Новини

Коментарі відсутні 54 перегляди
2

В смт. Солотвино розпочато роботи по захисту сільгоспугідь від підтоплення

Солотвинська селищна рада заключила договір з Тячівським МУВГ на проведення робіт по захисту сільгоспугідь від підтоплення потічком «Глод» в смт. Солотвино Тячівського району. Працівники Тячівського МУВГ розпочали роботи по розчистці потічка «Глод». На даний час розчищено русло потічка, та розрівняно кавальєри довжиною 250 м. При виконанні робіт задіяні екскаватор Doosan та 2 працівники Тячівського МУВГ…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 54 перегляди
MyCollages

Спільна робоча зустріч українських та угорських фахівців

З 9 по 13 липня 2018 року проходить  робоча  зустріч  фахівців Берегівського МУВГ  з  фахівцями Верхнє-Тисайської Дирекції  водних справ, в ході якої   проводиться  спільний  огляд   та  додаткові топогеодезичні вимірювання  каналів Верке, Ковач Поток, Мосток  та р.Боржава, Берегівської  меліоративної системи, з допомогою багатофункціональної плаваючої косарки TRUXOR Для підготовки Концепції  угорськими  фахівцями  додатково здійснюється  більш детальна    топогеодезична … Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
5

Виноградівське МУВГ продовжує першочергові аварійні роботи на р. Ріка в с. Липча, Хустського району

Працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства продовжують виконання робіт по робочому проекту «Перщочергові невідкладні роботи з ліквідації наслідків паводку на р. Ріка в с. Липча, Хустського району». Наданий час на хмизовій вистілці товщиною 20см. влаштовано напівзагату №1  (нижче автомобільного мосту) з негабаритного каменю в кількості 275м3, довжиною 18м. Також проводяться  земляні  роботи по відновленню тіла… Читати повністю »

Коментарі відсутні 30 переглядів
0

День Дунаю на Закарпатті: міжнародне співробітництво розпочато (англ.)

The main goal of Plastic Cup is making people aware of the state of our waters – mainly of the plastic pollution of the Tisza –, thus we were particularly pleased with the invitation of the All-Ukrainian Ecological League to the 2018 Danube Day in Ukraine. The small team of plastic pirates together with the… Читати повністю »

Коментарі відсутні 32 перегляди
0

Дунай захищають на Закарпатті

Василь БЕДЗІР, газета “Урядовий кур’єр” У 12-ий раз на Закарпатті провели День Дунаю. Жителі краю за Карпатами до могутньої європейської ріки мають безпосереднє відношення, адже тут беруть початок чимало малих і середніх річок, води яких вливаються у могутню європейську ріку. Особливістю цьогорічного фесту, що відбувався в селі Квасове на Берегівщині, стала регата пластикових піратів та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 53 перегляди
1

Працівники Тячівського МУВГ продовжують роботи по благоустрою

На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 15.02.2018 року № 86 «Про проведення заходів з благоустрою», працівники Тячівського МУВГ й надалі проводять роботи по Тячівському та Рахівському районах

Коментарі відсутні 22 перегляди
newspaper_online-150x117

У Києві на Поштовій площі святкували День Дніпра

7 липня 2018 року Державне агентство водних ресурсів України, з метою привернення уваги українців до головної річки України – Дніпра, звеличення її могутності та краси провело масштабний екологічний захід – «День Дніпра-2018». Зазначений захід проходив під гаслом «Чистий Дніпро починається з тебе». Підтримку у проведенні надали Мінприроди, Регіональний проект Європейського Союзу «Водна ініціатива плюс» (EUWI+),… Читати повністю »

Коментарі відсутні 70 переглядів
1

Відбулося ХVІ засідання Українсько-Словацької комісії з питань прикордонних вод

У період 2-4 липня 2018 року відбулося ХVІ засідання Українсько-Словацької комісії з питань прикордонних вод у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах. Українську делегацію очолювала Уповноважений Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
0

Москаль: «Закарпаття досі не отримало жодної гривні на відновлення пошкоджених минулорічним паводком дамб» (+ документ)

Якщо кошти не будуть виділені, найближчим часом, уся відповідальність за можливі наслідки від осіннього паводка ляже на Кабінет міністрів та Державне агентство водних ресурсів України.