Новини

117 переглядів

Зустріч керівників та експертів Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту Українсько-словацької комісії з питань прикордонних вод

  Протягом 16-18 квітня 2024 року відбулася планова зустріч експертів Робочої групи технічних експертів з протипаводкового захисту на українській та словацькій територіях з оглядом захисних гідротехнічних споруд у прикордонній зоні басейнів річок Уж, Латориця, Тиса. У рамках цього заходу 16 квітня керівники та експерти Робочої групи здійснили огляд водогосподарських об’єктів річок Тиса та Уж на… Читати повністю »

87 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт на лівобережній дамбі р.Стара в с.Зняцево Мукачівського району

Для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів, відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на 2024 рік, з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці, проводяться ремонтно-доглядові роботи по вирубці чагарнику, обкошуванню територій насосних станцій, фарбування та побілка гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. В квітні виконано побілку переливної споруди та водовипуску,… Читати повністю »

37 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 17 квітня 2024 року

Упродовж більшої частини тижня по області утримувалась мінлива хмарність, тепла без опадів погода. Починаючи з 16 квітня, внаслідок надходження холодної повітряної маси та проходженням фронтального розділу, відбулося різке зниження температур повітря на 8-10°, спостерігалися: хмарна погода, опади у вигляді дощу, на високогір’ї сходу з мокрим снігом,  6-13 мм, місцями 15-28 мм, на більшій частині території… Читати повністю »

108 переглядів

Українськими та румунськими спеціалістами проведено спільний відбір проб води з річки Тиса

Вчора, 10 квітня 2024 року, українськими та румунськими спеціалістами було здійснено спільний відбір проб поверхневих вод з річки Тиса згідно «Регламенту українсько-румунського співробітництва з оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких не можливо уникнути на прикордонних водотоках», в межах впровадження Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в… Читати повністю »

64 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 10 квітня 2024 року

  Упродовж тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода та мінлива хмарність. У першій половині тижня спостерігались опади у вигляді дощу, на високогір’ї подекуди з мокрим снігом, 1-9 мм. На річках відбувались зниження рівнів води, через добігання води з верхів’їв, що пов’язане з інтенсивними опадами наприкінці минулого тижня, на р. Тиса біля селища Вилок… Читати повністю »

95 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 03 квітня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалась мінлива хмарність та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, нерівномірні за інтенсивністю та розподілом по території: увечері 28.03 та вночі 29.03 – 2-36 мм, подекуди 40-71 мм; удень 02.04 – 1-14 мм, місцями в горах 15-34 мм. Через інтенсивні опади 28-29.03 на річках відбувались підвищення рівнів води… Читати повністю »

116 переглядів

Виконання доглядових робіт в зоні діяльності Виноградівського МУВГ

У Виноградівському МУВГ згідно плану ремонтно-доглядових робіт на 2024 рік продовжуються роботи з виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах. У продовж березня місяця оглядачами експлуатаційних дільниць управління виконувались роботи пов’язані з приведення в належний естетичний вигляд та покращення технічного стану гідротехнічних споруд, а саме: вирубка деревної та чагарникової рослинності на укосах водозахисних дамб протяжністю 32,5… Читати повністю »

145 переглядів

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля: «Реконструкція правобережної дамби р. Тиса та р. Боржави на ділянці с. Бадалово – с. Вари Берегівського району Закарпатської області»

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля БАСЕЙНОВЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ РІЧКИ ТИСА 01037057 інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля. Інформація про суб’єкта господарювання. Україна, 88000, Закарпатська обл., місто Ужгород, СЛОВ’ЯНСЬКА НАБЕРЕЖНА, будинок 5, 380990283642 (місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи – підприємця (поштовий… Читати повністю »

102 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 27 березня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, місцями у горах мокрого снігу та снігу, 1-9 мм, подекуди  10-14 мм. На заході області спостерігались грози. На річках області відбувались незначні коливання рівнів води без суттєвих змін в гідрологічному режимі. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів… Читати повністю »

337 переглядів

Виконання заходів з відзначення Всесвітнього дня Води

Щороку, 22 березня працівники водного господарства Закарпатської області намагаються привернути увагу громадськості (спільноти) щодо необхідності вжиття заходів для збереження та покращення стану водних ресурсів з метою недопущення випадків забруднення  та засмічення поверхневих вод басейну річки Тиси. Протягом минулого тижня працівниками водного господарства проводились природоохоронні заходи, акції, здійснювалась просвітницька робота з дітьми щодо спонукання збереження, охорони… Читати повністю »