Новини

821 перегляд

ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ !

З 1 січня 2021 року починає функціонувати Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України. Звіт про використання води за формою 2 ТП-водгосп (річна) за 2020 рік затверджений наказом Міністерства екології та природних ресурсів України 16 березня 2015 року №78 можна подати в електронній формі за наступним посиланням: https://e-services.davr.gov.ua/ Додаткову інформацію щодо звітності можна отримати… Читати повністю »

36 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 03 березня 2021 року

З 24 лютого по 3 березня 2021 р. по області утримувалась вдень помірно тепла, вночі прохолодна погода. З 27.02 по 01.03 спостерігались невеликі опади (1-7 мм) у вигляді дощу, в горах мокрого снігу та снігу. На річках відбувались незначні коливання рівнів води завдяки таненню снігу в горах. З 28 лютого на більшості річок відмічається незначне… Читати повністю »

185 переглядів

Обстеження водотоків щодо виявлення твердих побутових відходів на берегах та сміттєвих заторів в руслах річок

З метою недопущення засмічення транскордонної річки Тиси, на виконання доручення Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, працівники Виноградівського та Берегівського міжрайонних управлянь управління провели візуальне обстеження берегів та заплав річок Тиси та Боржави щодо можливого виявлення місць накопичення твердих побутових відходів на берегах водотоків в межах Берегівського адміністративного району. Також фахівцями БУВР Тиси за допомогою… Читати повністю »

58 переглядів

Екологічна освіта для школярів Затисянщини – відео

Пропонуємо Вашій увазі відеосюжет про проведення занять «Зеленої школи» з учнями загальноосвітніх шкіл регіону Затисянщина Виноградівського району. Однією з найбільш актуальних проблем для довкілля Закарпаття є недопущення засмічення побутовими відходами русел річок. Тому правильне поводження з твердими побутовими відходами – основна тема цих занять, які відбулися в рамках проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими… Читати повністю »

61 перегляд

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 24 лютого 2021 року

З 17 по 24 лютого 2021 р. по області на протязі тижня відбулась зміна холодної погоди на помірно теплу (вдень – помірно тепла, вночі прохолодна). На початку тижня спостерігались опади (3-10 мм) у вигляді снігу та мокрого снігу. З 20 лютого погода без опадів. На річках відбувались незначні коливання рівнів води за рахунок танення снігу… Читати повністю »

60 переглядів

Відбулася чергова робоча зустріч в он-лайн форматі українських і словацьких партнерів проєкту FloodUzh

23 лютого  в режимі он-лайн відбулася чергова зустріч українських та словацьких експертів спільного проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У зустрічі взяли участь експерти партнерських організацій проєкту БУВР Тиси, Словацького водогосподарського управління та Кошицького водогосподарського підприємства. Експерти інформували один одного про впровадження… Читати повністю »

77 переглядів

У Тисі виявили важкі метали (відеокоментар)

19 лютого до Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса надійшло повідомлення від угорських колег про забруднення води важкими металами. Йшлося про цинк та мідь, які потрапили у воду ще на території Румунії у річку Сомеш, що є притокою Тиси.  Джерело інформації: 21 channel  

79 переглядів

Інформація щодо забруднення річки Тиси важкими металами

За допомогою системи попередження про виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій в басейні річки Дунай (система AEWS) Румунська Сторона, 23.лютого 2021 року проінформувала щодо ситуації з забруднення шатними водами річки Сомеш в районі Сату-Маре (Румунія). За інформацією румунських колег, якість поверхневих вод річки Сомеш на території Румунії відповідає фоновим значенням для даного періоду водності. Дослідницький моніторинг… Читати повністю »

106 переглядів

Інформація щодо забруднення річки Тиси важкими металами

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса повідомляло про забруднення важкими металами р. Сомеш (притоки р. Тиса, див. схему) на території Румунії. За даними Угорської Сторони, забруднена вода характеризується підвищеними концентраціями цинку та міді. З метою контролю за ситуацією та проведення інструментально-лабораторних досліджень спеціалісти Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса спільно з державними інспекторами Державної екологічної… Читати повністю »

123 перегляди

Узагальнена інформація про ситуацію щодо можливого забруднення р.Тиса

Вчора, 19 лютого, о 16.54 год.  Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса отримало  електронне повідомлення від департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації, що надійшло від угорської сторони за системою попередження про виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій в басейні р. Дунай (система AEWS). В повідомленні йшлося про забруднення важкими металами на території Румунії… Читати повністю »