Архів 2006

Коментарі відсутні 105 переглядів

ЗАКАРПАТТЯ ЗАХИЩАЄТЬСЯ ВІД СТИХІЇ

Пілотний проект за програмою технічної допомоги Євросоюзу ТАСІС “Оцінка ризику та управління повенями у Закарпатській області” реалізовано у с.Квасово Берегівського району. Під час катастрофічного паводка у березні 2001 року тут потерпіли 19 осель. Отож тепер змодельовано розвиток можливої паводкової ситуації і відповідний план дій. Крім того, за рахунок виділених Євросоюзом коштів підвищено захисну здатність дамби… Читати повністю »

Коментарі відсутні 87 переглядів

На Завершальній конференції 12 грудня 2006 року були підведені підсумки реалізації проекту TACIS Закарпатськом облводгоспом

Завершена півторарічна робота з впровадження проекту TACIS CBC SPF “Підвищення готовності регіональних організацій, пов’язаних з протипаводковим захистом в регіоні Берег”. Мету і цілі цього проекту ми неодноразово висвітлювали на сторінках нашого ВЕБ-сайту Менеджмент проекту був здійснений працівниками Закарпатського облводгоспу , починаючи від складання і подання заявки, успішного отримання гранту і закінчуючи реалізацією заходів відповідно до… Читати повністю »

Коментарі відсутні 69 переглядів

8 грудня 2006 року в Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства відкрито Центр локалізації

8 грудня 2006 року в Берегівському міжрайонному управлінні водного господарства відкрито Центр локалізації. Центр збору, обробки і передачі даних (локалізаційний центр ) – структура, де створені відповідні умови для роботи з Планом локалізації. Тут створено три робочі місця з належними умовами для оперативної роботи: побудована комп’ютерна мережа з підключенням до всесвітньої мережі ІНТЕРНЕТ, забезпеченно відповідне… Читати повністю »

Коментарі відсутні 61 перегляд

27-30 листопада 2006 року в м. Татранська Штрба було проведено ХІІ засідання Комісії по прикордонних водах

27-30 листопада 2006 року в м. Татранська Штрба, Словаччина відбулося ХІІ засідання Комісії по прикордонних водах. Словацьку делегацію очолював і вів засідання Уповноважений Уряду Словацької Республіки Маріан Супек, українську делегацію – в.о. Уповноваженого Уряду України Володимир Чіпак. В ході зустрічі проаналізовано хід виконання рішень протоколу ХІ засідання Комісії, обговорено стан виконання гідротехнічних робіт на обох… Читати повністю »

Коментарі відсутні 82 перегляди

Продовжуються підсумкові заходи проекту ТАСІS CBC SPF “Підвищення готовності регіональних організацій, пов’язаних з протипаводковим захистом у регіоні Берег”

30 листопада і 1 грудня 2006 р. в ході реалізації проекту ТАСІS CBC SPF “Підвищення готовності регіональних організацій, пов’язаних з протипаводковим захистом у регіоні Берег” були проведені виїзні семінари з участю менеджерів та експертів проекту від Закарпатського облводгоспу, Берегівського МУВГ, управління з надзвичайних ситуацій ОДА і Берегівської райдержадміністрації та голів сільських рад цільової території проекту…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів

23-24 листопада 2006 року на базі Закарпатського облводгоспу в м. Ужгород відбувся семінар – нарада фінансово-економічних служб водогосподарських організацій України.

23-24 листопада 2006 року на базі Закарпатського облводгоспу в м. Ужгороді відбувся семінар – нарада фінансово-економічних служб водогосподарських організацій з питань забезпечення успішного завершення фінансового року та підготовки до здачі звітності за 2006 рік На семінарі розглядались такі основні питання як : – Планування надходжень та видатків водогосподарських організацій на 2007 рік та завдання щодо… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд

Представники Закарпатського облводгоспу на конференції проектів-переможців Програми сусідства “Угорщина-Словаччина-Україна 2004-2006”

23 листопада в Ужгороді була проведена перша щорічна конференція, організована Спільним Технічним Секретаріатом Програми сусідства “Угорщина-Словаччина-Україна 2004-2006” для українських проектів – переможців в рамках першого раунду Програми. Експерти Спільного Технічного Секретаріату розповіли про досвід реалізації Програми сусідства Угорщина/ Словаччина/ Україна 2004-2006 і перспективи нового раунду для українських аплікантів, дали консультації на прохання учасників конференції, які… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд

20-23 листопада 2006 року відбулася зустріч Заступників Уповноважених Урядів України та Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах

Днями, 20-23 листопада 2006 року відбулася планова зустріч Заступників Уповноважених Урядів України та Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах за участі експертів Робочої групи по захисту від шкідливої дії води. Українську делегацію на зустрічі очолював Іваницький О.М. – Заступник Уповноваженого Уряду України, угорську делегацію Боднар Гашпар – Заступник Уповноваженого Уряду Угорської Республіки…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 105 переглядів

Зустріч експертів Робочої групи з проведення досліджень розвитку сільського господарства в рамках реалізації Проекту ІНТЕРРЕГІІІА/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег та басейні р. Боржава”

В рамках реалізації Проекту ІНТЕРРЕГІІІА/ТАСІС “Розробка українсько-угорських комплексних планів протипаводкового захисту, розвитку водного господарства та оновлення заплавних територій в регіоні Берег та басейні р. Боржава” 14 листопада 2006 року в с. В.Бакта Берегівського району відбулась зустріч експертів Робочої групи з проведення досліджень розвитку сільського господарства цільової території проекту. В зустрічі взяли участь з української сторони… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди

13-15 листопада 2006 року в м. Михаловці, Словаччина відбулася зустріч Заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах.

13-15 листопада 2006 року в м. Михаловці, Словаччина відбулася зустріч Заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах. В ході зустрічі було обговорено наступні питання: виконання планів гідротехнічних робіт на українсько-словацьких прикордонних ділянках водотоків за січень-жовтень 2006 року; оцінки гідрологічної ситуації на прикордонних водотоках з листопада 2005 р. до… Читати повністю »