Архів новин по рубриці ‘Проект MOSES’

Підведено підсумки роботи проекту програми ІNTERREG IIIB CADSES /TACIS “Покращення системи управління паводками – МОЗЕС”

У червні 2007 року Закарпатський облводгосп розпочав впровадження проекту програми ІNTERREG IIIB CADSES /TACIS “Покращення системи управління паводками – МОЗЕС”, діяльність якого зосереджена в басейнах річок Уж і Латориця. 24 липня 2008 року в залі засідань облводгоспу відбувся Завершальний семінар проекту, проведення якого є офіційним заключним заходом з його реалізації. Семінар було організовано з метою… Читати повністю »

Впровадження в Закарпатському обласному центрі з гідрометеорології продукту прогностичної моделі АЛАДІН

Впровадження в Закарпатському обласному центрі з гідрометеорології продукту прогностичної моделі АЛАДІН 10-11 липня 2008 року Закарпатським обласним центром з гідрометеорології в рамках реалізації Проекту INTERREGIIIBCADSES/TACIS “Покращення системи управління паводками” за участю експертів і спеціалістів Словацького Гідрометеорологічного інституту було проведено тренінг щодо роботи з продуктом метеорологічної моделі АЛАДІН в секторах Гідрометцентру, які відповідають за прогнозування погодних… Читати повністю »

14 липня в рамках реалізації проекту INTERREGIIIB CADSES/TACIS “Покращення системи управління паводками ” в м.Ужгород був проведений навчальний курс по освоєнню роботи з підсистемою моніторингу поверхневих вод

14 липня в рамках реалізації проекту INTERREGIIIB CADSES/TACIS “Покращення системи управління паводками ” в м.Ужгород був проведений навчальний курс по освоєнню роботи з підсистемою моніторингу поверхневих вод, яка була інтегрована до існуючої геоінформаційної аналітичної системи водогосподарських об’єктів Закарпатської області. Курси були організовані відділом ГІС, моделювання і інформаційного забезпечення Закарпатського облводгоспу. У навчанні взяли участь спеціалісти… Читати повністю »

Закарпатський облводгосп впроваджує передові технології зв’язку

8 липня працівниками відділу експлуатації автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи “Тиса” між Закарпатським облводгоспом та Мукачівським міжрайонним управлінням водного господарства було встановлено обладнання для організації корпоративного компютерного зв’язку з підтримкою ІР-телефонії. Система побудована на базі маршрутизаторів серії Vigor фірми DrayTek, що дозволяють утворювати VPN канали зв’язку через підключення до Інтернету, а також використовувати голосові канали зв’язку. Ці… Читати повністю »

Анонс заходів проекту “Покращення системи управління паводками – МОЗЕС”

Анонс заходів проекту “Покращення системи управління паводками – МОЗЕС” Згідно плану реалізації проекту “Покращення системи управління паводками – МОЗЕС” 10-11 липня 2008 року в конференц-залі облводгоспу Закарпатським обласним центром з гідрометеорології проводитиметься тренінг з впровадження прогностичної моделі АЛАДІН. На виконання заходів вищезазначеного проекту 14 липня в конференц-залі облводгоспу також буде проведено третій етап навчання спеціалістів… Читати повністю »

Участь в семінарі по середньостроковому прогнозуванню та попередженню паводків

19-20 червня в угорському місті Мошонмодьоровар в рамках проектів “Покращення системи управління паводками” – MOSES і PREVIEW відбувся семінар по середньостроковому прогнозуванню та попередженню паводків, в якому взяли участь спеціалісти Закарпатського облводгоспу та Закарпатського центру з гідрометеорології. На семінарі були представлені нові технології в гідрологічному прогнозуванні. Учасників семінару ознайомили з європейською системою попередження паводків EFAS… Читати повністю »

стаття “Уникнути біди від повеневої води допоможе визначення зон ризику і зон затоплення на ріці Уж”

Новини Закарпаття газета № 71(3340) 24 червня 2008 року стаття “Уникнути біди від повеневої води допоможе визначення зон ризику і зон затоплення на ріці Уж” Завантажити &nbsp Переглянути

12 червня 2008 року відбувся семінар з визначення зон ризику і зон затоплення р. Уж, на якому виконавці – представники ВАТ “Укрводпроект” презентували учасникам попередні результати своєї роботи.

Проект Програми INTERREG III В САDSES / ТАСІS “Покращення системи управління паводками” MOSES , який реалізовується Закарпатським облводгоспом, передбачає роботу з розробки карт зон затоплення і ризику в басейні річки Уж Закарпатської області. Мова йде про ділянку річки Уж від плотини на р. Уж в с. Кам’яниця до державного кордону зі Словаччиною. 12 червня 2008… Читати повністю »

Семінар з визначення зон затоплень

Проект Програми INTERREG III В САDSES / ТАСІS “Покращення системи управління паводками” MOSES , який реалізовується Закарпатським облводгоспом, передбачає роботу з розробки картування зон затоплення і ризику в басейні річки Уж Закарпатської області. Мова йде про ділянку річки Уж від греблі на р. Уж в с. Кам’яниця до державного кордону зі Словацькою Республікою. 12 червня… Читати повністю »

22-23 травня в м. Ужгород у рамках реалізації проекту INTERREG IIIB CADSES/TACIS “Покращення системи управління паводками” було проведено семінар-тренінг по роботі з гідрометричним обладнанням OTT QLiner для вимірювання витрат води.

22-23 травня в м. Ужгород у рамках реалізації проекту INTERREG IIIB CADSES/TACIS “Покращення системи управління паводками” було проведено семінар-тренінг по роботі з гідрометричним обладнанням OTT QLiner для вимірювання витрат води, отриманим Закарпатським облводгоспом і гідрометцентром області (по одній одиниці) в якості технічної допомоги за вищезазначеним проектом на початку квітня 2008 року. Даний семінар-тренінг проводився за… Читати повністю »