Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 123 перегляди

Виконання першочергових невідкладних робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

Тячівське міжрайонне управління водного господарства заключило договір  з Тересвянською селищною радою на виконання робіт згідно проектно-кошторисної документації «Регулювання русла р.Тересва в смт.Тересва Тячівського району» та «Першочергові невідкладні заходи по недопущенню розмиву лівобережної дамби на річці Тересва в смт.Тересва, Тячівського району, Закарпатської області». Метою проведення робіт є уникнення подальшої руйнації лівобережної дамби, покращення і збільшення пропускної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 176 переглядів

В Тячівському МУВГ виконуються ремонтно – доглядові роботи

Відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік, на протязі липня, проведено роботи з поточного ремонту будівлі Рахівської дільниці в смт. Великий Бичків та благоустрій територій. Працівниками Рахівської дільниці управління демонтовано старі вікна та дверей, придбано та встановлено нові металопластикові, що в свою чергу в зимовий період краще зберігатиметься тепло та допоможуть заощадити. Проведено… Читати повністю »

Коментування вимкнено 197 переглядів

Проходження паводку на Рахівщині – підтоплено 142 дворогосподарств

Під час інтенсивних короткочасних злив 20 липня у Рахівському районі в смт.Великий Бичків сформувався значний місцевий та схиловий стік, через захаращення русел місцевих потічків та водовідвідних канав відбулося швидкоплинне підвищення рівнів води, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будинків та автомобільних доріг. В смт.В.Бичків 7 комісій проводили обстеження наслідків надзвичайної ситуації, від Тячівського МУВГ участь… Читати повністю »

Коментування вимкнено 187 переглядів

Розпочаті роботи по ліквідації зсуву лівого берега на р.Лазещина в смт.Ясіня

Як ми вже повідомляли, у другій половині дня 10 липня під час інтенсивних короткочасних злив у Рахівському районі сформувався значний місцевий та схиловий стік, через захаращення русел місцевих потічків та водовідвідних канав відбулося швидкоплинне підвищення рівнів води, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будинків та автомобільних доріг. Відповідно до доручення голови Закарпатської ОДА, Тячівським міжрайонним… Читати повністю »

Коментування вимкнено 127 переглядів

Тячівське МУВГ розпочало першочергові невідкладні роботи в смт .Ясіня

Під час локальних інтенсивних опадів у Рахівському районі відбулося підняття рівня води у місцевих річках (Чорна Тиса, Лазещина, Стебний, Лопушанка та інші), що призвело до підтоплення дворогосподаств, житлових будинків та автомобільних доріг. Найбільше потерпіло від негоди с. Стебний Ясінянської селищної громади. Відповідно до доручення голови Закарпатської ОДА, Тячівським міжрайонним управлінням водного господарства, розпочаті роботи по ліквідації… Читати повністю »

Коментування вимкнено 260 переглядів

Фахівці Тячівського МУВГ завітали у дитячий табір «Берізка»

День Дунаю є спільним європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. Цей День в Україні традиційно святкують в басейні річки Тиси, однієї з найбільших приток Дунаю. З цієї нагоди, 22 червня, фахівці Тячівського МУВГ провели екологічно-просвітницьку акцію в дитячому таборі «Берізка»…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 193 перегляди

Поточний ремонт правобережної дамби річки Теребля в селищі Буштино Тячівського району

В наслідок проходження багаторічних паводків, течія річки Теребля нижче автодорожнього мосту в селищі Буштино Тячівського району змістилася в бік правого берегу водотоку, в результаті чого відбувся частковий розмив мокрого укосу та підошви правобережної водозахисної дамби орієнтовно довжиною до 100 м. Тячівське міжрайонне управління водного господарства завершило виконання аварійно-невідкладних робіт згідно проекту: «Поточний ремонт правобережної дамби… Читати повністю »

Коментування вимкнено 161 перегляд

Проведення ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

На виконання листа БУВР Тиси від 09.03.2021 р. № 08-22/293 «Щодо початку проведення доглядових робіт на гідротехнічних спорудах»,  та для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, проводяться ремонтно-доглядові роботи. З метою виконання обсягів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами ГТО Тячівського МУВГ проводилися роботи на протязі квітня, травня по обкошуванню від трав’яної рослинності… Читати повністю »

Коментування вимкнено 143 перегляди

У Тячівському МУВГ провели акцію до Дня захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей, сьогодні в Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства проведено конкурс творчого малюнку серед дітей працівників управління на тему «Діти та водне середовище». Всі дітки отримали невеличкі подарунки та море емоцій. Метою проведення цієї акції було зацікавлення дітей та підтримка дитячих талантів. А також показати дітям, їх важливість в суспільстві. Тячівське МУВГ

Коментування вимкнено 182 перегляди

Виконання робіт згідно Регіональної програми в зоні діяльності Тячівського МУВГ

Тячівське міжрайонне управління водного господарства заключило договір  з Тячівською міською радою, на виконання робіт, згідно проектно-кошторисної документації, розчистка русла річки Дербачка, в селі Руське Поле, Тячівського району, Закарпатської області. Метою є покращення і збільшення пропускної спроможності  та для захисту дворогосподарств, під час можливих паводків та повеней, в селі Руське Поле виконані роботи по розчистці русла… Читати повністю »