Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментування вимкнено 147 переглядів

Проведення експлуатаційних заходів Виноградівським МУВГ

Згідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт дільницями Виноградівського МУВГ проводяться роботи з експлуатації гідротехнічних споруд. З метою належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності Батарської дільниці виконуються роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, а саме: окошення лівобережної дамби р. Тиса , правобережної та лівобережної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 188 переглядів

На Виноградівщині будують 9,6 кілометрів лівобережної дамби річки Тиса

   30 червня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Юрій Фурик та в.о. начальника Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Євген Кедик здійснили робочий виїзд з метою перевірки ходу робіт із будівництва лівобережної дамби між селами Теково і Пийтерфолво. Як зазначив в.о. начальника міжрайонного управління водного господарства… Читати повністю »

Коментування вимкнено 252 перегляди

На Затисянщині продовжуються роботи з реконструкції дамби р. Тиса

У минулому році відбулося підписання грантового контракту для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами в межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». На сьогоднішній день значна частина робіт з реконструкції лівобережної дамби р. Тиси вже проведена.       Будівельні роботи виконуються силами підрядної організації ПрАТ «Виноградівська ПМК… Читати повністю »

Коментування вимкнено 310 переглядів

Ніреський водоспад

Ні́реський водоспа́д — водоспад в Українських Карпатах, у масиві Тупий Закарпатської області. Розташований на північ від західної околиці міста Хуст, на потоці Ніреш (права притокаТиси), в урочищі Поляшки. Водоспад розділений на 2 потоки, між якими виступає андезитова скеля. У ній вода вимила п’ять заглибин, які в народі називаються «горшками». Їх глибина сягає сімдесят сантиметрів. Ніреський… Читати повністю »

Коментування вимкнено 249 переглядів

Виноградівське МУВГ провело день благоустрою

На виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА від 04.032020№133 та наказу БУВР тиси від 12.03.2020 № 12 «Про благоустрій населених пунктів,проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області», з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 425 переглядів

Меліоративний стан осушених земель на початок вегетаційного періоду

Рівні ґрунтових вод на меліоративних системах на протязі холодного періоду (січень-лютий) були стабільними, але починаючи з березня, опустились до досить низьких відміток і залягають на глибині 1,5 – 1,75 м, що значно нижче норми осушення для сільськогосподарських культур. Станом на 1 травня 2020 року середня глибина залягання рівнів ґрунтових вод на еталонних меліоративних системах досягає… Читати повністю »

Коментування вимкнено 232 перегляди

Експерти Виноградівського МУВГ провели заміри щільності ґрунту

Нещодавно, у рамках впровадження проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA (Безпечна Тиса), Виноградівське міжрайонне управління  водного господарства, яке є партнером проєкту,  отримало сучасний прилад для вимірювання щільності ґрунтів  ZORN ZFG 3.0. Даний прилад призначений для точного визначення динамічного модуля… Читати повністю »

Коментування вимкнено 211 перегляд

Водоспад Городилів

Городилівський водоспад розташований у Хустському районі Закарпатської області, за кілька кілометрів на північ від села Зарічне, котре входить до складу Хустської міської ради. Водоспад розташований у верхів’ї потоку Городилів (права притока річки Ріки, річковий басейн Тиси), на висоті 450 м над р.м. Складається водоспад з трьох основних каскадів і кількох менших. Висота падіння води у… Читати повністю »

Коментування вимкнено 445 переглядів

Виноградівське МУВГ проводить доглядові роботи

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних об’єктів  Батарської дільниці Виноградівського міжрайонного управління водних ресурсів продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. Так з метою належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності за перший квартал 2020 року, силами оглядачів дільниці, було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 254 перегляди

На Затисянщині тривають роботи з реконструкції дамби р.Тиса

У рамках виконання Проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA, на території Виноградівського району, поблизу с. Гетеня у березні 2020 року розпочались роботи другого етапу з реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса. Підрядником у виконанні робіт є ПрАТ Виноградівське ПМК-78,… Читати повністю »