Архів новин по рубриці ‘Мукачівське МУВГ’

Коментування вимкнено 154 перегляди

Поточний ремонт та технічне обслуговування насосно-силового обладнання на насосних станціях

Відповідно до календарного плану підготовки об’єктів, споруд і механізмів до сталого функціонування в 2021 році в Мукачівському МУВГ проводяться  ремонтно-профілактичні роботи на насосних станціях в зоні обслуговування управління. Машиністами насосних установок проведена ревізія і профілактичний ремонт щитів управління основними агрегатами. На осушувальній насосній станції  №4 в с. Драгиня проведено ремонт агретата № 3, а саме:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 101 перегляд

Техогляд та ремонт техніки в Мукачівському МУВГ

З метою підготовки техніки та механізмів до виконання водогосподарських експлуатаційних робіт в зоні діяльності управління, працівниками ремонтно-механічних майстерень Мукачівського міжрайонного управління водного господарства проведено технічний огляд та поточний ремонт автомобільної техніки управління. Зкрема, проведено технічний огляд самоскиду марки КрАЗ-65055, планове технічне обслуговування повітряних та топливних фільтрів автомобіля. Після проведення техогляду самоскиду  марки ЗІЛ ММЗ-45021, проведено… Читати повністю »

Коментування вимкнено 131 перегляд

Проведення ремонтно-експлуатаційних робіт на гідрологічному автоматизованому водомірному пості на річці Латориця в м.Мукачево

Відповідно до плану заходів з підготовки до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, наказу БУВР Тиси від 09.09.2020 р. № 43 «Щодо забезпечення підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020-2021 років», міжрайонним управлінням необхідно систематично забезпечувати очистку від чагарнику та трав’яної рослинності прилеглих площ до автоматизованих постів системи АІВС-Тиса,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 358 переглядів

Проведення одноразової добровільної акції «Зробимо Закарпаття чистим разом» з благоустрою смуг відведення та дамб каналу Високобережний між НС № 17 с.Баркасово та № 18 с.Чомонин Мукачівського району

На виконання доручення Закарпатської ОДА від 16.06.2020 р. № 02-05/30, з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, працівниками Мукачівського МУВГ минулого тижня проведено одноразову добровільну акцію «Зробимо Закарпаття чистим разом». Проведено прибирання від ПЕТ-пляшок, побутового та іншого  сміття біля 3,45км… Читати повністю »

Коментування вимкнено 368 переглядів

Виконання експлуатаційних заходів з обкошування дамб в зоні діяльності Мукачівського МУВГ

На виконання наказів Держводагентства України  від 20.02.2020 р. № 152 «Про основні заходи із забезпечення працездатності водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2020 році», для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління розроблений  план ремонтно-доглядових робіт на 2020 рік. З метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт оглядачами ГТО Мукачівської дільниці протягом 12-16 травня  проводилися… Читати повністю »

Коментування вимкнено 373 перегляди

Проведення робіт по благоустрою біля водпосту на р.Латориця в м.Свалява

Відповідно до наказу БУВР Тиси від 12.03.2020 року № 12 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля» працівниками дільниці гірських річок управління 01 квітня 2020 року проведено заходи з благоустрою, з дотриманням всіх карантинних обмежень. Проведено  роботи по благоустрою: лівобережної захисної смуги річки Латориця біля водпосту в м.Свалява від побутового сміття протяжністю… Читати повністю »

Коментування вимкнено 349 переглядів

У м.Мукачево розпочато розчистку прибережно захисних смуг р.Латориця від чагарникової рослинності та дерев.

З метою своєчасного захисту населених пунктів, водогосподарських об’єктів, сільськогосподарських  угідь від шкідливої дії вод під час пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2020 році, Мукачівське міжрайонне управління водного господарства (Мукачівське МУВГ) звернулося в міську раду для вжиття заходів з розчистки русла річки Латориця та прибережних захисних смуг (ПЗС) від чагарникової рослинності та дерев в… Читати повністю »

Коментування вимкнено 344 перегляди

Поточний ремонт переливної споруди на лівобережній дамбі річки Стара в с.Зняцево

З метою належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, паводків в осінньо-зимовий період 2019-2020 років,  працівниками Мукачівської дільниці в жовтні-листопаді проведено обстеження гідротехнічних об’єктів з метою визначення обсягів проведення необхідних ремонтних робіт. В результаті обстеження виявлено, що в зв’язку з довгостроковою експлуатацією споруда має  дефекти в ущільненні,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 362 перегляди

Проведення планових ремонтно-профілактичних робіт трасформаторної підстанції на НС-6 с.Ракошино

Силами працівників Мукачівського МУВГ проведено плановий ремонт трансформаторної підстанції ТМ 35/0,4 кВ 160 кВА на насосній станції №6 в с.Ракошино Мукачівського  району, а саме були виконані роботи з: заміни опорного ізолятора та роз’єднувач РИНД І-35/400; проведено регулювання ножів роз’єднувача РЛНД 1-35/400, змащування рухомих частин роз’єднувача; заміна запобіжників ПСН -35 кВ проведена герметизація трансформатора, доливка трансформаторного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 423 перегляди

Відзначення Дня Прапору та Дня Незалежності України

Одним із найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. 23 серпня 2004 року Президент України підписав Указ «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з… Читати повністю »