Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Закінчення виконання робіт Ужгородським МУВГ відповідно до виділеної субвенції Чопською міською територіальною громадою

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства завершило виконання робіт відповідно до міської цільової Програми «Підтримання в належному стані правобережної дамби р.Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2023 p.» (далі Програма), затвердженої рішенням № 5 33 сесії VIIІ скликання Чопської міської ради від 30 березня 2023 року. Протягом літнього періоду працівниками Великодобронської експлуатаційної дільниці було… Читати повністю »

Відзначення Дня Дунаю водогосподарниками Закарпаття

Щороку наприкінці червня, вже традиційно працівники міжрайонних управлінь водного господарства долучаються до відзначення Дня Дунаю, а саме: експлуатаційними дільницями проведено благоустрій території навколо джерела в с. Руське Поле Тячівської територіальної громади та прибережно-захисних смуг річки Боржава в Хустському та Берегівському районах; проведено прибирання лівобережної водозахисної дамби р.Сальва, меліоративного каналу та берегів р. Боржава в селі… Читати повністю »

Проведення ремонтно-доглядових робіт працівниками Ужгородського МУВГ

На виконання наказу Держводагентства України від 30.12.2022 року №153 «Про заходи щодо підготовки водогосподарського комплексу до роботи у 2023 році» та наказу БУВР Тиси від 23.02.2023 № 16 «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарського комплексу у 2023 році» Ужгородське МУВГ забезпечує виконання затверджених завдань у водогосподарській галузі в зоні діяльності управління. Основні… Читати повністю »

Розпочато роботи по виконанню цільової програми «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2023 рік»

В рамках співпраці з органами місцевого самоврядування Ужгородське міжрайонне управління водного господарства розробило цільову програму «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2023 рік». Дана Програма була затвердження рішенням № 5 від 30 березня 2023 р. 33 сесії VIIІ скликання Чопської міської ради. Метою Програми є створення… Читати повністю »

Виконання робіт Ужгородським МУВГ відповідно до виділеної субвенції Чопською міською територіальною громадою

Ужгородське МУВГ виконує роботи відповідно до міської цільової Програми «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса на території Чопської міської територіальної громади на 2020-2022 pp.» (далі Програма) із внесеними змінами, затвердженої рішенням № 8 18 сесії VIIІ скликання Чопської міської ради від 26 травня 2022 року. Протягом літнього пеіоду працівниками Великодобронської експлуатаційної дільниці було… Читати повністю »

Фахівці Ужгородського МУВГ інформують владу та місцеві громади про впровадження проєкту міжнародної технічної допомоги

У серпні 2022 року працівники Ужгородського міжрайонного управління водного господарства взяли участь у нарадах Ужгородської районної військової адміністрації, на яких проінформували учасників про хід впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH). Проєкт передбачає придбання і використання сучасних геопросторових даних, розробку гідродинамічних моделей і проєктування гідротехнічної споруди… Читати повністю »

Проєкт FloodUZH – Ужгородське МУВГ продовжує співпрацю з органами місцевого самоврядування

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як партнер Проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)» та відповідно до запланованих заходів Проєкту, продовжує співпрацю з місцевими органами влади з питань організації протипаводкового захисту. Фахівці управління регулярно зустрічаються з представниками об’єднаних територіальних громад басейну річки Уж, в рамках проведення інвентаризації водних об’єктів згідно… Читати повністю »

За рахунок субвенції Чопської міської ради Ужгородським МУВГ проведено додаткове обкошування правобережної дамби р. Тиса в районі м. Чоп.

На 52 сесії VII скликання Чопської міської ради від 25 червня 2020 року Рішенням № 19 було затверджено міську цільову Програму «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі м. Чоп на 2020-2022 pp.» Враховуючи інтенсивний ріст трав’яної рослинності та карантинного бур’яну (амброзії полинолистої) у 2021 році, для створення безпечних умов життєдіяльності населення,… Читати повністю »

Інвентаризація водних об’єктів в зоні діяльності Ужгородського МУВГ

На виконання Указу Президента України від 29 квітня 2021 року №180/2021 «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», доручення Премєр-Міністра України від 19.07.2021 року № 19111/66/1-21 та розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації 02.08.2021 року № 738 «Про регіональну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території… Читати повністю »

Проведення поточного ремонту насосної станції НС-21БОС та завершення розчистки міжгосподарського каналу МК-3 «Авангард»

З початку 2021 року, силами Ужгородського МУВГ виконуються роботи з поточного ремонту насосної станції НС-21 Берегівської меліоративної системи та культуртехнічні та земляні роботи з очищення меліоративного каналу МК-3 «Авангард». Даний канал має довжину 4,6 км, що розташований с. Соловка, Ужгородського району. Від відводить надлишковий внутрішній стік з площі у 283,7га до НС 21БОС, яка відкачує… Читати повністю »