Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментування вимкнено

Працівниками Берегівського МУВГ розпочато монтаж греблі на р.Боржава

За розпорядженням районної військової адміністрації №27 від 09.05.2022 р., 10 травня 2022 р. відбулася виїзна нарада  міжвідомчої тимчасової робочої групи з питань доцільності монтажу греблі на р.Боржава, с.Боржава. Участь у роботі комісії прийняли представники – Берегівської районної військової адміністрації, Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Закарпатській області… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах в зоні діяльності Берегівському МУВГ

Оглядачами гідротехнічних споруд та машиністами насосних станцій управління продовжуються планові роботи згідно затвердженого календарного плану по покращенню естетичного стану і ефективності експлуатації споруд з метою покращення функціонування водогосподарського комплексу. На основних водогосподарських об’єктах проведено вирубку чагарнику  11 км/12,6 га., таких як : правобережної дамби р.Боржава с.Гребля, Хустського району; правобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Бадалово –… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення інвентаризації водних об´єктів в Берегівському МУВГ

Відповідно до Доручення Прем’єр-Міністра України від 19.07.21 р. № 19111/66/1-21, листа Державного агентства водних ресурсів від 17.08.21 р. № 5073/3/6/11-21 «Щодо інвентаризації» та на виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА від 02.08.21 р. № 738 «Про регіональну комісію з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад Закарпатської… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Берегівське МУВГ готує гідротехнічні споруди до роботи в зимовий період

Працівниками Берегівського міжрайонного управління водного господарства, з метою підготовки гідротехнічних споруд до зимового періоду, та згідно календарного плану проведення ремонтно-доглядових робіт, було здійснено ряд підготовчих заходів, спрямованих на покращення експлуатації споруд в зимовий період та під час проходження паводку, для запобігання утворенню льодових заторів. Протягом 9-10 листопада, відповідно правил технічної експлуатації споруди, було повністю демонтовано… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Продовжуються ремонтно-експлуатаційні роботи на водогосподарських об’єктах Берегівського МУВГ

Відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Берегівському МУВГ, силами машиністів насосних станцій, завершено роботи по ремонту насосно силового агрегату на насосній станції № 12 с.Квасово, для забезпечення безперебійної відкачки води, під час проходження паводку в осінньо-зимовий період На даній насосній станції виконані роботи по установці насосно-силового агрегата 1ОПВ-2500-4,2 після капітального ремонту (здійснено заміну статора… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проведення ремонтних робіт на насосних станція Берегівського МУВГ

З метою забезпечення безперебійної відкачки води, під час проходження паводку в осінньо-зимовий період, та відповідно до плану виконання ремонтно-доглядових робіт по Берегівському МУВГ, проведено ремонтні роботи агрегатів 1ОПВ-2500-4,2 на насосних станціях НС-8Б та НС-10 Б с.Свобода. Під час виконання ремонтних робіт проводився демонтаж насосно-силового агрегату з допомогою автокрану, для проведення капітального ремонту по відновленню обриву… Читати повністю »

Коментування вимкнено

В Берегівському МУВГ продовжуються експлуатаційні заходи на гідротехнічних спорудах.

Оглядачами гідротехнічних споруд продовжуються планові роботи по покращенню естетичного стану і ефективності експлуатації споруд, з метою функціонування водогосподарського комплексу. Зокрема виконано повторне обкошування дамб і каналів міжгосподарської меліоративної мережі (механізовано та вручну) в обсязі 97,5 км/77,2 га на основних об’єктах, таких як: Правобережної дамби р.Тиса на ділянці сс.Бадалово – Вари, та сс.Вари – Четфалва. Правобережної… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Берегівське МУВГ продовжує виконання експлуатаційних заходів в зоні своєї діяльності

З метою забезпечення ефективного функціонування водогосподарського комплексу, оглядачами гідротехнічних споруд продовжуються планові роботи, спрямовані на покращення експлуатації та надійності споруд. Зокрема, виконано обкошування від трав’яної рослинності правобережної та лівобережної дамб р.Тиса с.Вари, правобережної та лівобережної дамб р.Боржава с.Боржава, правобережної дамби р.Боржава с.Квасово, правобережної дамби р.Боржава с.Гребля в обсязі 112,2 км/128,3 га, з них механізовано 30,4… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання експлуатаційних заходів з обкошування дамб у зоні діяльності Мукачівського та Берегівського МУВГ

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, на виконання листа Держводагентства України від 05.01.2021 р. №3/3/3/15-21  «Щодо планових показників діяльності водогоспордарсько-меліоративного комплексу у 2021 році», листа БУВР Тиси від 09.03.2021 р. № 08-22/293 «Щодо початку проведення доглядових робіт на гідротехнічних спорудах», проводяться ремонтно-доглядові роботи. З метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства здійснюють ремонтно-доглядові роботи на гідротехнічних спорудах.

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи щодо виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд, відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт на 2021 рік. Зокрема, в березні місяці поточного року, силами оглядачів Берегівської та Іршавської дільниці було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, в зоні діяльності управління…. Читати повністю »