Прибирання прибережних захисних смуг вздовж р.Латориця біля сіл Пасіка – Сусково Свалявського району

Заходи по благоустрою проводяться з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах.

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА від 15.03.2018 р. № 153 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області» та листа БУВР Тиси від 11.04.2018 р. № 01-09/408 працівниками Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса спільно з підпорядкованими міжрайонними управліннями водного господарства (Мукачівським, Берегівським та Виноградівським) в суботу, 14 квітня 2018 року, були проведені заходи з благоустрою по прибиранню прибережних захисних смуг вздовж р.Латориця (прибирання від твердих побутових відходів та комунального сміття).

Дані заходи проводилися в межах населених пунктів Пасіка-Сусково Свалявського району, задіяно – 45 працівників. Очищено та прибрано від сміття лівий та правий береги р.Латориця по довжині  3,2 км,  обсяг вивезених побутових відходів – 17,4 м3 (610 мішків).

Благоустрій прибережних захисних смуг р.Латориця в с.Сусково


Прибрані береги р.Латориця в с.Пасіка-Сусково Свалявського району

Поділитись:

Залиште свій коментар