Архів новин по рубриці ‘Проєкт TiszaMonitorNet’

Коментування вимкнено

Відбулась стартова конференція проєкту TiszaMonitorNet

26 липня 2022 року в м.Ніредьгаза (Угорщина) відбулась стартова конференція проєкту «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи «TiszaMonitorNet» в якій також взяли участь Партнер проєкту з Української сторони. Даний міжнародний проєкт реалізовується в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Добросусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020…. Читати повністю »

Коментування вимкнено

Розпочато будівництво автоматизованих вимірювальних станцій в рамках реалізації проекту «TiszaMonitorNet»

Понад двадцять років у басейні річки Тиса функціонує єдина в Україні міжнародна автоматизована інформаційно-вимірювальна система для прогнозу паводків і управління водними ресурсами (АІВС «Тиса»). Система постійно вдосконалюється в частині збільшення кількості автоматизованих станцій, параметрів моніторингу, програмного забезпечення . Користувачі веб-сайту БУВР Тиси на протязі багатьох років мали можливість в режимі реального часу спостерігати за станом… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулась робоча зустріч експертів проєкту TiszaMonitorNet

У рамках реалізації проєкту Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сосусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи (TiszaMonitorNet)» 22-23 вересня 2021 року у місті Ніредьгаза (Угорщина) відбулась українсько-угорська робоча зустріч експертів. В зустрічі взяли участь менеджер проєкту, начальник відділу експлуатації… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення планового огляду станцій системи АІВС “Тиса”

Одним з напрямків діяльності БУВР Тиси є забезпечення надійності функціонування спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи моніторингу паводкової ситуації АІВС – “Тиса”. Основними елементами системи є автоматизовані вимірювальні станції. Саме гідрологічні та метеорологічні  показники станцій використовуються для складання оперативних прогнозів. Минулого тижня, 25-27 серпня, спеціалістами відділу експлуатації АІВС – «Тиса» та ГІС, для забезпечення сталої та… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В БУВР Тиса стартував проєкт TiszaMonitorNet

Існуючі автоматизовані станції системи АІВС “Тиса” У травні місяці цього року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиса) розпочало реалізацію проєкту під назвою «Створення транскордонної мережі моніторингу якості води в басейні Верхньої Тиси з подальшим розвитком і модернізацією спільної угорсько-української гідрографічної телеметричної системи (TiszaMonitorNet)» у рамках програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Добросусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020…. Читати повністю »