Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Виконання заходів з відзначення Всесвітнього дня Води

Щороку, 22 березня працівники водного господарства Закарпатської області намагаються привернути увагу громадськості (спільноти) щодо необхідності вжиття заходів для збереження та покращення стану водних ресурсів з метою недопущення випадків забруднення  та засмічення поверхневих вод басейну річки Тиси. Протягом минулого тижня працівниками водного господарства проводились природоохоронні заходи, акції, здійснювалась просвітницька робота з дітьми щодо спонукання збереження, охорони… Читати повністю »

Виконання експлуатаційних робіт Берегівським МУВГ на гідротехнічних спорудах

Відповідно до розроблених планів виконання ремонтно-доглядових робіт на 2024 рік, силами оглядачів гідротехнічних споруд Берегівського міжрайонного управління водного господарства розпочалися роботи по виконанню заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. В січні місяці, оглядачами Берегівської та Іршавської дільниць було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема здійснено: –… Читати повністю »

Демонтаж греблі на р.Боржава в селі Боржава

З метою підготовки гідротехнічних споруд та водогосподарських об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період, безпечного пропуску паводків та льодоходу, 18 жовтня 2023 року працівниками Берегівського міжрайонного управління водного господарства, згідно правил технічної експлуатації, здійснено демонтаж греблі на р. Боржава в селі Боржава Берегівської територіальної громади. Під час проведення демонтажу греблі, ферми «Корицького» укладено на дно флютбету… Читати повністю »

Розчистка русла річки Боржава від твердих побутових відходів

В рамках впровадження природоохоронних заходів Програми охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області на 2021-2023 роки, працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства спільно з громадською організацією «Кольорові баки», представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Департаменту екології та природних ресурсів, Берегівської РВА, територіальної громади села Квасово активно долучилися до проведення екологічної акції з розчистки від… Читати повністю »

Проведення екологічних заходів до Дня чистих берегів

З метою зменшення засмічення побутовими відходами водних об’єктів басейну Тиси, протягом минулого тижня працівники міжрайонних управлінь водного господарства взяли участь в екологічних заходах до Дня чистих берегів, а саме, здійснили прибирання: захисної смуги річки Вича в с.Неліпино Неліпинської сільської ради Мукачівського району, вивезено 1,4 м3 сміття, ліквідовано 1 стихійне сміттєзвалище; р.Боржава, в районі автомобільного мосту… Читати повністю »

Берегоукріплювальні роботи на р. Іршавка в м. Іршава

Наприкінці минулого року працівники Берегівського МУВГ спільно з представниками Іршавської міської ради провели обстеження русла р. Іршавка в м. Іршава Іршавської міської територіальної громади. Під час обстеження було виявлено руйнування існуючого берегоукріплення правого берега р. Іршавка та рекомендовано Іршавській міській раді вжити заходи з відновлення пошкодженого кріплення берега водотоку. На замовлення Іршавської міської ради було… Читати повністю »

Берегівське МУВГ провело розчистку магістрального каналу МК-2

Під час проходження інтенсивних опадів та сніготанення формується місцевий поверхневий стік. Зі схилів вище по вулицях Виноградна та Мала гора м.Берегове, нагірними каналами НГ-1 та НГ-2 транспортується твердий стік в магістральний канал МК-2, що призвело до його замулення товщиною шару до 1,2 м. Під час проходження паводків канал МК-2 не може забезпечити своєчасний відвід води… Читати повністю »

Поточний ремонт екскаватора JCB та косарки MT8-046L

Минулого тижня працівники ремонтно-механічної майстерні Берегівського МУВГ виконали роботи з поточного ремонту екскаватора JCB, а саме: провели зварювальні та шліфувальні роботи, заміну втулок на стрілі ковша та рукоятки, заміну підшипників, регулювання ременя, ремонт кондиціонера в кабіні механізму. Наразі механізм повністю готовий для  виконання землерийних робіт. Також, задля забезпечення проведення якісного обкошування дамб і каналів від… Читати повністю »

Виконання експлуатаційних заходів на НС-16

В ході огляду стану меліоративних каналів оглядачами Берегівського міжрайонного управління водного господарства було виявлено новоутворені плаваючі острови з трав’яної рослинності в аванкамері насосної станції НС-16 с.Батрадь та підвідних до неї магістральних каналів МК-2 та МК-ІІ. З метою недопущення попадання трав’яної рослинності в насоси під час роботи насосної станції, що в свою чергу призведе до заклинення… Читати повністю »

Ліквідовано затор на р.Синявка в м.Іршава

Працівниками Берегівського МУВГ спільно з представниками Іршавської ТГ було проведено обстеження русла р.Синявка в м.Іршава. В ході проведення обстеження було виявлено повалене дерево в руслі річки, яке повністю перекрило його та призвело до утворення затору, а також створило підпір води. Під час проходження паводку спричинений затор може призвести до перелива води через правобережну дамбу р.Синявка,… Читати повністю »