Новини

Коментарі відсутні 4 перегляди
9

Продовження першочергових аварійно – невідкладних робіт

Після проведення першочергових аварійно-невідкладних робіт на зруйнованій грудневим паводком ділянці дамби в с.Липча, водникам знову доводиться вживати заходи щодо недопущення затоплення дворогосподарств села Липча, а це біля 800 будинків та інфраструктури села. У зв’язку зі швидким сніготаненням та дощами відбувся різкий підйом рівнів води в р. Ріка 80-120 см, в результаті чого збільшився розмив тіла… Читати повністю »

Коментарі відсутні 8 переглядів
3

Тячівським МУВГ проводяться аварійно відновлювальні роботи берегоукріплення біля лівобережної дамби р.Тересва в смт.Тересва

Внаслідок підвищення рівнів води 16-17 березня 2018р. на р.Тересва відбувся розмив берегоукріплення (насипу) між другою та третьою півзагатами біля лівобережної дамби в смт.Тересва. На даний час глибина розмиву берега в напрямку існуючої дамби більше 10 метрів, глибина обвалу насипу орієнтовно 2 метри, загальна довжина  розмиву берегової лінії біля 250 метрів. На даний момент проводяться аварійно… Читати повністю »

Коментарі відсутні 4 перегляди
2

Тячівським МУВГ переобладнана пересувна насосна станція

При виникненні аварійної ситуації під час пропуску паводків, виникає необхідність перекачки місцевого паводкового стоку із застосуванням пересувних насосних станцій. Тячівське МУВГ закупило необхідні матеріали для встановлення пересувної насосної станції на стаціонарне колісне шасі для кращої мобільності. Працівниками мехзагону на протязі лютого були виконанні роботи по переобладнанню пересувної станції, чим покращиться її ефективність та маневрування в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 41 перегляд
257899

Підготовка до командно-штабних навчань

Під головуванням  голови  Берегівської РДА  Іштвана Петрушки, відбулася нарада з питань підготовки до командно-штабних навчань  з органами управління та силами цивільного захисту області. Участь у нараді  прийняв і заступник начальника Берегівського МУВГ – Козлюк М.Ф. та  керівники всіх задіяних у навчаннях органів, структур та організацій  Берегівського району. Під час наради було розглянуто  склад всіх комісій… Читати повністю »

Коментарі відсутні 70 переглядів
Preview-150x98

20 березня 2018 року о 10 год. відбудеться семінар «Обговорення підготовки Плану управління басейном р. Тиси зацікавленими сторонами»

З січня 2017 року в Україні, Угорщині, Румунії, Сербії та Словаччині триває проект «Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиса» (JOINTISZA) в рамках Дунайської Транснаціональної Програми ЄС. Мета проекту – підготовка оновленого Інтегрованого плану управління басейном р. Тиса, єдиного для п’яти країн, який дозволить… Читати повністю »

Коментарі відсутні 73 перегляди
1520919097_1513512873-5211

На Закарпатті прогнозують весняні паводки

Тепла весна не може не тішити,однак тільки не водників.Саме у цю пору ризик паводків підвищується до критичного рівня.Його підсилює тепла та дощова погода, яка наразі спостерігається в області.У зв’язку з цим в горах розпочинається танення снігу, який невдовзі наповнить закарпатські річки.У зв’язку з такою синоптичною та гідрологічною ситуацією є всі підстави очікувати можливі локальні паводки,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 119 переглядів
collage_1

Попереджувальні заходи по підготовці до пропуску льодоходу на р.Визниця в смт.Кольчино

В зв’язку з збільшенням товщини льоду на річках, каналах та водосховищах, і як наслідок, можливим розвитком при проходженні весняної повені льодоходу, для попередження виникнення аварійних надзвичайних ситуацій, та підготовки їх до пропуску льодоходу, весняної повені працівниками управління проводяться попереджувальні заходи: розбирання заторів льоду та околка льоду біля шлюзів на всіх водосховищах та насосних станціях. Згідно… Читати повністю »

Коментарі відсутні 77 переглядів
5

Завершено першочергові аварійно-відновлювальні роботи правобережної дамби р.Боржава

Берегівським МУВГ завершено роботи по відновленню пошкодженої правобережної дамби р.Боржава на території В.Ком´ятської сільської ради для захисту с.Заріччя Іршавського району. Управлінням виконано першочергові аварійно–відновлювальні роботи на суму 116 тис.грн. Для захисту свіжевідсипаного мокрого відкосу від розмиву під час паводків було використано кріплення геотекстилю, який було присипано по периметру грунтом товщиною 0,3 м та закріплено за… Читати повністю »