Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 82 перегляди

Тячівське МУВГ проводить ремонтно-доглядові роботи

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2021 рік працівниками Тячівського МУВГ в березні виконано ряд робіт: Зокрема, оглядачами гідротехнічних споруд Тячівської та Рахівської дільниць виконуються роботи по вирубці чагарнику вручну загальною площею 17,2га./14,5км. Також, проведені роботи по ремонту водопостів 2шт., в м.Рахів   п/б дамба Тиса та в с.Луги Рахівський р-н. п/б… Читати повністю »

Коментування вимкнено 178 переглядів

Тячівське МУВГ взяло участь в нараді в Тячівській РДА

Минулого тижня, у малому залі засідань Тячівській РДА відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, установ, організацій, служб, правоохоронних органів району, в якій прийняла участь представник Тячівського  міжрайонного управління водного господарства. На нараді обговорювали план дій щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені і паводків у 2020–2021р.р., а також про особовий склад аварійно-відновлюваних бригад та їх матеріально-технічне… Читати повністю »

Коментування вимкнено 203 перегляди

Жителі 8-квартирного будинку в селі Косівська Поляна вже захищені від паводку

Завершено роботи по об’єкту «Відновлення лівобережного берегоукріплення на р. Кісва  біля 8-квартирного будинку в селі Косівська Поляна, Рахівського району. Тут відновили 219 метрів берегоукріплення. Замовником даних робіт є БУВР Тиси, виконавцем –  ПрАТ «Виноградівська ПМК-78». Їх вартість склала близько 1900,00 тис. грн. Кошти на проведення робіт виділено з резервного фонду Державного бюджету, згідно з розпорядженням… Читати повністю »

Коментування вимкнено 228 переглядів

Тячівське МУВГ закінчило виконання ремонтних робіт на шандорному затворі в місті Тячів

Фахівцями Тячівського міжрайонного управління водного господарства завершені роботи по ремонту шандорного затвору в місті Тячів (правобережена дамба №1 на р.Тиса), на шляху автодороги Мукачево – Рогатин. Виконані роботи: – розбір старої металевої конструкції шандорного затвору, на проїзній частині дороги; – улаштування бетонних фундаментів загального призначення з перевагою сортового прокату, що монтуються з застосуванням електрозварювання; –… Читати повністю »

Коментування вимкнено 285 переглядів

В Тячівсьому МУВГ проходили практику учні Тячівського професійного ліцею

24 листопада в Тячівському МУВГ розпочалася практика учнів Тячівського професійного ліцею за спеціальністю слюсар з ремонту колісних  транспортних засобів. Учням-практикантам забезпечено безпечні умови праці на рівні нормативних вимог, проведено інструктаж з охорони праці. Керівником практики, провідним механіком з ремонту автотранспорту Я. Марко ознайомлено учнів-практикантів з автотранспортною технікою, яка знаходиться на території Тячівського міжрайонного управління водного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 204 перегляди

Тячівське міжрайонне управління водного господарства виконує роботи згідно Регіональної програми

В місті Тячів виконані роботи по розчистці русла потічка Матіос, довжиною 250м, з метою покращення естетичного стану потічка та з метою збільшення пропускної здатності, під час можливих паводків та повеней. Тячівське міжрайонне управління водного господарства заключило договір з Тячівською міською радою, на виконання робіт, згідно проектно-кошторисної документації, розчистка русла потічка Матіос у місті Тячів, Закарпатської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 204 перегляди

Відновлення природного джерела неподалік селища Кобилецька Поляна на Рахівщині

Здавна Закарпаття та особливо гірська Рахівщина славиться тим, що в нашому мальовничому краї багато природних водних джерел прісних та мінеральних (міцеві жителі їх називають інколи «буркут» або «чуркало»). Але чомусь ми не цінуємо те що маємо, прийшовши до джерела, п’ємо смачну й прохолодну, джерельно-чисту воду, а потім залишаємо після себе купи сміття. Щороку працівниками водного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 220 переглядів

Виконання експлуатаційних заходів Тячівським МУВГ

Згідно затверджених планів ремонтно-доглядових робіт та згідно нормативних завдань, в липні місяці, силами оглядачів Тячівського міжрайонного управління водного господарства, з метою покращення технічного та естетичного стану гідротехнічних споруд, було виконано роботи: окошування вручну – 14,5км./ 17,8га. Також в липні відновлено джерело в селищі Усть Чорна: викошено від заростів дорогу та прибрано територію навколо джерела, відновлено… Читати повністю »

Коментування вимкнено 196 переглядів

Тячівське МУВГ долучилось до акції «Зробимо Закарпаття чистим разом»

На виконання доручення Закарпатської обласної державної адміністрації, з метою проведення одноразової добровільної акції «Зробимо Закарпаття чистим разом», Тячівське міжрайонне управління водного господарства провело прибирання від сміття: 600метрів п/б дамби №1 в м.Тячів на річці Тиса, від шандорного затвору до зруйнованого мосту,– до роботи долучились 8 працівників та діти. 620 метрів п/б дамби в смт.В.Бичків Рахівського… Читати повністю »

Коментування вимкнено 341 перегляд

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

На виконання наказу Держводагентства України  від 20.02.2020 р. № 152 «Про основні заходи із забезпечення працездатності водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2020 році», вказівки БУВР Тиси та згідно плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2020, працівниками Тячівського МУВГ проведено ряд експлуатаційних заходів. З метою належного утримання естетичного та санітарного стану ГТС і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів та для належного… Читати повністю »