Архів 2019

Коментування вимкнено 651 перегляд

Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп), термін подання, не пізніше 1 лютого 2020 р.

Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води» скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: –         дозволу на спеціальне водокористування –         ГДС (у разі здійснення водовідведення у поверхневі водні об’єкти) –          протоколи… Читати повністю »

Коментування вимкнено 366 переглядів

Угорці виявили важкі метали у намулі з каналу Верке на Закарпатті

Фахівці угорського підприємства KEXPORT Nonprofit Kft ще навесні 2019 року долучилися до досліджень на Закарпатті. Зокрема вони стали переможцем гранту, що фінансує Міністерство закордонних справ Угорщини. Метою досліджень стало вивчення можливостей застосування намулу, що утворився на дні каналу, для потреб сільського господарства. Або для створення рекультиваційного шару для сміттєзвалища на території Закарпаття. До дослідження підключилися й… Читати повністю »

Коментування вимкнено 258 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 25 грудня 2019 року

За період з 18 по 25 грудня 2019 року по області утримувалася помірно тепла погода. На початку тижня спостерігалася без опадів, у другій половині тижня дощі 5-19 мм, місцями до 24 мм; що в горах перейшов у мокрий сніг та сніг. На річках незначне зниження рівнів води за рахунок дощів, з 22.12 перейшло у поступове… Читати повністю »

Коментування вимкнено 309 переглядів

В Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства проведена атестація працівників

На виконання Закону України від 12 січня 2012 року №4312-УІ «Про професійний розвиток працівників», пункту 1.17 наказу Державного агентства України від 12 березня 2019 року №139,  з метою перевірки професійного рівня та кваліфікації працівників, їх відповідності займаній посаді, підвищення ефективності їх роботи та відповідальності за виконання обов’язків, 24 грудня 2019 року в Тячівському міжрайонному управлінні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 339 переглядів

Берегівське МУВГ продовжує експлуатаційні роботи на гідротехнічних спорудах.

Відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт, оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд. В грудні місяці, силами оглядачів було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема здійснено: -обкошування сухостою та рубка чагарнику на правобережній дамбі р.Тиса з ПК 79-ПК… Читати повністю »

Коментування вимкнено 296 переглядів

БУВР Тиси проводить закупівлі на придбання гідрометричного обладнання в рамках проєкту FloodUZH

21 грудня Басейнове  управління водних ресурсів річки Тиса оголосило відкриті торги на придбання приладу «Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент – 1 комплект». Джерело фінансування – грантові кошти Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж», Грантовий контракт № HUSKROUA/1702/8.1/0005 від… Читати повністю »

Коментування вимкнено 387 переглядів

Кунігунда або українське Мертве море

Є на Закарпатті одне унікальне озеро, аналогів якого у світі дуже мало. Це – озеро Кунігунда, яке розташовано поблизу українсько-румунського кордону в селищі Солотвино Тячівського району. Особливістю даної водойми є те, що вода в ньому дуже солона. Концентрація солі тут настільки велика, що потонути неможливо, доросла людина тримається на воді ніби поплавець. Науковці стверджують, що… Читати повністю »

Коментування вимкнено 564 перегляди

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні зацікавилася екологічною ситуацією у Закарпатті

20 грудня Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса відвідали представники  Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СMM) почала свою роботу 21 березня 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ. СMM – це неозброєна цивільна місія, яка працює  24 години… Читати повністю »

Коментування вимкнено 278 переглядів

На Берегівщині жителі села Вари прибрали русло Боржави. Зібрали понад півтисячі кілограмів пластику та скла (ВІДЕО)

Жителі села Вара на Берегівщині прибирали русло річки Боржава від сміття. 237 кілограмів пластику та 300 кілограмів скляних пляшок.  Джерело інформації: Телеканал Sirius