Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Відзначення Дня Дунаю працівниками водного господарства

29 червня, Україна спільно з іншими країнами Дунайського регіону, відзначає День Дунаю. Святкування проводиться під егідою Міжнародної комісії із захисту річки Дунай для підвищення екологічної культури громадян. З нагоди свята водогосподарники Закарпаття провели наступні заходи: Фахівцями Тячівського МУВГ проведенї роботи по благоустрою території навколо джерел в с.Теребля, с.Дулово Тячівського району та в смт. Ясіня Рахівського… Читати повністю »

Комісійне обстеження каналу Верке

На виконання звернення мешканців с.Боржава, щодо недопущення підтоплення присадибних ділянок, які межують зі староріччям р.Боржава, спеціалістами Берегівського міжрайонного управління водного господарства спільно з представниками Берегівської територіальної громади та Боржавського старостинського округу було проведено обстеження стану каналу Верке в межах Берегівської ТГ. В ході обстеження виявлено, що рівень води у староріччі р.Боржава залежить від рівня води… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт в Берегівському МУВГ

Згідно розроблених та затверджених планів виконання ремонтно-доглядових робіт на 2024 рік, силами оглядачів гідротехнічних споруд Берегівського міжрайонного управління водного господарства продовжуються роботи по виконанню заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. Оглядачами Берегівської та Іршавської дільниць виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд. Здійснено обкошування сухостою та вирубка чагарнику… Читати повністю »

Виконання заходів з відзначення Всесвітнього дня Води

Щороку, 22 березня працівники водного господарства Закарпатської області намагаються привернути увагу громадськості (спільноти) щодо необхідності вжиття заходів для збереження та покращення стану водних ресурсів з метою недопущення випадків забруднення  та засмічення поверхневих вод басейну річки Тиси. Протягом минулого тижня працівниками водного господарства проводились природоохоронні заходи, акції, здійснювалась просвітницька робота з дітьми щодо спонукання збереження, охорони… Читати повністю »

Виконання експлуатаційних робіт Берегівським МУВГ на гідротехнічних спорудах

Відповідно до розроблених планів виконання ремонтно-доглядових робіт на 2024 рік, силами оглядачів гідротехнічних споруд Берегівського міжрайонного управління водного господарства розпочалися роботи по виконанню заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. В січні місяці, оглядачами Берегівської та Іршавської дільниць було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема здійснено: –… Читати повністю »

Демонтаж греблі на р.Боржава в селі Боржава

З метою підготовки гідротехнічних споруд та водогосподарських об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період, безпечного пропуску паводків та льодоходу, 18 жовтня 2023 року працівниками Берегівського міжрайонного управління водного господарства, згідно правил технічної експлуатації, здійснено демонтаж греблі на р. Боржава в селі Боржава Берегівської територіальної громади. Під час проведення демонтажу греблі, ферми «Корицького» укладено на дно флютбету… Читати повністю »

Розчистка русла річки Боржава від твердих побутових відходів

В рамках впровадження природоохоронних заходів Програми охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області на 2021-2023 роки, працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства спільно з громадською організацією «Кольорові баки», представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Департаменту екології та природних ресурсів, Берегівської РВА, територіальної громади села Квасово активно долучилися до проведення екологічної акції з розчистки від… Читати повністю »

Проведення екологічних заходів до Дня чистих берегів

З метою зменшення засмічення побутовими відходами водних об’єктів басейну Тиси, протягом минулого тижня працівники міжрайонних управлінь водного господарства взяли участь в екологічних заходах до Дня чистих берегів, а саме, здійснили прибирання: захисної смуги річки Вича в с.Неліпино Неліпинської сільської ради Мукачівського району, вивезено 1,4 м3 сміття, ліквідовано 1 стихійне сміттєзвалище; р.Боржава, в районі автомобільного мосту… Читати повністю »

Берегоукріплювальні роботи на р. Іршавка в м. Іршава

Наприкінці минулого року працівники Берегівського МУВГ спільно з представниками Іршавської міської ради провели обстеження русла р. Іршавка в м. Іршава Іршавської міської територіальної громади. Під час обстеження було виявлено руйнування існуючого берегоукріплення правого берега р. Іршавка та рекомендовано Іршавській міській раді вжити заходи з відновлення пошкодженого кріплення берега водотоку. На замовлення Іршавської міської ради було… Читати повністю »

Берегівське МУВГ провело розчистку магістрального каналу МК-2

Під час проходження інтенсивних опадів та сніготанення формується місцевий поверхневий стік. Зі схилів вище по вулицях Виноградна та Мала гора м.Берегове, нагірними каналами НГ-1 та НГ-2 транспортується твердий стік в магістральний канал МК-2, що призвело до його замулення товщиною шару до 1,2 м. Під час проходження паводків канал МК-2 не може забезпечити своєчасний відвід води… Читати повністю »