Архів новин по рубриці ‘Ужгородське МУВГ’

Коментування вимкнено 108 переглядів

Ужгородське МУВГ розпочало роботи по обслуговуванню правобережної дамби р. Тиса в м. Чоп

Ужгородське МУВГ розпочало роботи на правобережній дамбі р.Тиси в межах м.Чоп. Дані роботи виконуються згідно цільової програми «Підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп 2020-2022 р.р.». Силами робітників В.Добронської експлуатаційної дільниці проводяться роботи по обкошуванню трав’яної рослинності та чагарників косаркою на базі трактору МТЗ 920, косаркою МТ8-046L,  також роботи по… Читати повністю »

Коментування вимкнено 144 перегляди

Ужгородське МУВГ співпрацюватиме з Чопською місцевою радою

На засіданні 52 сесії сьомого скликання 25 червня 2020 року Чопська міська рада надала рішення №19 Ужгородському міжрайонному управлінню водного господарства про затвердження цільової програми на виконання робіт по  «Підтриманню в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп 2020-2022 роки» на території Чопської міської ради, Ужгородського району. Мета програми – створення сприятливих… Читати повністю »

Коментування вимкнено 156 переглядів

Ужгородське МУВГ продовжує роботи з благоустрою та експлуатаційних заходах

Працівники Ужгородського МУВГ продовжують роботи з благоустрою території адміністративної будівлі та розчистки прибережної смуги р. Уж. З початку червня в управлінні були проведені роботи по вирубці чагарнику, косінню трав’яної рослинності та приведення території до естетичного стану з використанням засобів малої механізації. Також були здійснені заходи з озеленення та впорядкування газонів і клумб. На виконання наказу… Читати повністю »

Коментування вимкнено 245 переглядів

Ремонтно-доглядові роботи в зоні діяльності Ужгородського МУВГ

Профілактично-налагоджувальною дільницею Ужгородського МУВГ проводяться налагоджувальні та ремонтні роботи по механічному обладнанню , електрообладнанню насосної станції № 21-БОС с. Соловка. Заміна ізолятора на підстанції ТМ 1600/35/0,4. Замір опору заземлення та грозозахисту , перехідний опір та питомий опір грунту, опір ізоляції силових кабельних ліній, електропроводки, електроустановок, електричних апаратів, вторинні кола та електрообладнання. Також проводились роботи дільницею… Читати повністю »

Коментування вимкнено 177 переглядів

Ужгородське МУВГ закінчило капітальний ремонт русла р. Циганка в с. Великі Лази, Баранинської сільської ради

З метою забезпечення залучення коштів місцевих бюджетів на потреби водного господарства спеціалісти та працівники Ужгородського МУВГ продовжують плідно співпрацювати з органами місцевого самоврядування. Так, у 2019 році був заключений договір з Баранинським ОТГ на роботи з капітального ремонту русла річки Циганка в с. Великі Лази. Відповідно до проектно-кошторисної документації роботи необхідно проводити на 2-х Ділянках…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 186 переглядів

Проведення Всеукраїнського тижня права

На виконання Указу Президента України від 08.12.2008р. № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 року № 568-р „Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права” та наказу Держводагентства від 02.10.2019 року № 599 „Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня… Читати повністю »

Коментування вимкнено 268 переглядів

Працівники Ужгородського МУВГ прийняли участь в засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Минулого тижня у малому залі засідань Ужгородської міської ради відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, в якій прийняв участь представник Ужгородського міжрайонного управління водного господарства. На засіданні обговорювали план дій щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені і паводків у 2019-2020 роках. Також провели аналіз місць можливих льодових заторів в межах міста Ужгорода та розглянули  питання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 262 перегляди

Участь Ужгородського МУВГ в заходах Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як Партнер проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)», 26-27 листопада 2019 року прийняло участь у заходах, підготовлених Спільним технічним секретаріатом програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014–2020. 26 листопада 2019 року відбувся інформаційний день в рамках проведення третього конкурсу на подання заявок Програми транскордонного співробітництва:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 252 перегляди

Встановлення інформаційного знаку на правобережній дамбі р. Тиса в м. Чоп

Минулого тижня працівники Ужгородського МУВГ встановили інформаційний знак на переїзді через правобережну дамбу р. Тиса в м. Чоп. Також, оглядачі В.Добронської експлуатаційної дільниці здійснили ряд заходів, пов’язаних з приведенням в належний естетичний стан території вздовж правобережної дамби р. Тиса. Зокрема здійснено ремонт та фарбування шлагбауму, розчистку від чагарнику, обкошування та фарбування сигнальних стовпчиків. Ужгородське МУВГ

Коментування вимкнено 266 переглядів

Завершено будівельні роботи на Ділянці №1 по капітальному ремонту русла р.Циганка в с.Великі Лази

На сьогодні, вже завершені будівельні роботи на Ділянці № 1 на об’єкті:  «Капітальний ремонт русла р.Циганка в с.Великі Лази Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області» та розпочато роботи на другій ділянці. На завершальному етапі працівники Дільниці гірських річок виконали земляні роботи, а саме: укріплення берега,  очистка і планування укосів та посів трав’яної рослинності. Дані… Читати повністю »