Новини

42 перегляди

Першим двом переможцям конкурсу “Тиса – молодша сестра Дунаю” уже вручили призи

До Дня Дунаю, який традиційно відзначають 29 червня, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиси, Басейнова рада Тиси та Громадська організація «Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги» провели серед школярів творчий конкурс екологічного спрямування «Тиса – молодша сестра Дунаю». Переможцями  в номінації «малюнок» стала робота 9-річного учня Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. Івана Грицана під назвою «Річка… Читати повністю »

41 перегляд

Ведення державного моніторингу вод басейну річки Тиса!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод», наказу Державного агентства водних ресурсів України від 25.06.2020 № 587 «Про впровадження Порядку здійснення державного моніторингу вод», сьогодні, 14 липня  2020 року спеціалістами лабораторії моніторингу вод БУВР Тиси із  дотриманням правил особистої безпеки в умовах карантину, здійснено відбір проб… Читати повністю »

54 перегляди

Проводяться топогеодезичні вимірювання русла р.Уж

Скориставшись повноводдям річки, працівники БУВР Тиси  провели поперечне вимірювання русла річки Уж на прикордонній ділянці від державного кордону до с.Сторожниця, біля Боздошського мосту та між населеними пунктами Сторожниця-Ужгород. Загалом, фахівці виконали 33 поперечні перерізи з інтервалом близько 500 метрів та у характерних місцях. Ці роботи проводяться в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з… Читати повністю »

43 перегляди

Похід у Карпати: Де шукати озеро грішників з його красою і моторошними байками

Відвідати мальовниче високогірне озеро Несамовите в Карпатах, овіяне переказами і легендами, мріє кожен мандрівник, кожен любитель містичного, кожен бажаючий полоскотати собі нерви Гуцули вважають, що в озері Несамовитому у Карпатах збираються душі грішників, які позбавили життя себе чи когось іншого. Водойма на схилах гори Туркул Ще одне “морське око” (після озера Синевир), ще одне із… Читати повністю »

124 перегляди

Працівники Берегівського МУВГ долучились до акції «Зробимо Закарпаття чистим разом

На виконання доручення Закарпатської ОДА від 16.06.2020 р. № 02-05/30, з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, працівниками  Іршавської дільниці  Берегівського МУВГ  проведено  акцію «Зробимо Закарпаття чистим разом». Силами оглядачів  Іршавської дільниці проведено прибирання від  побутового та іншого  сміття  територію… Читати повністю »

90 переглядів

Ужгородське МУВГ співпрацюватиме з Чопською місцевою радою

На засіданні 52 сесії сьомого скликання 25 червня 2020 року Чопська міська рада надала рішення №19 Ужгородському міжрайонному управлінню водного господарства про затвердження цільової програми на виконання робіт по  «Підтриманню в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп 2020-2022 роки» на території Чопської міської ради, Ужгородського району. Мета програми – створення сприятливих… Читати повністю »

45 переглядів

Пізнати рослинність Ужа: екскурсія для дітей

У буденних клопотах, навіть коли прогулюємося набережними, часто не звертаємо увагу на багату флору Ужа. Представники ГО «Екосфера» організували для діток екскурсію, де розповідали про річку, її історію та вишукували цікаві рослини.  Джерело інформації: Ungvar Tv

46 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 08 липня 2020 року

За період з 01 по 08 липня 2020 року по області утримувалась тепла погода, 03.07, 04.07 та 07.07 спостерігались короткочасні дощі 1-15 мм, місцями значні 15-38 мм (03.07 – в окремих пунктах відмічались сильні зливи 32 – 55мм). У наслідок опадів на більшості річок відбувались невеликі коливання рівнів води, на окремих постах підвищення склало 0.3-1.0… Читати повністю »

97 переглядів

Мінфін перерахував кошти регіонам, які постраждали від повеней. На Закарпаття – 30 мільйонів

Для подолання наслідків повеней казначейство перерахувало 754 мільйони гривень для Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей. Як повідомляє пресслужба Міністерства фінансів, виділені кошти з резервного фонду Державного бюджету розподілені відповідно до потреб кожної із зазначених областей, а саме для: Закарпатської – 30 мільйонів гривень; Івано-Франківської – 480 мільйонів гривень; Львівської – 10 мільйонів гривень; Чернівецької – 30… Читати повністю »

113 перегляди

Чому відбуваються паводки?

Паводки у Карпатському регіоні мають періодичний характер. За останні 30 років таких потужних паводків було 3 – у 1998, 2008 та цього року. Тобто, вони відбулись з періодичністю раз на 10 років. Основною причиною цих паводків є погодні умови – за день-два випала 1-1,5 місячна (у Прикарпатті 2,5 місячна) норма опадів. За таких умов формуються… Читати повністю »