Новини

39 переглядів

На Закарпатті розчищають русла річок Боржава та Латориця

Очищення русел річок Закарпаття від сміття продовжується, повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький. За його словами, рятувальники, працівники водного господарства працюють зараз у межах р. Боржави та на кількох ділянках р. Латориці. Очікують, що за сприятливих умов роботи триватимуть близько двох тижнів. «Цікаво те, що у цій нелегкій справі ми стикаємося з проблемами там,… Читати повністю »

126 переглядів

До ювілею Дня Європейського Співробітництва проект «SAFETISZA» провів еколого-освітній захід для молоді

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса вже другий рік поспіль успішно впроваджує  на території Затисянщини (частина оновленого Берегівського району) великий інфраструктурний проєкт «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». З метою підвищення обізнаності щодо результатів проекту та питання протипаводкового захисту території Затисянщини… Читати повністю »

103 перегляди

Виконання ремонтно-доглядових робіт на автоматизованих вимірювальних станціях в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

Відповідно до календарного плану заходів по підготовці до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2021/2022 років, плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік, проведено ремонтно-доглядові роботи на автоматизованих станціях системи АІВС «Тиса» в зоні діяльності управління, а саме: – на АВС «Мукачево» р.Латориця в м.Мукачево; – на АВС «Поляна» р.Пінія в с.Поляна, Мукачвіського району…. Читати повністю »

87 переглядів

Відбувся тренінг щодо результатів по розробці зон затоплення для басейну р. Уж та зон ризику для м. Ужгород

20 вересня відбувся онлайн тренінг з експертами ТОВ Vituki Hungary (Угорщина) щодо представлення результатів по розробці зон затоплення для басейну р. Уж та зон ризику для м. Ужгород в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Угорські… Читати повністю »

113 перегляди

Міжнародний день чистих берегів «Я прибрав – твоя черга 4»

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів та покращення їх екологічного стану, колектив Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та підвідомчих міжрайонних управлінь долучились до екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів» та організували прибирання прибережних захисних смуг та русел річок Закарпаття. Організація даної еко-акції має на меті сформувати екологічну свідомість населення та… Читати повністю »

241 перегляд

В рамках World Water Monitoring Day студенти ДВНЗ «Ужгородського національного університету» відвідали БУВР Тиса

З нагоди Всесвітнього дня моніторингу вод (Word Water Monitoring Day), сьогодні, 17 вересня 2021 року з дотриманням карантинних вимог у Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса відбулась зустріч з студентами II та III курсів географічного факультету ДВНЗ «Ужгородського національного університету» на чолі з професором, доктором фізико-математичних наук, завідувачем кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Степаном… Читати повністю »

104 перегляди

Відбулося засідання Технічної ради БУВР Тиси щодо ТЕО будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород

Минулого тижня, 9 вересня, у конференц-залі БУВР Тиси пройшло засідання Технічної ради БУВР Тиси, під час якого відбулося обговорення стану виконання проектних робіт щодо розробки техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) «Будівництво регулюючої споруди на р.Уж, у м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області» в рамках впровадження проєкту FloodUZH «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж»… Читати повністю »

134 перегляди

Робоча зустріч з угорським партнером проєкту SAFETISZA

13-14 вересня, згідно з планом виконання заходів, у м.Матесалка, Угорщина, відбулася чергова українсько-угорська робоча зустріч експертів у рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Приємно було цього разу зустрітися партнерам у традиційному форматі і поспілкуватися віч-на-віч. Українську сторону представляли… Читати повністю »

99 переглядів

Оновлено водогосподарські основні фонди

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації. Згідно з планом придбання експлуатаційного обладнання було придбано два сучасні трактори типу МТЗ 892 та… Читати повністю »

73 перегляди

Благоустрій території джерел в зоні діяльності Ужгородського МУВГ

Для покращення навколишнього середовища та якості питної води, нещодавно працівниками дільниці гірських річок у складі Матевки Юрія Юрійовича було проведено очищення від засмічення та санітарне оновлення джерела у селі Жорнава, Ставненської громади, Ужгородського району. Також, благоустроєне джерело з альтанкою у с. Раково, Тур’є-Реметівської громади, Ужгородського району. Ужгородське МУВГ