Архів новин по рубриці ‘Проєкт FloodUZH’

Коментування вимкнено

Спільний семінар-тренінг за результатами моделювання та картування ризиків затоплення у басейні р.Уж

У вівторок, 19 липня, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса  у режимі онлайн провело семінар-тренінг експертів партнерських організацій в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Учасниками заходу стали експерти головного бенефіціара проєкту БУВР Тиси, українських партнерів… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Робоча нарада щодо виконання заходів проєкту FloodUZH

Минулого тижня в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса пройшла чергова нарада експертів проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Експерти обговорили можливості впровадження запланованих заходів проєкту в умовах запровадження воєнного стану у зв’язку з військовою агресією російської федерації,… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Застосування сучасних технологій для управління паводками і посухами ПРОЕКТ FloodUZH

29 серпня 2019 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструмента Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали грантовий договір №HUSKROUA/1702/8.1/0005 для впровадження проєкту «Спільні заходи із попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)». Проєкт впроваджується за партнерства Словацького водогосподарського управління, Ужгородського міжрайонного управління водного господарства, Управління… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Відбулася чергова робоча зустріч українських та словацьких експертів проєкту FloodUzh

13 січня в он-лайн форматі відбулася чергова робоча зустріч експертів партнерських організацій в рамках реалізації українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)», який впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Цього разу предметом обговорення експертів Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та Кошицького водогосподарського підприємства Словацького… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

_______29.12.2021___________ (дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на Довкілля автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, не зазначається об’єктом господарювання) _____20211229027__________ (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності (автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, для паперової версії зазначається… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проєкт FloodUZH представлено в рамках засідання Дунайської Стратегії ЄС

Минулого тижня, 25 листопада, в онлайн режимі пройшло 20-те засідання Керівної групи Дунайської стратегії ЄС з пріоритетного напряму 5 Управління екологічними ризиками. Дунайська Стратегія (англ. EU Strategy for the Danube Region) — макрорегіональна стратегія Європейського Союзу для Дунайського регіону — довгострокова політика Європейського Союзу, була затверджена Радою ЄС 24 червня 2011 року і спрямована на… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проєкт FloodUZH – Ужгородське МУВГ продовжує співпрацю з органами місцевого самоврядування

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, як партнер Проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж (FloodUZH)» та відповідно до запланованих заходів Проєкту, продовжує співпрацю з місцевими органами влади з питань організації протипаводкового захисту. Фахівці управління регулярно зустрічаються з представниками об’єднаних територіальних громад басейну річки Уж, в рамках проведення інвентаризації водних об’єктів згідно… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Українські і словацькі партнери проєкту FloodUzh зустрілися для обговорення робочих питань

25-26 жовтня у м.Кошіце відбулася чергова робоча зустріч партнерів спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)», який впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Експерти Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та Словацького водогосподарського управління і Кошицького водогосподарського підприємства обговорили діяльність проєкту і впровадження спільних… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Проєкт FloodUZH представлено на ХIX Міжнародному водному форумі “AQUA UKRAINE-2021”

Протягом 19-21 жовтня в Києві на території Міжнародного виставкового центру відбувся ХІХ Міжнародний водний форум “AQUA UKRAINE 2021″. Традиційно Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса спільно з науковими і проєктними організаціями України та Угорщини представили сучасні розробки у сфері управління водними ресурсами в басейні річки Тиса, ознайомили з діяльністю в галузі водного господарства на прикордонних… Читати повністю »