Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментування вимкнено 84 перегляди

На Іршавщині тривають роботи з приведення в належний стан дамби на р.Боржава

Працівники Іршавської дільниці Берегівського міжрайонного управління водного господарства продовжують виконання заходів з підготовки гідротехнічних споруд до сталого функціонування а осінньо-зимовий період. Наразі, під керівництвом начальника Іршавської дільниці Турянина Василя Івановича виконуються роботи з приведення в належний естетичний стан дамби на р.Боржава с.Гребля Іршавського району. Також працівниками управління постійно здійснюється контроль та спостереження за гідрологічною ситуацією в… Читати повністю »

Коментування вимкнено 93 перегляди

SAFETISZA: останні 460 метрів берегоукріплення (ФОТО, ВІДЕО)

На Виноградівщині наближається до завершення реконструкція 9,5 км лівобережної дамби р. Тиса на ділянці сіл Теково-Гетиня. Міжнародний проект вартістю понад 4 мільйони євро здійснюється за Програмою транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Роботи за цією програмою вже тривають більше року і ведуться з випередженням графіка. – Фактично залишилося зробити останні 460 метрів захисної споруди на річці Тиса між… Читати повністю »

Коментування вимкнено 126 переглядів

Гребля матиме зону відпочинку фоторепортаж

  Сучасна молодь здатна вирішувати проблеми, над якими мало хто й задумувався  раніше. Хто б збагнув, що територію біля греблянської дамби, яку зведено за кошти  іноземного інвестора у 1989 році, можна впорядкувати і спрямувати на те, щоб вона служила на благо громаді. Раніше земля пустувала, тут розкошували буйна трава, бур’яни і чагарники, у цій призабутій… Читати повністю »

Коментування вимкнено 63 перегляди

На Закарпатті встановлюють контроль за видобутком мінеральної води

Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: “На Закарпатті підключено перший цифровий лічильник на свердловині мінеральної води, який через Інтернет буде під’єднаний до системи Smart Закарпатя і кожен українець зможе в режимі реального часу контролювати видобуток мінеральної води із цього родовища. Місяці переговорів із виробниками мінеральних вод, часте несприйняття наших нововведень, але в результаті ми досягли мети… Читати повністю »

Коментування вимкнено 119 переглядів

Погоджено розробку техніко-економічного обґрунтування проєкту FloodUZH

Басейновому управлінню водних ресурсів річки Тиса сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради погодили розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проєкту будівництва регулюючої споруди на річці Уж в Ужгороді біля Боздоського парку. Відповідно до рішення, розроблене ТЕО необхідно буде погодити з департаментом міського господарства, управлінням містобудування та архітектури, департаментом культури Закарпатської ОДА та подати його на розгляд міської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 186 переглядів

«Велике прибирання» Тиси: на Закарпаття завітав міністр екології України Роман Абрамовський. Фото, відео

Проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів набрала вже глобальних масштабів. Тому щорічно восени у світі відзначається Міжнародний день чистих берегів. Відтак у ці дні, мільйони людей по всьому світу долучаються до прибирання планети. Аби на власному прикладі продемонструвати, що глобальні проблеми можна вирішувати локально – кожен на своєму місці.  Цьогоріч, ситуація із засміченістю… Читати повністю »

Коментування вимкнено 163 перегляди

На Виноградівщині влаштують “Велике прибирання” берегів Тиси

У треті вихідні вересня мільйони волонтерів по всьому світу долучаються до глобального прибирання планети, щоб своїми діями не лише зменшити кількість сміття, але й показати приклад іншим. Історично, в цю дату відзначався Міжнародний день чистих берегів. Тому Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вирішило відродити традицію та розпочати «Велике прибирання» берегів річок. Цьогоріч, ситуація… Читати повністю »

Коментування вимкнено 109 переглядів

В Ужгородській міській раді 11 вересня відбулася робоча зустріч щодо реалізації проєкту FloodUZH

В Ужгородській міській раді 11 вересня відбулася робоча зустріч щодо реалізації проєкту FloodUZH – «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж». Міський голова Богдан Андріїв, начальник басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, керівник проєкту Олег Кисіль, головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський, технічний експерт проєкту, попередній керівник басейнового управління водних ресурсів річки… Читати повністю »

Коментування вимкнено 168 переглядів

Україні паводків не уникнути, але збитки можна зменшити – Михайло Хорєв

Заступник міністра захисту довкілля розповів, як можна ефективно боротися з підтопленнями. Інтерв’ю із заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів про якість води, відновлення річок та запобігання водним катастрофам. Частина I. Хорєв Михайло Юрійович. 37 років, випускник географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність – гідрологія та гідрохімія). До призначення заступником Міністра працював першим… Читати повністю »

Коментування вимкнено 126 переглядів

На свердловинах мінеральних джерел у Закарпатті встановлять електронні лічильники

Про це повідомили в пресслужбі ОДА. На численні звернення з приводу порушення використання у сфері видобування та використання «рідкого золота Закарпаття» — мінеральних вод, за дорученням голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Петрова, була проведена робоча нарада під головуванням заступника голови ОДА Віталія Цвігуна із представниками надрокористувачів щодо використання мінеральних вод на території області. Обговорювали… Читати повністю »