Архів 2011

Коментарі відсутні 326 переглядів

Проходження паводку 14-17 грудня 2011 року

Сума опадів за період 14-17 грудня склала 90-120 мм, що перевищило місячну норму. Сформувався швидкоплинний високий дощовий паводок в основному по басейнах річок Уж, Латориця, Боржава з амплітудою підняття рівнів до 3,0 м, ви-ходом води на заплави, досягненням ІІ-ІІІ ступенів захисту. Відповідно до Регламенту роботи обласної комісії ТЕБ та НС, Положення про роботу БУВР Тиси… Читати повністю »

Коментарі відсутні 343 перегляди

Відновлюється адміністративний будинок Тячівського міжрайонного управління водного господарства

Будівлі Тячівського міжрайонного управління водного господарства побудовані в 1977 році. В минулому ці будівлі та підсобні приміщення використовувались, як цех по виготовленню залізобетонних виробів Закарпатського об’єднання “Агробуд”. У серпні 1993 року ці будівлі були передані новоствореному Тячівському управлінню осушних систем та протипаводкових споруд, які на той час не використовувалися за призначенням і підлягали капітальному ремонту…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 384 перегляди

Проведено зустріч Заступників Уповноважених Урядів України і Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах за участю експертів робочих груп Сторін із захисту від шкідливої дії вод з оглядом гідротехнічних споруд

6 – 7 грудня в м.Ужгород та 13-14 грудня 2011 року в м.Ніредьгаза, в межах виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах,відбулась зустріч Заступників Уповноважених Урядів України та Угорської Республіки за участю керівників та експертів Сторін робочих груп із захисту від шкідливої дії вод з оглядом… Читати повністю »

Коментарі відсутні 366 переглядів

Паводки вимагають господарського підходу

Після проходження паводків було підмито основу підпірної бетонної стінки берегоукріплення р.Іршавка в м.Іршава. З плином часу масштаби руйнування збільшувалися, зростала небезпека. Згідно листа замовлення Іршавської міської ради, з метою недопущення подальшого розмиву бетонної підпірної стінки, що може привести до її повного руйнування та стабілізації берегоукріплення лівого берега р.Іршавка, було розроблено робочий проект “Капітальний ремонт берегоукріплення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 346 переглядів

Проведено навчання з підвищення кваліфікації працівників управлінь водного господарства

21-25 листопада 2011 року на базі Ужгородського міжрайонного управління водного господарства (НС № 1- БОС, що знаходиться в селі Червоне Ужгородського району), за участю викладачів Кам’янсько-Дніпровської технічної школи та керівних спеціалістів водогосподарських організацій області відбулось навчання з підвищення кваліфікації працівників робітничих професій міжрайонних управлінь водного господарства. На виїзному навчанні були присутні працівники Ужгородського, Берегівського, Мукачівського,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 308 переглядів

24 листопада о 09:00 під час виконання робіт по розчистці дериваційного каналу, який знаходиться на балансі ПАТ ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО в урочищі “Дубки” Ужгородського району трапилася аварія механізму, яка спричинила витік з паливного баку, а також з моторного відсіку паливно-змащувальних матеріалів.

24 листопада о 09:00 під час виконання робіт по розчистці дериваційного каналу, який знаходиться на балансі ПАТ ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО в урочищі “Дубки” Ужгородського району трапилася аварія механізму, яка спричинила витік з паливного баку, а також з моторного відсіку паливно-змащувальних матеріалів. З метою чіткого реагування на вищезазначену ситуацію, спеціалістами Ужгородського міжрайонного управління водного господарства було проведено відповідну… Читати повністю »

Коментарі відсутні 426 переглядів

Візит учасників ІІ-ої щорічної Школи з транскордонного співробітництва

18 листопада 2011 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиси відвідали учасники ІІ-ої щорічної Школи з транскордонного співробітництва “ВІДКРИВАЄМО МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ”, організованої ВГО “Інститут Політичної Освіти” за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань євроінтеграції та Фонду Едуардо Фрея. Традиційно, учасниками школи є посадові особи та службовці органів місцевої влади, які відповідають за міжнародну… Читати повністю »

Коментарі відсутні 614 перегляди

Інформація про гідрогеолого-меліоративну ситуацію на осушуваних землях Закарпатської області

Інформація про гідрогеолого-меліоративну ситуацію на осушуваних землях Закарпатської області Гідрогеолого-меліоративний стан меліорованих угідь в Закарпатській області визначається, головним чином, динамікою підземних вод в водоносних горизонтах активного водообміну, водно-сольовими процесами в ґрунтах і водогосподарською діяльністю. Гідрогеологічні умови в Закарпатській області обумовлені, переважно, розвитком водоносних горизонтів у четвертинних відкладах, які є основним джерелом живлення земель. Водомісткими породами… Читати повністю »

Коментарі відсутні 359 переглядів

Закарпатські водники приймали участь у ІХ Міжнародному водному форумі “AQUA UKRAINE – 2011”

Щорічно Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса бере участь у виставкових заходах на міжнародних та спеціалізованих форумах і конференціях, під час яких висвітлюється діяльність водогосподарсько-меліоративного комплексу Закарпатської області у напрямках забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами, експлуатації державних меліоративних фондів, захисту територій від шкідливої дії води, забезпечення сільських населених пунктів централізованим водопостачанням, міжнародної діяльності… Читати повністю »