Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментування вимкнено 60 переглядів

Представники Берегівського МУВГ прийняли участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Берегівській РДА

17 січня 2020 р. працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства (Берегівського МУВГ) прийняли участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Берегівської РДА. Основним питанням засідання комісії було очищення каналу Верке та недопущення  до екологічної кризи  в Берегівському районі. Представники Берегівського МУВГ, відзначили, що сьогоднішній незадовільний санітарний стан каналу Верке, зумовлений в… Читати повністю »

Коментування вимкнено 97 переглядів

Берегівське МУВГ продовжує експлуатаційні роботи на гідротехнічних спорудах.

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. В грудні місяці, силами оглядачів було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема здійснено: -обкошування сухостою та рубка чагарнику на правобережній дамбі р.Тиса з ПК 79-ПК… Читати повністю »

Коментування вимкнено 94 перегляди

Берегівське МУВГ готує гідротехнічні споруди до зимового періоду

З метою підготовки гідротехнічних споруд до зимового періоду, працівниками Берегівського МУВГ було здійснено ряд підготовчих заходів, спрямованих на покращення експлуатації споруд в зимовий період та під час проходження паводку, для запобігання утворенню льодових заторів. Так, згідно правил технічної експлуатації, було повністю демонтовано греблю на р.Боржава в с.Боржава, знято дерев’яні щити та поставлено на зберігання, а… Читати повністю »

Коментування вимкнено 108 переглядів

Виконано поточний ремонт шлюза-регулятора каналу Верке на ПК 0+20

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з ремонту та покращення експлуатації гідротехнічних споруд. У жовтні місяці, власними силами було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема: виконано поточний ремонт шлюза-регулятора каналу Верке ПК0+20. Під час робіт… Читати повністю »

Коментування вимкнено 197 переглядів

Відновлення правого та лівого берегоукріплення р.Лисичанка та зруйнованого мосту в урочищі Яблінце

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після  укладення договору  між  Берегівським МУВГ та  Лисичівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту «Відновлення берегоукріплення правого та лівого берегів р.Лисичанка, а також зруйнованого мосту  в урочищі Яблінце, біля житлового… Читати повністю »

Коментування вимкнено 243 перегляди

Проведено спільні експлуатаційні заходи на ділянці правобережної дамби р.Тиса в районі державного кордону

8-9 жовтня 2019 р. працівниками Берегівського МУВГ, спільно з угорськими колегами з Верхнє-Тисайської Дирекції водного господарства, проведено спільні експлуатаційні заходи, пов’язані з покращенням естетичного стану гідротехнічних споруд на ділянці правобережної дамби р.Тиса в районі державного кордону. Верхнє-Тисайською Дирекцією водних справ було виконано експлуатаційні роботи шляхом механічної розчистки від чагарнику та рослинності вздовж правобережної дамби р.Тиса… Читати повністю »

Коментування вимкнено 110 переглядів

Експлуатаційні заходи в Берегівському МУВГ

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. У вересні  місяці було здійснено ряд заходів, пов’язаних з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема : виконано ремонт водовипуска на правобережній дамбі каналу В.Сернянський ПК 54+60; доглядові роботи по… Читати повністю »

Коментування вимкнено 135 переглядів

Топогеодезичні вимірювання на каналі Верке

В рамках  українсько-угорського транскордонного співробітництва на прикордонних водах, протягом   10-19 вересня   2019  року  спеціалістами  Берегівського МУВГ  спільно з  фахівцями Верхнє-Тисайської Дирекції  водних справ  м.Ніредьхаза, проводилися    основні   топогеодезичні вимірювання  канала Верке, на всій довжині 36,6 км, починаючи  від  шлюза-регулятора на каналі Верке с.Боржава до впадіння в канал В.Сернянський , поблизу с.Гут . Вимірювання здійснювалися сучасними  геодезичними… Читати повністю »

Коментування вимкнено 147 переглядів

Ремонтно-доглядові роботи в зоні діяльності Берегівського МУВГ

З метою забезпечення належного утримання та функціонування водогосподарських об’єктів, працівниками Берегівського МУВГ продовжуються роботи по виконанню  ремонтно-експлуатаційних заходів. Впродовж серпня місяця проведено  поточний ремонт водовипуска в правобережній дамбі р.Боржава ПК 3+00 с.Квасово,  виконано роботи по фарбуванню металевих конструкцій, побілка  бетонних частин, проводиться очистка бетонних плит кріплення каналу від намулу та обкошування  каналу від трав’яної рослинності…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 184 перегляди

Виконання ремонтно-доглядових робіт працівниками Берегівського МУВГ

З метою виконання ремонтно-експлуатаційних робіт та забезпечення належного   утримання і функціонування міжгосподарських водогосподарських об’єктів, оглядачами гідротехнічних об’єктів Берегівського міжрайонного управління водного господарства проводяться роботи з обкошування від трав’яної рослинності водозахисної правобережної дамби р.Боржава в с.Боржава та с.Н.Ремети, правобережної та лівобережної дамб меліоративного каналу Верхнє-Сернянський. Окрім обкошування виконуються  роботи з очищення від рослинності гідротехнічних споруд, підсипки… Читати повністю »