Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Демонтаж греблі на р.Боржава в селі Боржава

З метою підготовки гідротехнічних споруд та водогосподарських об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період, безпечного пропуску паводків та льодоходу, 18 жовтня 2023 року працівниками Берегівського міжрайонного управління водного господарства, згідно правил технічної експлуатації, здійснено демонтаж греблі на р. Боржава в селі Боржава Берегівської територіальної громади. Під час проведення демонтажу греблі, ферми «Корицького» укладено на дно флютбету… Читати повністю »

Розчистка русла річки Боржава від твердих побутових відходів

В рамках впровадження природоохоронних заходів Програми охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області на 2021-2023 роки, працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства спільно з громадською організацією «Кольорові баки», представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Департаменту екології та природних ресурсів, Берегівської РВА, територіальної громади села Квасово активно долучилися до проведення екологічної акції з розчистки від… Читати повністю »

Проведення екологічних заходів до Дня чистих берегів

З метою зменшення засмічення побутовими відходами водних об’єктів басейну Тиси, протягом минулого тижня працівники міжрайонних управлінь водного господарства взяли участь в екологічних заходах до Дня чистих берегів, а саме, здійснили прибирання: захисної смуги річки Вича в с.Неліпино Неліпинської сільської ради Мукачівського району, вивезено 1,4 м3 сміття, ліквідовано 1 стихійне сміттєзвалище; р.Боржава, в районі автомобільного мосту… Читати повністю »

Берегоукріплювальні роботи на р. Іршавка в м. Іршава

Наприкінці минулого року працівники Берегівського МУВГ спільно з представниками Іршавської міської ради провели обстеження русла р. Іршавка в м. Іршава Іршавської міської територіальної громади. Під час обстеження було виявлено руйнування існуючого берегоукріплення правого берега р. Іршавка та рекомендовано Іршавській міській раді вжити заходи з відновлення пошкодженого кріплення берега водотоку. На замовлення Іршавської міської ради було… Читати повністю »

Берегівське МУВГ провело розчистку магістрального каналу МК-2

Під час проходження інтенсивних опадів та сніготанення формується місцевий поверхневий стік. Зі схилів вище по вулицях Виноградна та Мала гора м.Берегове, нагірними каналами НГ-1 та НГ-2 транспортується твердий стік в магістральний канал МК-2, що призвело до його замулення товщиною шару до 1,2 м. Під час проходження паводків канал МК-2 не може забезпечити своєчасний відвід води… Читати повністю »

Поточний ремонт екскаватора JCB та косарки MT8-046L

Минулого тижня працівники ремонтно-механічної майстерні Берегівського МУВГ виконали роботи з поточного ремонту екскаватора JCB, а саме: провели зварювальні та шліфувальні роботи, заміну втулок на стрілі ковша та рукоятки, заміну підшипників, регулювання ременя, ремонт кондиціонера в кабіні механізму. Наразі механізм повністю готовий для  виконання землерийних робіт. Також, задля забезпечення проведення якісного обкошування дамб і каналів від… Читати повністю »

Виконання експлуатаційних заходів на НС-16

В ході огляду стану меліоративних каналів оглядачами Берегівського міжрайонного управління водного господарства було виявлено новоутворені плаваючі острови з трав’яної рослинності в аванкамері насосної станції НС-16 с.Батрадь та підвідних до неї магістральних каналів МК-2 та МК-ІІ. З метою недопущення попадання трав’яної рослинності в насоси під час роботи насосної станції, що в свою чергу призведе до заклинення… Читати повністю »

Ліквідовано затор на р.Синявка в м.Іршава

Працівниками Берегівського МУВГ спільно з представниками Іршавської ТГ було проведено обстеження русла р.Синявка в м.Іршава. В ході проведення обстеження було виявлено повалене дерево в руслі річки, яке повністю перекрило його та призвело до утворення затору, а також створило підпір води. Під час проходження паводку спричинений затор може призвести до перелива води через правобережну дамбу р.Синявка,… Читати повністю »

Відзначення Дня Дунаю водогосподарниками Закарпаття

Щороку наприкінці червня, вже традиційно працівники міжрайонних управлінь водного господарства долучаються до відзначення Дня Дунаю, а саме: експлуатаційними дільницями проведено благоустрій території навколо джерела в с. Руське Поле Тячівської територіальної громади та прибережно-захисних смуг річки Боржава в Хустському та Берегівському районах; проведено прибирання лівобережної водозахисної дамби р.Сальва, меліоративного каналу та берегів р. Боржава в селі… Читати повністю »

Працівники Берегівського МУВГ провели обстеження русел р.Боржава та р.Лисичанка в Керецьківській ОТГ

На звернення голови Керецьківської ОТГ, працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства спільно з представниками громади здійснили виїзне комісійне обстеження русел р.Боржава та р.Лисичанка, що в с.Кушниця, Хустського району. При проведенні обстеження ділянки русла р.Боржава виявлено, що вище автомобільного мосту відбувається вертикальне обвалення правого берега річки по вулиці Лужок, висота обвалу сягає  3,0 метрів, що при… Читати повністю »