Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Відновлення водозахисного валу у с.Великі Ком’яти

При проходженні паводку 09-11 лютого 2024 року та при піднятті рівнів паводкових вод до критичних відміток (відомчий водпост с.В.Ком’яти з позначкою в 3,50 м) на р.Боржава відбулось руйнування лівостороннього водозахисного валу, що призвело до затоплення присадибних ділянок, підсобних приміщень та декількох дворогосподарств. В ніч на 11 лютого 2024 року (близько 200 к.ч. ночі – час… Читати повністю »

Проведення екологічних заходів до Дня чистих берегів

З метою зменшення засмічення побутовими відходами водних об’єктів басейну Тиси, протягом минулого тижня працівники міжрайонних управлінь водного господарства взяли участь в екологічних заходах до Дня чистих берегів, а саме, здійснили прибирання: захисної смуги річки Вича в с.Неліпино Неліпинської сільської ради Мукачівського району, вивезено 1,4 м3 сміття, ліквідовано 1 стихійне сміттєзвалище; р.Боржава, в районі автомобільного мосту… Читати повністю »

Працівники Виноградівського МУВГ відновили джерело мінеральної води

Здавна Закарпаття та особливо гірська Міжгірщина славиться природними водними джерелами прісних та мінеральних вод (місцеві жителі їх називають інколи «буркут»). З метою екологічного оздоровлення водних об’єктів, працівниками дільниці Гірських річок Виноградівського МУВГ проведено заходи по відновленню та облаштуванню природного водного джерела в НПП «Синевир» урочище Вільшанка,  неподалік с.Колочава, Хустського району, а саме: – очищено від… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт Виноградівським МУВГ за I півріччя 2023 року

Протягом першого півріччя 2023 року Виноградівське міжрайонне управління водного господарства забезпечило стабільну роботу осушувальних систем та об’єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу а саме: забезпечено працездатність осушувальних систем на площі 40,2 тис.га.; проведено ремонт Паладьської насосної станції, насосно-силового обладнання, гідротехнічних споруд, каналів, які забезпечують сталу роботу меліоративних систем; Виконано комплекс заходів із покращення технічного та естетичного стану  системи… Читати повністю »

Завершення берегоукріплювальних робіт на р. Тиса біля с. Гетиня

Після проходження паводка в грудні 2022 року було проведено комісійне обстеження ділянки річки Тиса. У результаті встановили, що внаслідок проходження  декількох хвиль високих паводків останніх років відбулось руйнування кріплення лівого берега р. Тиса поблизу села Гетиня Берегівського району Закарпатської області, що загрожувало лівобережній дамбі, яка була реконструйована в рамках впровадження Проекту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними… Читати повністю »

Відзначення Дня Дунаю водогосподарниками Закарпаття

Щороку наприкінці червня, вже традиційно працівники міжрайонних управлінь водного господарства долучаються до відзначення Дня Дунаю, а саме: експлуатаційними дільницями проведено благоустрій території навколо джерела в с. Руське Поле Тячівської територіальної громади та прибережно-захисних смуг річки Боржава в Хустському та Берегівському районах; проведено прибирання лівобережної водозахисної дамби р.Сальва, меліоративного каналу та берегів р. Боржава в селі… Читати повністю »

Виконання планових ремонтно-доглядових робіт Виноградівським МУВГ протягом травня місяця

На протязі травня, поточного року, працівники Виноградівського МУВГ за для забезпечення ефективної роботи меліоративних систем та відповідно до завдань Державного агентства водних ресурсів України виконують сезонні ремонтно-доглядові роботи, згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі,  по обкошуванню дамб, каналів, території бази управління та відомчих садиб. Виконання планових заходів дає можливість забезпечити водовідведення з осушених… Читати повністю »

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Виноградівського МУВГ

У Виноградівському МУВГ згідно плану ремонтно-доглядових робіт на 2023 рік продовжується виконання експлуатаційних заходів на гідротехнічних спорудах. Впродовж останніх тижнів оглядачами експлуатаційних дільниць управління виконуються роботи пов’язані з приведенням в належний естетичний вигляд та покращенням технічного стану гідротехнічних споруд. Основні роботи проводились по вирубці деревної та чагарникової рослинності на протяжності 42.3 км, обкошуванню дамб та… Читати повністю »

Виноградівське МУВГ проводить розчистку водовідвідних каналів в с.Букове

03 квітня 2023 року Виноградівське міжрайонне управлінням водного господарства уклало два договори з Виноградівською міською радою по об’єктах «Утримання об’єктів благоустрою з влаштуванням кювету в с.Букове поблизу загальноосвітньої школи за №86 по вул.Миру, Виноградівської ТГ, Берегівського району Закарпатської області», та «Утримання об’єктів благоустрою з влаштуванням кювету в с.Букове біля будинку по вул.Миру, №131 Виноградівської ТГ,… Читати повністю »

Працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства розпочато весняне прибирання

Сьогодні 13 квітня 2023 року, у «чистий четвер» або ж день весняного прибирання, українці традиційно готують свій будинок, квартиру, подвір’я до світлого свята – Великодня. Працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства також долучилися до цієї  давньої традиції. На виконання розпорядження голови Закарпатської обласної військової адміністрації від 23.03.2023 №290 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю… Читати повністю »