Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментування вимкнено 204 перегляди

Виконання експлуатаційних заходів Виноградівським МУВГ за 5 місяців 2021р.

Виноградівське міжрайонне управління водного господарства виконало планові завдання, згідно наказу ВМУВГ від 22.02.2021р. №1/1 «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2021 році», забезпечило виконання ремонтно-доглядових робіт, а саме: вирубка чагарника на дамбах і каналах – 149,9км/167,6га; окошення дамб і каналів від трав’яної рослинності на площі 118км/ 113,7га; відремонтовано гідротехнічні споруди… Читати повністю »

Коментування вимкнено 104 перегляди

ТРЕНІНГ «ЗЕЛЕНОЇ ШКОЛИ» В КОРОЛІВСЬКІЙ ЗОШ №1

У рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)»  громадська організація “Екосфера” завітала до Королівської ЗОШ №1 для проведення тренінгу «Зеленої школи». Практичну частину заняття вирішили провести на березі річки Тиса неподалік школи. Разом з представником Виноградівського МУВГ обговорювали одну… Читати повністю »

Коментування вимкнено 285 переглядів

Виконання експлуатаційно-доглядових робіт Виноградівським МУВГ протягом 1 кварталу 2021 року

Перший квартал 2021 року видався не легким для водогосподарників Закарпаття, адже внаслідок сніготанення та інтенсивних опадів в січні, лютому неодноразово спостерігались підвищення рівнів води на основних водотоках області. Працівники Виноградівського МУВГ постійно моніторили гідрологічну ситуацію на річках та каналах, водогосподарських системах, приймали фахові та оперативні управлінські рішення щодо локальної ситуації на водотоці й спільно з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 224 перегляди

Щодо проведення Всесвітнього дня води

22 березня 2021року світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води: «Цінність води для кожного з нас». З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з раціональним використання,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 166 переглядів

Поточний ремонт, технічне обслуговування автомобілів та механізмів. Заходи з енергозбереження

Згідно плану поточного ремонту на 2021 рік та необхідності у підготовці техніки до доглядових робіт, працівниками ремонтної майстерні Виноградівського МУВГ в січні-лютому місяці поточного року було проведено поточний ремонт та технічний огляд наступної експлуатаційної техніки: трьох насосних станцій СНВ (проведено роботи по заміні мастил, фільтрів , техобслуговування акумуляторів , флянцевих з’єднань тощо); поточний ремонт трактора… Читати повністю »

Коментування вимкнено 404 перегляди

Обстеження водотоків щодо виявлення твердих побутових відходів на берегах та сміттєвих заторів в руслах річок

З метою недопущення засмічення транскордонної річки Тиси, на виконання доручення Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, працівники Виноградівського та Берегівського міжрайонних управлянь управління провели візуальне обстеження берегів та заплав річок Тиси та Боржави щодо можливого виявлення місць накопичення твердих побутових відходів на берегах водотоків в межах Берегівського адміністративного району. Також фахівцями БУВР Тиси за допомогою… Читати повністю »

Коментування вимкнено 1 перегляд

Подяка за роботу та співпрацю Виноградівському міжрайонного управління водного господарства від місцевих органів влади

27 листопада 2020 року у великому залі Виноградівської районної ради, перед початком роботи завершальної 45-ої сесії районної ради сьомого скликання, відбулося нагородження кращих колективів, установ та підприємств Виноградівщини. Спільною Подякою від  Виноградівської районної ради та райдержадмістрація було нагороджено колектив Виноградівського міжрайонного управління водного господарства (керівник Кедик Євген) за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання функціональних обов’язків… Читати повністю »

Коментування вимкнено 304 перегляди

Проведення експлуатаційних заходів Виноградівським МУВГ

Згідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт дільницями Виноградівського МУВГ проводяться роботи з експлуатації гідротехнічних споруд. З метою належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності Батарської дільниці виконуються роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, а саме: окошення лівобережної дамби р. Тиса , правобережної та лівобережної… Читати повністю »

Коментування вимкнено 346 переглядів

На Виноградівщині будують 9,6 кілометрів лівобережної дамби річки Тиса

   30 червня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Юрій Фурик та в.о. начальника Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Євген Кедик здійснили робочий виїзд з метою перевірки ходу робіт із будівництва лівобережної дамби між селами Теково і Пийтерфолво. Як зазначив в.о. начальника міжрайонного управління водного господарства… Читати повністю »

Коментування вимкнено 431 перегляд

На Затисянщині продовжуються роботи з реконструкції дамби р. Тиса

У минулому році відбулося підписання грантового контракту для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами в межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». На сьогоднішній день значна частина робіт з реконструкції лівобережної дамби р. Тиси вже проведена.       Будівельні роботи виконуються силами підрядної організації ПрАТ «Виноградівська ПМК… Читати повністю »