Новини

40 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 03 серпня 2022 року

На початку тижня по області утримувалась мінлива хмарність, без істотних опадів погода, 30-31.07 спостерігались короткочасні дощі 0.3 – 15мм, місцями  значні зливи 35 – 58мм, наприкінці – мінлива хмарність, місцями короткочасні дощі (1-14 мм). На річках утримуються низькі рівні води літньої межені, 31.07 – з незначними підвищеннями на 1 – 24см, у наслідок дощів, зберігається… Читати повністю »

123 переглядів

Працівники водогосподарських організацій Закарпатської області пройшли навчання і перевірку знань з охорони праці

На виконання Законів України «Про охорону праці», Положення «Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці Держводагентства України» та згідно затвердженого графіка проведення навчання, 02 серпня 2022 року посадові особи та фахівці Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та міжрайонних управлінь водного господарства пройшли перевірку знань з охорони праці. Попередньо було організовано… Читати повністю »

108 переглядів

Працівники водогосподарських організацій взяли участь у семінарі – навчанні щодо переоформлення бронювання військовозобов’язаних працівників

У приміщенні Ужгородської РВА 02 серпня 2022 року відбувся семінар – навчання з питань продовження строку дії посвідчення про відстрочку від призову на військову службу на період мобілізації та на воєнний час працівникам військовозобов’язаним, яким була надана відстрочка, та оформлення відповідних посвідчень та повідомлень. Серед присутніх були представники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та… Читати повністю »

83 переглядів

Працівники БУВР Тиси приєднались до урочистостей з нагоди Дня Української Державності

Сьогодні 28 липня 2022 року, Україна вперше відзначила нове державне свято – День Української Державності, оголошене президентом України Володимиром Зеленським 24 серпня 2021 року, під час урочистостей до 30-ї річниці Незалежності України. З цієї нагоди працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса приєднались до офіційних урочистостей Дня Української Державності, які відбулись: на набережній Незалежності – покладання… Читати повністю »

289 переглядів

Відбулась стартова конференція проєкту TiszaMonitorNet

26 липня 2022 року в м.Ніредьгаза (Угорщина) відбулась стартова конференція проєкту «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи «TiszaMonitorNet» в якій також взяли участь Партнер проєкту з Української сторони. Даний міжнародний проєкт реалізовується в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Добросусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020…. Читати повністю »

45 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 27 липня 2022 року

На початку тижня по області утримувалась ясна суха погода, наприкінці – мінлива хмарність, місцями спостерігались короткочасні дощі (1-11 мм). На річках відмічались низькі рівні води літньої межені з незначними  зниженнями, на всіх річках області зберігався режим маловоддя. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 758 «Про затвердження Порядку здійснення державного… Читати повністю »

77 переглядів

У Берегові відбулася нарада щодо реконструкції магістральних каналів Верке і Сипа

Берегівський міський голова провів нараду щодо проєкту реконструкції магістральних каналів Верке і Сипа Берегівської меліоративної системи за участі начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Олега Кисіля та директора підрядної організації ТОВ “Коватехбуд” Віктора Копача. Відповідно до технічних норм роботи за цим проєктом уже розпочалися у напрямку знизу вгору за руслом і наразі відбуваються на… Читати повністю »

142 переглядів

Триває виконання робіт з розчищення магістрального каналу Верке Берегівської меліоративної системи в Берегівському районі Закарпатської області (Відео)

На виконання доручення Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах від 20 травня 2021 року тривають роботи з розчищення магістрального каналу Верке Берегівської меліоративної системи в Берегівському районі Закарпатської області Товариством з обмеженою відповідальністю «КоваТехБуд». Роботи виконуються відповідно до робочого проекту «Реконструкція магістральних каналів Верке і Сипа Берегівської меліоративної системи… Читати повністю »

243 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

З метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці в липні проводяться ремонтно-доглядові роботи по обкошуванню дамб, каналів від трав’яної рослинності косаркою MT-08L, фарбування гідротехнічних споруд та для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на 2022 рік виконано такі роботи: обкошування лівобережної… Читати повністю »

127 переглядів

Спільний семінар-тренінг за результатами моделювання та картування ризиків затоплення у басейні р.Уж

У вівторок, 19 липня, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса  у режимі онлайн провело семінар-тренінг експертів партнерських організацій в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Учасниками заходу стали експерти головного бенефіціара проєкту БУВР Тиси, українських партнерів… Читати повністю »