Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментування вимкнено 129 переглядів

Проведення Всеукраїнського тижня права

На виконання Указу Президента України від 08.12.2008р. № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 року № 568-р „Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права” та наказу Держводагентства від 02.10.2019 року № 599 „Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня… Читати повністю »

Коментування вимкнено 207 переглядів

Працівники Ужгородського МУВГ прийняли участь в засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Минулого тижня у малому залі засідань Ужгородської міської ради відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, в якій прийняв участь представник Ужгородського міжрайонного управління водного господарства. На засіданні обговорювали план дій щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені і паводків у 2019-2020 роках. Також провели аналіз місць можливих льодових заторів в межах міста Ужгорода та розглянули  питання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 193 перегляди

Участь Ужгородського МУВГ в заходах Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як Партнер проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)», 26-27 листопада 2019 року прийняло участь у заходах, підготовлених Спільним технічним секретаріатом програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014–2020. 26 листопада 2019 року відбувся інформаційний день в рамках проведення третього конкурсу на подання заявок Програми транскордонного співробітництва:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 181 перегляд

Встановлення інформаційного знаку на правобережній дамбі р. Тиса в м. Чоп

Минулого тижня працівники Ужгородського МУВГ встановили інформаційний знак на переїзді через правобережну дамбу р. Тиса в м. Чоп. Також, оглядачі В.Добронської експлуатаційної дільниці здійснили ряд заходів, пов’язаних з приведенням в належний естетичний стан території вздовж правобережної дамби р. Тиса. Зокрема здійснено ремонт та фарбування шлагбауму, розчистку від чагарнику, обкошування та фарбування сигнальних стовпчиків. Ужгородське МУВГ

Коментування вимкнено 207 переглядів

Завершено будівельні роботи на Ділянці №1 по капітальному ремонту русла р.Циганка в с.Великі Лази

На сьогодні, вже завершені будівельні роботи на Ділянці № 1 на об’єкті:  «Капітальний ремонт русла р.Циганка в с.Великі Лази Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області» та розпочато роботи на другій ділянці. На завершальному етапі працівники Дільниці гірських річок виконали земляні роботи, а саме: укріплення берега,  очистка і планування укосів та посів трав’яної рослинності. Дані… Читати повністю »

Коментування вимкнено 217 переглядів

Засідання Робочої групи Ужгородського МУВГ

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як Партнер по проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)» Програми ТКС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, HUSKROUA/1702/8.1/0005 та Угоди про партнерство від 21 серпня 2019 року, провело перше засідання робочої групи. В ході засідання були обговорені першочергові кроки щодо належного впровадження Проєкту, а саме: вироблено детальний… Читати повністю »

Коментування вимкнено 203 перегляди

Ремонтні роботи на насосній станції №22-ЛОС

Для підготовки насосно-силового обладнання до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 рр. працівники профілактично-налагоджувальної дільниці Ужгородського МУВГ провели заміну підшипників та сальників насосно-силового агрегату 1-ОП-2500-4.2 насосної станції № 22-ЛОС, що знаходиться в с. Холмці. Монтажні і демонтажні роботи здійснювались працівниками управління, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. Ужгородське МУВГ

Коментування вимкнено 207 переглядів

Ужгородське МУВГ виконує невідкладні роботи з відновлення лівобережної захисної дамби р. Латориця в Ужгородському районі

Восени минулого року інженерно-технічними працівниками Ужгородського міжрайонного управління водного господарства в «тілі» лівобережної захисної дамби р. Латориця були виявлені горизонтальні та вертикальні отвори діаметрами від 30 см до 1,2 м, які утворилися внаслідок діяльності великих гризунів, пристосований до напівводного способу життя (бобрів). В результаті цього, а також проходження  численних паводків за останні роки спостерігається перенасичення… Читати повністю »

Коментування вимкнено 187 переглядів

Виконання доглядових робіт на правобережній дамбі р. Тиса в м. Чоп

Рішенням 21 сесії VII скликання Чопська міська рада надала субвенцію Ужгородському міжрайонному управлінню водного господарства для виконання робіт за робочим проектом «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп 2017-2019 роки» на території Чопської міської ради Ужгородського району. Згідно проекту працівники Ужгородське МУВГ провели експлуатаційні заходи з обкошування  трав’яної рослинності та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 207 переглядів

Обстеження берегоукріплення правого берега р. Тур’я

Внаслідок проходження паводку 22 – 23 травня 2019 року, була підтоплена значна територія села Тур’ї Ремети Перечинського району. Місцеві жителі, дворогосподарства яких розташовані з правого берега р. Тур’я (ліва притока р. Уж), зазнали значних матеріальних збитків та звернулися до водогосподарників краю з проханням про допомогу у вирішенні питання щодо захисту від шкідливої дії вод. На… Читати повністю »