Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментування вимкнено 74 перегляди

На Виноградівщині будують 9,6 кілометрів лівобережної дамби річки Тиса

   30 червня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Юрій Фурик та в.о. начальника Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Євген Кедик здійснили робочий виїзд з метою перевірки ходу робіт із будівництва лівобережної дамби між селами Теково і Пийтерфолво. Як зазначив в.о. начальника міжрайонного управління водного господарства… Читати повністю »

Коментування вимкнено 147 переглядів

На Затисянщині продовжуються роботи з реконструкції дамби р. Тиса

У минулому році відбулося підписання грантового контракту для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами в межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». На сьогоднішній день значна частина робіт з реконструкції лівобережної дамби р. Тиси вже проведена.       Будівельні роботи виконуються силами підрядної організації ПрАТ «Виноградівська ПМК… Читати повністю »

Коментування вимкнено 239 переглядів

Ніреський водоспад

Ні́реський водоспа́д — водоспад в Українських Карпатах, у масиві Тупий Закарпатської області. Розташований на північ від західної околиці міста Хуст, на потоці Ніреш (права притокаТиси), в урочищі Поляшки. Водоспад розділений на 2 потоки, між якими виступає андезитова скеля. У ній вода вимила п’ять заглибин, які в народі називаються «горшками». Їх глибина сягає сімдесят сантиметрів. Ніреський… Читати повністю »

Коментування вимкнено 193 перегляди

Виноградівське МУВГ провело день благоустрою

На виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА від 04.032020№133 та наказу БУВР тиси від 12.03.2020 № 12 «Про благоустрій населених пунктів,проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області», з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 329 переглядів

Меліоративний стан осушених земель на початок вегетаційного періоду

Рівні ґрунтових вод на меліоративних системах на протязі холодного періоду (січень-лютий) були стабільними, але починаючи з березня, опустились до досить низьких відміток і залягають на глибині 1,5 – 1,75 м, що значно нижче норми осушення для сільськогосподарських культур. Станом на 1 травня 2020 року середня глибина залягання рівнів ґрунтових вод на еталонних меліоративних системах досягає… Читати повністю »

Коментування вимкнено 166 переглядів

Експерти Виноградівського МУВГ провели заміри щільності ґрунту

Нещодавно, у рамках впровадження проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA (Безпечна Тиса), Виноградівське міжрайонне управління  водного господарства, яке є партнером проєкту,  отримало сучасний прилад для вимірювання щільності ґрунтів  ZORN ZFG 3.0. Даний прилад призначений для точного визначення динамічного модуля… Читати повністю »

Коментування вимкнено 149 переглядів

Водоспад Городилів

Городилівський водоспад розташований у Хустському районі Закарпатської області, за кілька кілометрів на північ від села Зарічне, котре входить до складу Хустської міської ради. Водоспад розташований у верхів’ї потоку Городилів (права притока річки Ріки, річковий басейн Тиси), на висоті 450 м над р.м. Складається водоспад з трьох основних каскадів і кількох менших. Висота падіння води у… Читати повністю »

Коментування вимкнено 381 перегляд

Виноградівське МУВГ проводить доглядові роботи

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних об’єктів  Батарської дільниці Виноградівського міжрайонного управління водних ресурсів продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. Так з метою належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності за перший квартал 2020 року, силами оглядачів дільниці, було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 185 переглядів

На Затисянщині тривають роботи з реконструкції дамби р.Тиса

У рамках виконання Проєкту HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA, на території Виноградівського району, поблизу с. Гетеня у березні 2020 року розпочались роботи другого етапу з реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса. Підрядником у виконанні робіт є ПрАТ Виноградівське ПМК-78,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 302 перегляди

Виноградівське МУВГ оновило форму для працівників та малу механізаціію

Для покращення та більшої продуктивності виконання доглядових робіт, Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства, були закуплені дві компактні бензопили марки PRO-CRAFT K300S і передані для роботи на Батарській та Сальвінській дільницях. Як показує практика, сьогодні виконання доглядових робіт у водному господарстві майже неможливе без використання сучасної експлуатаційної техніки. Закуплені бензопили  мають невелику вагу, що дає можливість… Читати повністю »