Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Виконання планових ремонтно-доглядових робіт Виноградівським МУВГ протягом травня місяця

На протязі травня, поточного року, працівники Виноградівського МУВГ за для забезпечення ефективної роботи меліоративних систем та відповідно до завдань Державного агентства водних ресурсів України виконують сезонні ремонтно-доглядові роботи, згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі,  по обкошуванню дамб, каналів, території бази управління та відомчих садиб. Виконання планових заходів дає можливість забезпечити водовідведення з осушених… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Виноградівського МУВГ

У Виноградівському МУВГ згідно плану ремонтно-доглядових робіт на 2023 рік продовжується виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах. Впродовж останніх тижнів оглядачами експлуатаційних дільниць управління виконуються роботи пов’язані з приведенням в належний естетичний вигляд та покращенням технічного стану гідротехнічних споруд. Основні роботи проводились по вирубці деревної та чагарникової рослинності на протяжності 42.3 км, обкошуванню дамб та… Читати повністю »

Виноградівське МУВГ проводить розчистку водовідвідних каналів в с.Букове

03 квітня 2023 року Виноградівське міжрайонне управлінням водного господарства уклало два договори з Виноградівською міською радою по об’єктах «Утримання об’єктів благоустрою з влаштуванням кювету в с.Букове поблизу загальноосвітньої школи за №86 по вул.Миру, Виноградівської ТГ, Берегівського району Закарпатської області», та «Утримання об’єктів благоустрою з влаштуванням кювету в с.Букове біля будинку по вул.Миру, №131 Виноградівської ТГ,… Читати повністю »

Працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства розпочато весняне прибирання

Сьогодні 13 квітня 2023 року, у «чистий четвер» або ж день весняного прибирання, українці традиційно готують свій будинок, квартиру, подвір’я до світлого свята – Великодня. Працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства також долучилися до цієї  давньої традиції. На виконання розпорядження голови Закарпатської обласної військової адміністрації від 23.03.2023 №290 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю… Читати повністю »

Прогноз меліоративного стану осушуваних земель Закарпатської області на передпосівний період 2023 року

Прогноз меліоративного стану осушуваних угідь виконано гідрогеолого-меліоративною дільницею Виноградівського МУВГ за “Методикою прогнозування глибини залягання рівнів ґрунтових вод на осушуваних землях України на передпосівний період”  для 5 осушувальних  систем і ділянок гончарних дренажів Закарпатської області загальною площею 183,6 т.га. Загалом, за прогнозом, на початок вегетаційного періоду 2023 року у Закарпатській області передбачається незначне збільшення осушуваних… Читати повністю »

Благоустрій виробничої бази Виноградівського МУВГ

В перший день весни 01 березня 2023р. на виконання рішення Виноградівської міської ради від 21.02.2023 №32 «Про заходи по проведенню місячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади» у Виноградівському міжрайонному управлінні водного господарства розпочаті роботи з проведення в березні-квітні 2023 року місячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення території. На виробничій… Читати повністю »

Тимчасові аварійно-відновлювальні роботи в с.Великі Ком’яти

20 лютого 2023 року між Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства та Виноградівською міською радою було укладено договір на аварійно відновлювальні роботи із збільшення пропускної здатності водовипуску в тілі водозахисної дамби поблизу будинку № 390 по вул..Ватутіна, в с.В.Ком’яти Берегівського району, Виноградівської ТГ». В зв’язку з сильним перезволоженням ґрунту, на даний момент не є можливим виконати… Читати повністю »

Аварійно невідкладне відновлення лівобережного водозахисного валу в с. Великі Ком’яти

03 лютого 2023 року Виноградівське міжрайонне управління водного господарства підписало договір з Виноградівською міською радою на виконання робіт по відновленню лівобережного водозахисного валу на р.Боржава в с.Великі Ком’яти, поблизу провулка Ватутіна, 3, Берегівського району, Виноградівської ТГ. В ході виконання робіт працівниками управління проведено улаштування земляного валу в місці розмиву, стабілізацію ґрунтової основи земляного полотна при… Читати повністю »

Завершальні роботи з реконструкції захисної дамби

На території Затисянщини, поблизу населених пунктів с. Гетеня, с. Сасово, с.Теково реалізовується Проєкт HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA, який розпочався ще у березні 2020 року з метою реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса. Підрядником у виконанні робіт з реконструкції… Читати повністю »

Виконання доглядових робіт у квітні місяці працівниками Виноградівського МУВГ

На виконання наказу Виноградівського міжрайонного управління водного господарства від 11.02.2022р. №3-ОД «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2022 році» працівниками управління проведено ряд ремонтно –експлуатаційних робіт для покращення естетичного, технічного стану, благоустрою виробничої бази та відомчих садиб, забезпечено виконання ремонтно-доглядових робіт. Роботи проводились на Сальвінській, Батарській дільницях та дільниці гірських… Читати повністю »