13-15 листопада 2006 року в м. Михаловці, Словаччина відбулася зустріч Заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах.

13-15 листопада 2006 року в м. Михаловці, Словаччина відбулася зустріч Заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах. В ході зустрічі було обговорено наступні питання:

 • виконання планів гідротехнічних робіт на українсько-словацьких прикордонних ділянках водотоків за січень-жовтень 2006 року;
 • оцінки гідрологічної ситуації на прикордонних водотоках з листопада 2005 р. до жовтня 2006 року та заходи щодо забезпечення надійності протипаводкового захисту населення прикордонних територій на 2007 рік;
 • співробітництва з питань охорони якості прикордонних вод та підготовка проекту Протоколу ХІІ засідання Українсько-Словацької Комісії по прикордонним водам.

  Крім цього, на зустрічі було проаналізовано стан виконання Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиса в Закарпатській області, в частині фінансування об’єктів, що складають спільний інтерес.

  Сторони обмінялися думками про перспективи реалізації спільних проектів водогосподарського спрямування на прикордонних територіях в рамках програми Європейського Союзу INTERREG III B GADSES/ТАСІS.

  Заступники Уповноважених Урядів обговорили питання проведення 27-30 листопада 2006 року на словацькій території ХІІ засідання Українсько-Словацької Комісії з питань прикордонних вод, розглянули в зв’язку з цим організаційні питання і погодили підготовлений проект протоколу засідання Комісії.

  Поділитись: