Новини

Коментарі відсутні 14 переглядів
1524232501__dsc1092

У селі Вонігові проводяться роботи з реконструкції пошкодженої дамби та берегоукріплення річки

Сьогодні 20.04.18 голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук та його заступник Віктор Погар побували з робочим візитом в селі Вонігово, де наразі тривають роботи з ліквідації наслідків грудневого паводку Як розповів сільський голова Юрій Олаг минулого року річка  Теребля підмила дамбу та вийшла з берегів, підтопивши при цьому понад 110 дворогосподарств та 27 будинків. Паводком було… Читати повністю »

Коментарі відсутні 46 переглядів
Обстеження системи Чорний Мочар

Спільне обстеження території системи «Чорний Мочар»

13 квітня поточного року, спеціалістами Берегівського МУВГ спільно з представниками Агрофірми «Лучки», що орендують землі системи «Чорний Мочар» та території Держплемзаводу «Закарпатський», проведено обстеження наслідків підтоплення сільськогосподарських угідь після  проходження грудневого 2017 та лютневого 2018 років паводків, які призвели до підтоплення майже  третини території системи «Чорний Мочар», що в межах  Берегівського району становить 8,0 тис.га…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
1

Участь працівників Тячівського МУВГ в акції «Закарпаттю чисте довкілля»

На виконання розпорядження голови Закарпатської обласної адміністрації №86 15.02.2018 року «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля»,  місячника «Чисте узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня, 14 квітня 2018 року працівниками Тячівського міжрайонного  управління водного господарства проведено роботи по благоустрою територій адміністративних будівель в м. Тячів та в смт. В.Бичків. Території прибрано від… Читати повністю »

Коментарі відсутні 52 перегляди
collage_1

Заходи з благоустрою Виноградівського МУВГ

Відповідно до розпорядження  голови Закарпатської обласної державної адміністрації № 86 від 15.02.2018р та листа БУВР Тиси № 01-09/408 від 11.04.2018 «Про благоустрій населених пунктів проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» встановленого єдиного санітарного дня з очищення території області» працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було організовано виконання заходів з благоустрою. З початку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
0

Прибирання придорожніх кюветів в с.Страбичово-Баркасово Мукачівського району

14 квітня, відповідно до розпорядження голови Мукачівської РДА №153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів» на Мукачівщині провели загальний суботник. Весняна толока відбулася в рамках щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля». Працівники Мукачівського МУВГ взяли участь у прибиранні придорожніх кюветів від АЗС с.Страбичово до с.Баркасово Мукачівського району. Очищено придорожну смугу та кювети (права… Читати повністю »

Коментарі відсутні 68 переглядів
0

Прибирання прибережних захисних смуг вздовж р.Латориця біля сіл Пасіка – Сусково Свалявського району

Заходи по благоустрою проводяться з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах. Відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА від 15.03.2018 р. № 153 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте… Читати повністю »

Коментарі відсутні 72 перегляди
0

Участь Ужгородського МУВГ в акції «Закарпаттю – чисте довкілля» на території насосної станції НС 1-БОС в с. Червоне Ужгородського району

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації №86 від 15.02.2018 р. «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області», провело акцію по благоустрою території насосної  станції НС 1-БОС  та прибережної смуги каналу Чаронда-Тиса в с…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 115 переглядів
1

Чи знаєте ви, якими ліками найбільше забруднені річки Закарпаття?

Якщо нічого не зміниться, до 2050 року кількість фармакологічного витоку в річкових шляхах може зрости на дві третини, пише УП.Життя з посиланням на The Guardian. “Висока концентрація лікарських засобів може завдати шкоди значній частині прісноводних екосистем“, – каже Франческо Бреголі, лідер міжнародної команди, яка розробила метод відстеження “гарячих точок” забруднення лікарськими засобами. Велика кількість препаратів – анальгетиків,… Читати повністю »