Архів новин по рубриці ‘Проєкт FloodUZH’

8 екологічних лавиць із зарядними станціями на сонячних панелях встановили на площі Поштовій в Ужгороді

За допомогою вбудованих USB-портів від них можна заряджати телефони та інші гаджети. Придбали лавки у межах проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» за Програмою транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020». Партнер проєкту від Ужгородської міської ради – управління міжнародного співробітництва та інновацій. Просимо ужгородців та гостей міста бережно ставитися до майна… Читати повністю »

Відбулася Заключна конференція проєкту FloodUzh

У вівторок, 22 серпня 2023 року, відбулася Заключна конференція спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У заході взяли участь представники водогосподарських організацій басейну річки Уж, партнерів проєкту – БУВР Тиси, Ужгородське МУВГ, Словацьке водогосподарське управління, партнера проєкту управління міжнародного співробітництва… Читати повністю »

Круглий стіл з проблем маловоддя і паводків у місті Ужгород

У середу, 9 серпня, у конференц-залі БУВР Тиси відбулося обговорення проблем маловоддя та паводків на річці Уж у місті Ужгород та шляхів їх вирішення. Участь у заході взяли представники проєктних організацій, Ужгородської міської ради, наукових та громадських організацій, Ужгородського міжрайонного управління водного господарства, експерти проєкту. На початку начальник БУВР Тиси, керівник проєкту Олег Кисіль розповів… Читати повністю »

Семінар з управління ризиками затоплення в рамках проєкту FloodUZH

3 серпня у приміщенні конференц-залу БУВР Тиси відбувся семінар з підвищення обізнаності громадськості щодо картування загроз для басейну р. Уж і ризиків для м. Ужгород, на якому розглядалися матеріали, напрацьовані в рамках впровадження проєкту FloodUZH «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж» № 1702/8.1/0005 Програми ЕКС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У семінарі взяли… Читати повністю »

АНОНС! Проєкт FloodUZH – Круглий стіл з обговорення проблеми маловоддя та паводків на р.Уж у місті Ужгород та шляхи їх вирішення

У середу, 9 серпня 2023 року, об 11 годині, у конференц-залі БУВР Тиси розпочнеться Круглий стіл з обговорення проблеми маловоддя та паводків на р.Уж у місті Ужгород та шляхи їх вирішення. Захід відбудеться в рамках реалізації проєкту FloodUZH «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р.Уж» № 1702/8.1/0005 Програми ЕКС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020…. Читати повністю »

Відбулася навчальна поїздка словацьких водогосподарників на українську частину басейну р. Уж

Одним із пріоритетів Програми транскордонного співробітництва Європейського  інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 є  підтримка спільних заходів щодо запобігання стихійним лихам, а також більш інтенсивного співробітництва між регіонами України та регіонами країн ЄС, які розділяють спільний кордон. Планом заходів  спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» передбачалася організація двох… Читати повністю »

Українські експерти проєкту FloodUzh ознайомилися із водогосподарськими об’єктами на словацькій території проєкту

15-16 травня, в рамках реалізації українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, відбулася навчальна поїздка для українських фахівців водного господарства  на словацькій частині басейну р. Уж. У заході взяли участь представники трьох водогосподарських партнерських організацій, які займаються управлінням водними ресурсами басейну річки… Читати повністю »

Результати картування ризиків затоплення в рамках проєкту FloodUZH розглянуто на засіданні міжвідомчої робочої групи

У березні у Києві відбулося планове щоквартальне засідання міжвідомчої робочої групи із запровадження планів управління ризиками затоплення на окремих територіях у межах районів басейнів річок. У засіданні взяли участь члени міжвідомчої робочої групи, представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державного агентства з водних ресурсів, Українського гідрометеорологічного інституту, Державна служба України з питань геодезії, картографії та… Читати повністю »

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

_____01.03.2023_р._________ (дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на Довкілля автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, не зазначається об’єктом господарювання) ____202322810409__________ (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності (автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, для паперової версії зазначається… Читати повністю »

У рамках проєкту FloodUZH розпочато проєктування регулюючої гідротехнічної споруди на р.Уж в місті Ужгород

Наслідки зміни клімату сьогодні відчутні у всіх куточках світу, а особливо у містах, де переважають штучні поверхні (асфальт, бетон) над природними (водойми, газони). Як наслідок міста перенагріваються, спостерігається забруднення та зменшення вологості повітря. Як свідчать спостереження науковців, внаслідок зміни клімату спостерігаються певні тенденції: періоди маловоддя збільшуються, в той же час збільшується частота і амплітуда паводків…. Читати повністю »