Архів новин по рубриці ‘Проєкт FloodUZH’

Коментування вимкнено 21 перегляд

Українські і словацькі партнери проєкту FloodUzh зустрілися для обговорення робочих питань

25-26 жовтня у м.Кошіце відбулася чергова робоча зустріч партнерів спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)», який впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Експерти Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та Словацького водогосподарського управління і Кошицького водогосподарського підприємства обговорили діяльність проєкту і впровадження спільних… Читати повністю »

Коментування вимкнено 213 перегляди

Проєкт FloodUZH представлено на ХIX Міжнародному водному форумі “AQUA UKRAINE-2021”

Протягом 19-21 жовтня в Києві на території Міжнародного виставкового центру відбувся ХІХ Міжнародний водний форум “AQUA UKRAINE 2021″. Традиційно Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса спільно з науковими і проєктними організаціями України та Угорщини представили сучасні розробки у сфері управління водними ресурсами в басейні річки Тиса, ознайомили з діяльністю в галузі водного господарства на прикордонних… Читати повністю »

Коментування вимкнено 92 перегляди

Яку регулювальну гідроспоруду планують встановити на річці Уж в Ужгороді (огляд преси)

Яку регулювальну гідроспоруду планують встановити на річці Уж в Ужгороді, як вона мала б працювати і які це дозволить вирішити проблеми, сьогодні розповіли на пресконференції в Басейновому управлінні водних ресурсів (БУВР) річки Тиса. Ключові мети дві: захистити Ужгород від паводків, але і від негативів через обміління річки в посушливі періоди, а це ще й дозволить… Читати повністю »

Коментування вимкнено 95 переглядів

На річці в Ужгороді планують збудувати динамічну греблю (огляд преси)

Гребля має затримувати воду в річці Уж та захищати місто від паводків Гідроспоруду планують збудувати на річці Уж поблизу Боздошського парку На річці Уж планують встановити регулювальну гідроспоруду для захисту від паводків. Греблю планують побудувати в районі Боздошського парку. За даними представників Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса, на річці в Ужгороді планується встановити рухому,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 367 переглядів

Прес-конференція з представлення результатів ТЕО влаштування регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород

Як було анонсовано, сьогодні, 8 жовтня, у конференц-залі БУВР Тиси пройшла прес-конференція з представлення попередніх результатів розробки технічко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області». Ці роботи ведуться в рамках впровадження українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва… Читати повністю »

Коментування вимкнено 94 перегляди

Захаращене староріччя і зарослий ставок в Боздоському парку міста Ужгород (фото)

На численні прохання публікуємо фото сучасного стану русла староріччя річки Уж та ставка в парку Боздоський. Один із заходів проєкту FloodUZH, а саме розробка технічко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області» передбачає розчистку і обводнення цих водних об’єктів, цим самим ми покращимо екологічний стан парку і приведемо… Читати повністю »

Коментування вимкнено 178 переглядів

АНОНС! Проект FloodUZH – прес-конференція щодо ТЕО будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород

У п’ятницю, 8 жовтня 2021 року, о 9 годині, у конференц-залі БУВР Тиси відбудеться прес-конференція з представлення комплексу заходів з обводнення річки Уж та протипаводкового захисту м. Ужгород в рамках розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництво регулюючої споруди на р.Уж, у м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області». Ці проєктні роботи  виконуються в  рамках реалізації проєкту FloodUZH… Читати повністю »

Коментування вимкнено 151 перегляд

Відбувся тренінг щодо результатів по розробці зон затоплення для басейну р. Уж та зон ризику для м. Ужгород

20 вересня відбувся онлайн тренінг з експертами ТОВ Vituki Hungary (Угорщина) щодо представлення результатів по розробці зон затоплення для басейну р. Уж та зон ризику для м. Ужгород в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Угорські… Читати повністю »

Коментування вимкнено 167 переглядів

Відбулося засідання Технічної ради БУВР Тиси щодо ТЕО будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород

Минулого тижня, 9 вересня, у конференц-залі БУВР Тиси пройшло засідання Технічної ради БУВР Тиси, під час якого відбулося обговорення стану виконання проектних робіт щодо розробки техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) «Будівництво регулюючої споруди на р.Уж, у м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області» в рамках впровадження проєкту FloodUZH «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж»… Читати повністю »