Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментування вимкнено 91 перегляд

Яку регулювальну гідроспоруду планують встановити на річці Уж в Ужгороді (огляд преси)

Яку регулювальну гідроспоруду планують встановити на річці Уж в Ужгороді, як вона мала б працювати і які це дозволить вирішити проблеми, сьогодні розповіли на пресконференції в Басейновому управлінні водних ресурсів (БУВР) річки Тиса. Ключові мети дві: захистити Ужгород від паводків, але і від негативів через обміління річки в посушливі періоди, а це ще й дозволить… Читати повністю »

Коментування вимкнено 94 перегляди

На річці в Ужгороді планують збудувати динамічну греблю (огляд преси)

Гребля має затримувати воду в річці Уж та захищати місто від паводків Гідроспоруду планують збудувати на річці Уж поблизу Боздошського парку На річці Уж планують встановити регулювальну гідроспоруду для захисту від паводків. Греблю планують побудувати в районі Боздошського парку. За даними представників Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса, на річці в Ужгороді планується встановити рухому,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 122 перегляди

В області триває інвентаризація водних та лісових ресурсів, а також об’єктів комунальної та держвласності

У Закарпатській облдержадміністрації відбулося засідання регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території ТГ області. «Протягом найближчих трьох місяців необхідно проінвентаризувати об’єкти за трьома напрямками – водні об’єкти, лісові ресурси та об’єкти державної та комунальної власності, що знаходяться на території громад», – зауважив заступник голови ОДА… Читати повністю »

Коментування вимкнено 91 перегляд

На Закарпатті розчищають русла річок Боржава та Латориця

Очищення русел річок Закарпаття від сміття продовжується, повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький. За його словами, рятувальники, працівники водного господарства працюють зараз у межах р. Боржави та на кількох ділянках р. Латориці. Очікують, що за сприятливих умов роботи триватимуть близько двох тижнів. «Цікаво те, що у цій нелегкій справі ми стикаємося з проблемами там,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 161 перегляд

Генеральний консул Угорщини – про природоохоронні проєкти, які втілюються на Закарпатті

Через різні види людської діяльності, які виснажили природні ресурси нашого краю, протягом останніх десятиліть з’явилася низка екологічних проблем, що становлять загрозу не лише для області, але й природи континенту. Водночас дедалі більший наголос робиться на посиленні екологічної обізнаності закарпатців, адже кожен відчуває наслідки зміни клімату та безвідповідального забруднення навколишнього середовища. Усвідомлюючи серйозність екологічних проблем, уряд… Читати повністю »

Коментування вимкнено 270 переглядів

ВИСАДЖУВАННЯ ДЕРЕВ НА КРАСНОМУ ПОЛІ

Начальник БУВР Тиси Олег Кисіль спільно з керівництво Закарпатської ОДА долучились до ініціативи своїх колег із Львівської ОДА і взяли участь у глобальному екологічному проєкті «Озеленення планети». Його мета – висадити мільйон дерев по всій планеті. Загалом висаджено 30 саджанців на Красному полі на Хустщині, наданих області з Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру. Така кількість дерев… Читати повністю »

Коментування вимкнено 472 перегляди

Проблема сміттєзвалищ та переробки сміття, як ніколи, гостро постає перед закарпатцями

Проблеми зі сміттям, побутовими відходами та їхньою переробкою вже багато років є болючими для Закарпаття. Найбільш нагально це питання постає на початку весни та в період паводків, коли стихійні сміттєзвалища більше вікриваються людському оку як «прикраса» річкових берегів. Так, лютневий паводок зібрав сміття з берегів та зон заплави річок, через що утворилися нові сміттєві затори… Читати повністю »

Коментування вимкнено 179 переглядів

Водний потенціал Закарпаття (Відео)

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів. Відзначають його із 1993 року. В такий спосіб ООН намагається привернути увагу до якісті питної води та необхідності охорони водних ресурсів. На Закарпатті річок та озер – достатньо, проте, у більшості населених пункті вода не придатна для споживання. Які причини – дивіться у наступному сюжеті.  Джерело інформації: 21… Читати повністю »

Коментування вимкнено 212 перегляди

У Тисі виявили важкі метали (відеокоментар)

19 лютого до Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса надійшло повідомлення від угорських колег про забруднення води важкими металами. Йшлося про цинк та мідь, які потрапили у воду ще на території Румунії у річку Сомеш, що є притокою Тиси.  Джерело інформації: 21 channel