Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 73 перегляди

Тячівське МУВГ долучилось до акції «Зробимо Закарпаття чистим разом»

На виконання доручення Закарпатської обласної державної адміністрації, з метою проведення одноразової добровільної акції «Зробимо Закарпаття чистим разом», Тячівське міжрайонне управління водного господарства провело прибирання від сміття: 600метрів п/б дамби №1 в м.Тячів на річці Тиса, від шандорного затвору до зруйнованого мосту,– до роботи долучились 8 працівників та діти. 620 метрів п/б дамби в смт.В.Бичків Рахівського… Читати повністю »

Коментування вимкнено 159 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

На виконання наказу Держводагентства України  від 20.02.2020 р. № 152 «Про основні заходи із забезпечення працездатності водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2020 році», вказівки БУВР Тиси та згідно плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2020, працівниками Тячівського МУВГ проведено ряд експлуатаційних заходів. З метою належного утримання естетичного та санітарного стану ГТС і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів та для належного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 289 переглядів

Полонсько-Кузійський водоспад

Невеличкий водоспад Полонсько-Кузійський знаходиться у заповідному урочищі Кузій Карпатського біосферного заповідника. Він утворений у пригирловій частині струмка Кузій, який стікає зі схилів гори Полонська і спадає з уступу мармуроподібних вапняків. Дістатися до водоспаду можна по  маршруту, який пролягає по мальовничій долині вздовж потоку Кузій через яворово-ясеневі ліси  та букові праліси до високої скелі, яка носить… Читати повністю »

Коментування вимкнено 183 перегляди

Працівники Тячівського МУВГ долучились до урочистостей з нагоди відкриття меморіалу в знак пам’яті вояків Карпатської Січі

Тячівське МУВГ долучилось до урочистого відкриття меморіалу в знак пам’яті вояків Карпатської Січі, що захищали державну незалежність Карпатської України 23 травня в місті Тячів на правому березі річки Тиса, біля зруйновного мосту відбулись урочисті заходи. У заході взяли участь представники міської та районної влади, прикордонники, ветерани АТО та учасники бойових дій на сході України, духовенство,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 145 переглядів

Працівники Тячівського МУВГ проводили роботи на річці Дербачка

З метою покращення водопропускної спроможності трубчастого водовипуску, працівниками Тячівського міжрайонного управління, встановлено шлюз регулятор на лівобережній дамбі річки Теребля в селі Руське Поле, річки Дербачка. Що в свою чергу дасть можливість під час паводку регулювати водопропускну спроможність трубчастого водовипуску та забезпечить захист від підтоплень дворогосподарства та сільгоспугідь, які розташовані неподалік. Також на витоці річки Дербачка… Читати повністю »

Коментування вимкнено 319 переглядів

Озеро Брескул – окраса українських Карпат

Брескул (Брецкул) — одне з найвище розташованих озер українських Карпат (1743 м над рівнем моря). Лежить у межах Чорногірського заповідного масиву (частина Карпатського біосферного заповідника), у Рахівському районі Закарпатської області. Названо озеро в честь однойменної гори. Бре́скул – одна з гірських вершин масиву Чорногора, висотою 1911 м., розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, між… Читати повністю »

Коментування вимкнено 132 перегляди

Тиждень охорони праці в Тячівському МУВГ

Тячівське міжрайонне управління водного господарства долучилося  до проведення Дня охорони праці в Україні, згідно наказу Держводагентства №349 від 15.04.2020року, та наказу БУВР Тиси №10-АГ від 23.04.2020 року» Про проведення Дня охорони праці», який за ініціативи Міжнародної організації праці проходить під гаслом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя». В умовах карантину, через… Читати повністю »

Коментування вимкнено 151 перегляд

Цілюще мінеральне джерело «Чорна Вода»

Тячівщина – це захоплюючі панорами карпатських вершин, стрімкі гірські потоки й ріки, повні свіжості зелені долини. Це неймовірно чарівний край, багатий цілющими мінеральними джерелами. Одні з них, з особливою, темною водою і запахом сірководню, розташовані неподалік міста Тячів. Саме ці джерела й дали назву навколишній місцевості – «Чорна Вода». Джерела оточені гірськими пагорбами, які закривають… Читати повністю »

Коментування вимкнено 169 переглядів

«Закарпаттю – чисте довкілля»

На виконання наказу БУВР Тиси, Про благоустрій населених пунктів, проведення акцій «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області працівниками Тячівського міжрайонних управлінь водного господарства 28 березня 2020 року проведено щорічну акцію – «Закарпаттю – чисте довкілля»  (день благоустрою). В зв’язку з карантином масові заходи не проводились…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 164 перегляди

Вірш до Всесвітнього дня води!

Фахівець Тячівського МУВГ Деяк Олена, до Всесвітнього дня води у віршованих рядках звернулася до нас з Вами: Шановні громадяни України! Як цінну річ природу бережіть. Котеджів біля річки не будуйте. Сміття у річку з двору не несіть. Немов іще недавно так було: Текла собі Ріка, широка й повноводна, Неподалік дзюрчало Джерело, – Вода була у… Читати повністю »