Архів 2013

Коментарі відсутні 487 переглядів

Розчистка внутрігосподарського каналу в с. Бистриця

У жовтні цього року Мукачівське МУВГ уклало договір з Бистрицькою сільською радою на виконання підрядних робіт в рамках Регіональної програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиса у Закарпатській області на 2006-2015 роки щодо поліпшенню технічного стану внутрігосподарського каналу К-1-1 на території Бистрицької сільської ради Мукачівського району. Мета проекту – очистка внутрігосподарського каналу від наносів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 596 переглядів

Прийнято Регіональну цільову програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Тиса у Закарпатській області на 2013 – 2021 роки

Сьогодні, 27 грудня 2013 року, на сесії обласної ради з метою визначення основних напрямів діяльності у сфері водного господарства, збереження і відтворення водних ресурсів, відновлення ролі меліорованих земель прийнято Регіональну цільову програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Тиса у Закарпатській області на 2013 – 2021 роки.  За період 2006-2012 роки на реалізацію … Читати повністю »

Коментарі відсутні 471 перегляд

Відбулось VІ засідання Українсько-Угорської міжурядової змішаної комісії з питань транскордонного та прикордонного співробітництва

20 грудня у с. Барвінок Закарпатської області відбулося шосте засідання українсько-угорської міжурядової змішаної комісії з питань транскордонного та прикордонного співробітництва. Захід відбувся під головуванням першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолія Максюти та Державного секретаря Міністерства юстиції та адміністративних питань Угорщини Еріки Сабо. Серед питань порядку денного Комісії Сторони приділили особливу увагу розгляду… Читати повністю »

Коментарі відсутні 492 перегляди

Відновлення лівостороннього водозахисного валу для захисту нижньої частини с. М. Ком`яти від затоплення паводковими водами

Проблема захисту населення, господарських об’єктів і сільськогосподарських угідь від затоплення паводковими водами річок залишається актуальною для Закарпатської області. В зв’язку з цим на виконання Регіональної програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиса у Закарпатській області в 2013 році Виноградівським управлінням водного господарства було розроблено кошторисну документацію по відновленню лівостороннього водозахисного валу довжиною 80 м… Читати повністю »

Коментарі відсутні 509 переглядів

Розчистка заторів на річці Боржава в селі Квасово

В рамках виконання Регіональної програми  комплексного  протипаводкового захисту в басейні р. Тиси  у Закарпатській області на 2006-2015 роки,  працівники  Берегівського МУВГ  продовжують роботи по розчистці  сміттєвих заторів  русла р. Боржава в с. Квасово. З метою покращення  екологічного стану та вирішення  проблем села районна державна адміністрація  додатково  виділила  20 тис. грн на  ліквідацію  послідуючих двох заторів…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 428 переглядів

В Тячівському управлінні провели навчання задля оперативного і якісного реагування в надзвичайних ситуаціях під час паводків

Захист територій Тячівського і Рахівського районів та мінімізація збитків від шкідливої дії вод є одним з важливих питань сьогодення. Надзвичайні ситуації гідрологічного характеру (паводки, повені), що призводять до людських жертв і великих матеріальних збитків, спричиняються складним поєднанням у просторі та часі причин природного та техногенного характеру, головними з яких є випадання максимальних атмосферних опадів, особливості… Читати повністю »

Коментарі відсутні 397 переглядів

Зустріч українсько-словацької Робочої групи з питань охорони якості прикордонних вод

9-12 грудня 2013 року на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах в м. Ужгороді відбулася зустріч Робочої групи з питань охорони якості прикордонних вод. Зустріч Робочої групи проводив керівник від Української Сторони, заступник начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Оксана Фенцик, від Словацької Сторони… Читати повністю »

Коментарі відсутні 558 переглядів

В транскордонному регіоні України і Словаччини розпочався новий проект присвячений попередженню паводків

12 грудня цього року, під час Європейського тижня лісів, відбувся стартовий семінар, присвячений початку проекту HYDROFOR: системи оптимального ведення лісового господарства, спрямовані на посилення гідрологічної ролі лісів у попередженні паводків у басейні річки Бодрог. Проект реалізується партнерами з України та Словаччини, а саме: Агенством сприяння сталому розвитку Карпатського регіону ФОРЗА, яке є головним партнером проекту,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 894 перегляди

Тематичний семінар проекту «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур»

У п’ятницю, 6 грудня, в рамках впровадження проекту HUSKROUA0901/040 «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур» Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013, в м. Виноградів  пройшов семінар з розвитку сільського господарства на території Батарської меліоративної системи. Даний  семінар підготовлено в рамках Діяльності 3 проекту «Підтримка збалансованих сільськогосподарських практик». Метою семінару… Читати повністю »