Участь Ужгородського МУВГ в акції «Закарпаттю – чисте довкілля» на території насосної станції НС 1-БОС в с. Червоне Ужгородського району

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації №86 від 15.02.2018 р. «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області», провело акцію по благоустрою території насосної  станції НС 1-БОС  та прибережної смуги каналу Чаронда-Тиса в с. Червоне Ужгородського району.

Працівниками Великодоброньської дільниці проведено очистку дамби каналу Чаронда-Тиса від сухої трави  та кущів.

В рамках проведення благоустрою території працівниками адмінуправління проводились роботи по висадженню, обрізанню і побілці дерев та кущів.

Під час проведення акції висаджено 17 дерев та обрізано 11 кущів.

Робітники пуско-налагоджувальної дільниці проводили роботи по покрасці трубопроводів, агрегатів насосної станції та одночасно проводились роботи по покрасці огоджувальних перил.

Оглядачами Дільниці гірських річок проведено заміну деревяної огорожі альтанки та ремонт і покраску деревяних контрукцій.

З метою дотримання естетичного вигляду гідротехнічних споруд проведені роботи по впорядкуванню та фарбуванню моста через канал Чаронда-Тиса та шлюза-регулятора.

Впорядковано прилеглу територію насосної станції НС 1-БОС на площі 0,7 га.

В даній акції прийняло участь 74 працівники  Ужгородського міжрайонного управління водного господарства.

 

Ужгородське МУВГ

Поділитись:

Залиште свій коментар