Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментування вимкнено 222 перегляди

ВИСАДЖУВАННЯ ДЕРЕВ НА КРАСНОМУ ПОЛІ

Начальник БУВР Тиси Олег Кисіль спільно з керівництво Закарпатської ОДА долучились до ініціативи своїх колег із Львівської ОДА і взяли участь у глобальному екологічному проєкті «Озеленення планети». Його мета – висадити мільйон дерев по всій планеті. Загалом висаджено 30 саджанців на Красному полі на Хустщині, наданих області з Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру. Така кількість дерев… Читати повністю »

Коментування вимкнено 325 переглядів

Проблема сміттєзвалищ та переробки сміття, як ніколи, гостро постає перед закарпатцями

Проблеми зі сміттям, побутовими відходами та їхньою переробкою вже багато років є болючими для Закарпаття. Найбільш нагально це питання постає на початку весни та в період паводків, коли стихійні сміттєзвалища більше вікриваються людському оку як «прикраса» річкових берегів. Так, лютневий паводок зібрав сміття з берегів та зон заплави річок, через що утворилися нові сміттєві затори… Читати повністю »

Коментування вимкнено 146 переглядів

Водний потенціал Закарпаття (Відео)

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів. Відзначають його із 1993 року. В такий спосіб ООН намагається привернути увагу до якісті питної води та необхідності охорони водних ресурсів. На Закарпатті річок та озер – достатньо, проте, у більшості населених пункті вода не придатна для споживання. Які причини – дивіться у наступному сюжеті.  Джерело інформації: 21… Читати повністю »

Коментування вимкнено 180 переглядів

У Тисі виявили важкі метали (відеокоментар)

19 лютого до Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса надійшло повідомлення від угорських колег про забруднення води важкими металами. Йшлося про цинк та мідь, які потрапили у воду ще на території Румунії у річку Сомеш, що є притокою Тиси.  Джерело інформації: 21 channel  

Коментування вимкнено 184 перегляди

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ З ЛІКВІДАЦІЇ СМІТТЄВИХ ЗАТОРІВ ТА ЗАВАЛІВ НА Р. ТИСА

Тривалі опади і танення снігу спричиняють підвищення рівня води у річках. Водойми виходять на заплаву та за її межі, а течія несе купи сміття в інші регіони та сусідні країни. Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець провів нараду щодо стану виконання заходів, спрямованих на недопущення забруднення р. Тиси побутовими відходами у національному… Читати повністю »

Коментування вимкнено 227 переглядів

Закарпаття: Убезпечити населення від згубної великої води

Очистити і зрегулювати русла численних річок області – справа надзвичайно важлива. Адже від швидкого пропуску великої води чи не в першу чергу залежить безпека людей і шкода, яку наносять потоки й річки під час весняних і осінніх паводків. Тож, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зініціював відверту розмову фахівців. Бо ж питання проведення руслоочисних робіт… Читати повністю »

Коментування вимкнено 133 перегляди

За спеціальне використання води на Закарпатті сплачено майже 16,4 млн грн

Упродовж 2020 року платники рентної плати за спеціальне використання води на Закарпатті перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 16,4 млн гривень. Ця сума перевищила показник плати за спеціальне використання води у 2019-му році на 1,4 млн гривень. Відтак, зі сплаченої суми у 2020-му до державного бюджету надійшло більше 9 млн грн, до місцевих – майже… Читати повністю »

Коментування вимкнено 181 перегляд

​ПИТАННЯ ЛІКВІДАЦІЇ СМІТТЄВИХ ЗАТОРІВ ТА ЗАВАЛІВ НА РІЧКАХ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПЕРЕБУВАЄ НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ ГОЛОВИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛОСКОВА АНАТОЛІЯ

За дорученням голови розпочато перший етап активних заходів по вирішенню критично важливого для області питання, пов’язаного з накопиченням сміття та подальшого відтоку його до суміжних країн. У рамках виконання доручення, на базі Закарпатської ОДА проведено робочу нараду з залученням фахівців відповідних напрямків, за результатами якої прийнято рішення: – залучення фахівців басейнового управління водних ресурсів річки… Читати повністю »

Коментування вимкнено 353 перегляди

На Іршавщині моніторять рівень води в річках району (+ФОТО)

Працівники Іршавської дільниці Берегівського міжрайонного управління водного господарства під керівництвом начальника дільниці Василя Турянина здійснють контроль та спостереження за гідрологічною ситуацією в річках та каналах в зоні діяльності управління. Наразі, за словами В.Турянина, загрози підтоплень не має – забезпечене стале функціонування всіх гідротехнічних споруд в зимовий період. Нагадаємо, 5-6 січня на річках Закарпатської області очікуються підвищення рівнів… Читати повністю »