Архів новин по рубриці ‘Анонси подій’

15 грудня 2022 року у місті Мукачево відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиса

Порядок денний: Про реалізацію виконавчими органами місцевих рад (територіальними громадами області) заходів, спрямованих на будівництво нових локальних очисних споруд каналізації у сільських населених пунктах, проведення реконструкції та капітального ремонту діючих каналізаційних очисних споруд у містах та населених пунктах області для покращення якості очищення зворотних (стічних) вод й зменшення забруднення поверхневих водних об’єктів басейну річки Тиса… Читати повністю »

АНОНС! Проєкт FloodUZH – прес-конференція щодо ТЕО будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород

У середу, 19 жовтня 2022 року, о 15 годині, у конференц-залі БУВР Тиси відбудеться прес-конференція з представлення комплексу заходів з обводнення річки Уж та протипаводкового захисту м. Ужгород в рамках розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництво регулюючої споруди на р.Уж, у м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області». Ці проєктні роботи  виконуються в  рамках реалізації проєкту FloodUZH… Читати повністю »

29 червня 2022 р. у м. Берегове відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиси

  29 червня 2022 року відбудеться чергове засідання Басейнової ради річки Тиса приурочене до Міжнародного дня Дунаю. На засіданні будуть розглянуті наступні питання: Обговорення та затвердження Програми засідання та Плану засідань Басейнової ради річки Тиса на 2022 рік. Представлення проєкту «Методичних рекомендацій щодо встановлення екологічних цілей та розробки Програми заходів Плану управління річковим суббасейном Тиси… Читати повністю »

АНОНС! Проект FloodUZH – прес-конференція щодо ТЕО будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород

У п’ятницю, 8 жовтня 2021 року, о 9 годині, у конференц-залі БУВР Тиси відбудеться прес-конференція з представлення комплексу заходів з обводнення річки Уж та протипаводкового захисту м. Ужгород в рамках розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництво регулюючої споруди на р.Уж, у м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області». Ці проєктні роботи  виконуються в  рамках реалізації проєкту FloodUZH… Читати повністю »

12 травня 2021 р. у м. Ужгород відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиси

Відповідно до плану роботи Басейнової ради річки Тиси на 2021 рік  у місті Ужгород відбудеться засідання Басейнової ради. Порядок денний: Проблема засмічення річкового басейну Тиси твердими побутовими відходами та шляхи її вирішення (доповідач – Дьолог Василь – начальник відділу ведення кадастру та моніторингу вод, водних відносин та басейнової взаємодії БУВР Тиси, співдоповідачі – начальники міжрайонних… Читати повністю »

30 червня 2020 року відбудеться онлайн-засідання Басейнової ради Тиси

  30 червня 2020 року о 13 год відбудеться онлайн-засідання Басейнової ради Тиси. Басейнова рада Тиси запрошує долучитися до конструктивного діалогу з водних питань під час онлайн-засідання басейнової ради, яке у зв’язку з карантинними обмеженнями відбудеться в режимі відео-конференції. Порядок денний онлайн-засідання: – Реалізація проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні… Читати повністю »

Прес-конференція «Тиса – Чорне море – Антарктида: глобальне забруднення планети пластиком та шляхи його попередження»

Чи знаєте Ви, що об’єднує Тису, Чорне море та Антарктиду? На жаль, це пластик, засмічення яким вже сягнуло глобальних масштабів. 21 лютого о 13:00 запрошуємо Вас дізнатися більше про шкоду від засмічення пластиком та друге життя пластику на прикладі першої у Закарпатті лабораторії з переробки пластику на корисні речі «Резиденція Пластикожуя», створеної за підтримки фундації… Читати повністю »

4 грудня 2019 р у м. Виноградів відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиси

Відповідно до плану роботи Басейнової ради річки Тиси на 2019 рік  у місті Виноградів відбудеться засідання Басейнової ради. Порядок денний: Реалізація проекту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (Кисіль О.А. – начальник БУВР Тиси, заступник Голови Басейнової ради). Про реалізацію місцевими органами… Читати повністю »

21 листопада 2019 року відбудеться Стартова конференція проєкту FloodUZH

У вересні 2019 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) розпочало реалізацію проєкту під назвою «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FLOODUZH) у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Мета проєкту – використання сучасних інформаційних технологій для управління паводковими ризиками та засухами у спільному транскордонному… Читати повністю »

25 – 27 вересня 2019 року в м. Сату Маре, Румунія відбудеться планова зустріч керівників Робочої групи з проблем р.Тиса

25 – 27 вересня 2019 року в м. Сату Маре, Румунія відбудеться планова зустріч керівників Робочої групи з проблем р.Тиса за участі експертів з оцінки якості води і гідрометеорології. На зустрічі обговорюватимуться питання щодо протипаводкового захисту на українсько-румунській ділянці р.Тиса, виконання гідротехнічних робіт, а також питання щодо оцінки якості прикордонних вод та гідрометеорології згідно з… Читати повністю »