Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Обстеження русла р.Боржава на території Довжанської ОТГ

На звернення голови Довжанської територіальної громади працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства здійснили спільне, виїздне, комісійне обстеження русла р.Боржава в с.Довге, Хустського району. В результаті обстеження виявлено повалену колоду та дерево в руслі р.Боржава, в районі мостових переходів нижче по течії, що може спричинити формування затору, а також підмив правої опори мосту дороги Довге-Хуст, що… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Берегівського МУВГ

Протягом травня місяця зусилля оглядачів гідротехнічних споруд Берегівського міжрайонного управління водного господарства були направлені на виконання ремонтно-доглядових робіт згідно затвердженого плану. Виконано роботи з обкошування від трав’янистої рослинності на правобережній дамбі р.Тиса між сс.Вари- Грабарово, правобережній та лівобережній дамбі каналу Верхнє-Сернянський Берегівського району,  правобережній дамбі р.Боржава с.Гребля, Хустського району. Проведено фарбування, побілку та маркування гідротехнічних… Читати повністю »

Обстеження русла р.Боржава в с.Дубрівка

На звернення Іршавської міської ради та старости Дубрівського старостинського округу, минулого тижня, працівиками Берегівського міжрайонного управління водного господарства було здійснено спільне, виїздне, комісійне обстеження русла р.Боржава в с.Дубрівка Хустського району. В результаті обстеження виявлено, що на вказаній частині ділянки русло р.Боржава робить крутий поворот, що спричиняє відкладанню твердих наносів під лівим берегом та різко направляє… Читати повністю »

Реалізація заходів проєкту «Комплексна стратегія управління паводками в басейні Верхньої Тиси» DIKEINSPECT

З 1 червня 2021 року в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 в Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства розпочалась реалізація проекту «Комплексна стратегія управління паводками в басейні Верхньої Тиси» DIKEINSPECT (HUSKROUA/1901/8.1/0088). Проєкт спрямований на протипаводковий захист та мінімізацію ризику виникнення паводків у басейні Верхньої Тиси та сприятиме посиленню транскордонного співробітництва між сусідніми країнами. Участь у… Читати повністю »

Здійснено монтаж греблі на р.Боржава с.Боржава

У зв’язку з різким потеплінням та враховуючи прогнозовані дані засушливого періоду виникла загроза початку процесів застою і цвітіння води в каналі Верке та зменшення розчинного кисню у воді, що призведе до негативного впливу на збереження та відтворення водних живих організмів в каналі. На засіданні міжвідомчої комісії після проведення іхтіологічного дослідження було прийнято рішення про доцільність… Читати повністю »

Благоустрій в Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної військової адміністрації від 23.03.23 № 290 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю-чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області» та листа Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса  № 06/367 від 24.03.23, працівники Берегівського МУВГ активно долучилися до виконання заходів, спрямованих на покращення екологічного… Читати повністю »

Робота міжвідомчої робочої групи з розгляду доцільності монтажу греблі на р.Боржава с.Боржава

На звернення громадян м.Берегово та організацій ОТГ Розпорядженням Голови Берегівської військової адміністрації від 29.03.23 № 39  була створена міжвідомча тимчасова робоча група з розгляду питання доцільності монтажу греблі на р.Боржава для забезпечення самоплинної подачі води з р.Боржава в канал Верке. До складу комісії увійшли представники Берегівської військової адміністрації, Берегівської територіальної громади, Державної екологічної інспекцї, Державного… Читати повністю »

Ліквідація затору на річці Іршавка

Після проходження паводків протягом січня-лютого 2023 року працівниками Іршавської дільниці Берегівського міжрайонного управління водного господарства було проведено обстеження стану гідротехнічних споруд. В результаті обстеження виявлено затор на р.Іршава в районі с.Кам’янське на віддалі 500 м. від гирла. Утворений затор призвів до захаращення нижньої частини каналу К-1, який відводить надлишковий поверхневий стік з території ТОВ «РІАЛ-НАТ»,… Читати повністю »

Працівниками Берегівського МУВГ виконано роботи по відновленню пошкодженої дамби каналу К-2

Під час проходження грудневих паводків 2022 року та в січні 2023 року було частково пошкоджено лівобережну дамбу каналу К-2 на території Кам’янської територіальної громади довжиною 35 п.м. при глибині розмиву до 1,5 м. З настанням сприятливих погодних умов та після повного звільнення заплави від води, силами Берегівського міжрайонного управління водного господарства проведено роботи з відновлення… Читати повністю »

Для пропуску осінньо-зимових паводків Берегівське МУВГ демонтувало підпірну греблю на р.Боржава

З метою ефективної підготовки гідротехнічних споруд до зимового періоду та відповідно до “Правил технічної експлуатації греблі на р.Боржава, с.Боржава”, на початку листопада проведено демонтаж конструкцій греблі на р.Боржава с.Боржава, для покращення пропуску води під час паводку в зимовий період, нересту риби та запобіганню утворення льодових заторів. Процес демонтажу довготривалий і потребує максимальної уваги та злагодженої… Читати повністю »