Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментування вимкнено 101 перегляд

Придбано додаткове обладнання для експлуатаційних робіт

У вересні 2021 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації придбавши два сучасні трактори типу МТЗ 892 та причіп. Також, згідно… Читати повністю »

Коментування вимкнено 100 переглядів

У Великих Ком’ятах розпочато роботи з розчистки водовідвідного каналу

14 грудня Виноградівське міжрайонне управління водного господарства розпочало роботи згідно проекту: «Очистка ділянки русла від замулення та дерев’яної рослинності водовідвідного каналу, в межах населеного пункту с.В.Ком’яти, Виноградівської ТГ, вздовж вулиці Ватутіна, для покращення його гідрологічного та екологічного стану». На даний час проводяться земляні роботи із залученням техніки екскаватора CATERPILLER-325D, роторної косарки МТЗ-82, та бульдозер. В… Читати повністю »

Коментування вимкнено 226 переглядів

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТА SAFETISZA НА ЗАТИСЯНЩИНІ

На запрошення Партнера міжнародного проекту міжнародної технічної допомоги (Грантовий контракт №HUSKROUA/1701/LIP/003),  8 грудня, відбулась зустріч експертів  Виноградівського МУВГ з представниками органів місцевого самоврядування, старостами сіл Сасово та Чепа – Криванич І.В. , Матій С.Ю. Під час зустрічі було проведено огляд та обговорення ходу будівництва, питання впровадження запланованих заходів,  з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса.  Оглянули реконструйовану… Читати повністю »

Коментування вимкнено 196 переглядів

Оновлено водогосподарські основні фонди

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації. Згідно з планом придбання експлуатаційного обладнання було придбано два сучасні трактори типу МТЗ 892 та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 329 переглядів

Виноградівське МУВГ має можливість оперативно контролювати якість будівельних робіт на дамбі

У кінці серпня робочою групою проєкта Виноградівського міжрайонного управління водного господарства  було здійснено виїзд на  ділянку реконструкції лівобережної дамби р. Тиса в районі с. Теково – с. Гетеня з метою проведення оперативного інструментального контролю за якістю проведених робіт по влаштуванню твердого покриття на гребені дамби. Дані роботи виконуються у рамках впровадження спільного українсько-угорського інфраструктурного проєкту… Читати повністю »

Коментування вимкнено 321 перегляд

Виконання експлуатаційних заходів Виноградівським МУВГ за 5 місяців 2021р.

Виноградівське міжрайонне управління водного господарства виконало планові завдання, згідно наказу ВМУВГ від 22.02.2021р. №1/1 «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2021 році», забезпечило виконання ремонтно-доглядових робіт, а саме: вирубка чагарника на дамбах і каналах – 149,9км/167,6га; окошення дамб і каналів від трав’яної рослинності на площі 118км/ 113,7га; відремонтовано гідротехнічні споруди… Читати повністю »

Коментування вимкнено 214 перегляди

ТРЕНІНГ «ЗЕЛЕНОЇ ШКОЛИ» В КОРОЛІВСЬКІЙ ЗОШ №1

У рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)»  громадська організація “Екосфера” завітала до Королівської ЗОШ №1 для проведення тренінгу «Зеленої школи». Практичну частину заняття вирішили провести на березі річки Тиса неподалік школи. Разом з представником Виноградівського МУВГ обговорювали одну… Читати повністю »

Коментування вимкнено 401 перегляд

Виконання експлуатаційно-доглядових робіт Виноградівським МУВГ протягом 1 кварталу 2021 року

Перший квартал 2021 року видався не легким для водогосподарників Закарпаття, адже внаслідок сніготанення та інтенсивних опадів в січні, лютому неодноразово спостерігались підвищення рівнів води на основних водотоках області. Працівники Виноградівського МУВГ постійно моніторили гідрологічну ситуацію на річках та каналах, водогосподарських системах, приймали фахові та оперативні управлінські рішення щодо локальної ситуації на водотоці й спільно з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 319 переглядів

Щодо проведення Всесвітнього дня води

22 березня 2021року світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води: «Цінність води для кожного з нас». З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з раціональним використання,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 273 перегляди

Поточний ремонт, технічне обслуговування автомобілів та механізмів. Заходи з енергозбереження

Згідно плану поточного ремонту на 2021 рік та необхідності у підготовці техніки до доглядових робіт, працівниками ремонтної майстерні Виноградівського МУВГ в січні-лютому місяці поточного року було проведено поточний ремонт та технічний огляд наступної експлуатаційної техніки: трьох насосних станцій СНВ (проведено роботи по заміні мастил, фільтрів , техобслуговування акумуляторів , флянцевих з’єднань тощо); поточний ремонт трактора… Читати повністю »