Архів новин по рубриці ‘Виноградівське МУВГ’

Коментування вимкнено

Завершальні роботи з реконструкції захисної дамби

На території Затисянщини, поблизу населених пунктів с. Гетеня, с. Сасово, с.Теково реалізовується Проєкт HUSKROUA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA, який розпочався ще у березні 2020 року з метою реконструкції лівобережної водозахисної дамби р. Тиса. Підрядником у виконанні робіт з реконструкції… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виконання доглядових робіт у квітні місяці працівниками Виноградівського МУВГ

На виконання наказу Виноградівського міжрайонного управління водного господарства від 11.02.2022р. №3-ОД «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2022 році» працівниками управління проведено ряд ремонтно –експлуатаційних робіт для покращення естетичного, технічного стану, благоустрою виробничої бази та відомчих садиб, забезпечено виконання ремонтно-доглядових робіт. Роботи проводились на Сальвінській, Батарській дільницях та дільниці гірських… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Прогноз меліоративного стану осушуваних угідь Закарпатської області на початок вегетаційного періоду 2022 року

Закарпатською гідрогеолого-меліоративною дільницею Виноградівського міжрайонного управління водного господарства згідно “Методикою прогнозування глибини залягання рівнів ґрунтових вод на осушуваних землях України на передпосівний період“ виконано прогноз меліоративного стану для 5 осушувальних систем і ділянок гончарних дренажів Закарпатської області загальною площею 183,6 тис. га. Прогноз містить інформацію про очікувані рівні ґрунтових вод та меліоративний стан осушуваних угідь…. Читати повністю »

Коментування вимкнено

Виноградівське МУВГ відновило лівобережний водозахисний земляний вал р.Боржава на території с.Великі Ком’яти

Під час проходження паводка 4-5 січня 2022р. (рівень води у р.Боржава на відомчому вод посту с.Великі Ком’яти – 343см., що наближено до історичного максимуму катастрофічного паводка 1998р.) в с. Великі Ком’яти, відбувся перелив паводкових вод через лівобережний земляний вал, що в подальшому призвело до його руйнування, та подальшого затоплення сільськогосподарських угідь та частини дворогосподарств населеного… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Практичні навчання у разі виникнення загрози надзвичайних ситуацій природного характеру у Виноградівському МУВГ

9 лютого 2022 року на базі Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було проведено навчання диспетчерської служби управління на тему «Дії диспетчерів у разі виникнення загрози виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру (паводок, повінь, льодохід)», в ході якого були розглянуті проблемні питання та виконалися практичні заходи при приведенні управління до підвищеної готовності. 11 лютого 2022 року Виноградівське… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Тривають спільні обстеження пошкоджених січневим паводком комунальних гідротехнічних водозахисних споруд на території Виноградівської територіальної громади

Так, під час проходження паводку 4-5 січня 2022 року на р. Боржава в с. Великі Ком’яти Виноградівської територіальної громади Берегівського району поблизу вул. Вашингтона відбувся перелив паводкових вод через лівобережний водозахисний земляний вал, що в подальшому призвело до його руйнування та затоплення окремих дворогосподарств, сільськогосподарських ділянок. 11 січня 2022 року представниками Виноградівської територіальної громади, старости… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Придбано додаткове обладнання для експлуатаційних робіт

У вересні 2021 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації придбавши два сучасні трактори типу МТЗ 892 та причіп. Також, згідно… Читати повністю »

Коментування вимкнено

У Великих Ком’ятах розпочато роботи з розчистки водовідвідного каналу

14 грудня Виноградівське міжрайонне управління водного господарства розпочало роботи згідно проекту: «Очистка ділянки русла від замулення та дерев’яної рослинності водовідвідного каналу, в межах населеного пункту с.В.Ком’яти, Виноградівської ТГ, вздовж вулиці Ватутіна, для покращення його гідрологічного та екологічного стану». На даний час проводяться земляні роботи із залученням техніки екскаватора CATERPILLER-325D, роторної косарки МТЗ-82, та бульдозер. В… Читати повністю »

Коментування вимкнено

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТА SAFETISZA НА ЗАТИСЯНЩИНІ

На запрошення Партнера міжнародного проекту міжнародної технічної допомоги (Грантовий контракт №HUSKROUA/1701/LIP/003),  8 грудня, відбулась зустріч експертів  Виноградівського МУВГ з представниками органів місцевого самоврядування, старостами сіл Сасово та Чепа – Криванич І.В. , Матій С.Ю. Під час зустрічі було проведено огляд та обговорення ходу будівництва, питання впровадження запланованих заходів,  з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса.  Оглянули реконструйовану… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Оновлено водогосподарські основні фонди

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації. Згідно з планом придбання експлуатаційного обладнання було придбано два сучасні трактори типу МТЗ 892 та… Читати повністю »