Новини

Коментарі відсутні 109 переглядів

Очистка доріг та гідротехнічних споруд від снігових заметів

З початку січня внаслідок сильних снігопадів та хуртовин,  які пройшли територією області,  а також після випадання великої кількості мокрого снігу 14-16 січня, ускладнилась ситуація з транспортним сполученням до віддалених населених пунктів та роботою гідротехнічних споруд. З метою недопущення аварійних ситуацій на водогосподарських об’єктах працівниками міжрайонних управлінь водного господарства здійснюється очистка територій насосних станцій, водовипускних споруд та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 120 переглядів

На Затисянщині проведено робочу зустріч щодо підготовки технічного завдання в рамках впровадження Регіонального проекту ГЕФ

14-15 січня 2019 року в м. Виноградів відбулась зустріч експертів та зацікавлених сторін з підготовки технічного завдання для пілотного проекту в рамках впровадження Регіонального проекту Глобального Екологічного Фонду  «Гідроморфологія та відновлення  річок басейну Дунаю». Метою проекту ГЕФ є гармонізація підходів щодо гідроморфологічного моніторингу та реалізації демонстраційних проектів з відновлення річок та збереження водного біорізноманіття  в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 34 перегляди

Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп), термін подання, не пізніше 1 лютого 2019 р.

Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води»скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: –         дозволу на спеціальне водокористування –         ГДС (у разі здійснення водовідведення у поверхневі водні об’єкти) –          протоколи… Читати повністю »

Коментарі відсутні 206 переглядів

Діти учасників бойових дій з Грузії та України ознайомились з роботою БУВР Тиси

Сьогодні, 11 січня 2019 року, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса відвідали діти учасників АТО з Херсонщини та грузинські діти учасників бойових дій, які перебувають у нашому краї у рамках міжнародного українсько-грузинського соціального проекту “Діти просять миру”, за сприяння ГО “Наше рідне Закарпаття” та інших організацій. Юних гостей привітав начальник БУВР Тиси Олег Кисіль, який… Читати повністю »

Коментарі відсутні 105 переглядів

Нарощення лівобережного земляного валу в с. Великі Комяти, Виноградівського району

У зв’язку із загрозою затоплення житлових будинків та сільськогосподарських угідь, а також з метою зменшення негативного впливу поверхневих вод між Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства та Великокомятською сільською радою був укладений договір на виконання робіт по нарощуванню  лівобережного поперечного земляного валу по вул. І. Франка (Завадка). При інтенсивних опадах та стрімкому сніготаненні, поверхневий стік з… Читати повністю »

Коментарі відсутні 92 перегляди

Благоустрій в с.Верхній Коропець біля ЗОШ І-ІІІ ступенів з заміною мостового переходу

В грудні заключений договір між Мукачівським МУВГ та Верхньокоропецькою сільською радою на виконання підрядних робіт по об’єкту «Благоустрій в селі В.Коропець біля ЗОШ І-ІІІ ступенів з заміною мостового переходу» на суму 69,044 тис.грн. Мета проекту – заміна мостового переходу через канал біля загальноосвітньої школи в с.В.Коропець та розчистка водовідвідного каналу вздовж дороги для покращення пропускної… Читати повністю »

Коментарі відсутні 114 перегляди

Через знищену дамбу річка Тересва доходить впритул до будинків (ВІДЕО)

Ріка Тересва після потужних злив розливається прямо на людські городи і доходить впритул до будинків. Дамби, які могли б захистити селян, повністю зруйновані. Проекти з відновлення берегоукріплень виготовлені, однак поки не профінансовані. Колись на цих полях біля річки місцеві садили городину. Та вже не один рік ці ділянки пустують. Тересва розливається щоразу після тривалих опадів,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди

Працівники Тячівського МУВГ взяли участь в навчальному семінарі з питань цивільного захисту

12 грудня у великому залі Тячівської районної ради відбувся навчальний семінар з питань цивільного захисту для керівництва, посадових осіб структурних підрозділів державної адміністрації та керівників органів місцевого самоврядування, які забезпечують виконання заходів цивільного захисту. В навчанні – семінарі взяли участь заступник начальника Тячівського МУВГ – Шобей О.З. та провідний інженер з ОП – Козичка В.В…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 136 переглядів

Уперше з 2013-го на Закарпатті відновлюють знищені паводком дамби (ВІДЕО)

З держбюджету виділили поки всього 29 з потрібних 165 мільйонів гривень. Найбільше – на Тячівщину, адже це паводко-формуючий район, який першим приймає велику воду. Більше в сюжеті “Сіріус ТВ”.