Архів новин по рубриці ‘Проєкт FloodUZH’

Коментування вимкнено 48 переглядів

Проводяться топогеодезичні вимірювання русла р.Уж

Скориставшись повноводдям річки, працівники БУВР Тиси  провели поперечне вимірювання русла річки Уж на прикордонній ділянці від державного кордону до с.Сторожниця, біля Боздошського мосту та між населеними пунктами Сторожниця-Ужгород. Загалом, фахівці виконали 33 поперечні перерізи з інтервалом близько 500 метрів та у характерних місцях. Ці роботи проводяться в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 99 переглядів

Тренінг з використання сучасного вимірювального обладнання

23 червня відбувся тренінг з освоєння навиків роботи з акустичним допплерівським профілографом швидкості течії ADCP RiverRay, придбаного БУВР Тиси в рамках проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH). У заході взяли участь представники БУВР Тиси, міжрайонних управлінь водного господарства,  Закарпатського центру з гідрометеорології та спеціаліст компанії постачальника. ADCP RiverRay… Читати повністю »

Коментування вимкнено 139 переглядів

Більше інформації громадянам про річку Уж та проєкт FloodUzh

У п’ятницю, 19 червня, відбулася чергова робоча зустріч експертів в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Представники партнерських організацій проєкту – Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради та громадської організації… Читати повністю »

Коментування вимкнено 158 переглядів

Словацький партнер організовує тендерні закупівлі на проведення робіт з моделювання

У рамках впровадження проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, Словацьке водогосподарське управління (м.Банська Штявніца, партнер проєкту) провело публічні закупівлі гідрологічних даних для профілів річок Уж, Убля і Улічка, які містять гідрологічну інформацію для прикордонних ділянок річок Уж (16,6 км), Улічка і Ублянка…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 200 переглядів

Відбулася робоча зустріч в он-лайн форматі українських і словацьких партнерів проєкту FloodUzh

У режимі он-лайн відбулася 4 червня зустріч українських та словацьких експертів спільного проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Представники партнерських організацій проєкту – Головного бенефіціара БУВР Тиси, Словацького водогосподарського управління та Кошицького водогосподарського підприємства обговорили ряд нагальних питань впровадження проєкту, зокрема адміністративні,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 2 939 перегляди

Увага! Конкурс!

До Дня Дунаю, який вже традиційно відзначаємо у кінці червня, БУВР Тиси разом з співорганізаторами оголошує творчий конкурс для школярів екологічного спрямування «Тиса-молодша сестра Дунаю». Всі ми, жителі Закарпаття, проживаємо в басейні річки Тиси, а хтось і безпосередньо на березі самої Тиси або однієї з її приток та численних струмків, що несуть свої води до далекого Дунаю…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 150 переглядів

Заходи з еко-освіти проходять в он-лайн режимі

Через карантинні обмеження нашим експертам-екологам довелося тимчасово перевести свою діяльність в режим он-лайнового спілкування. Проте для зацікавлених учасників «Зеленої школи» такі обставини не стали перешкодою, і минулого тижня учні Ужгородської ЗОШ№3, за підтримки Сабріни Корт і Ольги Янович, зустрілися в он-лайн форматі з експертами Громадської організації «Екосфера», в рамках впровадження проєкту “Спільні заходи з попередження… Читати повністю »

Коментування вимкнено 140 переглядів

Що відбувається з річкою? – дізнавалися учні Ужгородської ЗОШ №3

Кожна річка пов’язана з історією людства, оскільки є джерелом не тільки води, але і їжі. Ріки – це також і транспортні шляхи. Але щороку вода у наших річках змінюється, стає все більш забрудненою пластиком, її ресурси і рекреаційна здатність виснажується. Часто вмирання річки відбувається на наших очах. Тому дуже важливо вчити молоде покоління берегти річку,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 134 перегляди

ГО “Екосфера” продовжує освітню програму в рамках проєкту FloodUZH

У четвер, 28 лютого, експерти Громадської організації «Екосфера» провели воркшоп з учнями Ужгородської ЗОШ №19 на тему “Важливість річкових екосистем”. Школярі дізналися цікаву інформацію про екосистеми, які впливають на зміни клімату, про взаємозв’язки річкових екосистем та про повені. Захід проводився в рамках впровадження проєкту “Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж”… Читати повністю »

Коментування вимкнено 175 переглядів

У басейні р.Тур’я проводяться топогеодезичні вимірювання русла річки і заплави

У рамках впровадження проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 фахівці відділу комплексного проєктування «ЗАКАРПАТТЯВОДПРОЕКТ» БУВР Тиси восени минулого року розпочали інженерно-вишукувальні роботи вздовж річки Тур’я, яка є притокою річки Уж, на території Перечинського та Великоберезнянського районів Закарпатської області. Роботи розпочалися… Читати повністю »