Новини

21 перегляд

12 травня 2021 р. у м. Ужгород відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиси

Відповідно до плану роботи Басейнової ради річки Тиси на 2021 рік  у місті Ужгород відбудеться засідання Басейнової ради. Порядок денний: Проблема засмічення річкового басейну Тиси твердими побутовими відходами та шляхи її вирішення (доповідач – Дьолог Василь – начальник відділу ведення кадастру та моніторингу вод, водних відносин та басейнової взаємодії БУВР Тиси, співдоповідачі – начальники міжрайонних… Читати повністю »

6 переглядів

Вітання з Днем Перемоги!

Довідково. 22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня Днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що держави-члени можуть мати свої дні перемоги, звільнення та святкування, запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відповідним чином відзначати один з цих днів або обидва ці дні як данину пам’яті всім… Читати повністю »

49 переглядів

Проведення заходу до Всесвітнього Дня охорони праці

Девіз Дня охорони праці -2021: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР (безпека і здоров’я на роботі) Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. Його мета – привернення уваги суспільства, суб’єктів господарювання та громадських організацій до стану безпеки… Читати повністю »

32 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 05 травня 2021 року

З 28 квітня по 5 травня 2021 р. по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, від помірно теплої до теплої. Спостерігались опади  у вигляді дощу, на високогір’ї 03.05 з мокрим снігом, (1-12 мм), найбільш інтенсивні з 29 квітня по 02 травня (14-34 мм). 02.05 в окремих пунктах спостерігався град. У наслідок опадів та танення снігу… Читати повністю »

75 переглядів

Проведено онлайн зустріч українсько-угорської робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах 29 квітня 2021 року в онлайн режимі було проведено зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод. На порядку денному зустрічі було інформування Сторін про заходи з протипаводкового захисту та захисту від внутрішніх вод, питання регулювання русла українсько-угорської… Читати повністю »

43 перегляди

AQUA UKRAINE – 2021

AQUA UKRAINE – це схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України. Протягом 18‑ти років AQUA UKRAINE залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно… Читати повністю »

149 переглядів

Засідання технічної ради БУВР Тиси щодо розгляду проекту: «Реконструкція магістральних каналів Верке і Сипа, Берегівської меліоративної системи»

Цього тижня на засіданні технічної ради БУВР Тиси було розглянуто робочий проект «Реконструкція магістральних каналів Верке і Сипа, Берегівської меліоративної системи». На ХХІІІ нараді Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах (4-6 червня 2019 року), угорська та українська Сторони домовились про спільну концепцію з реалізації обводнення Берегівської меліоративної системи через… Читати повністю »

194 перегляди

Розпочато ремонтні роботи на насосній станції Берегівської меліоративної системи в с. Соловка Ужгородського району

У вересні 2020 року Ужгородському міжрайонному управлінню водного господарства були виділені кошти з державного бюджету України у розмірі 1529,4 тис. грн. Дані кошти було направлено на закупку матеріалів для поточного ремонту насосної станції НС-21 Берегівської меліоративної системи та закупку паливно-мастильних матеріалів для очищення відвідного меліоративного каналу МК-3 «Авангард» в с. Соловка, Ужгородського району. Насосна станція… Читати повністю »

59 переглядів

Інформація щодо басейну річки Уж буде зберігатися в ГІС базі даних

Одним із важливих завдань українсько-словацького проєкту «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» є створення геоінформаційної системи для забезпечення потреб проєкту у геопросторових даних та картографічних матеріалах. Технічні експерти БУВР Тиси ретельно працюють над створенням ГІС бази даних басейну р.Уж та її підтримкою протягом впровадження проєкту. ГІС база даних басейну… Читати повністю »