Новини

49 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 23 вересеня 2020 року

За період з 16 по 23 вересня 2020 року по області утримувалась малохмарна, суха погода. На річках області зберігався малозмінний режим осінньої межені. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод», наказу Державного агентства водних ресурсів України від 24.06.2020 № 587 «Про впровадження Порядку здійснення державного… Читати повністю »

71 перегляд

Погоджено розробку техніко-економічного обґрунтування проєкту FloodUZH

Басейновому управлінню водних ресурсів річки Тиса сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради погодили розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проєкту будівництва регулюючої споруди на річці Уж в Ужгороді біля Боздоського парку. Відповідно до рішення, розроблене ТЕО необхідно буде погодити з департаментом міського господарства, управлінням містобудування та архітектури, департаментом культури Закарпатської ОДА та подати його на розгляд міської… Читати повністю »

115 переглядів

Проведення спільних українсько-угорських заходів з розчистки придамбової території в районі с.Бадалово ПЗ 149 – ПЗ 160

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА № 97 від 28.03.2017 р., а також Протокольного рішення зустрічі Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах, за участі представників прикордонної служби обох сторін (17.11.2016) було визначено необхідність проведення систематичного розчищення придамбової території правобережної дамби р.Тиса у районі с.Бадалово на ділянці ПЗ 149 –… Читати повністю »

57 переглядів

Безпечна Тиса або як спільно запобігти ризикам в транскордонному басейні

Під час робочої поїздки до Закарпатської області Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із головою Закарпатської обласної державної адміністрації Олексієм Петровим 19 вересня 2020 р. ознайомилися з ходом реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня, Виноградівського району. Реконструкція дамби та гідротехнічних споруд виконується в рамках реалізації інфраструктурного проєкту… Читати повністю »

73 перегляди

Проведення Міжнародної акції “Велике прибирання” берегів на Закарпатті (відео)

19 вересня 2020 року працівники БУВР Тиси, міжрайонних управлінь водного господарства за участі міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського та голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, а також місцевих мешканців, працівників ДСНС та лісівників прибирали сміття на берегах Тиси. Акція проходила на р.Тиса поблизу села Теково, Виноградівського району. Також у ході свого візиту пан міністр… Читати повністю »

145 переглядів

Водники долучились до соціально – екологічної акції «World Clean up Day»

19 вересня 2020 року працівниками водного господарства Закарпатської області проведено соціально-екологічну акцію присвячену до Всесвітнього дня прибирання «World Clean up Day». Метою даного заходу було попередження засмічення твердими побутовими відходами водних ресурсів. До проведення акції також долучились представники органів місцевого самоврядування, школярі та небайдужі громадяни. Заходи з нагоди Міжнародного дня берегів – 2020 були проведені… Читати повністю »

128 переглядів

«Велике прибирання» Тиси: на Закарпаття завітав міністр екології України Роман Абрамовський. Фото, відео

Проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів набрала вже глобальних масштабів. Тому щорічно восени у світі відзначається Міжнародний день чистих берегів. Відтак у ці дні, мільйони людей по всьому світу долучаються до прибирання планети. Аби на власному прикладі продемонструвати, що глобальні проблеми можна вирішувати локально – кожен на своєму місці.  Цьогоріч, ситуація із засміченістю… Читати повністю »

95 переглядів

Велике прибирання берегів річки Тиси

Сьогодні працівники БУВР Тиси та міжрайонних управлінь водного господарства за участі міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського та голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова взяли участь в акції “Велике прибирання” берегів. Акція проходила на р.Тиса поблизу села Теково, Виноградівського району.    

193 перегляди

Державний моніторинг поверхневих вод Закарпаття – інструмент оцінки стану вод. Проблеми та перспективи

18 вересня 2020 року з нагоди святкування Всесвітнього дня моніторингу вод (Word Water Monitoring Day) з дотриманням карантинних вимог в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса відбулось засідання круглого столу на тему: «Державний моніторинг поверхневих вод Закарпаття – інструмент оцінки стану вод. Проблеми та перспективи». В засіданні прийняли участь: заступник директора Департаменту екології та природних… Читати повністю »