Архів новин по рубриці ‘Огляд преси’

Коментування вимкнено 37 переглядів

Похід у Карпати: Де шукати озеро грішників з його красою і моторошними байками

Відвідати мальовниче високогірне озеро Несамовите в Карпатах, овіяне переказами і легендами, мріє кожен мандрівник, кожен любитель містичного, кожен бажаючий полоскотати собі нерви Гуцули вважають, що в озері Несамовитому у Карпатах збираються душі грішників, які позбавили життя себе чи когось іншого. Водойма на схилах гори Туркул Ще одне “морське око” (після озера Синевир), ще одне із… Читати повністю »

Коментування вимкнено 44 перегляди

Пізнати рослинність Ужа: екскурсія для дітей

У буденних клопотах, навіть коли прогулюємося набережними, часто не звертаємо увагу на багату флору Ужа. Представники ГО «Екосфера» організували для діток екскурсію, де розповідали про річку, її історію та вишукували цікаві рослини.  Джерело інформації: Ungvar Tv

Коментування вимкнено 94 перегляди

Мінфін перерахував кошти регіонам, які постраждали від повеней. На Закарпаття – 30 мільйонів

Для подолання наслідків повеней казначейство перерахувало 754 мільйони гривень для Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей. Як повідомляє пресслужба Міністерства фінансів, виділені кошти з резервного фонду Державного бюджету розподілені відповідно до потреб кожної із зазначених областей, а саме для: Закарпатської – 30 мільйонів гривень; Івано-Франківської – 480 мільйонів гривень; Львівської – 10 мільйонів гривень; Чернівецької – 30… Читати повністю »

Коментування вимкнено 108 переглядів

Чому відбуваються паводки?

Паводки у Карпатському регіоні мають періодичний характер. За останні 30 років таких потужних паводків було 3 – у 1998, 2008 та цього року. Тобто, вони відбулись з періодичністю раз на 10 років. Основною причиною цих паводків є погодні умови – за день-два випала 1-1,5 місячна (у Прикарпатті 2,5 місячна) норма опадів. За таких умов формуються… Читати повністю »

Коментування вимкнено 138 переглядів

Чи рятують водозахисні споруди Закарпаття від паводків? (Відео)

Закарпаття – паводконебезпечний регіон, де завжди існує загроза підтоплень. Велика вода на Закарпаття приходить майже щороку, часом і по кілька разів на рік. Підтоплення, що пронеслися областю в останні тижні червня – це локальні паводки спричинені зливовими дощами. Область понесла збитків  щонайменше на 150 мільйонів гривень, проте точну суму ще підраховує спеціальна комісія. Яку роль… Читати повністю »

Коментування вимкнено 75 переглядів

Участь Михайла Хорєва у соціально-політичному ток-шоу “Україна завтра”

Експерти спілкувалися про наслідки та причини дощового паводка у Карпатському регіоні.  Джерело інформації: Державне агентство водних ресурсів України

Коментування вимкнено 80 переглядів

На Виноградівщині будують 9,6 кілометрів лівобережної дамби річки Тиса

   30 червня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Юрій Фурик та в.о. начальника Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Євген Кедик здійснили робочий виїзд з метою перевірки ходу робіт із будівництва лівобережної дамби між селами Теково і Пийтерфолво. Як зазначив в.о. начальника міжрайонного управління водного господарства… Читати повністю »

Коментування вимкнено 84 перегляди

Регіональна комісія ТЕБ та НС визнала паводок надзвичайною ситуацією

Гроші на ліквідацію наслідків проситимуть у Києві. Негода, яка тижнем раніше вирувала на Західній Україні, залишила по собі зруйновані дороги, мости, берегоукріплення і людські обійстя. На Закарпатті від стихії потерпіли 20 населених пунктів у 9-ти районах.  Джерело інформації: Ungvar Tv

Коментування вимкнено 116 переглядів

На Воловеччині береги захистили від підтоплень (ВІДЕО)

Тут збудували дамби. У Воловецькому районі ще 2 роки тому замовили проект, згідно якого біля берегів річок необхідно було зробити габіонні дамби. Якістю зроблених робі залишились задоволені. Кажуть, робітники зробили все якісно та швидко.Проведення робіт з будівництва дамб профінансували з місцевого бюджету.У рамках того ж самого проекту вдалося збудувати габіонні дамби ще на одній ділянці.За… Читати повністю »

Коментування вимкнено 113 перегляди

На Рахівщині за декілька годин випала місячна норма опадів

На Рахівщині працює спеціальна комісія по визначенню розмірів збитків, завданих внаслідок повені, до якої входить начальник БУВР Тиси – Олег Кисіль. Тут за декілька годин випала місячна, подекуди півторамісячна кількість опадів. Річка підтопила дорогу у кількох місцях. Біля см.Ясіня річка підмила берег і частина автодороги обвалилася. Джерело інформації: Інформаційний портал zaholovok.com.ua.