Відділ комплексного проектування «Закарпаттяводпроект»

Відділ комплексного проектування створений 14.02.2000 року наказом №12 Закарпатського обласного управління по меліорації і водному господарству «Закарпаттяводгосп».

ВКП «Закарпаттяводпроект» входить до складу Басейнового управління водних ресурсів річки Тиси є відокремленим підрозділом на заходах внутрішнього господарського розрахунку і є платником податків на загальних підставах (в т.ч. ПДВ).

ВКП «Закарпаттяводпроект» БУВР Тиси як генпроектувальник виконує весь комплекс робіт, що пов’язаний із створенням проектної документації на будівництво об’єктів в основному водогосподарської галузі народного господарства, надає послуги у відповідності до укладених договорів із юридичними фірмами (підприємства),  фізичними особами, громадянами, органами місцевого самоврядування, тощо.

Провадження господарської діяльності у будівництві здійснюється у відповідності до ліцензійних умов:

–   ліцензія  серії АВ №595649 видана 9.11.2011р.;

–   кваліфікаційні сертифікати інженера-проектувальника:

–   серія АР №001487 від 23.07.2012 року;

–   серія АР №001485 від 23.07.2012 року;

–   кваліфікаційний сертифікат інженера-вишукувача:

–   серія АР №002638 від 30.08.2012 року

­ ­

До складу комплексних видів робіт входить:

1. Інженерні вишукування:

–   інженерно –  геодезичні;

–       інженерно – геологічні;

–       інженерно – гідрогеологічні;

–       інженерно – гідрологічні.

2.  Проектування об’єктів архітектури:

–    інженерний захист території від підтоплення та затоплення;

–   будівель та споруд рибного господарства, рибопропускні та рибозахисні споруди;

–    гідроенергетичних споруд та комплексів;

–    гідротехнічних споруд та комплексів;

–    мостових переходів;

–    конструювання несучих та огороджуючих конструкцій (дамби обвалування, берегозакріплювальні та регуляційні споруди);

–    зовнішніх інженерних мереж і систем водопроводу та каналізації;

–    протизсувних споруд (підпірні стінки);

–    реконструкція каналів водогосподарських і меліоративних систем комплексного призначення і споруд на них;

–    систем зрошення.

На замовлення ДП «Об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів Закарпатської області»  ВКП «Закарпаттяводпроект» БУВР Тиси виконує робочі проекти по «Програмі комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса у Закарпатській області на 2006-2015 рр», основною метою яких є захист від затоплення та підтоплення населених пунктів під час проходження паводку.

На даний час виготовлені, реалізовані або такі, що знаходяться в процесі реалізації, ряд робочих проектів, наприклад в м.Хуст на р.Хустець (центральна історична частина міста, на фото).

ВКП «Закарпаттяводпроект» БУВР Тиси  здійснює свою господарську діяльність, при цьому маючи:

1) затверджені посадові інструкції всіх працівників, де розподілені обов’язки, повноваження та відповідальність осіб (згідно штатного розпису).

2) необхідну укомплектованість відділу інженерно-технічними працівниками і робітниками необхідних професій та кваліфікацій, що входять до складу проектно-вишукувальної або проектно-кошторисної групи.

3) нормативно-технічну базу – наявність держстандартів, нормативні документи, нормативно-правові акти, фондові та архівні матеріали, технічна література і ін.

4) геодезичні прилади та інструменти згідно з технічними вимогами виконання робіт (нівелір, тахометр «Leica 405» – 2шт, навігаційний GPS «Leica SR-20» – 1шт та ін.).

5) необхідне  ліцензійне програмне забезпечення (Digitals, AutoCAD, Мономах, Строй – Информ,  Інпроект – випуск кошторисів).

6) офісне обладнання :

–    ПК – 12шт;

–    Плотер HP DesignJet 800 42” – 1шт;

–    Сканер GTCO CalComp S4-725SX+25”– 1шт;

–    Плотер + сканер Oce Technologies ColorWave 300 – 1шт;

–    Пристрій для друку, копіювання і сканування формату А3 Canon IR 2018.

ВКП «Закарпаттяводпроект» БУВР Тиси співпрацює із Національним Університетом водного господарства та природокористування, особливо із кафедрою «Гідротехнічні споруди». Представники відділу беруть участь у наукових конференціях, вивчають результати лабораторних досліджень, актуальні для карпатського регіону, що періодично проводяться у гідротехнічній лабораторії кафедри ГТС.

ВКП «Закарпаттяводпроект» БУВР Тиси впроваджує нові досягнення науки і техніки у водогосподарському будівництві, що підвищують стійкість та довговічність гідротехнічних споруд.

Робота в офісному приміщення ВКП «Закарпаттяводпроект» БУВР Тиси:

Проведення польових інженерно-геодезичних робіт:


Електронна адреса: vkp@buvrtysa.gov.ua
Телефон: 61-60-91