Новини

965 переглядів

ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ !

З 1 січня 2021 року починає функціонувати Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України. Звіт про використання води за формою 2 ТП-водгосп (річна) за 2020 рік затверджений наказом Міністерства екології та природних ресурсів України 16 березня 2015 року №78 можна подати в електронній формі за наступним посиланням: https://e-services.davr.gov.ua/ Додаткову інформацію щодо звітності можна отримати… Читати повністю »

18 переглядів

День довкілля 2021

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища. Сьогодні працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса прибирали прибережну смугу р.Уж в районі стадіону “Спартак” м.Ужгород. Нажаль до заходу приєднався тільки один волонтер Данилюк Дарина.  Було прибрано берегову лінію більше 1 кілометра… Читати повністю »

19 переглядів

Проведення тематичних занять для найменших: День довкілля – в розумінні діток.

На протязі тижня, фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства провели тематичні заняття в дитячому навчальному закладі міста Тячів. Головна мета Дня довкілля – підвищення рівня свідомості всіх людей від малечі до, органів влади, громадських організацій та всіх, хто піклується про природу, та безпеку навколишнього середовища. Діткам розповіли про роль води в житті людини і як… Читати повністю »

49 переглядів

Сміття на березі річки – це біль, кожного з нас. Не будь те байдужими до засмічення річок

Мальовниче село Нересниця на Тячівщині. Більша частина села розкинулась у прирічковій долині річки Тересви та у вузькій долині вздовж нижньої течії річки Лужанки. На території села Нересниця зливаються дві річки: Тересва і Лужанка. Колись саме тут, в місці злиття двох річок, відбувався масовий нерест риби, тому за переказами село й дістало назву від слова «нерест»… Читати повністю »

54 перегляди

Робоча зустріч з угорськими експертами проєкту SAFETISZA

У вівторок, 13 квітня, в он-лайн режимі відбулася українсько-угорська Робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. У зустрічі взяли участь менеджер проєкту, начальник відділу міжнародного співробітництва та міжнародних проєктів Марина Скраль, представник угорської партнерської організації,… Читати повністю »

105 переглядів

ВИСАДЖУВАННЯ ДЕРЕВ НА КРАСНОМУ ПОЛІ

Начальник БУВР Тиси Олег Кисіль спільно з керівництво Закарпатської ОДА долучились до ініціативи своїх колег із Львівської ОДА і взяли участь у глобальному екологічному проєкті «Озеленення планети». Його мета – висадити мільйон дерев по всій планеті. Загалом висаджено 30 саджанців на Красному полі на Хустщині, наданих області з Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру. Така кількість дерев… Читати повністю »

119 переглядів

Виконання експлуатаційно-доглядових робіт Виноградівським МУВГ протягом 1 кварталу 2021 року

Перший квартал 2021 року видався не легким для водогосподарників Закарпаття, адже внаслідок сніготанення та інтенсивних опадів в січні, лютому неодноразово спостерігались підвищення рівнів води на основних водотоках області. Працівники Виноградівського МУВГ постійно моніторили гідрологічну ситуацію на річках та каналах, водогосподарських системах, приймали фахові та оперативні управлінські рішення щодо локальної ситуації на водотоці й спільно з… Читати повністю »

150 переглядів

Українськими та румунськими спеціалістами проведено спільний відбір проб води з р. Тиса

На підставі «Регламенту українсько-румунського співробітництва з оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких не можливо уникнути на прикордонних водотоках», у межах впровадження Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, підписаної 30 вересня 1997 року в м. Галац, Румунія, 07 квітня 2021… Читати повністю »

394 перегляди

Обстеження русла річки Уж в межах Перечинської міської територіальної громади.

Одним із важливих завдань в діяльності Ужгородського міжрайонного управління водного господарства є питання щодо необхідності проведення руслоочисних робіт на річках. Характерним для річок області є наявність руслових та заплавних наносів (відкладів), що спричиняє ерозію і розмивання берегів та погіршує умови проходження паводків, особливо в зонах мостових переходів. Тому, метою виконання руслорозчисних робіт є зниження гідравлічного… Читати повністю »

79 переглядів

Працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства здійснюють ремонтно-доглядові роботи на гідротехнічних спорудах.

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи щодо виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд, відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік. Зокрема, в березні місяці поточного року, силами оглядачів Берегівської та Іршавської дільниці було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, в зоні діяльності управління…. Читати повністю »

71 перегляд

Експерти обговорили в режимі он-лайн моделювання проходження паводків у басейні р.Уж

29 березня, у вже звичному он-лайн форматі відбулася робоча зустріч експертів українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У рамках проєкту FloodUZH укладено договір на проведення моделювання та розробку карт загроз і ризиків згідно з «Методикою розроблення карт загроз і ризиків затоплення»,… Читати повністю »