Архів новин по рубриці ‘Мукачівське МУВГ’

Коментування вимкнено 169 переглядів

Проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці в Мукачівському МУВГ

З метою створення на виробництві безпечних умов праці, покращенню знань працівників з питань охорони праці та дотримання типового Положення про  порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці навчання, інструктаж і перевірку знань працівників з питань охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху протягом травня місяця постійно діючою комісією управління було проведено навчання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 189 переглядів

Влаштування переходу через переливну споруду на лівобережній дамбі річки Стара в с.Зняцево

Для належного утримання і покращення експлуатаційних характеристик ГТС, працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, по підготовці гідротехнічних споруд, водогосподарських систем, в зоні діяльності управління до роботи в умовах пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році, проведено обстеження гідротехнічних об’єктів на річці Стара з метою визначення обсягів проведення необхідних ремонтних робіт. Після проведеного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 163 перегляди

Продовження доглядових робіт та оновлення інформаційних білбордів в зоні діяльності управління

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці продовжуються роботи з обкошування від трав’яної рослинності косаркою MT-08L та кущорізами. З метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт в червні місцяі, оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці проведено  роботи з очистки дамб річок та каналів від  трав’яної рослинності: Обкошування… Читати повністю »

Коментування вимкнено 192 перегляди

Виконання експлуатаційних заходів з обкошування дамб у зоні діяльності Мукачівського та Берегівського МУВГ

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, на виконання листа Держводагентства України від 05.01.2021 р. №3/3/3/15-21  «Щодо планових показників діяльності водогоспордарсько-меліоративного комплексу у 2021 році», листа БУВР Тиси від 09.03.2021 р. № 08-22/293 «Щодо початку проведення доглядових робіт на гідротехнічних спорудах», проводяться ремонтно-доглядові роботи. З метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних… Читати повністю »

Коментування вимкнено 346 переглядів

Поточний ремонт та технічне обслуговування насосно-силового обладнання на насосних станціях

Відповідно до календарного плану підготовки об’єктів, споруд і механізмів до сталого функціонування в 2021 році в Мукачівському МУВГ проводяться  ремонтно-профілактичні роботи на насосних станціях в зоні обслуговування управління. Машиністами насосних установок проведена ревізія і профілактичний ремонт щитів управління основними агрегатами. На осушувальній насосній станції  №4 в с. Драгиня проведено ремонт агретата № 3, а саме:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 153 перегляди

Техогляд та ремонт техніки в Мукачівському МУВГ

З метою підготовки техніки та механізмів до виконання водогосподарських експлуатаційних робіт в зоні діяльності управління, працівниками ремонтно-механічних майстерень Мукачівського міжрайонного управління водного господарства проведено технічний огляд та поточний ремонт автомобільної техніки управління. Зкрема, проведено технічний огляд самоскиду марки КрАЗ-65055, планове технічне обслуговування повітряних та топливних фільтрів автомобіля. Після проведення техогляду самоскиду  марки ЗІЛ ММЗ-45021, проведено… Читати повністю »

Коментування вимкнено 173 перегляди

Проведення ремонтно-експлуатаційних робіт на гідрологічному автоматизованому водомірному пості на річці Латориця в м.Мукачево

Відповідно до плану заходів з підготовки до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, наказу БУВР Тиси від 09.09.2020 р. № 43 «Щодо забезпечення підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020-2021 років», міжрайонним управлінням необхідно систематично забезпечувати очистку від чагарнику та трав’яної рослинності прилеглих площ до автоматизованих постів системи АІВС-Тиса,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 408 переглядів

Проведення одноразової добровільної акції «Зробимо Закарпаття чистим разом» з благоустрою смуг відведення та дамб каналу Високобережний між НС № 17 с.Баркасово та № 18 с.Чомонин Мукачівського району

На виконання доручення Закарпатської ОДА від 16.06.2020 р. № 02-05/30, з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, працівниками Мукачівського МУВГ минулого тижня проведено одноразову добровільну акцію «Зробимо Закарпаття чистим разом». Проведено прибирання від ПЕТ-пляшок, побутового та іншого  сміття біля 3,45км… Читати повністю »

Коментування вимкнено 419 переглядів

Виконання експлуатаційних заходів з обкошування дамб в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

На виконання наказів Держводагентства України  від 20.02.2020 р. № 152 «Про основні заходи із забезпечення працездатності водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2020 році», для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління розроблений  план ремонтно-доглядових робіт на 2020 рік. З метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт оглядачами ГТО Мукачівської дільниці протягом 12-16 травня  проводилися… Читати повністю »

Коментування вимкнено 437 переглядів

Проведення робіт по благоустрою біля водпосту на р.Латориця в м.Свалява

Відповідно до наказу БУВР Тиси від 12.03.2020 року № 12 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля» працівниками дільниці гірських річок управління 01 квітня 2020 року проведено заходи з благоустрою, з дотриманням всіх карантинних обмежень. Проведено  роботи по благоустрою: лівобережної захисної смуги річки Латориця біля водпосту в м.Свалява від побутового сміття протяжністю… Читати повністю »