Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Виконання заходів з відзначення Всесвітнього дня Води

Щороку, 22 березня працівники водного господарства Закарпатської області намагаються привернути увагу громадськості (спільноти) щодо необхідності вжиття заходів для збереження та покращення стану водних ресурсів з метою недопущення випадків забруднення  та засмічення поверхневих вод басейну річки Тиси. Протягом минулого тижня працівниками водного господарства проводились природоохоронні заходи, акції, здійснювалась просвітницька робота з дітьми щодо спонукання збереження, охорони… Читати повністю »

Закінчення виконання робіт Ужгородським МУВГ відповідно до виділеної субвенції Чопською міською територіальною громадою

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства завершило виконання робіт відповідно до міської цільової Програми «Підтримання в належному стані правобережної дамби р.Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2023 p.» (далі Програма), затвердженої рішенням № 5 33 сесії VIIІ скликання Чопської міської ради від 30 березня 2023 року. Протягом літнього періоду працівниками Великодобронської експлуатаційної дільниці було… Читати повністю »

Відзначення Дня Дунаю водогосподарниками Закарпаття

Щороку наприкінці червня, вже традиційно працівники міжрайонних управлінь водного господарства долучаються до відзначення Дня Дунаю, а саме: експлуатаційними дільницями проведено благоустрій території навколо джерела в с. Руське Поле Тячівської територіальної громади та прибережно-захисних смуг річки Боржава в Хустському та Берегівському районах; проведено прибирання лівобережної водозахисної дамби р.Сальва, меліоративного каналу та берегів р. Боржава в селі… Читати повністю »

Проведення ремонтно-доглядових робіт працівниками Ужгородського МУВГ

На виконання наказу Держводагентства України від 30.12.2022 року №153 «Про заходи щодо підготовки водогосподарського комплексу до роботи у 2023 році» та наказу БУВР Тиси від 23.02.2023 № 16 «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарського комплексу у 2023 році» Ужгородське МУВГ забезпечує виконання затверджених завдань у водогосподарській галузі в зоні діяльності управління. Основні… Читати повністю »

Розпочато роботи по виконанню цільової програми «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2023 рік»

В рамках співпраці з органами місцевого самоврядування Ужгородське міжрайонне управління водного господарства розробило цільову програму «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2023 рік». Дана Програма була затвердження рішенням № 5 від 30 березня 2023 р. 33 сесії VIIІ скликання Чопської міської ради. Метою Програми є створення… Читати повністю »

Виконання робіт Ужгородським МУВГ відповідно до виділеної субвенції Чопською міською територіальною громадою

Ужгородське МУВГ виконує роботи відповідно до міської цільової Програми «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2020-2022 pp.» (далі Програма) із внесеними змінами, затвердженої рішенням № 8 18 сесії VIIІ скликання Чопської міської ради від 26 травня 2022 року. Протягом літнього пеіоду працівниками Великодобронської експлуатаційної дільниці було… Читати повністю »

Фахівці Ужгородського МУВГ інформують владу та місцеві громади про впровадження проєкту міжнародної технічної допомоги

У серпні 2022 року працівники Ужгородського міжрайонного управління водного господарства взяли участь у нарадах Ужгородської районної військової адміністрації, на яких проінформували учасників про хід впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH). Проєкт передбачає придбання і використання сучасних геопросторових даних, розробку гідродинамічних моделей і проєктування гідротехнічної споруди… Читати повністю »

Проєкт FloodUZH – Ужгородське МУВГ продовжує співпрацю з органами місцевого самоврядування

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як партнер Проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)» та відповідно до запланованих заходів Проєкту, продовжує співпрацю з місцевими органами влади з питань організації протипаводкового захисту. Фахівці управління регулярно зустрічаються з представниками об’єднаних територіальних громад басейну річки Уж, в рамках проведення інвентаризації водних об’єктів згідно… Читати повністю »

За рахунок субвенції Чопської міської ради Ужгородським МУВГ проведено додаткове обкошування правобережної дамби р. Тиса в районі м. Чоп.

На 52 сесії VII скликання Чопської міської ради від 25 червня 2020 року Рішенням № 19 було затверджено міську цільову Програму «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі м. Чоп на 2020-2022 pp.» Враховуючи інтенсивний ріст трав’яної рослинності та карантинного бур’яну (амброзії полинолистої) у 2021 році, для створення безпечних умов життєдіяльності населення,… Читати повністю »

Інвентаризація водних об’єктів в зоні діяльності Ужгородського МУВГ

На виконання Указу Президента України від 29 квітня 2021 року №180/2021 «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», доручення Премєр-Міністра України від 19.07.2021 року № 19111/66/1-21 та розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації 02.08.2021 року № 738 «Про регіональну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території… Читати повністю »