Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Зустріч з громадскістю села Ганичі

На Тячівщині виникла загроза руйнування будинків та присадибних ділянок під час паводку в осінньо-зимовий період. В селі Ганичі, що на Тячівщині, щороку під час паводків, повені та льодоходу, вже багато років руйнується лівий корінний берег р.Тересва, в районі вулиці Гагаріна. Річка мандруючи змінила напрямок русла, що призвело до часткового руйнування присадибних ділянок у місцевих жителів…. Читати повністю »

Фахівці Тячівського МУВГ відновлюють пошкоджену гідротехнічну водозахисну споруду

На Тячівщині продовжуються роботи з відновлення пошкоджених гідротехнічних водозахисних споруд внаслідок проходження січневого та жовтневого паводків поточного року. В селі Терново після проведення комісійного обстеження було виявлено пошкодження лівобережної водозахисної дамби, складено відповідний акт та прийнято рішення виконати першочергові невідкладні заходи з відновлення пошкодженої гідротехнічної споруди, що в майбутньому дасть змогу попередити подальшу руйнацію лівобережної… Читати повністю »

Виконання першочергових невідкладних робіт на Тячівщині

Через сильні опади у вигляді зливних дощів з 27 по 28 жовтня поточного року спостерігалось підняття рівня води у річках Закарпатської області, місцями від 2,5 до 5 метрів. Працівниками Тячівського міжрайонного управління водного господарства проведено комісійне обстеження гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. За результатами обстеження в селі Калини Тячівського району виявлено пошкодження гідротехнічних споруд:… Читати повністю »

Регулювання річкового стоку та протипаводкові роботи на річці Теребля

Тячівське міжрайонне управління водного господарства виграло тендер та уклало договір з Тячівською міською радою на роботи згідно кошторисної документації «Регулювання річкового стоку та протипаводкові роботи (Відновлення водного балансу річки Теребля (розчистка русла) в селі Руське Поле урочище «Питомник» на території Тячівської ТГ)». Основною метою виконання робіт є протипаводковий захист населеного пункту, а також відновлення водного… Читати повністю »

На Рахівщині завершені невідкладні роботи по ліквідації наслідків НС

В смт. Великий Бичків, що на Рахівщині через багаторічні паводки та повені пошкоджено велику частину гідротехнічних споруд, берегоукріплень та дамб на річці Шопурка. Вищезазначені гідротехнічні споруди виконують водозахисну функцію. Саме через це виникала загроза підтоплення, затоплення дворогосподарств, будинків,  руйнування моста та дороги міжнародного значення Н-09 «Мукачево-Рогатин». Про це неодноразово обговорювалось на різних заходах, нарадах та… Читати повністю »

Фахівці Тячівського МУВГ відновлюють водні джерела

Закарпаття, неймовірно гарний край, який славиться великою кількістю водних джерел, прісних та мінеральних, навіть цілющі є. Наші предки берегли їх та використовували, адже знали, що вода це життя. На жаль, нині такої тенденції немає, джерела заростають чагарниками та стали занедбаними. Фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства, щороку проводять благоустрій та розчистку водних джерел у Тячівському… Читати повністю »

Проведення екологічних заходів до Дня чистих берегів

З метою зменшення засмічення побутовими відходами водних об’єктів басейну Тиси, протягом минулого тижня працівники міжрайонних управлінь водного господарства взяли участь в екологічних заходах до Дня чистих берегів, а саме, здійснили прибирання: захисної смуги річки Вича в с.Неліпино Неліпинської сільської ради Мукачівського району, вивезено 1,4 м3 сміття, ліквідовано 1 стихійне сміттєзвалище; р.Боржава, в районі автомобільного мосту… Читати повністю »

На Тячівщині в смт.Буштино завершені будівельні роботи по відновленню лівобережної дамби

Через природні явища у вигляді повеней і паводків, які в Закарпатті відбуваються часто, зокрема,  грудневого  паводку 2022 року та січневого 2023 року, відбулись значні пошкодження лівобережної дамби в смт.Буштино на річці Теребля. З метою запобігання затоплення селища та руйнації дороги, за ініціативи БУВР Тиси, з обласного бюджету були виділені кошти по Програмі охорони навколишнього природнього… Читати повністю »

Участь фахівців Тячівського МУВГ у влаштуванні тимчасової переправи через русло р.Тересва

Надзвичайна ситуація, що виникла на Тячівщині призвела до руйнування частини дорожнього полотна автомобільного моста дороги Н-09 “Мукачево-Рогатин” між смт.Тересва та с.Бедевля в результаті чого відбулось призупинення руху автотранспорту. Для усунення наслідків відповідними, компетентними службами спільно з фахівцями Тячівського МУВГ прийнято рішення розгорнути тимчасову переправу через русло річки  Тересва для руху легкових автомобілів, наразі дана переправа… Читати повністю »

Відзначення Дня Дунаю водогосподарниками Закарпаття

Щороку наприкінці червня, вже традиційно працівники міжрайонних управлінь водного господарства долучаються до відзначення Дня Дунаю, а саме: експлуатаційними дільницями проведено благоустрій території навколо джерела в с. Руське Поле Тячівської територіальної громади та прибережно-захисних смуг річки Боржава в Хустському та Берегівському районах; проведено прибирання лівобережної водозахисної дамби р.Сальва, меліоративного каналу та берегів р. Боржава в селі… Читати повністю »