Архів 2015

Коментарі відсутні 419 переглядів

Вдосконалення автоматизованої вимірювальної станції на р.Теребля в с.Колочава

В рамках реалізації Проекту «Підготовка спільної українсько-угорської комплексної програми щодо зменшення рівнів паводків та оновлення заплав Верхнє-Тисайської ділянки Вишково-Вашарошнаминь» Виноградівське МУВГ виконує роботи по вдосконаленню автоматизованої вимірювальної станції на р.Теребля в с.Колочава системи АІВС «Тиса» шляхом виконання поточного ремонту кріплення та рейки.

Коментарі відсутні 472 перегляди

Продовжується ліквідація наслідків паводку в Тячівському районі

Як вже повідомлялось, внаслідок проходження паводку 20-22 листопада 2015 року в Тячівському районі відбулось пошкодження та часткове руйнування водозахисних споруд зокрема в с.Р.Мокра, с.Калини, с.Нересниця, с. Біловарці. Наразі з метою захисту населення, інфраструктури  та сільгоспугідь від шкідливої дії води в с.Біловарці на р.Тересва проводяться першочергові невідкладні заходи по відновлюванню правобережної дамби загальною вартістю 230 тис…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 496 переглядів

Закарпаття готується до підписання масштабної міжнародної угоди

У Закарпатській обласній раді під головуванням Михайла Рівіса відбулася нарада, на якій обговорено актуальні питання з підготовки до підписання Угоди про співробітництво територіальних органів місцевого самоврядування в басейні р.Тиса. Цьому передувала в Угорщині міжнародна конференція «Розвиток міжнародної співпраці в басейні р.Тиса», де йшлося про налагодження міжнародного співробітництва територіальних органів самоврядування, а також обговорювалися можливості співпраці… Читати повністю »

Коментарі відсутні 400 переглядів

До уваги водокористувачів

  Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп) Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води»скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: –         дозволу на спеціальне водокористування –         ГДС (у разі здійснення водовідведення у… Читати повністю »

Коментарі відсутні 424 перегляди

На Закарпатті завершився проект з моніторингу стану атмосфери

18 грудня 2015 року в м.Ужгород представники Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса взяли участь у заключній конференції в рамках проекту «Космічна система із захисту навколишнього середовища від надзвичайних ситуацій – транскордонна система передбачення природних надзвичайних явищ на основі використання супутникових технологій в Угорщині, Словаччині, Румунії та Україні», який реалізовує ДВНЗ «УжНУ».

Коментарі відсутні 614 перегляди

Навчальний семінар з ведення діловодства в державних підприємствах

17 грудня у приміщені БУВР Тиси відбувся семінар з діловодства та архівної справи за участі начальника відділу формування НАФ та діловодства Державного  архіву  Закарпатської області Н.Ю.Василини. Наталія Юріївна провела лекцію-семінар щодо організації діловодства та архівної страви в державних установах, розповіла про сучасні нормативні документи, які регламентують ведення діловодства, та звернула увагу на особливості оформлення наказів, номенклатури, та інших  документів,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 574 перегляди

Проведено огляд гідротехнічних споруд польдера Берег на угорській території

В рамках реалізації проекту «Підготовка спільної українсько-угорської комплексної програми щодо зменшення рівнів паводків та оновлення заплав Верхнє-Тисайської ділянки Вишково-Вашарошнаминь» 11 грудня 2015 року на території Угорщини, відбувся огляд гідротехнічних споруд  польдера Берег, який 26 листопада цього року був зданий в експлуатацію. В огляді взяли участь представники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) і… Читати повністю »

Коментарі відсутні 442 перегляди

Навчання працівників робітничих професій міжрайонних управлінь водного господарства

З 30 листопада по 11 грудня 2015 року викладачами Кам’янсько-Дніпровської технічної школи Запорізької області Держводагентства України проводилися навчання з підвищення кваліфікації працівників робітничих професій п’яти міжрайонних управлінь водного господарства, за спеціальностями: машиніст насосних установок, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустановок, стропальник, електрогазозварювальник, машиніст одноковшових екскаваторів, машиніст-тракторист, водій автотранспортних засобу. Також проведено курси цільового призначення з безпечного виконання робіт бензопилами,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 390 переглядів

Перші кроки до зменшення засмічення річок Закарпатської області зробила Берегівщина

На околиці села Яноші Берегівського району відкрито першу чергу сміттєпереробного заводу, будівництво якого почали в 2012 році на кошти Євросоюзу. Загальний бюджет  проекту «Впровадження системи розподільного збору та утилізації сміття у Берегівському районі» (який крім заводу передбачає облаштування чотирьох полігонів за європейськими стандартами) становить 973 тисячі 523 євро. Перед будівництвом на околиці села Яноші з… Читати повністю »