Архів 2014

Коментарі відсутні 448 переглядів

Громадські слухання щодо розширення меж населених пунктів в Тячівському районі

Громадські слухання щодо розширення меж населених пунктів проходять в Тячівському районі вже не вперше. Щоразу постає питання винесення в натуру прибережних захисних смуг, зони затоплення та забудова меліорованих земель. Минулого тижня представники Тячівського МУВГ  взяли участь в громадських слуханнях в селах Вонігово (16 грудня) та Чумалеві (18 грудня). На слуханнях в селі Вонігово постало питання… Читати повністю »

Коментарі відсутні 375 переглядів

На часі – підготовка до безпечного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків на території Закарпаття

У п’ятницю, 26 грудня, у Закарпатській ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Михайла Рівіса відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю керівників обласних управлінь водних ресурсів, ДСНС та служби автомобільних доріг. Про готовність до пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків на території області, а також комплексного плану дій… Читати повністю »

Коментарі відсутні 524 перегляди

Будівництво перепадів на р.Холт Виноградівського району

Річка  Холт в період формування весняного водопілля та проходження дощових паводків руйнує лівий корінний берег та вулицю Чапаєва В.І., що в с. Хижа Виноградівського району. Тому, з метою зменшення швидкості водного потоку та для припинення руйнування берегів водотоку, було вирішено влаштувати дерев’яні перепади і ряжеву стінку. Підрядною організацією проводяться роботи згідно робочого проекту «Будівництво перепадів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 531 перегляд

Відбувся фаховий семінар «Представлення функціональних можливостей прогностичної моделі DIWA»

В рамках проекту “Подальший розвиток і гармонізація Верхнє-Тисайських українських і угорських програм розвитку протипаводкового захисту та створення інтегрованої системи прогнозування паводків із застосуванням моделей на основі ГІС” 16 листопада 2014 року в м.Ніредьгаза, Угорщина, відбувся черговий семінар з представлення можливостей системи прогнозування паводків у басейні р.Тиси. В семінарі взяли участь експерти Басейнового управління водних ресурсів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 405 переглядів

В Мукачівському МУВГ з 8 по 12 грудня пройшов Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована 2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня –  День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Проведення Всеукраїнського тижня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 442 перегляди

Завершення робіт по покращенню технічного стану водовідвідних канав на території В.Коропецької сільської ради Мукачівського району

На початку грудня Мукачівське МУВГ завершило виконання робіт в повному обсязі по укладеним договорам з В.Коропецькою сільською радою: «Покращення технічного стану водовідвідних канав по вул.Шенборна та вул.Гайдара на території В.Коропецької сільської ради І-ша черга» та  «Покращення технічного стану водовідвідних канав по вул.Шенборна та вул.Гайдара на території В.Коропецької  сільської ради ІІ-га черга». Роботи виконувались згідно плану… Читати повністю »

Коментарі відсутні 676 переглядів

Проведено плановий огляд водогосподарських споруд і зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини за участю експертів робочих груп із захисту від шкідливої дії вод

Протягом 1-2 грудня на українській території та 8-9 грудня 2014 року на угорській території відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах за участю керівників та експертів робочих груп із захисту від шкідливої дії вод Сторін з проведенням планового огляду водогосподарських об’єктів прикордонних водотоків басейну р. Тиса. Українську делегацію… Читати повністю »

Коментарі відсутні 589 переглядів

Громадські слухання з представлення та обговорення техніко-економічного обґрунтування реконструкції Батарської меліоративної системи

4 грудня в приміщенні великого залу Виноградівської РДА відбулися громадські слухання з обговорення техніко-економічного обґрунтування реконструкції Батарської меліоративної системи, виготовленого в рамках реалізації проекту Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна HUSKROUA 0901/040 «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур». Учасниками слухань були представники Закарпатської ОДА, Виноградівської РДА, партнери проекту, представники природоохоронних, сільськогосподарських та інших зацікавлених організацій,… Читати повністю »