Новини

Коментарі відсутні 45 переглядів
2

Очистка шлюза-регулятора на потоці Млинівка

Працівниками  Рахівської експлуатаційної дільниці Тячівського МУВГ були проведені роботи  по очистці  шлюза-регулятора на потоці Млинівка  в смт.Вел.Бичків від намулу. Роботи на об’єкті виконані для захисту дворогосподарств  від шкідливої дії води, з метою збільшення пропускної здатності  та покращення технічного стану. Для очищення були залучені дві одиниці техніки та  оглядачі гідротехнічних об’єктів дільниці. Тячівське МУВГ

Коментарі відсутні 66 переглядів
Digital Camera

Проведення взаємоперевірки стану водогосподарсько-меліоративного комплексу Мукачівського та Ужгородського МУВГ

На виконання додатку №4 наказу БУВР Тиси від 08.07.2016 року № 52 «Про забезпечення підготовки  водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років» в жовтні-листопаді проведено взаємоперевірку стану підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років комісіями Ужгородського та Мукачівського МУВГ, згідно календарних графіків управлінь. В ході перевірки встановлено, що розроблені… Читати повністю »

Коментарі відсутні 38 переглядів
newspaper_online

Чи ми свідомо ставимося до ВОДИ?

28-30 листопада відбувся Водний саміт 2016 в м.Будапешт, Угорщина. З нагоди цієї події організатори провели цікаву акцію. На площі міста встановили стенд з раковиною і відкритим краном, з якого текла вода, і лічильник, який показував скільки води витікає. Цікаво було дізнатися, як будуть реагувати люди на те, що вода просто витікає, без користі для людей…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 134 перегляди
bws-logom-en

«Вода об’єднує»

28-30 листопада 2016 року в м. Будапешт відбувся Всесвітній Водний Саміт. Захід організований під патронатом Президента Угорщини, Президентською Радою з питань води скликаної Генеральним Секретарем ООН та Президентом Групи Світового банку. Метою триденного заходу, який організували Уряд Угорщини спільно з Всесвітньою Водною Радою – сприяти втіленню цілей сталого розвитку і завдань, пов’язаних з водопостачанням та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 49 переглядів
12148456

Депутати Тячівської райради просять Уряд знайти кошти на протипаводкову програму «Тиса» (ФОТО)

Звернення до Верховної ради України та Кабінету міністрів України народні обранці прийняли сьогодні на першому пленарному засіданні п’ятої сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. «Паводки, що пройшли на річках району, завдали великої шкоди населенню та об’єктам економіки району. Найбільшої шкоди стихія спричиняє у населених пунктах, котрі знаходяться уздовж течій гірських швидкоплинних річок Тересва, Мокрянка, Брустурянка,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 34 перегляди
newspaper_online-150x117

Остап Семерак: «Україна та Угорщина домовилися про майбутню співпрацю щодо впорядкування річок на Закарпатті»

Україна та Угорщина посилять співпрацю у природоохоронній сфері та вироблять спільний план майбутнього співробітництва.  Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак за результатами зустрічі з Міністром національного розвитку Угорщини  Міклошем Шестаком. «Ми маємо спільний кордон і спільний інтерес у природоохоронній роботі. Міклош Шестак добре знайомий із проблемами наших прикордонних регіонів. Українська делегація… Читати повністю »

Коментарі відсутні 29 переглядів
1245

Україна та Угорщина розпочинають активну взаємодію з питань охорони довкілля, – зустріч Володимира Гройсмана та Яноша Адера

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Президент Угорщини Янош Адер у п’ятницю провели зустріч, під час якої сторони обговорили актуальні питання українсько-угорського співробітництва та потенційні сфери його розвитку. Володимир Гройсман зазначив, що серед пріоритетних напрямків посилення двосторонньої співпраці – торговельно-економічна сфера та сфера енергетики. У центрі уваги переговорів було питання співробітництва двох країн щодо захисту навколишнього середовища. Володимир Гройсман та Янош Адер домовилися активізувати практичні заходи з покращення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 47 переглядів
20161124_113529

Ужгородське МУВГ вперше застосувало систему Prozorro

У жовтні 2016 року Ужгородським міжрайонним управлінням водного господарства  вперше було застосовано систему електронних закупівель Prozorro, в рамках Закону України «Про публічні закупівлі», для придбання паливно-мастильних матеріалів на 2017 рік. У ході оголошених відкритих торгів та за результатами проведеного електронного аукціону було обрано найбільш економічно вигідну пропозицію від учасника ПП «ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ». По завершенню процедури… Читати повністю »

Коментарі відсутні 17 переглядів
newspaper_online-150x117

Запали свічку. День пам’яті жертв голодоморів на Закарпатті відзначать низкою заходів

В Ужгороді закладуть камінь під майбутній пам’ятник жертвам голодоморів в Україні В останню суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів. В обласному центрі в щорічний національний пам’ятний день відбудеться траурна хода, закладання пам’ятного каменю, запалення свічок. Заходи розпочнуться о 10.30. на площі Поштовій. Представники органів влади, релігійних організацій, свідки голодомору та молодь зі свічками… Читати повністю »

Коментарі відсутні 64 перегляди
58328ffbe5b56-20101018201610

На Воловеччині відновили цілюще джерело, про унікальні купальні якого було відомо ще у XVII столітті

Вода в цьому джерелі особлива. Про це розповідають місцеві старожили. Її пили, нею умивались… Про унікальні купальні було відомо ще у XVII ст. Знаходиться дане джерело у Воловецькому районі в селі Котельниця. Більш детально розкажуть журналісти “М-студіо”.           Джерело інформації: PMG.ua