Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментування вимкнено 99 переглядів

Оновлено водогосподарські основні фонди

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації. Згідно з планом придбання експлуатаційного обладнання було придбано два сучасні трактори типу МТЗ 892 та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 209 переглядів

Виноградівське МУВГ має можливість оперативно контролювати якість будівельних робіт на дамбі

У кінці серпня робочою групою проєкта Виноградівського міжрайонного управління водного господарства  було здійснено виїзд на  ділянку реконструкції лівобережної дамби р. Тиса в районі с. Теково – с. Гетеня з метою проведення оперативного інструментального контролю за якістю проведених робіт по влаштуванню твердого покриття на гребені дамби. Дані роботи виконуються у рамках впровадження спільного українсько-угорського інфраструктурного проєкту… Читати повністю »

Коментування вимкнено 258 переглядів

Виконання експлуатаційних заходів Виноградівським МУВГ за 5 місяців 2021р.

Виноградівське міжрайонне управління водного господарства виконало планові завдання, згідно наказу ВМУВГ від 22.02.2021р. №1/1 «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2021 році», забезпечило виконання ремонтно-доглядових робіт, а саме: вирубка чагарника на дамбах і каналах – 149,9км/167,6га; окошення дамб і каналів від трав’яної рослинності на площі 118км/ 113,7га; відремонтовано гідротехнічні споруди… Читати повністю »

Коментування вимкнено 150 переглядів

ТРЕНІНГ «ЗЕЛЕНОЇ ШКОЛИ» В КОРОЛІВСЬКІЙ ЗОШ №1

У рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)»  громадська організація “Екосфера” завітала до Королівської ЗОШ №1 для проведення тренінгу «Зеленої школи». Практичну частину заняття вирішили провести на березі річки Тиса неподалік школи. Разом з представником Виноградівського МУВГ обговорювали одну… Читати повністю »

Коментування вимкнено 333 перегляди

Виконання експлуатаційно-доглядових робіт Виноградівським МУВГ протягом 1 кварталу 2021 року

Перший квартал 2021 року видався не легким для водогосподарників Закарпаття, адже внаслідок сніготанення та інтенсивних опадів в січні, лютому неодноразово спостерігались підвищення рівнів води на основних водотоках області. Працівники Виноградівського МУВГ постійно моніторили гідрологічну ситуацію на річках та каналах, водогосподарських системах, приймали фахові та оперативні управлінські рішення щодо локальної ситуації на водотоці й спільно з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 263 перегляди

Щодо проведення Всесвітнього дня води

22 березня 2021року світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води: «Цінність води для кожного з нас». З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з раціональним використання,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 202 перегляди

Поточний ремонт, технічне обслуговування автомобілів та механізмів. Заходи з енергозбереження

Згідно плану поточного ремонту на 2021 рік та необхідності у підготовці техніки до доглядових робіт, працівниками ремонтної майстерні Виноградівського МУВГ в січні-лютому місяці поточного року було проведено поточний ремонт та технічний огляд наступної експлуатаційної техніки: трьох насосних станцій СНВ (проведено роботи по заміні мастил, фільтрів , техобслуговування акумуляторів , флянцевих з’єднань тощо); поточний ремонт трактора… Читати повністю »

Коментування вимкнено 496 переглядів

Обстеження водотоків щодо виявлення твердих побутових відходів на берегах та сміттєвих заторів в руслах річок

З метою недопущення засмічення транскордонної річки Тиси, на виконання доручення Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, працівники Виноградівського та Берегівського міжрайонних управлянь управління провели візуальне обстеження берегів та заплав річок Тиси та Боржави щодо можливого виявлення місць накопичення твердих побутових відходів на берегах водотоків в межах Берегівського адміністративного району. Також фахівцями БУВР Тиси за допомогою… Читати повністю »

Коментування вимкнено 1 перегляд

Подяка за роботу та співпрацю Виноградівському міжрайонного управління водного господарства від місцевих органів влади

27 листопада 2020 року у великому залі Виноградівської районної ради, перед початком роботи завершальної 45-ої сесії районної ради сьомого скликання, відбулося нагородження кращих колективів, установ та підприємств Виноградівщини. Спільною Подякою від  Виноградівської районної ради та райдержадмістрація було нагороджено колектив Виноградівського міжрайонного управління водного господарства (керівник Кедик Євген) за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання функціональних обов’язків… Читати повністю »

Коментування вимкнено 345 переглядів

Проведення експлуатаційних заходів Виноградівським МУВГ

Згідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт дільницями Виноградівського МУВГ проводяться роботи з експлуатації гідротехнічних споруд. З метою належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності Батарської дільниці виконуються роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, а саме: окошення лівобережної дамби р. Тиса , правобережної та лівобережної… Читати повністю »