Архів новин по рубриці ‘Тячівське МУВГ’

Коментування вимкнено 54 перегляди

«Закарпаттю – чисте довкілля»

На виконання наказу БУВР Тиси, Про благоустрій населених пунктів, проведення акцій «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області працівниками Тячівського міжрайонних управлінь водного господарства 28 березня 2020 року проведено щорічну акцію – «Закарпаттю – чисте довкілля»  (день благоустрою). В зв’язку з карантином масові заходи не проводились…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 65 переглядів

Вірш до Всесвітнього дня води!

Фахівець Тячівського МУВГ Деяк Олена, до Всесвітнього дня води у віршованих рядках звернулася до нас з Вами: Шановні громадяни України! Як цінну річ природу бережіть. Котеджів біля річки не будуйте. Сміття у річку з двору не несіть. Немов іще недавно так було: Текла собі Ріка, широка й повноводна, Неподалік дзюрчало Джерело, – Вода була у… Читати повністю »

Коментування вимкнено 77 переглядів

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні водники краю разом з усією Україною взяли участь у загальнонаціональних заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В Ужгороді біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України,  керівництво краю, очільники установ і організацій, військовослужбовці, правоохоронці, представники духовенства та громадськості встановили палаючі лампадки у пам’ять про Героїв Небесної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 454 перегляди

Люди схаменіться! Що Ви робите? Береги річки Тересва перетворили в смітник!

Скляні та пластикові пляшки, особливо від горілчаних напоїв, жерстяні банки, будівельні матеріали, використані підгузки та навіть одяг – все це можна знайти на берегах річок по всьому Тячівському району. Яскравим прикладом суцільного варварства та дикості є береги річки Тересва. Практично по всій її довжині, прибережна захисна смуга річки рясно «засіяна» побутовими відходами. Зі слів очевидців,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 137 переглядів

Тячівським МУВГ придбано нову експлуатаційну техніку

Тячівське  міжрайонне управління водного господарства  провело експлуатаційні випробування косарки та кущоріза, новопридбаного трактору МТЗ 82.1 Даний транспортний засіб був придбаний завдяки виділених коштів Держводагентством. Завдяки трактору планується поліпшити та прискорити виконання експлуатаційних заходів по обкошуванню дамб та вирубці чагарнику. Тячівське МУВГ

Коментування вимкнено 119 переглядів

Проведення першочергових невідкладних робіт на р. Теребля в селиші Буштино Тячівського району

На річці Теребля у селищі Буштино, вище автодорожнього мосту дороги державного значення Мукачево – Рогатин проведено першочергові протиаварійні роботи з відновлення пропускної здатності мосту та стабілізації правобережної водозахисної дамби. Такі заходи здійснюються з метою підготовки до пропуску осінньо-зимового та весняного паводків та захисту селища Буштино. На цій ділянці водотоку склалася загрозлива ситуація і при можливих… Читати повністю »

Коментування вимкнено 129 переглядів

В Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства проведена атестація працівників

На виконання Закону України від 12 січня 2012 року №4312-УІ «Про професійний розвиток працівників», пункту 1.17 наказу Державного агентства України від 12 березня 2019 року №139,  з метою перевірки професійного рівня та кваліфікації працівників, їх відповідності займаній посаді, підвищення ефективності їх роботи та відповідальності за виконання обов’язків, 24 грудня 2019 року в Тячівському міжрайонному управлінні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 115 переглядів

Благоустрій території автоматизованого водомірного поста АІВС “Тиса”

На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 006.03.2019 року № 135 про благоустрій населених пунктів та завдяки сприятливій погоді оглядачі ГТС Тячівської дільниці спільно з працівниками ІТР провели благоустрій території навколо автоматизованого водомірного поста в місті Тячів на правобережній дамбі річки Тиси. Засмучує те, що тячівці зносять сміття до річки, це дитячі підгузки, цілими мішками,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 119 переглядів

В Тячівському МУВГ проведені заходи по попередженню можливих загроз

Відповідно до листа Держвоагентства України та на виконання доручення БУВР Тиси щодо можливих загроз від терористичних-диверсійних груп, які спрямовані на мінування, підпал, пошкодження та виведення з режиму штатного функціонування водогосподарських об’єктів, проведені заходи: 11.19 р. на базі Тячівського міжрайонного управління водного господарства проведено інструктаж-навчання для працівників щодо можливих загроз (Тхорук Микола Миколайович); здійснено обстеження бази… Читати повністю »

Коментування вимкнено 127 переглядів

Водники обмінялися досвідом з питань охорони праці

Минулого тижня фахівець Тячівського МУВГ взяв участь в взаємоперевірці стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху. На виконання наказу Держводагентства України від 15.02.2019 р. №91, а саме: графіку здійснення взаємоперевірки стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху у водогосподарських організаціях у 2019 році головний інженер Тхорук Микола Миколайович відбув у відрядження… Читати повністю »