Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментування вимкнено 73 перегляди

Інвентаризація водних об’єктів в зоні діяльності Ужгородського МУВГ

На виконання Указу Президента України від 29 квітня 2021 року №180/2021 «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», доручення Премєр-Міністра України від 19.07.2021 року № 19111/66/1-21 та розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації 02.08.2021 року № 738 «Про регіональну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території… Читати повністю »

Коментування вимкнено 65 переглядів

Проведення поточного ремонту насосної станції НС-21БОС та завершення розчистки міжгосподарського каналу МК-3 «Авангард»

З початку 2021 року, силами Ужгородського МУВГ виконуються роботи з поточного ремонту насосної станції НС-21 Берегівської меліоративної системи та культуртехнічні та земляні роботи з очищення меліоративного каналу МК-3 «Авангард». Даний канал має довжину 4,6 км, що розташований с. Соловка, Ужгородського району. Від відводить надлишковий внутрішній стік з площі у 283,7га до НС 21БОС, яка відкачує… Читати повністю »

Коментування вимкнено 108 переглядів

Благоустрій території джерел в зоні діяльності Ужгородського МУВГ

Для покращення навколишнього середовища та якості питної води, нещодавно працівниками дільниці гірських річок у складі Матевки Юрія Юрійовича було проведено очищення від засмічення та санітарне оновлення джерела у селі Жорнава, Ставненської громади, Ужгородського району. Також, благоустроєне джерело з альтанкою у с. Раково, Тур’є-Реметівської громади, Ужгородського району. Ужгородське МУВГ

Коментування вимкнено 134 перегляди

Проведення ремонтних робіт на насосних станціях Ужгородського МУВГ

З метою забезпечення безперебійного відкачування внутрішнього паводкового стоку, захисту сільгоспугідь та населених пунктів зони діяльності Ужгородського МУВГ від шкідливої дії паводкових вод під час проходження сезонних паводків в осінньо-зимовий період, відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Ужгородському МУВГ протягом липня-серпня 2021 року тривали ремонтні роботи на насосних станціях НС №13Б та НС №21Б Берегівської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 125 переглядів

Триває виконання ремонтних робіт на насосній станції НС-21Б Берегівської меліоративної системи в с. Соловка Ужгородського району

З початку 2021 року силами Ужгородського МУВГ виконуються роботи з поточного ремонту насосної станції НС-21 Берегівської меліоративної системи та очищення відвідного меліоративного каналу МК-3 «Авангард» в с. Соловка, Ужгородського району. Восени 2020 року 1529,4 тис. грн. виділені Ужгородському МУВГ з державного бюджету України використано на закупку матеріалів та паливно-мастильних матеріалів для проведення данного поточного ремонту… Читати повністю »

Коментування вимкнено 172 перегляди

Виконання експлуатаційних заходів у зоні діяльності Ужгородського МУВГ

Для забезпечення належного утримання, надійного та безпечного функціонування водозахисних гідротехнічних споруд й водогосподарських об’єктів згідно доручень Держводагентства України від 05.01.2021 р. №3/3/3/15-21 «Щодо планових показників діяльності водогоспордарсько-меліоративного комплексу у 2021 році», БУВР Тиси від 09.03.2021 р. № 08-22/293 «Щодо початку проведення доглядових робіт на гідротехнічних спорудах», Ужгородським міжрайонним управлінням водного господарства проводяться ремонтно-доглядовіроботи та експлуатаційні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 295 переглядів

Розпочато ремонтні роботи на насосній станції Берегівської меліоративної системи в с. Соловка Ужгородського району

У вересні 2020 року Ужгородському міжрайонному управлінню водного господарства були виділені кошти з державного бюджету України у розмірі 1529,4 тис. грн. Дані кошти було направлено на закупку матеріалів для поточного ремонту насосної станції НС-21 Берегівської меліоративної системи та закупку паливно-мастильних матеріалів для очищення відвідного меліоративного каналу МК-3 «Авангард» в с. Соловка, Ужгородського району. Насосна станція… Читати повністю »

Коментування вимкнено 546 переглядів

Обстеження русла річки Уж в межах Перечинської міської територіальної громади.

Одним із важливих завдань в діяльності Ужгородського міжрайонного управління водного господарства є питання щодо необхідності проведення руслоочисних робіт на річках. Характерним для річок області є наявність руслових та заплавних наносів (відкладів), що спричиняє ерозію і розмивання берегів та погіршує умови проходження паводків, особливо в зонах мостових переходів. Тому, метою виконання руслорозчисних робіт є зниження гідравлічного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 180 переглядів

22 березня -Всесвітній день води

  22 березня в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день води Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води : «Цінність води для кожного з нас».    В Україні проблема води стоїть особливо гостро, оскільки наша держава – в числі країн Європи, що малозабезпечені водою. «Воді була дана чарівна влада –стати соком життя на Землі» . Леонардо да Вінчі… Читати повністю »

Коментування вимкнено 309 переглядів

В Ужгородському МУВГ провели навчання на тему: “Механізм запобігання та протидії корупції»

На виконання доручення Держводагенства від 18.12.2020 року №7440/11/11-20, задля недопущення порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції», Кримінального кодексу України. 21 грудня 2020 року була проведена лекція серед керівного складу Ужгородського МУВГ на  тему «Механізм запобігання та протидії корупції». Під час лекції були обговорені основні принципи запобігання і протидії корупції: верховенства права; законності; комплексного здійснення… Читати повністю »