Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментування вимкнено

Відеосюжети про відкриття реконструйованої лівобережної дамби р.Тиса

  Джерело інформації: М-студіо   Джерело інформації: Tv21 Унгвар (на українській мові)   Джерело інформації: Tv21 Унгвар (на угорській мові)

Коментування вимкнено

РЕКОНСТРУЮВАЛИ 9,5 КМ ДАМБИ МІЖ СЕЛАМИ ГЕТИНЯ Й ТЕКОВО

22 листопада на Берегівщині на лівобережжі Тиси урочисто відкрили 9,5 км дамби між селами Гетиня та Теково. Це стало можливим завдяки спільному українсько-угорському проєкту SAFE TISZA. До слова, Україна та Угорщина з ХІХ століття мають спільну історично сформовану систему водогосподарських інженерних споруд у басейні цієї річки на Затисянщині – Батарську меліоративну систему. Щоб добратися до… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Дамба прикриє від паводків

На Закарпатті завершено будівництво споруди, яка захистить 14 населених пунктів від розливу Тиси У домівках понад 30 тисяч закарпатців додалося відчуття захищеності через природні катаклізми. Паводки за останні два десятиріччя кілька разів ставали для них трагедіями. Тиса, розливаючись, затоплювала величезні площі, дощенту руйнувала або пошкоджувала сотні будинків. Держава допомагала у їх відбудові й відновленні, але… Читати повністю »

Коментування вимкнено

На Ужі планують збудувати динамічну греблю

В обласному центрі Закарпаття планують встановити регулювальну гідроспоруду на річці Уж. Вперше проєкт представили на загал ще минулого року. Детальніше про плани будівництва греблі, – дивіться у сюжеті.   Джерело інформації: 21 Ужгород

Коментування вимкнено

Гуманітарна допомога тим, хто цього потребує

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є. Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області в особі керівника Гордійка Олексія Петровича щиро дякує Всеукраїнській громадській організації «Товариство меліораторів та водогосподарників… Читати повністю »

Коментування вимкнено

У Берегові відбулася нарада щодо реконструкції магістральних каналів Верке і Сипа

Берегівський міський голова провів нараду щодо проєкту реконструкції магістральних каналів Верке і Сипа Берегівської меліоративної системи за участі начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Олега Кисіля та директора підрядної організації ТОВ “Коватехбуд” Віктора Копача. Відповідно до технічних норм роботи за цим проєктом уже розпочалися у напрямку знизу вгору за руслом і наразі відбуваються на… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Голова Держводагентства про плани управління річковими басейнами

Голова Держводагентства Олексій Кузьменков про плани управління річковими басейнами: «Плани управління річковими басейнами – це прямий індикатор євроінтеграційного вектору національної водної політики. Окрім того, це також і плани відновлення для водних екосистем на воєнний та післявоєнний періоди. Перехід на планування заходів за басейновим принципом є одним з пріоритетних напрямків роботи Міндовкілля та Держводагентства». Джерело інформації: davr.gov.ua

Коментування вимкнено

З робочим візитом на Закарпатті перебуває перша заступниця голови Держводагентства України

На Закарпатті за ініціативи Міністра довкілля і захисту природних ресурсів Руслана Стрільця з робочим візитом перебувають перша заступниця голови Держводагентства України Наталія Латиш та фахівець із планування протипаводкових заходів Сергій Тертичний. Про це повідомив перший заступник очільника ОВА Мирослав Білецький. За його словами, посадовці мають на меті оглянути водогосподарські об’єкти, включені до обласних планів виконання… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Втрачений Ужгород: регуляція лівого берега Ужа (Фото)

Ужгородські набережні – окраса міста. Кожна з них по-своєму цікава і красива, кожна відрізняється насадженнями, покриттям, залюдненістю, історією. Ми часто гуляємо цими набережними і навіть не здогадуємося, яку велику роботу свого часу довелося зробити, аби вони з’явилися. Причому з’явилися не просто для приємних прогулянок, а, в першу чергу, для того, аби захистити прилеглі вулиці від… Читати повністю »

Коментування вимкнено

У Греблі на Іршавщині ліквідовували затори на р.Боржава (+ФОТО)

Оглядачами гідротехнічних споруд проводяться роботи з виявлення інших можливих заторів. В річці Боржава на деяких ділянках виникли затори з сухої деревної рослинності та побутового сміття. Про це повідомили в Берегівському МУВГ. З метою запобігання підтоплення територій та недопущення подальшого руйнування берегів внаслідок утворення затору, що утворився на р.Боржава у с. Гребля, працівниками Іршавської експлуатаційної дільниці… Читати повністю »