Новини

Коментарі відсутні 1 перегляд
Магістральний канал Чаронда-Латориця Берегівської осушувальної системи

Перспективи розвитку водогосподарського транскордонного співробітництва в басейні р.Тиса

26 вересня 2016 року начальник БУВР Тиси Володимир Чіпак взяв участь у засіданні круглого столу за участі Віце-прем’єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе щодо розвитку транскордонного співробітництва в Закарпатській області. На засіданні піднімались питання перспективи відкриття нових міжнародних пунктів пропуску, розбудови транспортної інфраструктури і приєднання до міжнародного транспортного коридору, проблеми житлово-комунального… Читати повністю »

Коментарі відсутні 31 перегляд
На Закарпатті планують використовувати мобільні дамби для захисту від паводків

На Закарпатті планують використовувати мобільні дамби для захисту від паводків

27 вересня представники датської компанії “Environment Solutions” в конференц залі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса презентували мобільні дамби, що широко використовують в системах протипаводкового захисту у країнах Європи – зокрема, Франції, Іспанії, Румунії, Угорщині, для захисту будівель та стратегічних об’єктів при повенях, замінюючи ними мішки з піском. Перевага такої дамби полягає у швидкості її… Читати повністю »

Коментарі відсутні 13 переглядів
1

На Рахівщині тривають роботи по окошуванню дамб

Рахівська дільниця Тячівського МУВГ продовжує виконувати роботи по обкошуванню дамб відповідно до плану доглядових робіт на 2016 рік. У вересні місяці працівниками було проведено обкошування правобережної дамби р. Тиса смт В.Бичків, лівобережної дамби р.Тиса м.Рахів, правобережної дамби р.Тиса присілок Хмелево. Тячівське МУВГ  протягом вегетаційного періоду 2016 року буде продовжувати роботу по виконанню затверджених заходів по… Читати повністю »

Коментарі відсутні 43 перегляди
2

Підготовка стаціонарних та пересувних насосних станцій до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 р.р.

Відповідно до календарного плану підготовки об’єктів, споруд і механізмів до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років в Мукачівському МУВГ проводяться  ремонтно-профілактичні роботи на насосних станціях в зоні обслуговування управління. Силами машиністів насосних установок на осушувальній насосній станції  №4 в с. Драгиня проведено: -         перевірку цілісності та зварювальні роботи всмоктуючих та водовідвідних трубопроводів, -         ремонт… Читати повністю »

Коментарі відсутні 56 переглядів
IMG_1322

Відбулася зустріч заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки за участі керівників робочих Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах

В період 19-22 вересня 2016 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України і Словацької Республіки за участі керівників робочих груп Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах. Українську делегацію очолював головний інженер БУВР Тиси, заступник Уповноваженого Уряду України, керівник… Читати повністю »

Коментарі відсутні 44 перегляди
1

Ганичі – ще один крок до захисту від паводку

Наприкінці серпня 2016 року Тячівським міжрайонним управлінням водного господарства розпочато роботи з влаштування напівзагат з негабаритного каменя загальним об’ємом 294 куб.м в с. Ганичі, що на Тячівщині. Метою даних робіт є попередження шкідливої дії води під час проходження можливих паводків та повеней, а також з ціллю покращення екологічного стану р. Тересва у верхній частині с…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 65 переглядів
2de1477e45bc77b82093244ed7d1e2bd

В ІЛЬНИЦІ ПРОВОДЯТЬ РОБОТИ ПО БЕРЕГОУКРІПЛЕННЮ Р. СИНЯВКА

Протягом минулих років мешканці с. Ільниця,  вул. Лесі Українки та  Горького, неодноразово зверталися в органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади щодо вирішення їх проблеми. Зокрема, мова йшла про проведення робіт по берегоукріпленню річки Синявка. Під час  сильних дощів гірська річка розмиває незахищені береги й поступово підбирається до сільських хат, тому слід провести роботи по… Читати повністю »

Коментарі відсутні 55 переглядів
Karstovi proiavy, zapovneni shakhtnymy vodamy

Чутки і реальність про вплив Солотвинського солерудника на якість води в р. Тиса

1.Довідка про Солотвинський солерудник Державне підприємство «Солотвинський солерудник», що спеціалізувалося на видобуванні кам’яної солі Солотвинського родовища підземним методом двома шахтами №8 і №9 (введені в експлуатацію відповідно в 1986 та 1975 роках), на даний час  ліквідоване (створене ДП «Виробнича дирекція з ліквідації ДП «Солотвинський солерудник»). У гірничих виробках шахт №8 та №9  були розміщені дві… Читати повністю »

Коментарі відсутні 33 перегляди
Відбулося 30-те засідання Експертної групи з протипаводкового захисту МКЗД

Відбулося 30-те засідання Експертної групи з протипаводкового захисту МКЗД

Минулого тижня у м.Софія, Болгарія відбулося ювілейне 30-те засідання Експертної групи з протипаводкового захисту МКЗД, в якому взяла участь начальник відділу ГІС та інформаційного забезпечення БУВР Тиси, експерт МКЗД С.Ребрик. На порядку денному розглядався План управління паводковими ризиками в басейні р. Дунай, а також проекти, які підтримують вказаний План управління і відповідають цілям Дунайської Стратегії… Читати повністю »