Новини

1 251 переглядів

До уваги водокористувачів!

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса в межах повноважень та компетенції інформує всіх суб’єктів господарювання (водокористувачів) у Закарпатській області, що відповідно до статті 25 Водного кодексу України, «Порядку ведення державного обліку водокористування», затвердженого наказом Мінприроди від 16.03.2015 №78 (зі змінами і доповненнями згідно наказу Міндовкілля від 18.12.2020 №375), водокористувачі зобов’язані звітувати за формою № 2ТП-водгосп… Читати повністю »

53 переглядів

Аналітичний огляд якісного стану масивів поверхневих вод суббасейну річки Тиса за лютий 2023 року

Лабораторія моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні річки Тиса. У лютому програма державного моніторингу вод виконана на 100%. Інформація про результати досліджень та якісний стан поверхневих вод суббасейну річки Тиса наведена у інфографіці. Лабораторія моніторингу вод БУВР Тиси

65 переглядів

Субвенція Ясінянської ТГ на виконання заходів проєкту TiszaMonitorNet

У рамках реалізації заходів проєкту «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи» (TiszaMonitorNet) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства (ЄІС) Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 та на виконання Грантового контракту № HUSKROUA/1901/6.1/0016 від 30.04.2021, у 2021 році було розпочато виконання будівельних робіт з Реконструкції та… Читати повністю »

80 переглядів

Ліквідація затору на річці Іршавка

Після проходження паводків протягом січня-лютого 2023 року працівниками Іршавської дільниці Берегівського міжрайонного управління водного господарства було проведено обстеження стану гідротехнічних споруд. В результаті обстеження виявлено затор на р.Іршава в районі с.Кам’янське на віддалі 500 м. від гирла. Утворений затор призвів до захаращення нижньої частини каналу К-1, який відводить надлишковий поверхневий стік з території ТОВ «РІАЛ-НАТ»,… Читати повністю »

74 переглядів

Результати картування ризиків затоплення в рамках проєкту FloodUZH розглянуто на засіданні міжвідомчої робочої групи

У березні у Києві відбулося планове щоквартальне засідання міжвідомчої робочої групи із запровадження планів управління ризиками затоплення на окремих територіях у межах районів басейнів річок. У засіданні взяли участь члени міжвідомчої робочої групи, представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державного агентства з водних ресурсів, Українського гідрометеорологічного інституту, Державна служба України з питань геодезії, картографії та… Читати повністю »

67 переглядів

Проблема, яку бачать усі але чомусь її не меншає

Щороку на початку весни ми з Вами спостерігаємо, нажаль, вже звичну картину, сніг сходить, рівні води в річках спадають, і оголюються береги річок, на яких з’являються сміття та навіть сміттєзвалища. Цю проблему ми спостерігаємо багато років поспіль, і щороку намагаємось щось зробити, але сміття тільки більшає. Начальник Тячівської дільниці, Василь ТАШКУ розповідає – «Це дійсно проблема,… Читати повністю »

32 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 15 березня 2023 року

Протягом тижня по області утримувалась хмарна з проясненнями та нестійка погода, спостерігались опади у вигляді дощу, в горах – мокрого снігу та снігу, 1-14 мм, найбільш інтенсивні – 09-11.03, 2-17 мм, місцями 18-42 мм. На річках області відбувались підвищення рівнів води на 0,3-1,6 м. На ранок 10.03 у верхів’ях річок сформувались максимальні рівні в межах… Читати повністю »

87 переглядів

Експерти спільного проєкту SAFETISZA провели робочу зустріч в Угорщині

Минулого тижня відбулася планова робоча зустріч українських та угорських експертів водогосподарських організацій в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA. Традиційно, на початку зустрічі партнери поділилися інформацією щодо стану виконання запланованих заходів на українській та угорській частинах території проєкту…. Читати повністю »

145 переглядів

На Закарпатті будують Центр з протипаводкового захисту басейну річки Тиса

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса реалізовує другу – інфраструктурну – частину грантового проєкту. За словами першого заступника голови ОВА Мирослава Білецького, йдеться про будівництво сучасного Центру з протипаводкового захисту. «Технічна документація передбачає створення відомчої садиби, яку будуть використовувати як координаційний центр, де спеціалісти вестимуть цілодобове спостереження за паводковою ситуацією на території басейну р. Тиса,… Читати повністю »

122 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 08 березня 2023 року

Протягом першої половини тижня по області утримувалась мінлива хмарність без опадів, у другій половині – хмарна з проясненнями та хмарна погода, спостерігались опади у вигляді дощу та дощу зі снігом, в горах – мокрого снігу та снігу, 1-6 мм, місцями до 9 мм. На більшості річок області відбувались незначні коливання рівнів води. Гідрологічна ситуація контрольована…. Читати повністю »

204 переглядів

Працівниками Берегівського МУВГ виконано роботи по відновленню пошкодженої дамби каналу К-2

Під час проходження грудневих паводків 2022 року та в січні 2023 року було частково пошкоджено лівобережну дамбу каналу К-2 на території Кам’янської територіальної громади довжиною 35 п.м. при глибині розмиву до 1,5 м. З настанням сприятливих погодних умов та після повного звільнення заплави від води, силами Берегівського міжрайонного управління водного господарства проведено роботи з відновлення… Читати повністю »