Архів 2012

Коментарі відсутні 470 переглядів

Співпраця міжрайонних управлінь з органами державної влади та місцевого самоврядування

17 грудня відбулась нарада постійно діючої комісії з питань ТЕБ і НС при Виноградівській РДА. Головував на засіданні перший заступник голови Виноградівської РДА Якоб В.І.Від управління участь у нараді брав заступник начальника Керечан Д.М.Він доповів присутнім про хід підготовки управління до пропуску можливих паводків та льодоходу, про шляхи взаємодії між  різними організаціями, органами місцевого самоврядування… Читати повністю »

Коментарі відсутні 379 переглядів

Закарпаттю потрібно 315,5 млн грн на протипаводкову програму «Тиса»

Закарпатська обласна рада звернулася до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» з пропозицією врахувати потреби у коштах, передбачених Програмою комплексного протипаводкового захисту в басейні річка Тиса в Закарпатській області на 2013 рік, у сумі 315,5 мільйонів гривень. «За період 2006 – 2011 років для… Читати повністю »

Коментарі відсутні 458 переглядів

Ужгородське МУВГ взяло участь у проведенні тренування цивільної оборони

13 грудня 2012 року було проведено командно-штабне тренування цивільного захисту м. Ужгорода, під керівництвом начальника штабу – міського голови Погорєлова В.В., на тему: «Дії органів управління та сил місцевої підсистеми запобігання і реагування у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації природного характеру (паводок)». Доповідь «Про готовність сил і засобів Ужгородського МУВГ до виникнення паводкової ситуації на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 473 перегляди

Проведено плановий огляд і зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини за участю експертів робочих груп із захисту від шкідливої дії вод

10-12 грудня 2012 року відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах за участю керівників та експертів робочих груп із захисту від шкідливої дії вод Сторін з проведенням планового огляду водогосподарських об’єктів прикордонних водотоків басейну р. Тиса на території обох країн. Українську делегацію на території України очолював заступник… Читати повністю »

Коментарі відсутні 734 перегляди

Для моніторингу річок – сучасний гідрометричний прилад

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса Державного агентства водних ресурсів України має багаторічний досвід співпраці з Геологічною службою США, за підтримки якої було здійснено визначальний крок у сфері моніторингу стану річок у режимі реального часу при проходженні паводків на території Закарпатської області. У рамках реалізації протягом 2003 – 2004  років «Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом… Читати повністю »

Коментарі відсутні 496 переглядів

Проведено роботи на автоматизованих вимірювальних станціях

Одним з напрямків діяльності БУВР Тиси є забезпечення надійності функціонування спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи моніторингу паводкової ситуації АІВС – “Тиса”. Основними елементами системи є автоматизовані вимірювальні станції (наразі їх 44). Саме гідрологічні та метеорологічні  показники станцій використовуються для складання оперативних прогнозів. Станції розташовані на берегах річок і піддаються несприятливим метеорологічним впливам, тому їх  відповідне… Читати повністю »

Коментарі відсутні 556 переглядів

На семінарі з інтегрованого управління водним господарством розглядалися екологічні напрацювання спільного українсько-угорського проекту

Минулого тижня в приміщення конференц-залу БУВР Тиси в рамках проекту Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства (ЄІСП) Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна на 2007-2013 роки “Підвищення готовності до паводків у Берегівській транскордонній польдерній системі зі спрямуванням на басейн каналу Чаронда-Латориця” відбувся семінар з інтегрованого управління водним господарством з розгляду екологічних аспектів… Читати повністю »

Коментарі відсутні 405 переглядів

Тривають роботи по виконанню заходів Регіональної програми Мукачівським МУВГ

В рамках реалізації заходів Регіональної програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса у Закарпатській області та з метою захисту сільськогосподарських угідь від підтоплення, Мукачівським МУВГ виконані роботи по очистці внутрішньогосподарських каналів К-1-1, К-1-2  на території Бистрицької та Нижньокоропецької сільських рад з частковим вивезенням ґрунту. Загальна довжина очищених каналів становить 1000 м, об’єм очистки – 2483… Читати повністю »

Коментарі відсутні 718 переглядів

Стартова конференція проекту «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур»

28-29 листопада 2012 року в БУВР Тиса відбулась Стартова конференція проекту «Стале управління природними ресурсами в межиріччі річок Тиса-Тур» Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007-2013. До реалізації проекту залучені Партнери: Верхнє-Тисайська Дирекція водних справ Угорщини, Управління вод Сомеш-Тиса Національної Адміністрації «Води Румунії», Виноградівська райдержадміністрації, Виноградівське… Читати повністю »