Новини

89 переглядів

Фахівці БУВР Тиси взяли участь у тренінгу для працівників водного господарства

З 2019 року в Україні триває впровадження Порядку здійснення державного моніторингу вод згідно з європейськими вимогами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 року №758. Для цілей здійснення державного моніторингу вод визначаються масиви поверхневих і підземних вод, основні антропогенні впливи на кількісний і якісний стан поверхневих вод, у тому числі від точкових і дифузних джерел…. Читати повністю »

47 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 17 квітня 2019 року

За період з 10 по 17 квітня 2019 року на території Закарпатської області спостерігалася тепла вдень та холодна вночі подекуди із заморозками погода. Пройшли невеликі короткочасні дощі, на високогір’ї – мокрий сніг та сніг. На річках відбувалось поступове зниження рівнів води. Гідрометеорологічний прогноз  на 18-19.04.2019 р.: 18.04. Мінлива хмарність, на сході області місцями слабкий дощ,… Читати повністю »

71 перегляд

Підсумки зустрічі українсько-угорської робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 9 – 11 квітня 2019 року відбулася зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод. На порядку денному зустрічі було проведення планового весняного огляду водогосподарських споруд на українській та угорській територіях в басейні Верхньої Тиси. Особливу увагу… Читати повністю »

45 переглядів

Доглядові роботи на міжгосподарській мережі Виноградівського МУВГ

Протягом першого кварталу 2019 року оглядачами  Батарської дільниці Виноградівського МУВГ, виконувалися доглядові роботи на міжгосподарській мережі.  Основна увага була приділена вирубці деревної та чагарникової рослинності на дамбах відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. В першу чергу вищезгадані роботи проводились  на  лівобережній дамбі  р. Тиса, МК «Новий Батар» та його дамбах, на УК-1 та МК-ІІ. А саме:… Читати повністю »

49 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 11 квітня 2019 року

За період з 3 по 10 квітня 2019 року на території Закарпатської області спостерігалася тепла, без істотних опадів, погода. На річках східної частини продовжувались незначні підвищення рівнів води за рахунок танення снігу на високогір”ї, на решті річок – незначні коливання рівнів. Гідрометеорологічний прогноз  на 11-12.04.2019 р.: 11.04. Хмарно з проясненнями, вночі місцями дощ, на високогір’ї… Читати повністю »

58 переглядів

Проведено спільні відбори проб води на українсько-румунському держкордоні

У відповідності до Програми спільних вимірів витрат води та відборів проб води в р. Тиса на 2019 рік та з метою зовнішньо-лабораторного контролю якості вимірювань 10 квітня українські та румунські фахівці провели спільний відбір проб води з р. Тиса у створі мосту Солотвино-Сігет. Від української сторони роботи провели заступник начальника лабораторії моніторингу вод та ґрунтів… Читати повністю »

81 перегляд

Розпочато зустріч Робочої групи з охорони якості прикордонних вод

9 квітня 2019 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах розпочалась зустріч керівників та експертів Робочої групи з охорони якості прикордонних вод на словацькій території, Земплинська Ширава. Під час зустрічі експерти Сторін обговорили виконання Плану робіт зі співпраці з питань охорони якості прикордонних… Читати повністю »

199 переглядів

Розпочато зустріч українсько-угорської Робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

9 квітня 2019 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах розпочалась зустріч керівників та експертів Робочої групи із захисту від шкідливої дії вод з весняним оглядом водогосподарських споруд на українській території. Українську делегацію очолює начальник БУВР Тиси, керівник української частини Робочої групи Олег… Читати повністю »

48 переглядів

Охорона праці в Тячівському МУВГ

Згідно із положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, наказу Тячівського МУВГ № 1 від 08 лютого 2019 р. «Про навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної і другої безпеки у 2019 році» було затверджено тематичний план підготовки інженерно-технічних працівників та робітників виробничих підрозділів управління з питань охорони… Читати повністю »

118 переглядів

День благоустрою в міжрайонних управліннях водного господарства (МУВГ)

На виконання наказу БУВР Тиси від 20.03.2019 р. № 15 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах працівниками Мукачівського МУВГ проведено… Читати повністю »