Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 84 перегляди

Відновлення природного джерела неподалік селища Кобилецька Поляна на Рахівщині

Здавна Закарпаття та особливо гірська Рахівщина славиться тим, що в нашому мальовничому краї багато природних водних джерел прісних та мінеральних (міцеві жителі їх називають інколи «буркут» або «чуркало»). Але чомусь ми не цінуємо те що маємо, прийшовши до джерела, п’ємо смачну й прохолодну, джерельно-чисту воду, а потім залишаємо після себе купи сміття. Щороку працівниками водного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 117 переглядів

Виконання експлуатаційних заходів Тячівським МУВГ

Згідно затверджених планів ремонтно-доглядових робіт та згідно нормативних завдань, в липні місяці, силами оглядачів Тячівського міжрайонного управління водного господарства, з метою покращення технічного та естетичного стану гідротехнічних споруд, було виконано роботи: окошування вручну – 14,5км./ 17,8га. Також в липні відновлено джерело в селищі Усть Чорна: викошено від заростів дорогу та прибрано територію навколо джерела, відновлено… Читати повністю »

Коментування вимкнено 119 переглядів

Тячівське МУВГ долучилось до акції «Зробимо Закарпаття чистим разом»

На виконання доручення Закарпатської обласної державної адміністрації, з метою проведення одноразової добровільної акції «Зробимо Закарпаття чистим разом», Тячівське міжрайонне управління водного господарства провело прибирання від сміття: 600метрів п/б дамби №1 в м.Тячів на річці Тиса, від шандорного затвору до зруйнованого мосту,– до роботи долучились 8 працівників та діти. 620 метрів п/б дамби в смт.В.Бичків Рахівського… Читати повністю »

Коментування вимкнено 219 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

На виконання наказу Держводагентства України  від 20.02.2020 р. № 152 «Про основні заходи із забезпечення працездатності водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2020 році», вказівки БУВР Тиси та згідно плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2020, працівниками Тячівського МУВГ проведено ряд експлуатаційних заходів. З метою належного утримання естетичного та санітарного стану ГТС і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів та для належного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 335 переглядів

Полонсько-Кузійський водоспад

Невеличкий водоспад Полонсько-Кузійський знаходиться у заповідному урочищі Кузій Карпатського біосферного заповідника. Він утворений у пригирловій частині струмка Кузій, який стікає зі схилів гори Полонська і спадає з уступу мармуроподібних вапняків. Дістатися до водоспаду можна по  маршруту, який пролягає по мальовничій долині вздовж потоку Кузій через яворово-ясеневі ліси  та букові праліси до високої скелі, яка носить… Читати повністю »

Коментування вимкнено 230 переглядів

Працівники Тячівського МУВГ долучились до урочистостей з нагоди відкриття меморіалу в знак пам’яті вояків Карпатської Січі

Тячівське МУВГ долучилось до урочистого відкриття меморіалу в знак пам’яті вояків Карпатської Січі, що захищали державну незалежність Карпатської України 23 травня в місті Тячів на правому березі річки Тиса, біля зруйновного мосту відбулись урочисті заходи. У заході взяли участь представники міської та районної влади, прикордонники, ветерани АТО та учасники бойових дій на сході України, духовенство,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 196 переглядів

Працівники Тячівського МУВГ проводили роботи на річці Дербачка

З метою покращення водопропускної спроможності трубчастого водовипуску, працівниками Тячівського міжрайонного управління, встановлено шлюз регулятор на лівобережній дамбі річки Теребля в селі Руське Поле, річки Дербачка. Що в свою чергу дасть можливість під час паводку регулювати водопропускну спроможність трубчастого водовипуску та забезпечить захист від підтоплень дворогосподарства та сільгоспугідь, які розташовані неподалік. Також на витоці річки Дербачка… Читати повністю »

Коментування вимкнено 400 переглядів

Озеро Брескул – окраса українських Карпат

Брескул (Брецкул) — одне з найвище розташованих озер українських Карпат (1743 м над рівнем моря). Лежить у межах Чорногірського заповідного масиву (частина Карпатського біосферного заповідника), у Рахівському районі Закарпатської області. Названо озеро в честь однойменної гори. Бре́скул – одна з гірських вершин масиву Чорногора, висотою 1911 м., розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, між… Читати повністю »

Коментування вимкнено 179 переглядів

Тиждень охорони праці в Тячівському МУВГ

Тячівське міжрайонне управління водного господарства долучилося  до проведення Дня охорони праці в Україні, згідно наказу Держводагентства №349 від 15.04.2020року, та наказу БУВР Тиси №10-АГ від 23.04.2020 року» Про проведення Дня охорони праці», який за ініціативи Міжнародної організації праці проходить під гаслом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя». В умовах карантину, через… Читати повністю »

Коментування вимкнено 195 переглядів

Цілюще мінеральне джерело «Чорна Вода»

Тячівщина – це захоплюючі панорами карпатських вершин, стрімкі гірські потоки й ріки, повні свіжості зелені долини. Це неймовірно чарівний край, багатий цілющими мінеральними джерелами. Одні з них, з особливою, темною водою і запахом сірководню, розташовані неподалік міста Тячів. Саме ці джерела й дали назву навколишній місцевості – «Чорна Вода». Джерела оточені гірськими пагорбами, які закривають… Читати повністю »