Новини

237 переглядів

Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп), термін подання, не пізніше 1 лютого 2020 р.

Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води» скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: –         дозволу на спеціальне водокористування –         ГДС (у разі здійснення водовідведення у поверхневі водні об’єкти) –          протоколи… Читати повністю »

39 переглядів

Представники Берегівського МУВГ прийняли участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Берегівській РДА

17 січня 2020 р. працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства (Берегівського МУВГ) прийняли участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Берегівської РДА. Основним питанням засідання комісії було очищення каналу Верке та недопущення  до екологічної кризи  в Берегівському районі. Представники Берегівського МУВГ, відзначили, що сьогоднішній незадовільний санітарний стан каналу Верке, зумовлений в… Читати повністю »

52 перегляди

У басейні р.Тур’я проводяться топогеодезичні вимірювання русла річки і заплави

У рамках впровадження проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 фахівці відділу комплексного проєктування «ЗАКАРПАТТЯВОДПРОЕКТ» БУВР Тиси восени минулого року розпочали інженерно-вишукувальні роботи вздовж річки Тур’я, яка є притокою річки Уж, на території Перечинського та Великоберезнянського районів Закарпатської області. Роботи розпочалися… Читати повністю »

54 перегляди

Водоспад Драгобратський або ж водоспад Свидовець

Минулого тижня ми обіцяли розповісти Вам окремо про водоспад Драгобратський. Водоспа́д Драгобра́тський інколи називають ще водоспад Свидовець (одноіменна назва гірського масиву) або  ж водоспад Герешска від назви гори або ж озера Герешаска. Водоспад Драгобратський один з каскадних водоспадів в Українських Карпатах. Розташований  водоспад у Рахівському районі Закарпатської області, на захід від селища Ясіня, неподалік від… Читати повністю »

63 перегляди

«Необхідне фінансування на дороги, протипаводкові заходи та інше», – закарпатські нардепи звернулись до Прем’єра Гончарука

Народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк звернулись до Прем’єра Олексія Гончарука. У колективному зверненні йдеться про те, що для Закарпатської області вкрай потрібне фінансування на реалізацію «Програми розвитку українських Карпат», побудову залізничної колії для сполучення зі Словаччиною та іншими країнами Євросоюзу, направлення коштів на протипаводкову програму «Тиса» та… Читати повністю »

30 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 15 січня 2019 року

За період з 08 по 15 січня 2020 року по області відбулась зміна  холодної з морозами та незначним снігом, мокрим снігом та дощем з ожеледицею на помірно теплу туманну. На річках відбувались незначні коливання рівнів води, льодових явища (забереги та шуго хід) слабшали та поступово зникали. Гідрологічна ситуація контрольована, рівні води у межах русел річок…. Читати повністю »

51 перегляд

WWF Україна закликає народних депутатів законодавчо захистити українські річки

Всесвітній фонд природи WWF Україна звернувся до народних депутатів з проханням підтримати проект закону, яким вводиться в українське законодавство поняття “особливо цінної ділянки річки” аби захистити їх та зберегти природнє і культурне різноманіття, пов’язане з такими ділянками.  Всесвітній фонд природи визначає «особливо цінні ділянки річок» як частини річок, що мають вільну течію, перебувають у відмінному… Читати повністю »

51 перегляд

Про превентивні заходи для пропуску водопілля в умовах зміни клімату

Зміни клімату відчутні у всіх сферах життєдіяльності та природних екосистем. І українські річки не є виключенням. Активний льодостав, в умовах плюсових температур, останнім часом на річках не спостерігається. Але, враховуючи, що погодні явища стають все більш і більш екстремальними та непередбачуваними, до водопілля потрібно готуватися завчасно. Відповідно водники обстежують та приводять у готовність для пропуску… Читати повністю »

85 переглядів

В Карпатських горах заховалося непеpевешене озеpо під назвою Герешаска

На висоті 1577 метрів над рівнем моря, під скелистою стіною гори Догяска розташоване досить широке й близьке до форми прямокутника високогірне карпатське озеро – Герешаска. Площа водного дзеркала озера більше як 1,2 га. Середня довжина водотоку  до 125 метрів і шириною близько 110 м. Максимальна глибина складає 1,22 метри, дно озера досить мілке, заростає осикою… Читати повністю »

74 перегляди

Проведення першочергових невідкладних робіт на р. Теребля в селиші Буштино Тячівського району

На річці Теребля у селищі Буштино, вище автодорожнього мосту дороги державного значення Мукачево – Рогатин проведено першочергові протиаварійні роботи з відновлення пропускної здатності мосту та стабілізації правобережної водозахисної дамби. Такі заходи здійснюються з метою підготовки до пропуску осінньо-зимового та весняного паводків та захисту селища Буштино. На цій ділянці водотоку склалася загрозлива ситуація і при можливих… Читати повністю »

46 переглядів

2020 рік: СТАРТУЄМО

Ми визначили головні пріоритети на рік і вже розпочинаємо активну роботу. Продовжимо активне впровадження моніторингу вод за європейськими стандартами. А саме, у 2020 році: Лабораторія моніторингу вод Дністровського БУВР більше ніж у два рази збільшить кількість вимірювань показників якості вод (з 51 до 104 масивів поверхневих вод); Лабораторія моніторингу вод МОЗМ дніпровських водосховищ почне проводити… Читати повністю »