Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментування вимкнено 104 перегляди

Продовжуються ремонтно-експлуатаційні роботи на водогосподарських об’єктах Берегівського МУВГ

Відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Берегівському МУВГ, силами машиністів насосних станцій, завершено роботи по ремонту насосно силового агрегату на насосній станції № 12 с.Квасово, для забезпечення безперебійної відкачки води, під час проходження паводку в осінньо-зимовий період На даній насосній станції виконані роботи по установці насосно-силового агрегата 1ОПВ-2500-4,2 після капітального ремонту (здійснено заміну статора… Читати повністю »

Коментування вимкнено 92 перегляди

Проведення ремонтних робіт на насосних станція Берегівського МУВГ

З метою забезпечення безперебійної відкачки води, під час проходження паводку в осінньо-зимовий період, та відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Берегівському МУВГ, проведено ремонтні роботи агрегатів 1ОПВ-2500-4,2 на насосних станціях НС-8Б та НС-10 Б с.Свобода. Під час виконання ремонтних робіт проводився демонтаж насосно-силового агрегату з допомогою автокрану, для проведення капітального ремонту по відновленню обриву… Читати повністю »

Коментування вимкнено 130 переглядів

В Берегівському МУВГ продовжуються експлуатаційні заходи на гідротехнічних спорудах.

Оглядачами гідротехнічних споруд продовжуються планові роботи по покращенню естетичного стану і ефективності експлуатації споруд, з метою функціонування водогосподарського комплексу. Зокрема виконано повторне обкошування дамб і каналів міжгосподарської меліоративної мережі (механізовано та вручну) в обсязі 97,5 км/77,2 га на основних об’єктах, таких як: Правобережної дамби р.Тиса на ділянці сс.Бадалово – Вари, та сс.Вари – Четфалва. Правобережної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 171 перегляд

Берегівське МУВГ продовжує виконання експлуатаційних заходів в зоні своєї діяльності

З метою забезпечення ефективного функціонування водогосподарського комплексу, оглядачами гідротехнічних споруд продовжуються планові роботи, спрямовані на покращення експлуатації та надійності споруд. Зокрема, виконано обкошування від трав’яної рослинності правобережної та лівобережної дамб р.Тиса с.Вари, правобережної та лівобережної дамб р.Боржава с.Боржава, правобережної дамби р.Боржава с.Квасово, правобережної дамби р.Боржава с.Гребля в обсязі 112,2 км/128,3 га, з них механізовано 30,4… Читати повністю »

Коментування вимкнено 235 переглядів

Виконання експлуатаційних заходів з обкошування дамб у зоні діяльності Мукачівського та Берегівського МУВГ

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, на виконання листа Держводагентства України від 05.01.2021 р. №3/3/3/15-21  «Щодо планових показників діяльності водогоспордарсько-меліоративного комплексу у 2021 році», листа БУВР Тиси від 09.03.2021 р. № 08-22/293 «Щодо початку проведення доглядових робіт на гідротехнічних спорудах», проводяться ремонтно-доглядові роботи. З метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних… Читати повністю »

Коментування вимкнено 412 перегляди

Працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства здійснюють ремонтно-доглядові роботи на гідротехнічних спорудах.

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи щодо виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд, відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік. Зокрема, в березні місяці поточного року, силами оглядачів Берегівської та Іршавської дільниці було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, в зоні діяльності управління…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 180 переглядів

22 березня -Всесвітній день води

  22 березня в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день води Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води : «Цінність води для кожного з нас».    В Україні проблема води стоїть особливо гостро, оскільки наша держава – в числі країн Європи, що малозабезпечені водою. «Воді була дана чарівна влада –стати соком життя на Землі» . Леонардо да Вінчі… Читати повністю »

Коментування вимкнено 302 перегляди

Закінчено роботи з розчистки заторів на р.Боржава

З метою вирішення проблем затору та покращення екологічного стану на р.Боржава в с.Квасово, Берегівська райдержадміністрація виділила кошти на розчистку русла від заторів, що утворилися з побутового сміття. Роботи по розчистці заторів, що перегороджували русло річки  Боржава виконувались підрядною організацією. Під час проходження паводків проходило різке коливання рівнів води в р.Боржава, що призвело до підмиву та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 303 перегляди

Підготовка гідротехнічних споруд до зимового періоду

Згідно затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, продовжуються підготовчі експлуатаційні роботи, спрямовані на покращення експлуатації гідротехнічних споруд в зимовий період під час проходження паводку та з метою запобігання утворення льодових заторів. Зокрема, минулого тижня, згідно правил технічної експлуатаці було демонтовано греблю на р.Боржава в с.Боржава. Процес демонтажу довготривалий і складний та потребує максимальної та злагодженої роботи всіх… Читати повністю »

Коментування вимкнено 289 переглядів

Працівники Берегівського МУВГ продовжують ремонтно-доглядові на гідротехнічних спорудах

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд, відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт Зокрема, в вересні місяці, силами оглядачів Берегівської дільниці було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, в зоні діяльності управління, також здійснено: -обкошування від травянистої рослинності та… Читати повністю »