Новини

87 переглядів

Українськими та румунськими спеціалістами проведено спільний відбір проб води з річки Тиса

Вчора, 10 квітня 2024 року, українськими та румунськими спеціалістами було здійснено спільний відбір проб поверхневих вод з річки Тиса згідно «Регламенту українсько-румунського співробітництва з оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких не можливо уникнути на прикордонних водотоках», в межах впровадження Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в… Читати повністю »

52 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 10 квітня 2024 року

  Упродовж тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода та мінлива хмарність. У першій половині тижня спостерігались опади у вигляді дощу, на високогір’ї подекуди з мокрим снігом, 1-9 мм. На річках відбувались зниження рівнів води, через добігання води з верхів’їв, що пов’язане з інтенсивними опадами наприкінці минулого тижня, на р. Тиса біля селища Вилок… Читати повністю »

83 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 03 квітня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалась мінлива хмарність та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, нерівномірні за інтенсивністю та розподілом по території: увечері 28.03 та вночі 29.03 – 2-36 мм, подекуди 40-71 мм; удень 02.04 – 1-14 мм, місцями в горах 15-34 мм. Через інтенсивні опади 28-29.03 на річках відбувались підвищення рівнів води… Читати повністю »

102 переглядів

Виконання доглядових робіт в зоні діяльності Виноградівського МУВГ

У Виноградівському МУВГ згідно плану ремонтно-доглядових робіт на 2024 рік продовжуються роботи з виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах. У продовж березня місяця оглядачами експлуатаційних дільниць управління виконувались роботи пов’язані з приведення в належний естетичний вигляд та покращення технічного стану гідротехнічних споруд, а саме: вирубка деревної та чагарникової рослинності на укосах водозахисних дамб протяжністю 32,5… Читати повністю »

130 переглядів

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля: «Реконструкція правобережної дамби р. Тиса та р. Боржави на ділянці с. Бадалово – с. Вари Берегівського району Закарпатської області»

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля БАСЕЙНОВЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ РІЧКИ ТИСА 01037057 інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля. Інформація про суб’єкта господарювання. Україна, 88000, Закарпатська обл., місто Ужгород, СЛОВ’ЯНСЬКА НАБЕРЕЖНА, будинок 5, 380990283642 (місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи – підприємця (поштовий… Читати повністю »

92 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 27 березня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, місцями у горах мокрого снігу та снігу, 1-9 мм, подекуди  10-14 мм. На заході області спостерігались грози. На річках області відбувались незначні коливання рівнів води без суттєвих змін в гідрологічному режимі. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів… Читати повністю »

321 переглядів

Виконання заходів з відзначення Всесвітнього дня Води

Щороку, 22 березня працівники водного господарства Закарпатської області намагаються привернути увагу громадськості (спільноти) щодо необхідності вжиття заходів для збереження та покращення стану водних ресурсів з метою недопущення випадків забруднення  та засмічення поверхневих вод басейну річки Тиси. Протягом минулого тижня працівниками водного господарства проводились природоохоронні заходи, акції, здійснювалась просвітницька робота з дітьми щодо спонукання збереження, охорони… Читати повністю »

105 переглядів

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за лютий 2024 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У лютому програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці.   Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

108 переглядів

Проведено комісійне обстеження гідротехнічної споруди

Працівниками Державної екологічної інспекції у  Закарпатській області спільно з представниками Великодобронської сільської територіальної громади, Ужгородської районної державної адміністрації, Ужгородського міжрайонного управління водного господарства  проведено комісійне обстеження гідротехнічної споруди – дамби р. Латориця, яка розташована між селами Мала Добронь та Тисаагтелек, на території Великодобронської сільської ради. В ході обстеження ділянки лівобережної дамби  виявлені зсуви загальною довжиною… Читати повністю »

155 переглядів

Транскордонна співпраця лабораторії моніторингу вод БУВР Тиси

З 19 по 21 березня спеціалістами Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса виконувались заходи відповідно Угод між Урядом України та Урядами Словацької та Угорської Республік. Так, 19 березня 2024 року на виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, яка підписана в м. Братислава 14 червня 1994… Читати повністю »