Новини

38 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 29 листопада 2023 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді мокрого снігу та снігу, на низовині з переходом у дощ, 1-14 мм, місцями 15-30 мм. На річках області відбувались невеликі коливання рівнів води в межах корінних берегів. У нижніх течіях річок Боржава та Стара підвищення склало 74 та 102 см… Читати повністю »

178 переглядів

Установчі збори Басейнової ради річки Тиса

24 листопада 2023 року в адміністративній будівлі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса відбулися установчі збори заінтересованих сторін з питань формування нового складу Басейнової ради річки Тиса на 2023-2028 рр. З вітальним словом до присутніх звернулися начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Олег Кисіль та директор департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОВА, Юрій… Читати повністю »

161 переглядів

Громадський форум по проєкту TiszaMonitorNet

21 листопада 2023 року в адміністративній будівлі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса відбувся громадський форум у рамках українсько-угорського Проєкту Програми HUSKROUA 2014-2020 «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи «TiszaMonitorNet». У форумі взяли участь фахівці галузі водного господарства та Верхнє-Тисайської Дирекції… Читати повністю »

91 переглядів

Зустріч з громадскістю села Ганичі

На Тячівщині виникла загроза руйнування будинків та присадибних ділянок під час паводку в осінньо-зимовий період. В селі Ганичі, що на Тячівщині, щороку під час паводків, повені та льодоходу, вже багато років руйнується лівий корінний берег р.Тересва, в районі вулиці Гагаріна. Річка мандруючи змінила напрямок русла, що призвело до часткового руйнування присадибних ділянок у місцевих жителів…. Читати повністю »

56 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 22 листопада 2023 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу 1-18 мм,  місцями в горах та на високогір’ї – у вигляді мокрого снігу та снігу до 10 мм. На річках області на фоні підвищеної водності відбувались коливання рівнів води переважно в межах корінних берегів. На р. Латориця біля м…. Читати повністю »

120 переглядів

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за жовтень 2023 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У жовтні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці. Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

156 переглядів

Проведено зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань прикордонних вод

Протягом 14-16 листопада 2023 року на території Угорщини відбулася зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. Метою зустрічі було підведення підсумків діяльності Сторін на прикордонних водах за 2023 рік, підготовка проекту протоколу чергової наради Уповноважених Урядів в розрізі напрямків захисту від шкідливої дії вод, гідрометеорології і водних ресурсів,… Читати повністю »

77 переглядів

Фахівці Тячівського МУВГ відновлюють пошкоджену гідротехнічну водозахисну споруду

На Тячівщині продовжуються роботи з відновлення пошкоджених гідротехнічних водозахисних споруд внаслідок проходження січневого та жовтневого паводків поточного року. В селі Терново після проведення комісійного обстеження було виявлено пошкодження лівобережної водозахисної дамби, складено відповідний акт та прийнято рішення виконати першочергові невідкладні заходи з відновлення пошкодженої гідротехнічної споруди, що в майбутньому дасть змогу попередити подальшу руйнацію лівобережної… Читати повністю »

81 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 15 листопада 2023 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна та хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу 1-14 мм, місцями – 15-26 мм, на високогір’ї – у вигляді мокрого снігу та снігу до 10  мм, подекуди (Драгобрат) – 21 мм. На річках області утримувалась підвищена водність, пройшли дві хвилі невисоких паводків з підвищеннями рівнів води на… Читати повністю »

317 переглядів

На шляху до впровадження європейських вимог щодо водовідведення та очистки стічних вод

За поданням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства (лист Держводагентства України №5307/4/2/11-23 від 27.10.2023), відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно із статтею 12 Закону України «Про водовідведення та очищення стічних вод» від 12 січня 2023 року, відповідно до Критерії визначення уразливих… Читати повністю »