Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментування вимкнено

Берегівське МУВГ готується до роботи в осінньо-зимовий період

В рамках підготовки об’єктів Берегівського МУВГ до роботи в осінньо-зимовий період, в ремонтно-механічній майстерні працівниками управління проведено капітальний ремонт занурюючого насоса ОПВ-2500-4,2 насосної станції НС-12 с.Квасово. При проведенні ремонту було замінено якір насоса, підшипники та ущільнюючі елементи. Насос установленj на робоче місце за допомогою автокрана після чого проведено пуско-налагоджувальні роботи з пробним запуском насосної станції…. Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Берегівському МУВГ продовжується виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах

Впродовж липня місяця, зусилля оглядачів гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ були направлені на продовження робіт, запланованих згідно затвердженого плану виконання ремонтно-доглядових робіт, по обкошуванню від трав’янистої рослинності, хімічній боротьбі, побілці та фарбуванні гідротехнічних споруд в зоні діяльності управління. За минулий місяць роботи по обкошуванню виконувались: на правобережній дамбі р.Тиса між сс.Вари-Бадалово; правобережній і лівобережній дамбі р.Боржава… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Комісійне обстеження р.Іршава

На звернення Іршавської міської ради з метою запобігання виникнення заторів на р.Іршава у м.Іршава під час проходження паводків, спеціалісти Берегівського МУВГ прийняли участь в роботі постійно діючої комісії міської ради на предмет виявлення повалених, похилих дерев, які становлять загрозу руйнування берегів та існуючого берегоукріплення при падінні. Обстеження проведено на найбільш небезпечній ділянці від залізничного мосту… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Берегівському МУВГ здійснюється виконання планових експлуатаційних заходів

З метою забезпечення ефективного функціонування водогосподарського комплексу, оглядачами гідротехнічних споруд продовжуються планові роботи спрямовані на покращення експлуатації та надійності споруд. Зокрема, виконано обкошування від трав’яної рослинності правобережної дамби  р.Тиса с.Вари- Грабарово, правобережної та лівобережної дамб р.Боржава с.Боржава, правобережної дамби р.Боржава с.Гребля. Окошування виконано в обсязі 45 км/51 га, з них механізовано 9 км/19 га, вручну… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Працівниками Берегівського МУВГ розпочато монтаж греблі на р.Боржава

За розпорядженням районної військової адміністрації №27 від 09.05.2022 р., 10 травня 2022 р. відбулася виїзна нарада  міжвідомчої тимчасової робочої групи з питань доцільності монтажу греблі на р.Боржава, с.Боржава. Участь у роботі комісії прийняли представники – Берегівської районної військової адміністрації, Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Закарпатській області… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах в зоні діяльності Берегівському МУВГ

Оглядачами гідротехнічних споруд та машиністами насосних станцій управління продовжуються планові роботи згідно затвердженого календарного плану по покращенню естетичного стану і ефективності експлуатації споруд з метою покращення функціонування водогосподарського комплексу. На основних водогосподарських об’єктах проведено вирубку чагарнику  11 км/12,6 га., таких як : правобережної дамби р.Боржава с.Гребля, Хустського району; правобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Бадалово –… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення інвентаризації водних об´єктів в Берегівському МУВГ

Відповідно до Доручення Прем’єр-Міністра України від 19.07.21 р. № 19111/66/1-21, листа Державного агентства водних ресурсів від 17.08.21 р. № 5073/3/6/11-21 «Щодо інвентаризації» та на виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА від 02.08.21 р. № 738 «Про регіональну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад Закарпатської… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Берегівське МУВГ готує гідротехнічні споруди до роботи в зимовий період

Працівниками Берегівського міжрайонного управління водного господарства, з метою підготовки гідротехнічних споруд до зимового періоду, та згідно календарного плану проведення ремонтно-доглядових робіт, було здійснено ряд підготовчих заходів, спрямованих на покращення експлуатації споруд в зимовий період та під час проходження паводку, для запобігання утворенню льодових заторів. Протягом 9-10 листопада, відповідно правил технічної експлуатації споруди, було повністю демонтовано… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Продовжуються ремонтно-експлуатаційні роботи на водогосподарських об’єктах Берегівського МУВГ

Відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Берегівському МУВГ, силами машиністів насосних станцій, завершено роботи по ремонту насосно силового агрегату на насосній станції № 12 с.Квасово, для забезпечення безперебійної відкачки води, під час проходження паводку в осінньо-зимовий період На даній насосній станції виконані роботи по установці насосно-силового агрегата 1ОПВ-2500-4,2 після капітального ремонту (здійснено заміну статора… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення ремонтних робіт на насосних станція Берегівського МУВГ

З метою забезпечення безперебійної відкачки води, під час проходження паводку в осінньо-зимовий період, та відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Берегівському МУВГ, проведено ремонтні роботи агрегатів 1ОПВ-2500-4,2 на насосних станціях НС-8Б та НС-10 Б с.Свобода. Під час виконання ремонтних робіт проводився демонтаж насосно-силового агрегату з допомогою автокрану, для проведення капітального ремонту по відновленню обриву… Читати повністю »