Архів новин по рубриці ‘Проєкт FloodUZH’

Коментування вимкнено 83 перегляди

Що відбувається з річкою? – дізнавалися учні Ужгородської ЗОШ №3

Кожна річка пов’язана з історією людства, оскільки є джерелом не тільки води, але і їжі. Ріки – це також і транспортні шляхи. Але щороку вода у наших річках змінюється, стає все більш забрудненою пластиком, її ресурси і рекреаційна здатність виснажується. Часто вмирання річки відбувається на наших очах. Тому дуже важливо вчити молоде покоління берегти річку,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 74 перегляди

ГО “Екосфера” продовжує освітню програму в рамках проєкту FloodUZH

У четвер, 28 лютого, експерти Громадської організації «Екосфера» провели воркшоп з учнями Ужгородської ЗОШ №19 на тему “Важливість річкових екосистем”. Школярі дізналися цікаву інформацію про екосистеми, які впливають на зміни клімату, про взаємозв’язки річкових екосистем та про повені. Захід проводився в рамках впровадження проєкту “Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж”… Читати повністю »

Коментування вимкнено 113 перегляди

У басейні р.Тур’я проводяться топогеодезичні вимірювання русла річки і заплави

У рамках впровадження проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 фахівці відділу комплексного проєктування «ЗАКАРПАТТЯВОДПРОЕКТ» БУВР Тиси восени минулого року розпочали інженерно-вишукувальні роботи вздовж річки Тур’я, яка є притокою річки Уж, на території Перечинського та Великоберезнянського районів Закарпатської області. Роботи розпочалися… Читати повністю »

Коментування вимкнено 99 переглядів

БУВР Тиси проводить закупівлі на придбання гідрометричного обладнання в рамках проєкту FloodUZH

21 грудня Басейнове  управління водних ресурсів річки Тиса оголосило відкриті торги на придбання приладу «Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент – 1 комплект». Джерело фінансування – грантові кошти Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж», Грантовий контракт № HUSKROUA/1702/8.1/0005 від… Читати повністю »

Коментування вимкнено 207 переглядів

Працівники Ужгородського МУВГ прийняли участь в засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Минулого тижня у малому залі засідань Ужгородської міської ради відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, в якій прийняв участь представник Ужгородського міжрайонного управління водного господарства. На засіданні обговорювали план дій щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені і паводків у 2019-2020 роках. Також провели аналіз місць можливих льодових заторів в межах міста Ужгорода та розглянули  питання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 193 перегляди

Участь Ужгородського МУВГ в заходах Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як Партнер проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)», 26-27 листопада 2019 року прийняло участь у заходах, підготовлених Спільним технічним секретаріатом програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014–2020. 26 листопада 2019 року відбувся інформаційний день в рамках проведення третього конкурсу на подання заявок Програми транскордонного співробітництва:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 140 переглядів

Володимир Чіпак про те, як може змінитися річка Уж. Ранок з UA: Закарпаття

Протягом 4 років триває розробка проєкту “FloodUZH”, що передбачає створення мобільних дамб для регулювання рівня води у річці Уж у період маловодності та паводків. Також це допоможе зберегти й існуючу фауну у річці. Для реалізації проєкту вже здійснено чимало досліджень та перемовин зі Словацькими, партнерами, котрі безпосередньо зацікавленні у спрорудженні таких гребель.  Джерело інформації:… Читати повністю »

Коментування вимкнено 113 перегляди

Греблю та мобільні дамби на Ужі спроєктують за українські та європейські кошти (відео)

Греблю та мобільні дамби на Ужі спроєктують за українські та європейські кошти. Про це сьогодні повідомив експерт програми «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні річки Уж» Володимир Чіпак. За його словами, це програма співробітництва Угорщини, Словаччини, Румунії та України.  Джерело інформації: UA: Закарпаття

Коментування вимкнено 105 переглядів

На Ужі з’явиться регулююча споруда та мобільні дамби задля попередження паводків (ВІДЕО)

В рамках реалізації міжнародного проєкту FloodUzh, для покращення управління паводковими ризиками та засухами в басейні річки Уж Україна долучається до проєкту транскордонного співробітництва. Учасниками також є Угорщина, Словаччина та Румунія. Про заходи, які передбачає така співпраця, дивіться у сюжеті телеканалу «21 Ужгород».  Джерело інформації: Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України

Коментування вимкнено 118 переглядів

Повноводний Уж, обводнений Боздоський парк та захист від паводка: чи реально все це втілити в Ужгороді?

Грандіозні плани, які, між тим, реальні для втілення – саме про захист Ужгорода та всіх населених пунктів у басейні річки Уж від паводка, а також про можливість вирішення проблеми маловоддя йшлося 21 листопада на стартовій конференція проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж». В Ужгороді зібралися спеціалісти-водники та екологи з… Читати повністю »