Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено

Проведення обстеження пошкодженої ГТС

Після проходження паводку, пік якого пройшов 17 грудня 2022 року, в смт. Великий Бичків відбулося руйнування лівобережної дамби, яку під час паводку укріпляли поваленими деревами. Начальник Тячівського МУВГ – Сергій Стойка спільно з головою Великобичківської громади та фахівцями провели обстеження пошкодженої гідротехнічної споруди. Ними були підраховані орієнтовні збитки та сплановані види першочергових невідкладних робіт, які … Читати повністю »

Коментування вимкнено

Охорона праці – один із важливих аспектів в роботі управління

Охорона праці – один із важливих аспектів в роботі управління, а особливо в період надзвичайних ситуацій, таких як паводок, повінь, льодохід. В Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства на початку року, для ефективної роботи служби охорони праці та для запобігання нещасних випадків, інженером з охорони праці спільно з підрозділами був розроблений план заходів з охорони праці… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В зоні діяльності Тячівського МУВГ розпочато виконання першочергових невідкладних робіт на річці Теребля

Тячівське міжрайонне управління водного господарства заключило договір з Буштинською територіальною громадою на виконання робіт згідно проектно-кошторисної документації «Першочергові невідкладні роботи з регуляції русла р.Теребля в районі вул. Набережна с. Вонігово, Буштинської ТГ, Тячівського району, Закарпатської області». Метою проведення робіт є уникнення подальшої руйнації правого корінного берега, покращення і збільшення пропускної спроможності русла річки Теребля та… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Водники Тячівщини облаштували джерела

З метою екологічного оздоровлення водних об’єктів, працівниками водного господарства проводяться заходи по відновленню та облаштуванню природних водних джерел. В жовтні працівники Рахівської дільниці Тячівського міжрайонного управління водного господарства прибрали сухостій, опале листя, сміття, розчистили русло від намулу та полагодили вже існуючі деревяні конструкції біля природніх джерел:  в с. Богдан; смт. Ясіня, ур. «Студений»; с. Луг,… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Тячівському МУВГ готують насосні станції до осінньо-зимового періоду

Природною специфікою територій в зоні діяльності Тячівського МУВГ є те, що Рахівський та частина Тячівського районів розташовані у верхів’ях гірських масивів і саме тут, в основному формуються паводки різної інтенсивності. Звичайним явищем є те, що вони відбуваються 3-6 разів щороку протягом всіх сезонів, а особливо в осінньо-зимовий період. Спостереження за гідрологічним режимом річок в басейні… Читати повністю »

Коментування вимкнено

На Тячівщині виконуються першочергові невідкладні роботи по недопущенню подальшого розмиву та руйнування пошкодженої дамби

В результаті проходження щорічних повеней та паводків та особливо зимового паводку 2022 року, в селі Калини, що на Тячівщині, відбувся звал водяного потоку річки Тересва на лівобережну дамбу, що призвело до її руйнації. Тячівським міжрайонним управління водного господарства виконуються першочергові невідкладні роботи по недопущенню подальшого розмиву та руйнування пошкодженої лівобережної дамби на річці Тересва, в… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання експлуатаційних заходів в зоні діяльності Тячівського МУВГ

В Тячівському МУВГ продовжується виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах, впродовж серпня місяця, зусиллями оглядачів гідротехнічних споруд Тячівської та Рахівської дільниць були виконані роботи згідно затвердженого плану виконання ремонтно-доглядових робіт по обкошуванню від трав’янистої рослинності, хімічній боротьбі, побілці та фарбуванню гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. В серпні місяці роботи по обкошуванню вручну виконувались в:… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання першочергових невідкладних робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

В результаті проходження щорічних паводків та зокрема паводку 5-6 січня 2022 року, в селі Калини, що на Тячівщині, відбувся звал водяного потоку річки Тересва на лівобережну дамбу, що призвело до її руйнації. Тячівським міжрайонним управління водного господарства виконуються першочергові невідкладні роботи по недопущенню подальшого розмиву та руйнування пошкодженої лівобережної дамби на річці Тересва, а саме… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

Відповідно до плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі на 2022 рік працівниками Тячівського міжрайонного управління водного господарства в квітні поточного року виконано ряд експлуатаційно-ремонтних робіт, пов’язаних з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд. Оглядачами гідротехнічних споруд Тячівського МУВГ виконано вирубку чагарнику на водозахисних об’єктах загальною площею 15,1га/13,8км.  (з них… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Спільними зусиллями береги річок будуть чистими

На Рахівщині переселенці (тимчасово переміщені особи) долучилися до толоки, яку  минулого четверга організував працівник Тячівського МУВГ, оглядач гідротехнічних споруд Рахівської дільниці. Прибирання відбулося у селі Богдан. Богданська територіальна громада стала прихистком для багатьох українців, які приїхали рятуючись від жахіть війни. Спільне прибирання села стала чудовою нагодою познайомитись між собою та зблизитись. Це була особлива толока…. Читати повністю »