Новини

139 переглядів

День Вишиванки!

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Одним з таких елементів є і вишиванка. 2006 року в Україні було запроваджено свято – День вишиванки. Дата завжди припадає на третій четвер травня. Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу…. Читати повністю »

32 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 18 травня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась мінлива хмарність та тепла погода, спостерігались короткочасні дощі (1-3 мм), найбільш інтенсивні пройшли 17.05, 1-9 мм, місцями 13-17 мм, подекуди фіксувались окремі грози. На річках відбувались незначні коливання рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих… Читати повністю »

89 переглядів

Працівниками Берегівського МУВГ розпочато монтаж греблі на р.Боржава

За розпорядженням районної військової адміністрації №27 від 09.05.2022 р., 10 травня 2022 р. відбулася виїзна нарада  міжвідомчої тимчасової робочої групи з питань доцільності монтажу греблі на р.Боржава, с.Боржава. Участь у роботі комісії прийняли представники – Берегівської районної військової адміністрації, Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Закарпатській області… Читати повністю »

48 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 11 травня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась мінлива хмарність та тепла погода, спостерігались короткочасні дощі (1-9 мм), місцями на сході значні зливові дощі  (14-26 мм), подекуди фіксувались грози. На річках відбувались незначні коливання рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно… Читати повністю »

80 переглядів

Втрачений Ужгород: регуляція лівого берега Ужа (Фото)

Ужгородські набережні – окраса міста. Кожна з них по-своєму цікава і красива, кожна відрізняється насадженнями, покриттям, залюдненістю, історією. Ми часто гуляємо цими набережними і навіть не здогадуємося, яку велику роботу свого часу довелося зробити, аби вони з’явилися. Причому з’явилися не просто для приємних прогулянок, а, в першу чергу, для того, аби захистити прилеглі вулиці від… Читати повністю »

89 переглядів

Зустріч українсько-угорської Робочої групи з питань охорони якості вод

6 травня 2022 року у відповідності до Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах (11 листопада 1997 року, м. Будапешт), на виконання Порядку проведення на українсько-угорських прикордонних водах відборів проб, аналізу, оцінки якості та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, затвердженого на ХХ нараді Уповноважених Урядів України… Читати повністю »

136 переглядів

В Мукачівському МУВГ проведено навчання та перевірку знань з питань хорони праці

Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Загальний порядок проведення навчання з питань охорони праці встановлений Законом України «Про охорону праці» (ст. 18.«Навчання з питань охорони праці»).  З метою створення на виробництві безпечних умов праці, покращенню знань працівників з питань охорони праці… Читати повністю »

92 переглядів

Виконання доглядових робіт у квітні місяці працівниками Виноградівського МУВГ

На виконання наказу Виноградівського міжрайонного управління водного господарства від 11.02.2022р. №3-ОД «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2022 році» працівниками управління проведено ряд ремонтно –експлуатаційних робіт для покращення естетичного, технічного стану, благоустрою виробничої бази та відомчих садиб, забезпечено виконання ремонтно-доглядових робіт. Роботи проводились на Сальвінській, Батарській дільницях та дільниці гірських… Читати повністю »

50 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 04 травня 2022 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода, вдень – тепла, вночі – прохолодна, спостерігались короткочасні дощі (1-7 мм), подекуди фіксувались грози. На більшості річок відбувались зниження рівнів води. На р. Латориця в районі м. Чоп у другій половині дня 29 квітня пройшов максимум невисокої паводкової хвилі з верхів’їв. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу… Читати повністю »

75 переглядів

Виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах в зоні діяльності Берегівському МУВГ

Оглядачами гідротехнічних споруд та машиністами насосних станцій управління продовжуються планові роботи згідно затвердженого календарного плану по покращенню естетичного стану і ефективності експлуатації споруд з метою покращення функціонування водогосподарського комплексу. На основних водогосподарських об’єктах проведено вирубку чагарнику  11 км/12,6 га., таких як : правобережної дамби р.Боржава с.Гребля, Хустського району; правобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Бадалово –… Читати повністю »