Архів новин по рубриці ‘Анонси подій’

Коментування вимкнено

АНОНС! Проект FloodUZH – прес-конференція щодо ТЕО будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород

У п’ятницю, 8 жовтня 2021 року, о 9 годині, у конференц-залі БУВР Тиси відбудеться прес-конференція з представлення комплексу заходів з обводнення річки Уж та протипаводкового захисту м. Ужгород в рамках розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництво регулюючої споруди на р.Уж, у м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області». Ці проєктні роботи  виконуються в  рамках реалізації проєкту FloodUZH… Читати повністю »

Коментування вимкнено

12 травня 2021 р. у м. Ужгород відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиси

Відповідно до плану роботи Басейнової ради річки Тиси на 2021 рік  у місті Ужгород відбудеться засідання Басейнової ради. Порядок денний: Проблема засмічення річкового басейну Тиси твердими побутовими відходами та шляхи її вирішення (доповідач – Дьолог Василь – начальник відділу ведення кадастру та моніторингу вод, водних відносин та басейнової взаємодії БУВР Тиси, співдоповідачі – начальники міжрайонних… Читати повністю »

Коментування вимкнено

30 червня 2020 року відбудеться онлайн-засідання Басейнової ради Тиси

  30 червня 2020 року о 13 год відбудеться онлайн-засідання Басейнової ради Тиси. Басейнова рада Тиси запрошує долучитися до конструктивного діалогу з водних питань під час онлайн-засідання басейнової ради, яке у зв’язку з карантинними обмеженнями відбудеться в режимі відео-конференції. Порядок денний онлайн-засідання: – Реалізація проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Прес-конференція «Тиса – Чорне море – Антарктида: глобальне забруднення планети пластиком та шляхи його попередження»

Чи знаєте Ви, що об’єднує Тису, Чорне море та Антарктиду? На жаль, це пластик, засмічення яким вже сягнуло глобальних масштабів. 21 лютого о 13:00 запрошуємо Вас дізнатися більше про шкоду від засмічення пластиком та друге життя пластику на прикладі першої у Закарпатті лабораторії з переробки пластику на корисні речі «Резиденція Пластикожуя», створеної за підтримки фундації… Читати повністю »

Коментування вимкнено

4 грудня 2019 р у м. Виноградів відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиси

Відповідно до плану роботи Басейнової ради річки Тиси на 2019 рік  у місті Виноградів відбудеться засідання Басейнової ради. Порядок денний: Реалізація проекту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (Кисіль О.А. – начальник БУВР Тиси, заступник Голови Басейнової ради). Про реалізацію місцевими органами… Читати повністю »

Коментування вимкнено

21 листопада 2019 року відбудеться Стартова конференція проєкту FloodUZH

У вересні 2019 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) розпочало реалізацію проєкту під назвою «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FLOODUZH) у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Мета проєкту – використання сучасних інформаційних технологій для управління паводковими ризиками та засухами у спільному транскордонному… Читати повністю »

Коментування вимкнено

25 – 27 вересня 2019 року в м. Сату Маре, Румунія відбудеться планова зустріч керівників Робочої групи з проблем р.Тиса

25 – 27 вересня 2019 року в м. Сату Маре, Румунія відбудеться планова зустріч керівників Робочої групи з проблем р.Тиса за участі експертів з оцінки якості води і гідрометеорології. На зустрічі обговорюватимуться питання щодо протипаводкового захисту на українсько-румунській ділянці р.Тиса, виконання гідротехнічних робіт, а також питання щодо оцінки якості прикордонних вод та гідрометеорології згідно з… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Увага! Оголошено конкурс Дунайський митець 2019 «Життя без пластику у воді»

Загальна інформація: Україна є однією з 14 країн, які спільно ділять басейн річки Дунай. Саме до Дунаю потрапляють води річок басейнів Тиси, Пруту і Сірету. На території України всі води Дунаю потрапляють у Чорне море. Щороку Міжнародна комісія із захисту річки Дунай спільно з Глобальним водним партнерством країн Центральної та Східної Європи та Закарпатською обласною… Читати повністю »

Коментування вимкнено

7 травня 2019 р. у м. Берегово відбудеться засідання Басейнової ради річки Тиси

Місце та час проведення заходу: М.Берегово, пл. Б. Хмельницького, 7, зала засідань міської ради м. Берегово. Початок об 11 годині. На засіданні буде розглянуто такі питання: Еколого-водогосподарські проблеми міста Берегово та шляхи їх вирішення. Доповідачі – Галайда Й.С., керівник ТОВ «Карпатвіз», член Басейнової ради Тиси; міський голова м.Берегово (за згодою). Про впровадження місцевими органами виконавчої… Читати повністю »

Коментування вимкнено

Анонс!

9-11 квітня 2019 року відбудеться чергова зустріч спільної українсько-угорської Робочої групи із захисту від шкідливої дії вод. В рамках зустрічі буде проведено плановий огляд водогосподарських об’єктів спільного інтересу в басейні р. Тиса на українській та угорській територіях, розглянуто результати виконання завдань, визначених протоколом ХХІІ наради Уповноважених Урядів Сторін (10-13.09.2018 р., м. Шіофок), обговорено можливості обводнення… Читати повністю »