Архів новин по рубриці ‘Проєкт FloodUZH’

Коментування вимкнено 119 переглядів

Погоджено розробку техніко-економічного обґрунтування проєкту FloodUZH

Басейновому управлінню водних ресурсів річки Тиса сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради погодили розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проєкту будівництва регулюючої споруди на річці Уж в Ужгороді біля Боздоського парку. Відповідно до рішення, розроблене ТЕО необхідно буде погодити з департаментом міського господарства, управлінням містобудування та архітектури, департаментом культури Закарпатської ОДА та подати його на розгляд міської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 109 переглядів

В Ужгородській міській раді 11 вересня відбулася робоча зустріч щодо реалізації проєкту FloodUZH

В Ужгородській міській раді 11 вересня відбулася робоча зустріч щодо реалізації проєкту FloodUZH – «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж». Міський голова Богдан Андріїв, начальник басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, керівник проєкту Олег Кисіль, головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський, технічний експерт проєкту, попередній керівник басейнового управління водних ресурсів річки… Читати повністю »

Коментування вимкнено 120 переглядів

В рамках проєкту FloodUZH зроблено перші кроки з проєктування регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород

Впродовж серпня Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса провело відкриті торги «Розробка проєктної документації щодо будівництва регулюючої споруди на річці Уж у межах м.Ужгород з метою обводнення території під час маловодних періодів та заходів із захисту території міста від затоплення (ТЕО: «Будівництво регулюючої споруди на р.Уж, в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області»). Джерело фінансування… Читати повністю »

Коментування вимкнено 173 перегляди

Впровадження проекту FloodUZH представлено на науково-практичному семінарі в Івано-Франківську

15 липня, на базі Івано-Франківського технічного університету нафти і газу, відбувся науково-практичний семінар «Прогнозування, попередження та ліквідація наслідків повеней в Карпатському регіоні» у форматі он-лайн. Участь в ньому взяли представники органів влади, зокрема Івано-Франківської ОДА, водогосподарських організацій – БУВР Тиси і Дністровського БУВР, Державної служби надзвичайних ситуацій, представники широкого кола науковців з різних вузів України,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 165 переглядів

Проводяться топогеодезичні вимірювання русла р.Уж

Скориставшись повноводдям річки, працівники БУВР Тиси  провели поперечне вимірювання русла річки Уж на прикордонній ділянці від державного кордону до с.Сторожниця, біля Боздошського мосту та між населеними пунктами Сторожниця-Ужгород. Загалом, фахівці виконали 33 поперечні перерізи з інтервалом близько 500 метрів та у характерних місцях. Ці роботи проводяться в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з… Читати повністю »

Коментування вимкнено 180 переглядів

Тренінг з використання сучасного вимірювального обладнання

23 червня відбувся тренінг з освоєння навиків роботи з акустичним допплерівським профілографом швидкості течії ADCP RiverRay, придбаного БУВР Тиси в рамках проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH). У заході взяли участь представники БУВР Тиси, міжрайонних управлінь водного господарства,  Закарпатського центру з гідрометеорології та спеціаліст компанії постачальника. ADCP RiverRay… Читати повністю »

Коментування вимкнено 239 переглядів

Більше інформації громадянам про річку Уж та проєкт FloodUzh

У п’ятницю, 19 червня, відбулася чергова робоча зустріч експертів в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Представники партнерських організацій проєкту – Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради та громадської організації… Читати повністю »

Коментування вимкнено 238 переглядів

Словацький партнер організовує тендерні закупівлі на проведення робіт з моделювання

У рамках впровадження проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, Словацьке водогосподарське управління (м.Банська Штявніца, партнер проєкту) провело публічні закупівлі гідрологічних даних для профілів річок Уж, Убля і Улічка, які містять гідрологічну інформацію для прикордонних ділянок річок Уж (16,6 км), Улічка і Ублянка…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 279 переглядів

Відбулася робоча зустріч в он-лайн форматі українських і словацьких партнерів проєкту FloodUzh

У режимі он-лайн відбулася 4 червня зустріч українських та словацьких експертів спільного проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Представники партнерських організацій проєкту – Головного бенефіціара БУВР Тиси, Словацького водогосподарського управління та Кошицького водогосподарського підприємства обговорили ряд нагальних питань впровадження проєкту, зокрема адміністративні,… Читати повністю »