Архів новин по рубриці ‘Берегівське МУВГ’

Коментування вимкнено 116 переглядів

Спеціалісти Берегівського МУВГ взяли участь у засіданні оперативного штабу

4 лютого,  в малому залі засідань, Берегівської РДА, під керівництвом заступника голови Закарпатської ОДА Ігоря Шинкарюка та голови Берегівської РДА Іштвана Петрушки, відбулося засідання оперативного штабу райдержадміністрації з координації дій органів місцевого самоврядування, районних установ, відомств та організацій для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами. Участь у засіданні штабу взяли заступники… Читати повністю »

Коментування вимкнено 97 переглядів

Виїздне засідання в Ільницькій сільській раді

29 січня  працівники Берегівського МУВГ   взяли участь у  спільній роботі  виїздної  комісії  Іршавської РДА ,  під  керівництвом   голови  Іршавської РДА В.Товстий  в  Ільницькій сільській раді. Під час виїздного засідання  обговорювалися ряд соціальних питань, що потребують  фінансової підтримки з боку Іршавської РДА. Зокрема, основними проблемними  питаннями, що піднімали  громадяни с.Ільниця є  берегоукріплення русел річок Ільничка, Синявка… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

Регулювання русла р.Боржава в с.Бронька, Іршавського району

Завершено виконання  руслорегулюючих  робіт на об’єкті : «Регулювання русла р.Боржава с.Бронька, Іршавського району. Капітальний ремонт» На замовлення Іршавської РДА, працівники Берегівського  міжрайонного управління водного господарства  провели руслорегулюючі роботи згідно проекту на ділянці р.Боржава с.Бронька по довжині 498 м. Метою  виконання даних заходів є відновлення берегової лінії на р.Боржава та захист населеного пункту та дороги в… Читати повністю »

Коментування вимкнено 113 перегляди

Представники Берегівського МУВГ прийняли участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Берегівській РДА

17 січня 2020 р. працівники Берегівського міжрайонного управління водного господарства (Берегівського МУВГ) прийняли участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Берегівської РДА. Основним питанням засідання комісії було очищення каналу Верке та недопущення  до екологічної кризи  в Берегівському районі. Представники Берегівського МУВГ, відзначили, що сьогоднішній незадовільний санітарний стан каналу Верке, зумовлений в… Читати повністю »

Коментування вимкнено 123 перегляди

Берегівське МУВГ продовжує експлуатаційні роботи на гідротехнічних спорудах.

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. В грудні місяці, силами оглядачів було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема здійснено: -обкошування сухостою та рубка чагарнику на правобережній дамбі р.Тиса з ПК 79-ПК… Читати повністю »

Коментування вимкнено 107 переглядів

Берегівське МУВГ готує гідротехнічні споруди до зимового періоду

З метою підготовки гідротехнічних споруд до зимового періоду, працівниками Берегівського МУВГ було здійснено ряд підготовчих заходів, спрямованих на покращення експлуатації споруд в зимовий період та під час проходження паводку, для запобігання утворенню льодових заторів. Так, згідно правил технічної експлуатації, було повністю демонтовано греблю на р.Боржава в с.Боржава, знято дерев’яні щити та поставлено на зберігання, а… Читати повністю »

Коментування вимкнено 135 переглядів

Виконано поточний ремонт шлюза-регулятора каналу Верке на ПК 0+20

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з ремонту та покращення експлуатації гідротехнічних споруд. У жовтні місяці, власними силами було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема: виконано поточний ремонт шлюза-регулятора каналу Верке ПК0+20. Під час робіт… Читати повністю »

Коментування вимкнено 215 переглядів

Відновлення правого та лівого берегоукріплення р.Лисичанка та зруйнованого мосту в урочищі Яблінце

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після  укладення договору  між  Берегівським МУВГ та  Лисичівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту «Відновлення берегоукріплення правого та лівого берегів р.Лисичанка, а також зруйнованого мосту  в урочищі Яблінце, біля житлового… Читати повністю »

Коментування вимкнено 263 перегляди

Проведено спільні експлуатаційні заходи на ділянці правобережної дамби р.Тиса в районі державного кордону

8-9 жовтня 2019 р. працівниками Берегівського МУВГ, спільно з угорськими колегами з Верхнє-Тисайської Дирекції водного господарства, проведено спільні експлуатаційні заходи, пов’язані з покращенням естетичного стану гідротехнічних споруд на ділянці правобережної дамби р.Тиса в районі державного кордону. Верхнє-Тисайською Дирекцією водних справ було виконано експлуатаційні роботи шляхом механічної розчистки від чагарнику та рослинності вздовж правобережної дамби р.Тиса… Читати повністю »

Коментування вимкнено 130 переглядів

Експлуатаційні заходи в Берегівському МУВГ

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. У вересні  місяці було здійснено ряд заходів, пов’язаних з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема : виконано ремонт водовипуска на правобережній дамбі каналу В.Сернянський ПК 54+60; доглядові роботи по… Читати повністю »