Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Виконання робіт в с.Широкий Луг Тячівського району, Нереснянської ТГ

Тячівське міжрайонне управління водного господарства виконує роботи згідно проектно-кошторисної документації на об’єкт «Виконання поточного ремонту берегової лінії при проведенні першочергових аварійних заходів по регулюванню русла р.Лужанка для недопущення підтоплення дворогосподарств по вул.Шевченка, 155, в районі Широколужанського ЗДО, в  с.Широкий Луг, Нересницької ТГ». Замовником робіт є Нереснянська територіальна громада Тячівського району. Наразі виконано роботи по прокопу… Читати повністю »

Виконання заходів з відзначення Всесвітнього дня Води

Щороку, 22 березня працівники водного господарства Закарпатської області намагаються привернути увагу громадськості (спільноти) щодо необхідності вжиття заходів для збереження та покращення стану водних ресурсів з метою недопущення випадків забруднення  та засмічення поверхневих вод басейну річки Тиси. Протягом минулого тижня працівниками водного господарства проводились природоохоронні заходи, акції, здійснювалась просвітницька робота з дітьми щодо спонукання збереження, охорони… Читати повністю »

На Тячівщині розпочаті першочергові невідкладні заходи

Надзвичайна подія, пов’язана з руйнівною силою води виникла в селі Ганичі, що на Тячівщині, через багаторічні паводки та повені руйнується лівий корінний берег р.Тересва. Нажаль, тут відсутні водозахисні гідротехнічні споруди. Під час комісійного обстеження виявлено, що через підмив лівого корінного берега в районі вул.Гагаріна буд.10-25 проходить руйнування присадибних ділянок місцевих жителів та часткове руйнування дороги…. Читати повністю »

Зустріч з громадскістю села Ганичі

На Тячівщині виникла загроза руйнування будинків та присадибних ділянок під час паводку в осінньо-зимовий період. В селі Ганичі, що на Тячівщині, щороку під час паводків, повені та льодоходу, вже багато років руйнується лівий корінний берег р.Тересва, в районі вулиці Гагаріна. Річка мандруючи змінила напрямок русла, що призвело до часткового руйнування присадибних ділянок у місцевих жителів…. Читати повністю »

Фахівці Тячівського МУВГ відновлюють пошкоджену гідротехнічну водозахисну споруду

На Тячівщині продовжуються роботи з відновлення пошкоджених гідротехнічних водозахисних споруд внаслідок проходження січневого та жовтневого паводків поточного року. В селі Терново після проведення комісійного обстеження було виявлено пошкодження лівобережної водозахисної дамби, складено відповідний акт та прийнято рішення виконати першочергові невідкладні заходи з відновлення пошкодженої гідротехнічної споруди, що в майбутньому дасть змогу попередити подальшу руйнацію лівобережної… Читати повністю »

Виконання першочергових невідкладних робіт на Тячівщині

Через сильні опади у вигляді зливних дощів з 27 по 28 жовтня поточного року спостерігалось підняття рівня води у річках Закарпатської області, місцями від 2,5 до 5 метрів. Працівниками Тячівського міжрайонного управління водного господарства проведено комісійне обстеження гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. За результатами обстеження в селі Калини Тячівського району виявлено пошкодження гідротехнічних споруд:… Читати повністю »

Регулювання річкового стоку та протипаводкові роботи на річці Теребля

Тячівське міжрайонне управління водного господарства виграло тендер та уклало договір з Тячівською міською радою на роботи згідно кошторисної документації «Регулювання річкового стоку та протипаводкові роботи (Відновлення водного балансу річки Теребля (розчистка русла) в селі Руське Поле урочище «Питомник» на території Тячівської ТГ)». Основною метою виконання робіт є протипаводковий захист населеного пункту, а також відновлення водного… Читати повністю »

На Рахівщині завершені невідкладні роботи по ліквідації наслідків НС

В смт. Великий Бичків, що на Рахівщині через багаторічні паводки та повені пошкоджено велику частину гідротехнічних споруд, берегоукріплень та дамб на річці Шопурка. Вищезазначені гідротехнічні споруди виконують водозахисну функцію. Саме через це виникала загроза підтоплення, затоплення дворогосподарств, будинків,  руйнування моста та дороги міжнародного значення Н-09 «Мукачево-Рогатин». Про це неодноразово обговорювалось на різних заходах, нарадах та… Читати повністю »

Фахівці Тячівського МУВГ відновлюють водні джерела

Закарпаття, неймовірно гарний край, який славиться великою кількістю водних джерел, прісних та мінеральних, навіть цілющі є. Наші предки берегли їх та використовували, адже знали, що вода це життя. На жаль, нині такої тенденції немає, джерела заростають чагарниками та стали занедбаними. Фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства, щороку проводять благоустрій та розчистку водних джерел у Тячівському… Читати повністю »

Проведення екологічних заходів до Дня чистих берегів

З метою зменшення засмічення побутовими відходами водних об’єктів басейну Тиси, протягом минулого тижня працівники міжрайонних управлінь водного господарства взяли участь в екологічних заходах до Дня чистих берегів, а саме, здійснили прибирання: захисної смуги річки Вича в с.Неліпино Неліпинської сільської ради Мукачівського району, вивезено 1,4 м3 сміття, ліквідовано 1 стихійне сміттєзвалище; р.Боржава, в районі автомобільного мосту… Читати повністю »