Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено

Виконання першочергових невідкладних робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

В результаті проходження щорічних паводків та зокрема паводку 5-6 січня 2022 року, в селі Калини, що на Тячівщині, відбувся звал водяного потоку річки Тересва на лівобережну дамбу, що призвело до її руйнації. Тячівським міжрайонним управління водного господарства виконуються першочергові невідкладні роботи по недопущенню подальшого розмиву та руйнування пошкодженої лівобережної дамби на річці Тересва, а саме… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2022 рік працівниками Тячівського міжрайонного управління водного господарства в квітні поточного року виконано ряд експлуатаційно-ремонтних робіт, пов’язаних з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд. Оглядачами гідротехнічних споруд Тячівського МУВГ виконано вирубку чагарнику на водозахисних об’єктах загальною площею 15,1га/13,8км.  (з них… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Спільними зусиллями береги річок будуть чистими

На Рахівщині переселенці (тимчасово переміщені особи) долучилися до толоки, яку  минулого четверга організував працівник Тячівського МУВГ, оглядач гідротехнічних споруд Рахівської дільниці. Прибирання відбулося у селі Богдан. Богданська територіальна громада стала прихистком для багатьох українців, які приїхали рятуючись від жахіть війни. Спільне прибирання села стала чудовою нагодою познайомитись між собою та зблизитись. Це була особлива толока…. Читати повністю »

Коментування вимкнено

Участь фахівців Тячівського МУВГ у виїзному позаплановому засіданні місцевої комісії ТЕБ та НС

  В наслідок проходження паводку 4-5 січня 2022 року та звалу водного потоку на лівий берег р.Тересва, вище автодорожнього мосту в с.Калини Тячівського району, відбулись розмив лівого берега  та значне пошкодження тіла лівобережної водозахисної дамби довжиною 180 м. 18 лютого 2022 року фахівці Тячівського МУВГ взяли участь у виїзному позаплановому засіданні місцевої комісії ТЕБ та… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства відкриті двері для практикантів

Протягом періоду з 19 січня по 21 лютого 2022 року в Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства, у відповідності до укладених договорів, завершили виробничу практику троє учнів Тячівського професійного ліцею Закарпатської області, третього року навчання за спеціальністю слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Під наглядом керівника практики учням надана можливість користуватися кабінетами, майстернями, технічною та іншою… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання експлуатаційних робіт у Тячівському МУВГ

Відповідно до календарного плану заходів по підготовці до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2021/2022 років, плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік по Тячівському  міжрайонному управлінні водного господарства, працівниками Тячівської дільниці виконані експлуатаційні роботи на гідротехнічних спорудах по вирубці чагарнику та дрібнолісся на дамбах за допомогою кущорізів та бензопил на території сіл: Кричево,… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Інвентаризація водних об’єктів в зоні діяльності Тячівського МУВГ

У Рахівській та Тячівській райдержадміністраціях відбулися засідання робочих груп з проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території районів. Фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства взяли участь в даних засіданнях. На яких було зазначено, що протягом найближчих трьох місяців необхідно про інвентаризувати об’єкти за трьома напрямками – водні… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання першочергових невідкладних робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

Тячівське міжрайонне управління водного господарства заключило договір  з Тересвянською селищною радою на виконання робіт згідно проектно-кошторисної документації «Регулювання русла р.Тересва в смт.Тересва Тячівського району» та «Першочергові невідкладні заходи по недопущенню розмиву лівобережної дамби на річці Тересва в смт.Тересва, Тячівського району, Закарпатської області». Метою проведення робіт є уникнення подальшої руйнації лівобережної дамби, покращення і збільшення пропускної… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Тячівському МУВГ виконуються ремонтно – доглядові роботи

Відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік, на протязі липня, проведено роботи з поточного ремонту будівлі Рахівської дільниці в смт. Великий Бичків та благоустрій територій. Працівниками Рахівської дільниці управління демонтовано старі вікна та дверей, придбано та встановлено нові металопластикові, що в свою чергу в зимовий період краще зберігатиметься тепло та допоможуть заощадити. Проведено… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проходження паводку на Рахівщині – підтоплено 142 дворогосподарств

Під час інтенсивних короткочасних злив 20 липня у Рахівському районі в смт.Великий Бичків сформувався значний місцевий та схиловий стік, через захаращення русел місцевих потічків та водовідвідних канав відбулося швидкоплинне підвищення рівнів води, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будинків та автомобільних доріг. В смт.В.Бичків 7 комісій проводили обстеження наслідків надзвичайної ситуації, від Тячівського МУВГ участь… Читати повністю »