Новини

Коментарі відсутні 23 перегляди
1

Виїзна робоча зустріч в с. Берегуйфалу

Відбулася спільна виїзна  робоча зустріч з представників Берегівського МУВГ та  Берегуйфалівської сільської ради. Метою даної зустрічі є обстеження стану  існуючих водовідвідних кюветів  центральної частини села, для визначення  питання  подальшої  розчистки та відведення  місцевого поверхневого  стоку в магістральні  канали. Під час зустрічі було здійснено  візуальне обстеження  водовідвідних кюветів  як центральної частини села так і  бічних прилеглих… Читати повністю »

Коментарі відсутні 22 перегляди
MyCollages3

Завершення першочергово аварійно невідкладні роботи на р. Ріка в с. Липча, Хустського району

У серпні місяці були виконані роботи згідно проекту на ділянках № 2 та № 3 , а саме влаштовано тіло обвідної дамби на ділянці № 2 по довжині 152м.  Для зменшення  гідравлічного навантаження на правий берег влаштовано прокоп по довжині 150 м. Влаштовано дві  напівзагати з негабаритного каменю довжиною 18 та 25 м. На ділянці… Читати повністю »

Коментарі відсутні 92 перегляди
6

Ліквідація надзвичайної ситуації в м.Рахів триває

Як вже повідомлялось, в м.Рахів, під час сильної зливи (78 мм), яка спостерігалась ввечері 17 серпня, водно-селеві потоки які несли з собою залишки деревини та сміття утворили затори на містках місцевого потоку Боркут, який тече через місто. Внаслідок чого вода вийшла з берегів та підтопила центральну частину міста, яка знаходиться в низовині.   Окрім підтоплення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 33 перегляди
MyCollages (2)

Проведення доглядових робіт та підготовка до осінньо-зимового періоду в Тячівському МУВГ

Рахівська дільниця Тячівського МУВГ продовжує виконувати роботи по обкошуванню дамб відповідно до плану доглядових робіт на 2018 рік. За останній місяць працівниками було проведено обкошування правобережної дамби р. Тиса смт В.Бичків, лівобережної дамби р.Тиса м.Рахів, правобережної дамби р.Тиса присілок Хмелево загальною  довжиною 4,2 км, площею 4,8 га. Також з метою приведення до відповідного естетичного стану… Читати повністю »

Коментарі відсутні 42 перегляди
25

Берегоукріплення р.Ріка в урочищі «Крушник»

В рамках виконання заходів з ліквідації  наслідків грудневого паводку 2017 р. , після укладення договору між Берегівським МУВГ та Іршавською  районною державною адміністрацією, працівниками управління було розпочато виконання  відновлювальних  робіт згідно проекту: « Відновлення берегоукріплення  на р.Ріка в  урочищі  «Крушник»  с.Бронька Іршавського району». Метою виконання даних заходів є запобігання   руйнування  та розмиву берегів  під  час… Читати повністю »

Коментарі відсутні 27 переглядів
aquaukrua

XVI МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE – 2018 6-8 листопада 2018

Всі дороги водного сектора ведуть на виставку AQUA UKRAINE (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізація осаду, насосне обладнання, труби і трубопровідна арматура, автоматизовані системи управління водним господарством, розвідка та видобування підземних вод, технології та системи контролю якості води, охорона водних ресурсів, бутильовані води). Організатор – ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд
1

Проведена виїздна робоча зустріч в с.Вільхівка Іршавського району

Після  затоплення с.Вільхівка грудневим  паводком  2010 р., інститутом  «Львівдіпроводгосп» виготовлено  проектну документацію  «Захист від підтоплення  водами р.Боржава с.Вільхівка Іршавського району. Будівництво  вказаного об’єкту  було включено  в план будівництва на 2012 рік,  проведено тендер та  визначено   підрядну організацію ПрАТ «ПМК-78», та  через  зупинку  фінансування роботи  по вказаному  об’єкту так і не  були розпочаті. У грудні 2017… Читати повністю »

Коментарі відсутні 16 переглядів
newspaper_online-150x117

Дозвіл на спецводу стає «Е» – водокористувач дистанційно його отрима«Е»

Тепер отримати дозвіл буде набагато простіше та швидше. Для цього водокористувачу не потрібно навіть виходити з дому чи офісу, достатньо лише підключення до мережі Інтернет. До кінця року Держводагентство запровадить дистанційну форму видачі дозволу на спеціальне водокористування. Така форма – прозора, зручна, спрощує життя бізнесу та громадськості. Адже за допомогою послуги «е-дозвіл» можна буде самостійно,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 61 перегляд
MyCollages1

Виконання ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарських меліоративних мережах

Згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі по Берегівському МУВГ було здійснено ремонт насосно-силового обладнання на НС-10Б с.Свобода (Бакош) , НС-12 с.Квасово, та  ремонтно-доглядові роботи на НС-8Б с.Свобода (Бадів)  Берегівського району. Впродовж попереднього місяця проводилися роботи по ремонту  2 насосно-силових  агрегатів  на НС-10 та  одного  насосно-силового агрегату на НС-12 . Загалом виконано заміну… Читати повністю »