Новини

85 переглядів

До уваги водокористувачів!

Держводагентство інформує, що з 01 січня 2022 року вступають у дію зміни до Порядку ведення державного обліку водокористування, відповідно до наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020 № 375. Водокористувачам необхідно подавати Звіти про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) виключно в електронному вигляді через Портал електронних послуг Державного агентства водних… Читати повністю »

26 переглядів

Відбулося засідання робочої групи РНБО України з питань безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою

Під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова відбулося чергове засідання робочої групи з питань безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою в населених пунктах України. Від Державного агентства водних ресурсів України участь у засіданні взяв в. о. Голови Олексій Кузьменков. Під час засідання було розглянуто стан виконання рішення… Читати повністю »

75 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 1 грудня 2021 року

У період з 24 листопада по 01 грудня на території області утримувалась хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади 1-14 мм у вигляді дощу,дощу з мокрим снігом, на високогір’ї снігу та мокрого снігу, найбільш інтенсивні 27-28 листопада – 15-40 мм. На річках унаслідок опадів спостерігались підвищення рівнів води, без виходу води на заплаву. В басейнах річок… Читати повністю »

94 перегляди

Проєкт FloodUZH представлено в рамках засідання Дунайської Стратегії ЄС

Минулого тижня, 25 листопада, в онлайн режимі пройшло 20-те засідання Керівної групи Дунайської стратегії ЄС з пріоритетного напряму 5 Управління екологічними ризиками. Дунайська Стратегія (англ. EU Strategy for the Danube Region) — макрорегіональна стратегія Європейського Союзу для Дунайського регіону — довгострокова політика Європейського Союзу, була затверджена Радою ЄС 24 червня 2011 року і спрямована на… Читати повністю »

119 переглядів

Роботи з укріплення берега р.Тиса в рамках проєкту SAFETISZA

Минулого року під час обстеження берегової лінії р.Тиса було виявлено катастрофічний розмив берега внаслідок проходження сильного паводку у червні 2020 року на ділянці, яка розташована близько до лівобережної дамби р.Тиса поблизу с.Гетеня. Розмив несе загрозу руйнуванню дамби, реконструкція якої здійснюється в рамках Проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання… Читати повністю »

163 перегляди

У Берегівському МУВГ призначено нового керівника

У Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства відбулася зміна керівника управління. Так, згідно наказу Державного агентства водних ресурсів України № 300-ОС від 25.11.2021 р, виконання обов’язків начальника Берегівського МУВГ покладено на Турянина Василя. До призначення він працював начальником Іршавської експлуатаційної дільниці, в минулому начальником відділу цивільного захисту Іршавської райдержадміністрації. Досвідчений спеціаліст в галузі водного господарства, свій… Читати повністю »

123 перегляди

Виконання експлуатаційних робіт у Тячівському МУВГ

Відповідно до календарного плану заходів по підготовці до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2021/2022 років, плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік по Тячівському  міжрайонному управлінні водного господарства, працівниками Тячівської дільниці виконані експлуатаційні роботи на гідротехнічних спорудах по вирубці чагарнику та дрібнолісся на дамбах за допомогою кущорізів та бензопил на території сіл: Кричево,… Читати повністю »

144 перегляди

Цікаві факти, історична довідка та унікальність: на Рахівщині виявили сторічну гать

Унікальну знахідку – гать виявили працівники державної лісової охорони на Рахівшині ще на початку місяця. Новина про це розлетілася соціальними мережами, але що ж таке гать, для чого їх будували та чим ця знахідка унікальна, читайте на Рахів.City. Несподівана знахідка Дамба, яку виявили лісівники в урочищі Балцатул знаходиться на висоті 1100 метрів. Ймовірно, бокораші сплавляли нею… Читати повністю »

195 переглядів

Підвищення кваліфікацій працівниками виробничих професій БУВР Тиси

Протягом вересня – листопада 2021 року у міжрайонних управліннях водного господарства (Виноградівському, Ужгородському, Мукачівському та Берегівському МУВГ) проводяться онлайн навчання працівників МУВГ. Навчання проводяться на підставі договору з Мелітопольською технічною школою Державного агентства водних ресурсів України за допомогою платформи дистанційного навчання, сервісу Zoom i Skype. Курси підвищення кваліфікації проводяться у декількох напрямках: Перепідготовка за професією… Читати повністю »

177 переглядів

Проведення інвентаризації водних об´єктів в Берегівському МУВГ

Відповідно до Доручення Прем’єр-Міністра України від 19.07.21 р. № 19111/66/1-21, листа Державного агентства водних ресурсів від 17.08.21 р. № 5073/3/6/11-21 «Щодо інвентаризації» та на виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА від 02.08.21 р. № 738 «Про регіональну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад Закарпатської… Читати повністю »

62 перегляди

Національний онлайн-проєкт з тестування та вивчення української мови

Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України завдяки підтримці Українського культурного фонду запустили Національний онлайн проєкт з тестування та вивчення української мови moyamova.in.ua. У рамках цього проєкту всі українці можуть пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння українською мовою, із подальшим навчанням. На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української… Читати повністю »