Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментування вимкнено

Втрачений Ужгород: регуляція лівого берега Ужа (Фото)

Ужгородські набережні – окраса міста. Кожна з них по-своєму цікава і красива, кожна відрізняється насадженнями, покриттям, залюдненістю, історією. Ми часто гуляємо цими набережними і навіть не здогадуємося, яку велику роботу свого часу довелося зробити, аби вони з’явилися. Причому з’явилися не просто для приємних прогулянок, а, в першу чергу, для того, аби захистити прилеглі вулиці від… Читати повністю »

Коментування вимкнено

У Греблі на Іршавщині ліквідовували затори на р.Боржава (+ФОТО)

Оглядачами гідротехнічних споруд проводяться роботи з виявлення інших можливих заторів. В річці Боржава на деяких ділянках виникли затори з сухої деревної рослинності та побутового сміття. Про це повідомили в Берегівському МУВГ. З метою запобігання підтоплення територій та недопущення подальшого руйнування берегів внаслідок утворення затору, що утворився на р.Боржава у с. Гребля, працівниками Іршавської експлуатаційної дільниці… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Застосування сучасних технологій для управління паводками і посухами ПРОЕКТ FloodUZH

29 серпня 2019 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструмента Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали грантовий договір №HUSKROUA/1702/8.1/0005 для впровадження проєкту «Спільні заходи із попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)». Проєкт впроваджується за партнерства Словацького водогосподарського управління, Ужгородського міжрайонного управління водного господарства, Управління… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Ризик підтоплення: опади можуть спровокувати підняття Боржави (ВІДЕО)

Паводкове попередження: танення снігу та опади можуть спровокувати підняття Боржави. Синоптики прогнозують тривалі опади, що в купі з плюсовою температурою призведе до стрімкого наповнення водотоків. Трохи більше місяця пройшло з минулого паводку, який наробив чимало біди на Різдво, тож зараз жителі вздовж низинної частини Боржави з острахом чекають на повторну загрозу.   Джерело інформації: Перший Кабельний

Коментування вимкнено

Закарпаття готове до пропуску льодоходу, повені та паводків

Для представників органів управління та сил цивільного захисту в Ужгороді провели штабні навчання щодо підготовки та пропуску льодоходу, весняної повені та паводків. Про це повідомив Віктор Буришин, начальник управління цивільного захисту Закарпатської ОДА. «На жаль, наша область чи не найбільше страждає від паводків. Зокрема, останній, який відбувся 4-6 січня, завдав збитків близько на 69 млн… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Закарпаття: Що обіцяє новий паводковий рік?

Чому жителям гірських сіл варто завести звичай заздалегідь готуватися до великої води У новий рік Закарпаття увійшло з паводком: коли вся країна варила кутю, 4-5 січня відбулося різке підвищення рівня води у 53-х населених пунктах крайньої західної області, “різдвяний” паводок зачепив третину регіону. У гірському потоці загинув 13-річний хлопець, також ми мали зсуви, затоплені будинки,… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Закарпаття для протидії паводкам та їх попередження потребує 2 млрд. грн.

Для перспективного розвитку з протидії паводкам та ліквідації наслідків стихій Закарпаття потребує понад 2 млрд.грн. Зокрема. Для якісного будівництва гідротехнічних споруд, які ба на довгі роки змогли захищати область від руйнівної сили паводків та інших стихій. Про це йшлося на пресконференції в Ужгородському прес-клубі.  Експерти говорили про перебіг робіт з ліквідації наслідків, зони ймовірних підтоплень… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Угорщина виділить додатково майже 1,7 млн євро на реконструкцію каналу Верке на Закарпатті

У постанові уряду Угорщини за підписом прем’єр-міністра Віктора Орбана від 20 грудня 2021 року йдеться про додаткове фінансування робіт з проведення реконструкції каналу Верке на Закарпатті.Зокрема у постанові, що опублікована у офіційному урядовому віснику Magyar Közlöny йдеться про деякі зміни у минулих постановах. Так Міністерство фінансів Угорщини має забезпечити додаткове фінансування відновлювальних робіт на каналі… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В області проінвентаризували усі водні об’єкти

Під керівництвом в.о. голови Закарпатської ОДА Іштвана Петрушки відбулося засідання регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території ТГ області. «Станом на сьогодні в регіоні повністю проведено інвентаризацію водних об’єктів, державного та комунального майна – майже на 50%, лісових ресурсів – на понад 30%», – зауважив Іштван… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Паводок завдав шкоди 39 населеним пунктам у п’яти районах Закарпаття

Про паводкову ситуацію в області та перебіг робіт з ліквідації наслідків негоди сьогодні йшлося на брифінгу в облдержадміністрації. В. о. начальника управління цивільного захисту Закарпатської ОДА Василь Переганець повідомив, що стихія завдала шкоди 39 населеним пунктам у п’яти районах. «Зараз відомо про підтоплення 324 дворогосподарств, 11 житлових будинків, 1 закладу охорони здоров’я, 1 освітнього осередку… Читати повністю »