Новини

58 переглядів

В Тячівському МУВГ готують насосні станції до осінньо-зимового періоду

Природною специфікою територій в зоні діяльності Тячівського МУВГ є те, що Рахівський та частина Тячівського районів розташовані у верхів’ях гірських масивів і саме тут, в основному формуються паводки різної інтенсивності. Звичайним явищем є те, що вони відбуваються 3-6 разів щороку протягом всіх сезонів, а особливо в осінньо-зимовий період. Спостереження за гідрологічним режимом річок в басейні… Читати повністю »

105 переглядів

Берегівське МУВГ готується до роботи в осінньо-зимовий період

В рамках підготовки об’єктів Берегівського МУВГ до роботи в осінньо-зимовий період, в ремонтно-механічній майстерні працівниками управління проведено капітальний ремонт занурюючого насоса ОПВ-2500-4,2 насосної станції НС-12 с.Квасово. При проведенні ремонту було замінено якір насоса, підшипники та ущільнюючі елементи. Насос установленj на робоче місце за допомогою автокрана після чого проведено пуско-налагоджувальні роботи з пробним запуском насосної станції…. Читати повністю »

33 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 21 вересня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді дощу, на високогір’ї – дощу з мокрим снігом та мокрого снігу, 1-14 мм, місцями – 15-25 мм, фіксувались окремі грози. Найбільш інтенсивні опади спостерігались 15 та 18 вересня 15-28 мм, місцями сильні 30-41 мм та надзвичайні 78-90 мм (15.09 у басейні р…. Читати повністю »

164 переглядів

Водогосподарники краю долучились до інвенту “Міжнародний день чистих берегів”

Щороку в треті вихідні вересня та з  метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів та покращення їх екологічного стану, колектив Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та підвідомчих міжрайонних управлінь долучились до екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів» та організували прибирання прибережних захисних смуг та русел річок Закарпаття. БУВР Тиси, прибирання прибережньої захисної… Читати повністю »

99 переглядів

Гуманітарна допомога тим, хто цього потребує

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є. Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області в особі керівника Гордійка Олексія Петровича щиро дякує Всеукраїнській громадській організації «Товариство меліораторів та водогосподарників… Читати повністю »

97 переглядів

На Тячівщині виконуються першочергові невідкладні роботи по недопущенню подальшого розмиву та руйнування пошкодженої дамби

В результаті проходження щорічних повеней та паводків та особливо зимового паводку 2022 року, в селі Калини, що на Тячівщині, відбувся звал водяного потоку річки Тересва на лівобережну дамбу, що призвело до її руйнації. Тячівським міжрайонним управління водного господарства виконуються першочергові невідкладні роботи по недопущенню подальшого розмиву та руйнування пошкодженої лівобережної дамби на річці Тересва, в… Читати повністю »

58 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 14 вересня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались дощі 1-17 мм, подекуди сильні зливи 19-34 мм, фіксувались окремі грози. Найбільш інтенсивні опади спостерігались 10.09 – 15-29 мм, місцями сильні 30-49 мм та   надзвичайні 50-81 мм (в Ужгороді – 81 мм від початку дощу о 07 год. до 13 год.). Унаслідок дощів на річках… Читати повністю »

81 переглядів

Виконання експлуатаційних заходів в зоні діяльності Тячівського МУВГ

В Тячівському МУВГ продовжується виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах, впродовж серпня місяця, зусиллями оглядачів гідротехнічних споруд Тячівської та Рахівської дільниць були виконані роботи згідно затвердженого плану виконання ремонтно-доглядових робіт по обкошуванню від трав’янистої рослинності, хімічній боротьбі, побілці та фарбуванню гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. В серпні місяці роботи по обкошуванню вручну виконувались в:… Читати повністю »

169 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 07 вересня 2022 року

Протягом тижня по області спостерігалась мінлива хмарність, яка чергувалась з хмарною з проясненнями погодою. 02-03 вересня пройшли дощі: на крайньому заході 1-15 мм, в центральній та східній частині 16-34 мм, місцями до 43 мм. Унаслідок дощів на річках східної частини області відмічались невеликі підвищення рівнів на 11-25 мм, на ділянці с. Ділове – смт. В…. Читати повністю »

105 переглядів

Узгодження робочих питань експертами проєкту SAFETISZA

Минулого тижня, 1 вересня, в режимі он-лайн поспілкувалися українські та угорські експерти щодо актуальних питань впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Партнери проєкту, фахівці БУВР Тиси та Сотмарської територіальної  дільниці водного господарства з Угорщини проінформували один одного про стан… Читати повністю »