Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 82 перегляди

Проведення першочергових невідкладних робіт на р. Теребля в селиші Буштино Тячівського району

На річці Теребля у селищі Буштино, вище автодорожнього мосту дороги державного значення Мукачево – Рогатин проведено першочергові протиаварійні роботи з відновлення пропускної здатності мосту та стабілізації правобережної водозахисної дамби. Такі заходи здійснюються з метою підготовки до пропуску осінньо-зимового та весняного паводків та захисту селища Буштино. На цій ділянці водотоку склалася загрозлива ситуація і при можливих… Читати повністю »

Коментування вимкнено 102 перегляди

В Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства проведена атестація працівників

На виконання Закону України від 12 січня 2012 року №4312-УІ «Про професійний розвиток працівників», пункту 1.17 наказу Державного агентства України від 12 березня 2019 року №139,  з метою перевірки професійного рівня та кваліфікації працівників, їх відповідності займаній посаді, підвищення ефективності їх роботи та відповідальності за виконання обов’язків, 24 грудня 2019 року в Тячівському міжрайонному управлінні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 90 переглядів

Благоустрій території автоматизованого водомірного поста АІВС “Тиса”

На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 006.03.2019 року № 135 про благоустрій населених пунктів та завдяки сприятливій погоді оглядачі ГТС Тячівської дільниці спільно з працівниками ІТР провели благоустрій території навколо автоматизованого водомірного поста в місті Тячів на правобережній дамбі річки Тиси. Засмучує те, що тячівці зносять сміття до річки, це дитячі підгузки, цілими мішками,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 101 перегляд

В Тячівському МУВГ проведені заходи по попередженню можливих загроз

Відповідно до листа Держвоагентства України та на виконання доручення БУВР Тиси щодо можливих загроз від терористичних-диверсійних груп, які спрямовані на мінування, підпал, пошкодження та виведення з режиму штатного функціонування водогосподарських об’єктів, проведені заходи: 11.19 р. на базі Тячівського міжрайонного управління водного господарства проведено інструктаж-навчання для працівників щодо можливих загроз (Тхорук Микола Миколайович); здійснено обстеження бази… Читати повністю »

Коментування вимкнено 117 переглядів

Водники обмінялися досвідом з питань охорони праці

Минулого тижня фахівець Тячівського МУВГ взяв участь в взаємоперевірці стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху. На виконання наказу Держводагентства України від 15.02.2019 р. №91, а саме: графіку здійснення взаємоперевірки стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху у водогосподарських організаціях у 2019 році головний інженер Тхорук Микола Миколайович відбув у відрядження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 118 переглядів

Фахівці Тячівського МУВГ надали роз’яснення мешканцям села Лазещина

Фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства зустрілися з мешканцями села Лазещина Рахівського району щодо проблеми будівництва мосту. Це гірське село, в якому вулиці пролягають вздовж річки Лазещина, і міст – це нагальна потреба. Наразі, аби перейти через річку, місцевим доводиться проходити по декілька кілометрів, а автомобіль взагалі не має іншої можливості заїзду тільки через річку…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Тячівське МУВГ оновлює інформацію на візуальних носіях

У зоні діяльності Тячівського міжрайонного управління водного господарства облаштовано чотири інформаційні білборди з метою висвітлення діяльності та інформування населення щодо водних ресурсів і діяльності водогосподарських організацій. З метою підвищення екологічної свідомості населення та згідно виробничого плану управління на 2019 рік працівники Рахівської дільниці спільно з відділом водних ресурсів та диспетчерської служби оновили інформаційний стенд в… Читати повністю »

Коментування вимкнено 105 переглядів

Фахівці Тячівського МУВГ взяли участь в засіданні комісії з питань ТБ та НС

Вчора, 9 жовтня в Тячівській державній адміністрації  під головуванням заступника голови державної адміністрації Віктора Погара та за участі начальника Тячівського МУВГ Стойка Сергія Степановича та головного інженера Тхорук Миколи Миколайовича відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На даному засіданні було розглянуто питання щодо проведення першочергових невідкладних робіт по недопущенню розмиву… Читати повністю »

Коментування вимкнено 134 перегляди

Чергові акції екологічного спрямування від водогосподарників, як приклад для місцевих громад.

Згідно розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 06.03.2019 р. № 135 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», та встановлення п’ятницю – єдиним санітарним  днем з очищення території області», доручення БУВР Тиси,, Тячівським міжрайонним управлінням водного господарства щоп’ятниці проводяться  відповідні заходи з благоустрою. Так, минулої п’ятниці працівниками Рахівської дільниці гірських річок  Тячівського МУВГ… Читати повністю »

Коментування вимкнено 102 перегляди

Тячівське МУВГ проводить ремонтні роботи

Фахівцями Тячівського міжрайонного управління водного господарства виконані роботи по ремонту бетонного укріплення правого берега струмка Голубий Дунай, що протікає у місті Тячів. В зв’язку з проходженням весняного паводку було пошкоджено бетонне кріплення правобережного берега струмка Голубий Дунай. Після комісійного обстеження, Тячівська ОТГ заключила договір з Тячівським МУВГ, на виконання відновлювальних робіт. В ході робіт було… Читати повністю »