Новини

30 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 28 липня 2021 року

У період з 21 по 28 липня по області утримувалась перемінлива погода. На початку тижня – помірно тепла, без опадів погода, на при кінці тижня – спекотна погода, місцями спостерігались невеликі короткочасні дощі. На річках спостерігались невеликі зниження рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку… Читати повністю »

103 перегляди

На громадських слуханнях підтримали детальний план території Боздоського парку

26 липня в Ужгородській міській раді були представлені для обговорення та одноголосно прийняті на громадських слуханнях проекти містобудівної документації «Детальний план території Боздоського парку» і «Детальний план території, обмеженої Слов’янською набережною, Боздоським парком та річкою Уж» та Звіти про стратегічну екологічну оцінку щодо цих територій. В рамках українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф… Читати повністю »

114 перегляди

Проходження паводку на Рахівщині – підтоплено 142 дворогосподарств

Під час інтенсивних короткочасних злив 20 липня у Рахівському районі в смт.Великий Бичків сформувався значний місцевий та схиловий стік, через захаращення русел місцевих потічків та водовідвідних канав відбулося швидкоплинне підвищення рівнів води, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будинків та автомобільних доріг. В смт.В.Бичків 7 комісій проводили обстеження наслідків надзвичайної ситуації, від Тячівського МУВГ участь… Читати повністю »

104 перегляди

Робоча зустріч з представниками Ужгородської міської ради

15 липня відбулася робоча зустріч експертів в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Представники партнерських організацій проєкту,  Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса і управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради, обговорили актуальний стан запланованих заходів впровадження… Читати повністю »

118 переглядів

Партнери обговорили актуальні питання реалізації проєкту SAFETISZA

Минулого тижня відбулася чергова українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. У Робочій зустрічі взяли участь представник угорської партнерської організації, координатор проєкту, керівник Сотмарської територіальної дільниці водного господарства з Угорщини Луідорт Антал, менеджер проєкту,… Читати повністю »

135 переглядів

Розпочаті роботи по ліквідації зсуву лівого берега на р.Лазещина в смт.Ясіня

Як ми вже повідомляли, у другій половині дня 10 липня під час інтенсивних короткочасних злив у Рахівському районі сформувався значний місцевий та схиловий стік, через захаращення русел місцевих потічків та водовідвідних канав відбулося швидкоплинне підвищення рівнів води, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будинків та автомобільних доріг. Відповідно до доручення голови Закарпатської ОДА, Тячівським міжрайонним… Читати повністю »

82 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 14 липня 2021 року

У період з 07 по 14 липня по області утримувалась тепла погода. Спостерігались опади у вигляді короткочасних дощів (1-17 мм), місцями значних (18-24 мм), подекуди випав град. У другій половині дня 10 липня в верхів’ях Верхньої Тиси та Ужа пройшли сильні короткочасні зливи, сума опадів склала 40-60 мм. Під час інтенсивних опадів  10 липня на… Читати повністю »

138 переглядів

Робоча поїздка по гідротехнічним об’єктам Батарської меліоративної системи

Згідно плану заходів проєкту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур», 12-13 липня відбулася спільна робоча поїздка з метою огляду гідротехнічних споруд Батарської меліоративної системи. У спільному огляді взяли участь представники партнерських організацій – Берегівської райдержадміністрації, угорського партнера проєкту Верхнє-Тисайської Дирекції водного… Читати повністю »

88 переглядів

Тячівське МУВГ розпочало першочергові невідкладні роботи в смт .Ясіня

Під час локальних інтенсивних опадів у Рахівському районі відбулося підняття рівня води у місцевих річках (Чорна Тиса, Лазещина, Стебний, Лопушанка та інші), що призвело до підтоплення дворогосподаств, житлових будинків та автомобільних доріг. Найбільше потерпіло від негоди с. Стебний Ясінянської селищної громади. Відповідно до доручення голови Закарпатської ОДА, Тячівським міжрайонним управлінням водного господарства, розпочаті роботи по ліквідації… Читати повністю »

109 переглядів

Берегівське МУВГ продовжує виконання експлуатаційних заходів в зоні своєї діяльності

З метою забезпечення ефективного функціонування водогосподарського комплексу, оглядачами гідротехнічних споруд продовжуються планові роботи, спрямовані на покращення експлуатації та надійності споруд. Зокрема, виконано обкошування від трав’яної рослинності правобережної та лівобережної дамб р.Тиса с.Вари, правобережної та лівобережної дамб р.Боржава с.Боржава, правобережної дамби р.Боржава с.Квасово, правобережної дамби р.Боржава с.Гребля в обсязі 112,2 км/128,3 га, з них механізовано 30,4… Читати повністю »