Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 98 переглядів

Поточний ремонт правобережної дамби річки Теребля в селищі Буштино Тячівського району

В наслідок проходження багаторічних паводків, течія річки Теребля нижче автодорожнього мосту в селищі Буштино Тячівського району змістилася в бік правого берегу водотоку, в результаті чого відбувся частковий розмив мокрого укосу та підошви правобережної водозахисної дамби орієнтовно довжиною до 100 м. Тячівське міжрайонне управління водного господарства завершило виконання аварійно-невідкладних робіт згідно проекту: «Поточний ремонт правобережної дамби… Читати повністю »

Коментування вимкнено 91 перегляд

Проведення ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

На виконання листа БУВР Тиси від 09.03.2021 р. № 08-22/293 «Щодо початку проведення доглядових робіт на гідротехнічних спорудах»,  та для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, проводяться ремонтно-доглядові роботи. З метою виконання обсягів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами ГТО Тячівського МУВГ проводилися роботи на протязі квітня, травня по обкошуванню від трав’яної рослинності… Читати повністю »

Коментування вимкнено 100 переглядів

У Тячівському МУВГ провели акцію до Дня захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей, сьогодні в Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства проведено конкурс творчого малюнку серед дітей працівників управління на тему «Діти та водне середовище». Всі дітки отримали невеличкі подарунки та море емоцій. Метою проведення цієї акції було зацікавлення дітей та підтримка дитячих талантів. А також показати дітям, їх важливість в суспільстві. Тячівське МУВГ

Коментування вимкнено 135 переглядів

Виконання робіт згідно Регіональної програми в зоні діяльності Тячівського МУВГ

Тячівське міжрайонне управління водного господарства заключило договір  з Тячівською міською радою, на виконання робіт, згідно проектно-кошторисної документації, розчистка русла річки Дербачка, в селі Руське Поле, Тячівського району, Закарпатської області. Метою є покращення і збільшення пропускної спроможності  та для захисту дворогосподарств, під час можливих паводків та повеней, в селі Руське Поле виконані роботи по розчистці русла… Читати повністю »

Коментування вимкнено 157 переглядів

Відновлення гідротехнічних споруд у зоні діяльності Тячівського МУВГ

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2021 рік оглядачами гідротехнічних об’єктів  Тячівського МУВГ виконані роботи з відновлення гідротехнічних споруд на водогосподарських системах. Зокрема, оглядачами гідротехнічних об’єктів Тячівської та Рахівської дільниць виконуються роботи з відновлення пікетних стовпчиків та побілки гідротехнічних споруд. Протягом тижня виконані наступні заходи на таких водогосподарських об’єктах: м. Тячів,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 133 перегляди

Проведення тематичних занять для найменших: День довкілля – в розумінні діток.

На протязі тижня, фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства провели тематичні заняття в дитячому навчальному закладі міста Тячів. Головна мета Дня довкілля – підвищення рівня свідомості всіх людей від малечі до, органів влади, громадських організацій та всіх, хто піклується про природу, та безпеку навколишнього середовища. Діткам розповіли про роль води в житті людини і як… Читати повністю »

Коментування вимкнено 151 перегляд

Сміття на березі річки – це біль, кожного з нас. Не будь те байдужими до засмічення річок

Мальовниче село Нересниця на Тячівщині. Більша частина села розкинулась у прирічковій долині річки Тересви та у вузькій долині вздовж нижньої течії річки Лужанки. На території села Нересниця зливаються дві річки: Тересва і Лужанка. Колись саме тут, в місці злиття двох річок, відбувався масовий нерест риби, тому за переказами село й дістало назву від слова «нерест»… Читати повністю »

Коментування вимкнено 137 переглядів

Тячівське МУВГ проводить ремонтно-доглядові роботи

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2021 рік працівниками Тячівського МУВГ в березні виконано ряд робіт: Зокрема, оглядачами гідротехнічних споруд Тячівської та Рахівської дільниць виконуються роботи по вирубці чагарнику вручну загальною площею 17,2га./14,5км. Також, проведені роботи по ремонту водопостів 2шт., в м.Рахів   п/б дамба Тиса та в с.Луги Рахівський р-н. п/б… Читати повністю »

Коментування вимкнено 219 переглядів

Тячівське МУВГ взяло участь в нараді в Тячівській РДА

Минулого тижня, у малому залі засідань Тячівській РДА відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, установ, організацій, служб, правоохоронних органів району, в якій прийняла участь представник Тячівського  міжрайонного управління водного господарства. На нараді обговорювали план дій щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені і паводків у 2020–2021р.р., а також про особовий склад аварійно-відновлюваних бригад та їх матеріально-технічне… Читати повністю »

Коментування вимкнено 248 переглядів

Жителі 8-квартирного будинку в селі Косівська Поляна вже захищені від паводку

Завершено роботи по об’єкту «Відновлення лівобережного берегоукріплення на р. Кісва  біля 8-квартирного будинку в селі Косівська Поляна, Рахівського району. Тут відновили 219 метрів берегоукріплення. Замовником даних робіт є БУВР Тиси, виконавцем –  ПрАТ «Виноградівська ПМК-78». Їх вартість склала близько 1900,00 тис. грн. Кошти на проведення робіт виділено з резервного фонду Державного бюджету, згідно з розпорядженням… Читати повністю »