Архів 2016

До уваги водокористувачів

Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп), термін подання, не пізніше 1 лютого 2017 р. Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води»скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: –         дозволу на спеціальне водокористування… Читати повністю »

Відбулася позачергова зустріч керівників Робочої групи з проблем р. Тиса та її приток на прикордонній ділянці

У період з 19 по 20 грудня 2016 р. відбулась позачергова зустріч керівників та експертів Робочої групи з проблем р. Тиса та її приток з метою розгляду питання щодо будівництва мосту через річку Тиса в районі с. Біла Церква (Україна) – м. Сігету-Мармаціей (Румунія) у межах виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про… Читати повністю »

Влаштування кювету для попередження розмиву дорожнього покриття в с. Мала Копаня

Працівниками Виноградівського МУВГ в с. Мала Копаня Виноградівського району проводяться роботи з покращення санітарно-екологічного та гідрологічного стану кювету, який прокладений вздовж дороги, для відведення води з дорожнього покриття та попередження його розмиву. В ході робіт буде розчищено траншею, викладено щебеневу підготовку під залізобетоні лотки та облаштування берм кювету. До роботи залучено одноковшовий екскаватор JCB –… Читати повністю »

Проведення робіт на території Баранинської сільської ради

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Баранинською сільською радою в особі сільської голови Марусяк Ю.І. на проведення робіт по «Регулюванню русла р.Това за межами населеного пункту на території Баранинської сільської ради, Ужгородського району». Роботи виконують працівники дільниці гірських річок, з метою недопущення підтоплення сільськогосподарських угідь та ерозії берегів річки. До роботи залучено таку… Читати повністю »

У Драгові самотужки укріпили береги р.Теребля

Укріпити береги закарпатських водойм чи не перше завдання влади. Адже область з усіх сторін омивають швидкоплинні річки, які після інтенсивних опадів розливаються по всіх усюдах і завдають шкоди населенню. Проте роками нічого не робиться: нові дамби не будуються та і старі у належному стані не підтримуються. У хустському Драгові місцеві вже вкотре взяли все у… Читати повністю »

Небезпека підтоплень. Потрібне фінансування

На Закарпатті досі існує загроза повеней. З 2007 року програма протипаводкового захисту басейну річки Тиса не фінансується. Частина області під постійною загрозою через те, що на багатьох ділянках річок просто відсутні або ж зруйновані берегоукріплення. За словами начальника Тячівського міжрайонного управління водного господарства лише по Тячівському району 22 небезпечні ділянки, на Рахівщині їх 19. На… Читати повністю »

Прем’єра депутатським запитом просять подбати про фінансування протипаводкових заходів на Закарпатті

На Закарпатті необхідно відновити фінансування протипаводкових заходів. Із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернувся народний депутат України Василь Петьовка. Починаючи з 2007-го року, недофінансування програми комплексного протипаводкового захисту в басейні річки Тиса у Закарпатській області становить близько 400 мільйонів гривень. Будівництво польдерів та  протипаводкових ємностей у горах мало розпочатись ще у 2008… Читати повністю »

Спільний огляд прикордонної території в зоні діяльності Берегівського МУВГ

На виконання Протокольного рішення зустрічі заступників Уповноважених Урядів України і Угорщини від 17 липня 2016 р. щодо розчищення  придамбової території  від чагарників та дерев на території Бадалівської  сільської  ради  Берегівського району на ділянці ПЗ 149-160, 12 грудня  під головуванням першого заступника Берегівської  райдержадміністрації проведено нараду та створено комісію по обстеженню  прикордонної  ділянки  на вказаній території…. Читати повністю »

Бокори, дараби, кляузи: фото унікальних гідротехнічних споруд у Карпатах

Прикарпатський історик, мандрівник Роберт Ерік опублікував добірку давніх фото, на яких зображені кляузи-гаті, що їх використовували для сплаву лісу в Карпатах. Світлини дають уявлення про каскади унікальних за архітектурою гідротехнічних споруд у верхів’ях Пруту, Чорного та Білого Черемошу й інших гірських річок Прикарпаття. На річках Чорний і Білий Черемош у другій половині ХІХ століття було… Читати повністю »