Виноградівське міжрайонне управління водного господарства (Виноградівське МУВГ)

Виноградівське міжрайонне управління водного господарства (Виноградівське МУВГ) є правонаступником Виноградівського управління осушних систем і протипаводкових споруд, яке було створено відповідно до наказу Держводгоспу України від 27 квітня 1993 року № 55 і перейменовано у Виноградівське міжрайонне управління водного господарства відповідно до наказу Держводгоспу України від 10 грудня 2004 року №315. Виноградівське МУВГ є бюджетною організацією, юридичною особою з правом ведення позабюджетної діяльності, підпорядковане Басейновому управлінню водних ресурсів річки Тиса і належить до сфери управління Держводагентства України.

Адміністративна будівля Виноградівського МУВГ

Управління в межах наданих йому повноважень спрямовує свою діяльність на експлуатацію меліоративних систем, протипаводкових споруд і несе відповідальність за стан організації експлуатаційно-ремонтних робіт, використання і регулювання водних ресурсів.

В зону обслуговування Виноградівського МУВГ входять три адміністративні райони: Виноградівський, Хустський, Міжгірський.

Загальна площа осушених земель в зоні діяльності станом на 01.01.2016 р. складає 48,3 тис. га, в т.ч. сільськогосподарських угідь 44,9 тис.га.

Побудовані меліоративні системи в зоні обслуговування являють собою складний водогосподарський комплекс, що забезпечує виконання цілого ряду питань, першочерговим з яких є захист населених пунктів, сільськогосподарських угідь від шкідливих дій паводків, комплексне використання водних ресурсів, забезпечення високоефективного використання меліоративних земель.

Шлюз-регулятор на каналі Батар в с.Гудя

Для більш ефективного проведення робіт по дотриманню в робочому стані об’єктів, проведення очистки від рослинності та чагарнику управлінням розширено парк механізмів, засобів малої механізації по догляду за каналами і дамбами.

Плани на майбутнє – розширити сферу платних послуг. Надавати платні послуги від господарської діяльності для поповнення фінансування експлуатаційних заходів по утриманню і збереженню меліоративних систем у робочому стані.

Основні підрозділи та їх функції

Експлуатаційні дільниці

Обслуговування і утримання в робочому стані внутрігосподарської і міжгосподарської мереж і гідротехнічних споруд на них.

Мехзагін

Будівництво водогосподарських об’єктів.

Відділ  водних ресурсів

Займається питаннями комплексного використання водних ресурсів, а також питаннями безаварійного пропуску паводків і попередженням негативних наслідків їх проходження.

Відділ механізації

Займається організацією робіт насосних станцій, обслуговуванням енергетичних мереж в зоні діяльності управління, а також організовує безпечну та надійну експлуатацію машин і механізмів.

Облаштування витоку р. Сальва

 

Підрозділ гідрогеолого-меліоративної служби

Виноградівське МУВГ було  розширене підрозділом гідрогеолого-меліоративної служби, а саме відповідно до наказу Держводгоспу України від 19.03.2007р. № 60 “Про впорядкування структури гідрогеолого-меліоративної служби в Закарпатськівй області”, Виноградівського МУВГ 1 квітня 2007 року прийняло на баланс основні фонди і матеріальні цінності Львівської гідрогеолого-меліоративної експедиції (ГГМЕ).

В зоні діяльності ВМУВГ є в наявності 10 державних водпостів по нагляду за рівнями води на річках. Для спостереження за рівнями води додатково встановлено 13 рейкових водпостів на річках Тиса і Боржава.

 

Особливі досягнення в діяльності

Виноградівське МУВГ спрямовує зусилля на підвищення рівня розвитку і розширення сфери послуг. Для більш ефективної роботи по обслуговуванню меліоративних систем залучаються засоби малої механізації (кущорізи, бензопили), що значно підвищує продуктивність праці робітників. Виноградівське МУВГ виконує на замовлення будівництво гідротехнічних об’єктів, земляні та інші роботи, надає транспортні послуги.

В.о. начальника Виноградівського МУВГ  – Кедик Євген Євгенович

Адреса: 90300, м. Виноградів, вул. Франка, 100
Тел./факс:+38 (03143) 2 29 77
e-mail: vmuvg@buvrtysa.gov.ua

 

Доступ до публічної інформації Виноградівського МУВГ:

  1. Закон України від 13.01.2011 № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації»
  2. Наказ Виноградівського МУВГ від 24.05.2012 №40 «Про забезпечення доступу до публічної інформації Виноградівського міжрайонного управління водного господарства»
  3. Форма запиту на інформацію Виноградівського міжрайонного управління водного господарства
  4. Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію до Виноградівського міжрайонного управління водного господарства
  5. Регламент розміщення публічної інформації, включаючи екологічну, розпорядником якої є Виноградівське МУВГ
  6. Перелік видів публічної інформації, включаючи екологічну, розпорядником якої є Виноградівське міжрайонне управління водного господарства
  7. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Виноградівському міжрайонному управлінні водного господарства