних берегів…. Читати повністю »

90 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 10 липня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася хмарна з проясненнями погода та мінлива хмарність, спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів, 1-8 мм, місцями  12-20 мм (03.07 – місцями 36-55 мм) грози. На початку тижня через інтенсивні опади на більшості річок відбувались підвищення рівнів води на 0,1-1,4 м у межах корінних берегів. Упродовж тижня спостерігалось  зниження рівнів води… Читати повністю »

86 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 03 липня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів, 1-32 мм, місцями 36-55 мм, грози, в окремих пунктах град. Через інтенсивні опади на більшості річок відбувались підвищення рівнів води на 0,1-1,4 м у межах корінних берегів. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів… Читати повністю »

206 переглядів

Відзначення Дня Дунаю працівниками водного господарства

29 червня, Україна спільно з іншими країнами Дунайського регіону, відзначає День Дунаю. Святкування проводиться під егідою Міжнародної комісії із захисту річки Дунай для підвищення екологічної культури громадян. З нагоди свята водогосподарники Закарпаття провели наступні заходи: Фахівцями Тячівського МУВГ проведенї роботи по благоустрою території навколо джерел в с.Теребля, с.Дулово Тячівського району та в смт. Ясіня Рахівського… Читати повністю »

186 переглядів

Відзначення Дня Дунаю Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства – 2024 року

День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. День Дунаю в Україні традиційно святкують в трьох суббасейнах: Тиси, Прут та Сірету і нижнього Дунаю. Основною метою міжнародного Дня Дунаю є привернення уваги до стану та проблем річки та… Читати повністю »

288 переглядів

Схвалення Басейновою радою річки Тиса проєкту «Плану управління річковим басейном Дунаю (суббасейн Тиси)

27 червня 2024 року відбулося засідання Басейнової ради річки Тиса в місті Ужгород у Кризовому центрі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса. У засіданні взяли участь представники влади та водогосподарських організацій області, науковці, громадські організації. Першим питанням було розглянуто та прийнято рішення щодо схвалення Басейновою радою річки Тиса проєкту «Плану управління річковим басейном Дунаю (суббасейн… Читати повністю »

171 переглядів

Майбутні екологи ознайомилися з роботою БУВР Тиси

25 червня 2024 року в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса відбулась зустріч зі студентами III курсу спеціальність «Екологія» Навчально-наукового інституту хімії та екології ДВНЗ «Ужгородський національний університет» на чолі з к.х.н., доцентом Людмилою Трапезніковою. Студентів ознайомили з основними заходами, які здійснює БУВР Тиси для екологічного оздоровлення поверхневих вод та догляду за ними. Начальник лабораторії,… Читати повністю »

89 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 26 червня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність та хмарна з проясненнями погода, наприкінці тижня – малохмарна суха погода. Вночі з 22 на 23 червня спостерігались інтенсивні опади у вигляді дощів, 17-19 мм, місцями 30-73 мм, грози. Через інтенсивні опади, що пройшли  вночі з 22.06 на 23.06, на більшості річок відмічались підвищення рівнів води на 0,1-0,9… Читати повністю »

150 переглядів

У Міжнародний День Дунаю WWF-Україна спільно з БУВР Тиса звертає увагу на численні загрози другої за величиною водної артерії Європи

Збережемо Дунай – збережемо життя! 29 червня Україна, поряд з іншими країнами Дунайського регіону, відзначає День Дунаю. Цей день покликаний звернути увагу на величну річку, другу за довжиною в Європі, яка відіграє життєво важливу роль для мільйонів людей. Проте сьогодні ця водна артерія потребує нашого захисту! Команда Всесвітнього фонду природи Україна (WWF-Україна) підкреслює: людське втручання… Читати повністю »