Новини

Коментарі відсутні 8 переглядів
0

Продовжуються роботи з впорядкування територій

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації № 114 від 13.03.2017р. працівники Ужгородського МУВГ продовжують акцію «Закарпаттю – чисте довкілля»,  роботи проводять в п’ятницю – в день санітарного очищення території. При проведенні акції виконані роботи по упорядкуванню газонів, висадженню дерев та очистці прибережних смуг річок. Під час проведення акції були проведені роботи по впорядкуванню… Читати повністю »

Коментарі відсутні 16 переглядів
00

Завершено виконання робіт з капітального ремонту підпірної стінки в с.Родникова Гута Свалявського району

Мукачівське МУВГ заключило додаткову угоду до договору № 21/11/16 від 23.11.2016 року з Полянською сільською радою на продовження виконання підрядних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт підпірної стінки в с.Родникова Гута (біля дворогосподарства № 87) Свалявського району» на суму 27,925 тис.грн. Загальна вартість робіт по даному об’єкту становила – 81,258 тис.грн. У зв’язку з призупиненням робіт… Читати повністю »

Коментарі відсутні 67 переглядів
3

Відбулося засідання колегії Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса

21 квітня в конференц-залі Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса під головуванням начальника БУВР Тиси Володимира Чіпака відбулося засідання колегії за підсумками діяльності БУВР Тиси в І кварталі 2017 року та визначення завдань на ІІ квартал 2017 року. У засіданні колегії взяли участь керівники міжрайонних управлінь водного господарства та начальники відділів БУВР Тиси. Розглянувши підсумки роботи за… Читати повністю »

Коментарі відсутні 38 переглядів
01

Проведено зустріч українсько-угорської робочої групи із захисту від шкідливої дії вод

Протягом 18 – 19 квітня 2017 року в межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах на угорській території відбулася зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод. На порядку денному зустрічі були питання щодо проведених за останні пів року заходів з протипаводкового… Читати повністю »

Коментарі відсутні 23 перегляди
12888523_1026956354041706_

Туристам вже набридло дивитися на засмічену Міжгірщину – взялися за прибирання

Тотальне засмічення та розбиті дороги відлякують туристів з Міжгірщини. Відтак туристи вже самі прибирають береги річок від сміття. Такірозваги придумали туристи з Києва: до обіду прибирають сміття, опісля – пізнають довкілля та відпочивають. Прибирають не лише студенти, але й небайдужі – від програмістів до підприємців. Кажуть, що сміття неймовірно багато, але краєвиди, які відкриваються туристам,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 31 перегляд
01

В рамках перевірки проведено командно-штабні навчання ТЕБ і НС

На Закарпатті розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення, яка триватиме з 18 по 27 квітня. У Закарпатській облдержадміністрації під головуванням заступника Голови ДСНС України Руслана Білошицького відбулася робоча нарада, в ході якої було уточнено основні завдання та порядок здійснення перевірки на території регіону. Першим заходом перевірки стало проведення командно-штабних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 31 перегляд
P4050617

Виконання робіт з розчистки каналу в с.Квасово Берегівського району

На замовлення Квасівської сільської ради працівники Берегівського МУВГ розпочали виконання робіт по об’єкту : «Розчистка каналу К-І в с.Квасово, Берегівського району». Роботи проводяться в рамках виконання заходів  «Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр». Метою виконання робіт є зменшення ризику підтоплення частини вулиці села Квасово… Читати повністю »

Коментарі відсутні 29 переглядів
W5dOf9qk_rg

Продовження робіт з благоустрою території

На виконання вказівки голови Закарпатської обласної державної адміністрації «Щодо прибирання твердих побутових відходів, приведення територій населених пунктів, автомобільних доріг загального користування, місця скупчення людей у відповідний естетичний вигляд та ліквідації несанкціонованих смітєзвалищ» та вказівки БУВР Тиса  №01-09/253 від 01.03.2017 року працівники Виноградівського МУВГ провели роботи з благоустрою території правобережної дамби р.Тиса при в’їзді в м.Хуст…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 15 переглядів
medMD98JFS6

ЕКОсторінка. 35 порад, як можна допомогти планеті

Допомога довкіллю, або «зелене» життя, зовсім не обов’язково повинна бути пов’язана з головним болем. Навпаки, часто це дуже просто. Та й думка про те, що одна людина нічого не змінить, далека від правди. Якщо кожен із нас приділить хоч трохи уваги цьому питанню, зміни будуть настільки значні, що не помітити їх буде важко. В цьому… Читати повністю »

Коментарі відсутні 113 перегляди
1492535467_img_20170418_110730

Рукотворне Закарпатське море сьогодні чистили від сміття Виноградівські водники (фото)

Після опублікування в мережі світлин засміченого Вільшанського водосховища прибрати водойму зголосилися Виноградівські водники. Сьогодні працівники Виноградівського міжрайонного управління водного господарства організували та приїхали на Вільшанське водосховище. Зібрали близько 150 мішків сміття, яке нанесло течією з горішніх сел. Люди викидають в потічки та річки скляні та пластикові бутилки, дитячі підгузки, використані шпріци, обув, весь непотріб, який… Читати повністю »