Новини

23 перегляди

На свердловинах мінеральних джерел у Закарпатті встановлять електронні лічильники

Про це повідомили в пресслужбі ОДА. На численні звернення з приводу порушення використання у сфері видобування та використання «рідкого золота Закарпаття» — мінеральних вод, за дорученням голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Петрова, була проведена робоча нарада під головуванням заступника голови ОДА Віталія Цвігуна із представниками надрокористувачів щодо використання мінеральних вод на території області. Обговорювали… Читати повністю »

51 перегляд

У Довгому на Іршавщині вже більше двадцяти років діє автоматизована гідрометеорологічна станція

Ми часто заглядаємо у смартфон, дивимося, якою буде погода сьогодні, завтра, на тиждень… І мало задумуємося над тим, хто сповіщає нам інформацію про це. Виявляється, у Довгому вже більше двадцяти років діє автоматизована гідрометеорологічна станція, яка постійно моніторить температуру повітря, заміряє кількість опадів і швидкість руху вітру і води в Боржаві та в режимі онлайн передає… Читати повністю »

55 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 05 серпня 2020 року

За період з 29 липня по 05 серпня 2020 року по області утримувалась мінлива хмарність, на початку тижня – місцями спостерігались незначні короткочасні дощі, локально більш інтенсивні, на протязі тижня – суха погода. На річках відмічалось зниження рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення… Читати повністю »

66 переглядів

110 кубометрів сміття витягнули з річки Боржава на Закарпатті

Закарпатські рятувальники від 30 липня продовжують розчищати сміттєвий затор на річці Боржава. За допомогою спецтехніки і човнів рятувальники витягують з русла річки повалені дерева і побутові відходи, які приніс червневий паводок. З річки Боржава біля села Нижні Ремети рятувальники витягнули 110 кубометрів сміття. Наразі на річці внаслідок паводків утворилось 13 стихійних сміттєзвалищ.  Джерело інформації: uzhgorod.net.ua… Читати повністю »

65 переглядів

Виконання експлуатаційних заходів Тячівським МУВГ

Згідно затверджених планів ремонтно-доглядових робіт та згідно нормативних завдань, в липні місяці, силами оглядачів Тячівського міжрайонного управління водного господарства, з метою покращення технічного та естетичного стану гідротехнічних споруд, було виконано роботи: окошування вручну – 14,5км./ 17,8га. Також в липні відновлено джерело в селищі Усть Чорна: викошено від заростів дорогу та прибрано територію навколо джерела, відновлено… Читати повністю »

105 переглядів

Проведення планового огляду станцій системи АІВС “Тиса”

Одним з напрямків діяльності БУВР Тиси є забезпечення надійності функціонування спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи моніторингу паводкової ситуації АІВС – “Тиса”. Основними елементами системи є автоматизовані вимірювальні станції. Саме гідрологічні та метеорологічні  показники станцій використовуються для складання оперативних прогнозів. Станції розташовані на берегах річок і піддаються несприятливим метеорологічним впливам, тому їх  відповідне утримання і належний… Читати повністю »

177 переглядів

Проведено тренінг для фахівців міжрайонних управлінь водного господарства

На виконання заходів проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA) 28 липня на лівобережній дамбі р.Тиса на ділянці с.Текове – с.Гетеня Виноградівського району відбувся тренінг з використання щільноміра, придбаного в рамках впровадження проєкту. Участь у навчальному тренінгу взяли представники БУВР… Читати повністю »

78 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 29 липня 2020 року

Річка Біла Тиса, с. Луги За період з 22 по 29 липня 2020 року по області утримувалась перемінлива погода, на початку тижня – мінлива хмарність, місцями спостерігались незначні короткочасні дощі, 25-28.07 – дощі 1-15мм, в окремих пунктах сильні зливи до 59мм (25-26.07 – Драгобрат до 46мм, 26-27.07 – с. Репине, Міжгірщина до 22мм, 27-28.07 –… Читати повністю »

249 переглядів

Берегівське МУВГ продовжує експлуатаційні роботи на гідротехнічних спорудах

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. В  липні  місяці, силами оглядачів  Берегівської  дільниці було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема здійснено: -обкошування  від  травянистої рослинності  та  сухостою  на правобережній дамбі р.Боржава… Читати повністю »

261 перегляд

Розпочаті роботи з ліквідації сміттєвих заторів на річці Латориця

Протягом останнього часу в області фіксується значна кількість стихійних сміттєзвалищ, які, в основному, виникають в прибережних смугах, заплавах річок біля населених пунктів. При підвищенні рівнів води, сміття з них змивається і, як правило, потрапляє в р. Тиса та її основні притоки Уж та Латрицю, які є транскордонними водотоками. Основними причинами засмічення водотоків Закарпаття є відсутність… Читати повністю »