Новини

27 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 19 червня 2024 року

  Упродовж тижня по області утримувалася хмарна з проясненнями погода та мінлива хмарність, спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів, 1-19 мм, місцями грози. На початку тижня через добігання води з верхів’їв спостерігалось підвищення рівнів води в нижніх течіях Латориці та Тиси в межах корінних берегів: Латориця (м. Чоп) – на 74 см, Тиса (Вилок) –… Читати повністю »

34 переглядів

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за травень 2024 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У травні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці.   Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

66 переглядів

АНОНС! 27 червня 2024 року відбудеться засідання Басейнової ради річка Тиса

Порядок денний: Схвалення Басейновою радою річки Тиса проєкту «Плану управління річковим басейном Дунаю (суббасейн річки Тиса). Проєкт управління посухами суббасейну Тиси. Значення моніторингових даних для управління водними ресурсами річки Тиса: наукова доповідь до Дня Дунаю. День Дунаю в Україні. Різне.   Місце та час проведення заходу: м. Ужгород, Слов’янська набережна, 5 Басейнове управління водних ресурсів… Читати повністю »

78 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 12 червня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів (1-14 мм, місцями – 16-53 мм), грози. Найбільш інтенсивні опади випали ввечері 10.06 у горах крайньої західної частини області (верхів’я р. Уж) – 97-98 мм (за даними автоматичного поста В.Березний 115 мм), що сформувало значний місцевий схиловий… Читати повністю »

109 переглядів

Зустріч Робочої групи з питань охорони якості прикордонних вод Українсько-Словацької комісії по прикордонним водам

07 червня 2024 року відбулася он-лайн зустріч Робочої групи з питань охорони якості прикордонних вод українсько-словацької комісії по прикордонним водам, яка діє на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, підписаної в м. Братислава (Словацька Республіка) 14 червня 1994 року та протоколу XVIII засідання українсько-словацької комісії… Читати повністю »

77 переглядів

Виконання доглядових робіт Виноградівським МУВГ за травень місяць

Протягом травня поточного року працівники Виноградівського МУВГ для забезпечення ефективної роботи меліоративних систем та відповідно до завдань Державного агентства водних ресурсів України виконали сезонні роботи, згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі,  по обкошуванню дамб, каналів, території бази управління та відомчих садиб. Станом на сьогодні оглядачами гідротехнічних споруд були виконані такі роботи: дільницею Гірських… Читати повністю »

66 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 05 червня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів (1-17 мм, місцями – 19-46 мм), грози та в окремих пунктах град. На більшості річок відбувались невеликі коливання рівнів води. На окремих ділянках річок спостерігались підвищення рівнів води в межах корінних берегів, амплітуда підйому склала: на р…. Читати повністю »

149 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт з обкошування дамб, каналів в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

Для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на 2024 рік, у зв’язку з активним ростом трав’яної рослинності та з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт, працівниками Мукачівського МУВГ продовжуються роботи по обкошуванню дамб, каналів та територій насосних станцій. Оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці, дільниці гірських… Читати повністю »

93 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 29 травня 2024 року

Упродовж тижня по області утримувалася мінлива хмарність, спостерігалися опади у вигляді короткочасних дощів 1-11 мм, місцями – 14-26 мм. Протягом першої половини тижня на окремих ділянках річок  спостерігались підвищення рівнів води у межах корінних берегів (амплітуда підйому на річці Боржава (с. В.Ремети) склала 54 см, на інших річках до 17 см); надалі – зниження рівнів… Читати повністю »