Новини

419 переглядів

ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ !

З 1 січня 2021 року починає функціонувати Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України. Звіт про використання води за формою 2 ТП-водгосп (річна) за 2020 рік затверджений наказом Міністерства екології та природних ресурсів України 16 березня 2015 року №78 можна подати в електронній формі за наступним посиланням: https://e-services.davr.gov.ua/ Додаткову інформацію щодо звітності можна отримати… Читати повністю »

40 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 20 січня 2020 року

З 13.01.2021 р. по 20.01.2021 р. по області утримувалась морозна хмарна з проясненнями погода, спостерігались опади у вигляді снігу: на початку  та наприкінці тижня (13-14 і 19-20 січня) 7-13 мм, у продовж тижня до 2 мм. На більшості річок відбувались коливання рівнів води (незначне підвищення рівнів пов’язане зі зменшенням пропускної спроможності русла), утримувались та посилювались… Читати повністю »

115 переглядів

Робоча зустріч щодо реконструкції каналів Верке і Сипа

12 січня в режимі онлайн відбулася робоча зустріч експертів БУВР Тиси і Верхнє-Тисайської Дирекції водного господарства (Ніредьгаза) та фахівців проектного інституту Viziterv Environ (Угорщина) з метою обговорення підготовки технічної документації з реконструкції магістральних каналів Верке і Сипа для забезпечення обводнення спільної Берегівської меліоративної системи. Зокрема, учасники зустрічі обговорили проведення додаткових топогеодезичних та геологічних вишукувань, узгодження… Читати повністю »

96 переглядів

Спеціалісти БУВР Тиси провели вимірювання витрат води в басейні річки

У рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) фахівці БУВР Тиси, експерти проєкту провели вимірювання витрат води в річках басейну р.Уж. Середня виміряна витрата води склала (06 січня 2021р): р.Убля у створі с.М.Березний– 6 м3/с. р.Лютянка у створі с.Дубриничі– 20 м3/с. р.Уж у створі с.Зарічево… Читати повністю »

69 переглядів

​ПИТАННЯ ЛІКВІДАЦІЇ СМІТТЄВИХ ЗАТОРІВ ТА ЗАВАЛІВ НА РІЧКАХ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПЕРЕБУВАЄ НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ ГОЛОВИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛОСКОВА АНАТОЛІЯ

За дорученням голови розпочато перший етап активних заходів по вирішенню критично важливого для області питання, пов’язаного з накопиченням сміття та подальшого відтоку його до суміжних країн. У рамках виконання доручення, на базі Закарпатської ОДА проведено робочу нараду з залученням фахівців відповідних напрямків, за результатами якої прийнято рішення: – залучення фахівців басейнового управління водних ресурсів річки… Читати повністю »

212 перегляди

На Іршавщині моніторять рівень води в річках району (+ФОТО)

Працівники Іршавської дільниці Берегівського міжрайонного управління водного господарства під керівництвом начальника дільниці Василя Турянина здійснють контроль та спостереження за гідрологічною ситуацією в річках та каналах в зоні діяльності управління. Наразі, за словами В.Турянина, загрози підтоплень не має – забезпечене стале функціонування всіх гідротехнічних споруд в зимовий період. Нагадаємо, 5-6 січня на річках Закарпатської області очікуються підвищення рівнів… Читати повністю »

125 переглядів

Тячівське МУВГ взяло участь в нараді в Тячівській РДА

Минулого тижня, у малому залі засідань Тячівській РДА відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, установ, організацій, служб, правоохоронних органів району, в якій прийняла участь представник Тячівського  міжрайонного управління водного господарства. На нараді обговорювали план дій щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені і паводків у 2020–2021р.р., а також про особовий склад аварійно-відновлюваних бригад та їх матеріально-технічне… Читати повністю »

152 перегляди

Закінчено роботи з розчистки заторів на р.Боржава

З метою вирішення проблем затору та покращення екологічного стану на р.Боржава в с.Квасово, Берегівська райдержадміністрація виділила кошти на розчистку русла від заторів, що утворилися з побутового сміття. Роботи по розчистці заторів, що перегороджували русло річки  Боржава виконувались підрядною організацією. Під час проходження паводків проходило різке коливання рівнів води в р.Боржава, що призвело до підмиву та… Читати повністю »

147 переглядів

Жителі 8-квартирного будинку в селі Косівська Поляна вже захищені від паводку

Завершено роботи по об’єкту «Відновлення лівобережного берегоукріплення на р. Кісва  біля 8-квартирного будинку в селі Косівська Поляна, Рахівського району. Тут відновили 219 метрів берегоукріплення. Замовником даних робіт є БУВР Тиси, виконавцем –  ПрАТ «Виноградівська ПМК-78». Їх вартість склала близько 1900,00 тис. грн. Кошти на проведення робіт виділено з резервного фонду Державного бюджету, згідно з розпорядженням… Читати повністю »