Архів новин по рубриці ‘Проект Румунія’

Турецька делегація вивчала досвід закарпатських водників

Турецька делегація вивчала досвід закарпатських водників У четвер 29 липня ц.р. з метою обміну досвідом щодо управління водним господарством та паводковими небезпеками Закарпатський облводгосп відвідала делегація з Турецької республіки. У складі делегації були присутні спеціалісти водного господарства, муніципалітетів, районних та провінційних органів влади Південно-Східної Анатолії, а також експерти регіонального проекту розвитку GAP. Начальники відділів Тамара… Читати повністю »

Підведені підсумки реалізації проекту “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення навколишнього середовища на прикордонній українсько-румунській ділянці р. Тиса”

16 липня 2010 року в Закарпатському облводгоспі відбулася Заключна конференція проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення навколишнього середовища на прикордонній українсько-румунській ділянці р. Тиса”. З метою офіційного представлення результатів впровадження заходів з реалізації проекту на конференцію було запрошено представників Закарпатської ОДА, Рахівської і Тячівської РДА, голів сільських рад цільової території… Читати повністю »

Прес-конференція Програми ПКС ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна

Прес-конференція Програми ПКС ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 14 липня ц.р. в залі Хустської районної державної адміністрації була проведена прес-конференція Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту співробітництва та партнерства (ЄІСП) Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Ця програма реалізується протягом програмного періоду з 2007 по 2013 рр. на зовнішніх кордонах країн-членів ЄС та України. Загальний бюджет ЄІСП на сім років складає 68.6 млн. Євро…. Читати повністю »

24 червня 2010 року в Закарпатському облводгоспі відбувся семінар з представлення і обговорення Схеми стабілізації русла р. Тиса на українсько-румунській прикордонній ділянці в рамках реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення навколишнього середовища на прикордонній українсько-румунській ділянці р. Тиса”

В рамках реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення навколишнього середовища на прикордонній українсько-румунській ділянці р. Тиса” 24 червня 2010 року в Закарпатському облводгоспі відбувся семінар з представлення і обговорення Схеми стабілізації русла р. Тиса на українсько-румунській прикордонній ділянці (надалі-Схема). Метою семінару було офіційне представлення результатів розробки Схеми органам місцевої… Читати повністю »

16 липня 2010 року на виконання Плану заходів з реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса” з метою офіційного представлення результатів впровадження його заходів відбудеться Заключна конференція проекту.

16 липня 2010 року на виконання Плану заходів з реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса” з метою офіційного представлення результатів впровадження його заходів відбудеться Заключна конференція проекту. Місце проведення конференції: м. Ужгород, Слов’янська набережна, 5, зала засідань Закарпатського облводгоспу. Початок… Читати повністю »

24 червня 2010 року на виконання Плану заходів з реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса” відбудеться тематичний семінар з метою офіційного представлення “Комплексної Схеми стабілізації русла р. Тиса на українсько-румунській прикордонній ділянці річки”.

АНОНС 24 червня 2010 року на виконання Плану заходів з реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса” відбудеться тематичний семінар з метою офіційного представлення “Комплексної Схеми стабілізації русла р. Тиса на українсько-румунській прикордонній ділянці річки”. Місце проведення заходу: м. Ужгород, Слов’янська… Читати повністю »

Робоча поїздка українських експертів до Повіту Марамуреш Румунії у межах реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення екологічної ситуації на прикордонній українсько-румунській ділянці р. Тиса”

Відповідно до Плану заходів з реалізації спільного українсько-румунського проекту та згідно Угоди про партнерство, укладеної між Закарпатським облводгоспом і Марамороською Повітовою Радою, 28 – 29 травня 2010 року відбулась робоча поїздка українських партнерів та експертів проекту до Повіту Марамуреш Румунії, присвячена вирішенню екологічних проблем в басейні р. Тиса. У складі української делегації, очолюваної керівником проекту… Читати повністю »

В рамках реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення навколишнього середовища на прикордонній українсько-румунській ділянці р. Тиса” 20 травня 2010 року в м. Рахів на базі Карпатського біосферного заповідника відбувся семінар з проведення екологічних досліджень в басейні Верхньої Тиси.

Семінар проекту за підсумками проведення екологічних досліджень в басейні Верхньої Тиси В рамках реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення навколишнього середовища на прикордонній українсько-румунській ділянці р. Тиса” 20 травня 2010 року в м. Рахів на базі Карпатського біосферного заповідника відбувся семінар з проведення екологічних досліджень в басейні Верхньої Тиси…. Читати повністю »

У рамках реалізації українсько-румунського міжнародного проекту ведеться розробка Цифрової Моделі Рельєфу руслової частини басейну Верхньої Тиси

На замовлення Закарпатського облводгоспу в рамках реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса” ведеться розробка Цифрової Моделі Рельєфу руслової частини басейну Верхньої Тиси на українсько-румунській прикордонній ділянці річки. У зв’язку з цим, 24 – 25 квітня 2010 року із залученням авіації… Читати повністю »

Проведено семінар проекту з оцінки екологічного стану українсько-румунської прикордонної ділянки р. Тиса

8 квітня 2010 року в рамках реалізації проекту Програми Сусідства Румунія – Україна “Покращення протипаводкового захисту та оздоровлення навколишнього середовища на прикордонній українсько-румунській ділянці р. Тиса” в м. Ужгород відбувся семінар з оцінки екологічного стану українсько-румунської ділянки р. Тиса згідно вимог Водної Рамкової Директиви Європейського Союзу (надалі – ВРД ЄС). Цей семінар підвів підсумки трьох… Читати повністю »