Новини

111 переглядів

АНОНС! 29 вересня 2023 року відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиса

29 вересня 2023 року у місті Ужгород відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиса.   Порядок денний: Програма заходів Плану управління річковим суббасейном Тиси на період 2025-2030 роки, спрямованих на вирішення головних водно-екологічних проблем річкового суббасейну Тиси (забруднення органічними, біогенними та небезпечними речовинами, гідроморфологічні зміни, неконтрольоване водокористування, засмічення) з врахуванням пропозицій місцевих органів виконавчої влади, територіальних… Читати повністю »

136 переглядів

Всі дороги водного сектору ведуть до AQUA UKRAINE!

Організатор: – ТОВ «Міжнародний виставковий центр» За підтримки: – Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України – Міністерства розвитку громад та територій України – Державного агентства водних ресурсів України – Асоціації міст України – Асоціації «Питна вода України» AQUA UKRAINE – це схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів… Читати повністю »

93 переглядів

Працівники Ужгородського МУВГ взяли участь у відзначені Міжнародного дня чистих берегів

Щороку у вересні по всьому світу проходить масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Метою даної акції є привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості громадян. Засмічення побутовими відходами водних ресурсів у сучасному світі є досить актуальною проблемою. Запобігти засміченню річок Закарпатської… Читати повністю »

51 переглядів

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за серпень 2023 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У серпні програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці. Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

37 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 20 вересня 2023 року

Протягом тижня по області утримувалась нестійка погода, спостерігались  дощі 1-14 мм, місцями 15-37 мм, в окремих пунктах 41-67 мм, відмічались грози. На річках області спостерігались невеликі коливання рівнів води в межах корінних берегів. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно… Читати повністю »

50 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 13 вересня 2023 року

Протягом тижня на більшій частині території області утримувалась невелика хмарність без опадів, в кінці тижня на сході подекуди випав короткочасний дощ до 4 мм. На річках області зберігались низькі межені рівнів води, на окремих постах рівні наблизились до найменших за багаторіччя. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 758 «Про… Читати повністю »

560 переглядів

На Тячівщині в смт.Буштино завершені будівельні роботи по відновленню лівобережної дамби

Через природні явища у вигляді повеней і паводків, які в Закарпатті відбуваються часто, зокрема,  грудневого  паводку 2022 року та січневого 2023 року, відбулись значні пошкодження лівобережної дамби в смт.Буштино на річці Теребля. З метою запобігання затоплення селища та руйнації дороги, за ініціативи БУВР Тиси, з обласного бюджету були виділені кошти по Програмі охорони навколишнього природнього… Читати повністю »

72 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 06 вересня 2023 року

На початку та в середині тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями погода та мінлива хмарність, спостерігались  короткочасні дощі 1-15 мм, місцями в центральній та східній частинах 18-25 мм, в окремих пунктах в горах 30-38 мм (Драгобрат), відмічались грози. Наприкінці тижня – малохмарна суха погода. На річках області відбувались коливання рівнів води в межах корінних… Читати повністю »

186 переглядів

Берегоукріплювальні роботи на р. Іршавка в м. Іршава

Наприкінці минулого року працівники Берегівського МУВГ спільно з представниками Іршавської міської ради провели обстеження русла р. Іршавка в м. Іршава Іршавської міської територіальної громади. Під час обстеження було виявлено руйнування існуючого берегоукріплення правого берега р. Іршавка та рекомендовано Іршавській міській раді вжити заходи з відновлення пошкодженого кріплення берега водотоку. На замовлення Іршавської міської ради було… Читати повністю »

92 переглядів

8 екологічних лавиць із зарядними станціями на сонячних панелях встановили на площі Поштовій в Ужгороді

За допомогою вбудованих USB-портів від них можна заряджати телефони та інші гаджети. Придбали лавки у межах проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» за Програмою транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». Партнер проєкту від Ужгородської міської ради – управління міжнародного співробітництва та інновацій. Просимо ужгородців та гостей міста бережно ставитися до майна… Читати повністю »

103 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 30 серпня 2023 року

Протягом  тижня по області утримувалась мінлива хмарність, на початку та наприкінці тижня спостерігались  короткочасні дощі 1-14 мм, місцями 16-43 мм, та грози. На річках області відбувались коливання рівнів води в межах корінних берегів. Гідрологічна ситуація контрольована. Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з врахуванням умов воєнного стану забезпечує моніторинг поверхневих вод  відповідно… Читати повністю »