Новини

136 переглядів

Прес-конференція «Тиса – Чорне море – Антарктида: глобальне забруднення планети пластиком та шляхи його попередження»

Чи знаєте Ви, що об’єднує Тису, Чорне море та Антарктиду? На жаль, це пластик, засмічення яким вже сягнуло глобальних масштабів. 21 лютого о 13:00 запрошуємо Вас дізнатися більше про шкоду від засмічення пластиком та друге життя пластику на прикладі першої у Закарпатті лабораторії з переробки пластику на корисні речі «Резиденція Пластикожуя», створеної за підтримки фундації… Читати повністю »

160 переглядів

Люди схаменіться! Що Ви робите? Береги річки Тересва перетворили в смітник!

Скляні та пластикові пляшки, особливо від горілчаних напоїв, жерстяні банки, будівельні матеріали, використані підгузки та навіть одяг – все це можна знайти на берегах річок по всьому Тячівському району. Яскравим прикладом суцільного варварства та дикості є береги річки Тересва. Практично по всій її довжині, прибережна захисна смуга річки рясно «засіяна» побутовими відходами. Зі слів очевидців,… Читати повністю »

42 перегляди

Проблема стічних вод на Закарпатті: як усунути забруднення водойм

Водні ресурси Закарпаття потерпають від забруднення. Щороку стан річок, озер та підземних ґрунтових вод погіршується. За останні 50 років суттєво змінився склад стічних вод. Від органічно забрудненої вода стала хімічно забрудненою. Про проблему розповідають журналісти сайту “Першого”. Хімічне забруднення води відбувається внаслідок надходження у водойми зі стічними водами різних шкідливих домішок неорганічного (кислоти, луги, мінеральні… Читати повністю »

47 переглядів

Протипаводкова ситуація на Іршавщині – контрольована

Моніторити ситуацію до і під час підняття рівня води у річках басейну р. Боржава на території Іршавського району. Саме таке завдання було поставлено перед начальником Іршавської експлуатаційної дільниці Василем Турянином керівником Берегівського міжрайонного управління водного господарства Петром Скралем минулого тижня під час спільного об’їзду об’єктів, розташованих у найбільш імовірних місцях підтоплення при надзвичайних ситуаціях. Так,… Читати повністю »

94 перегляди

Водоспад Давір– подарунок природи закарпаттю !

Водоспад Давір в Лумшорах входить в число тих водних об’єктів, які роблять Закарпаття таким приємним, унікальним і привабливим. Адже навіть володіючи такою цікавою історією, чудовою архітектурою і такою колоритною культурою, все ж найбільшим надбанням і гордістю Закарпаття є дивовижна краса природних водних об’єктів. Одним з найцікавіших і мальовничих водоспадів  Закарпаття, є водоспад  Давір. Водоспад Давір… Читати повністю »

45 переглядів

ПЛАТНИКИ ЗАКАРПАТТЯ НА ЗАХИСТ ДОВКІЛЛЯ СПЛАТИЛИ ПОНАД 166 ТИС. ГРН ЕКОЛОГІЧНОГО ПОДАТКУ

Важливо! У січні 2020 року суб’єкти господарювання Закарпатської області перерахували до бюджету екологічного податку на суму понад 166,5 тис. грн, у тому числі до державного бюджету – 83,3 тис. грн, а до місцевих бюджетів – 83,2 тис. грн. Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС у Закарпатській області. Найбільші надходження з екологічного податку до державного… Читати повністю »

44 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 12 лютого 2020 року

За період з 05 по 12 лютого 2020 року по області відбулась зміна прохолодної погоди на вдень помірно тепло, вночі прохолодної без істотних опадів.  Наприкінці  тижня, 10-11.02,  спостерігались дощі, в горах мокрий сніг та сніг. Кількість опадів 4-15 мм, подекуди значні 17-26 мм. На початку тижня на річках відбувались зниження рівнів води, відновлення льодових явищ,… Читати повністю »

204 перегляди

В облдержадміністрації презентували Програму збереження екосистеми долини річки Тиса

В пятницю 7 лютого, в ОДА відбулася зустріч з представниками асоціації органів місцевого самоврядування «Закарпатаття – за чисте довкілля». На засіданні головував в.о. голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко, участь у ньому взяли й керівники структурних підрозділів ОДА. В ході зустрічі було презентовано Програму збереження екосистеми долини річки Тиса на прикордонній території України, Угорщини, Румунії та Словаччини…. Читати повністю »

118 переглядів

Озеро Верхнє – найглибша водойма Чорногори

Верхнє – озеро льодовикового походження в Українських Карпатах, у межах Рахівського району, Закарпатської області. Лежить на висоті 1628 м над р. м. у межах Чорногірського заповідного масиву (частина Карпатського біосферного заповідника). На північ від озера розташована гора Пожижевська (1822 м), на північний схід –  Данціж (1850 м), на південний схід – Туркул (1933). Озеро лежить… Читати повністю »

107 переглядів

Тячівським МУВГ придбано нову експлуатаційну техніку

Тячівське  міжрайонне управління водного господарства  провело експлуатаційні випробування косарки та кущоріза, новопридбаного трактору МТЗ 82.1 Даний транспортний засіб був придбаний завдяки виділених коштів Держводагентством. Завдяки трактору планується поліпшити та прискорити виконання експлуатаційних заходів по обкошуванню дамб та вирубці чагарнику. Тячівське МУВГ