Новини

55 переглядів

Відновлення морфології та гідрологічного режиму річки Ботар

Як ми інформували, БУВР Тиси разом з Всесвітнім фондом дикої природи, за участі Виноградівського міжрайонного управління водного господарства та сільських рад сіл Нефетленфолу і Пийтерфолво взяли участь у підготовці технічного завдання для пілотного проекту в рамках впровадження Регіонального проекту Глобального Екологічного Фонду  «Гідроморфологія та відновлення  річок басейну Дунаю» (проект DYNA). Метою проекту ГЕФ є зміцнення… Читати повністю »

68 переглядів

13 серпня за підтримки ЄС стартував інфраструктурний проект SAFETISZA

13 серпня 2019 року БУВР Тиси та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали перший грантовий договір для впровадження великого інфраструктурного проекту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі  річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Проект впроваджуватиметься за партнерства… Читати повністю »

85 переглядів

Продовження виконання доглядових робіт з обкошування дамб, каналів

Протягом липня-серпня працівниками Мукачівської дільниці та дільниці гірських річок продовжується виконання доглядових робіт по обкошуванню дамб та каналів від трав’яної рослинності косаркою MT-08L та ручними мотокосами. Проведено обкошування таких гідротехнічних споруд: правобережної дамби р.Латориця від м.Мукачево район Паланок – до с.Старе Давидково Мукачівського району –  0,8км/1,5 га лівобережна дамба каналу «Високобережний» в с.Чомонин – 1,6… Читати повністю »

53 перегляди

Приборкати стихію: адреналіновий сплав могутньою Тисою (ВІДЕО)

Тисячі любителів водних видів відпочинку протягом повноводного сезону сплавляються течією найбільшої річки Закарпаття.  Джерело інформації: Перший Кабельний

168 переглядів

Озеро Бребенескул — «Синє око Карпат»

Високо в Карпатах можна побачити справжній шедевр природи. На схилі гори Гутин-Томнатик на висоті 1801 метр над рівнем моря розташувалося озеро Бребенескул. Найбільш високогірне озеро України. Протягом року слабо мінералізована вода Бребенескула залишається кришталево чистою і прохолодною (хоч вважається найтеплішою зі всіх озер Чорногірського хребта). Цікаво, що з Бребенескула витікає річка з такою самою назвою. Довкола… Читати повністю »

52 перегляди

ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів вод у 2018 році

Держводагентство оприлюднює «ТОП-100» найбільших підприємств-забруднювачів за 2018 рік. Цей перелік сформований на підставі даних державного обліку водокористування за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про використання води у 2018 році. До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають в природні водні об’єкти зворотні (стічні) води без очистки або після очисних споруд і якість яких не відповідає встановленим… Читати повністю »

77 переглядів

Ремонтні роботи на насосній станції №22-ЛОС

Для підготовки насосно-силового обладнання до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 рр. працівники профілактично-налагоджувальної дільниці Ужгородського МУВГ провели заміну підшипників та сальників насосно-силового агрегату 1-ОП-2500-4.2 насосної станції № 22-ЛОС, що знаходиться в с. Холмці. Монтажні і демонтажні роботи здійснювались працівниками управління, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. Ужгородське МУВГ

34 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 07 серпня 2019 року

За період з 31 липня по 07 серпня утримувалася тепла погода. Спостерігалися короткочасні дощі 1-10 мм, грози, місцями значні дощі, локальні сильні зливи (01.08 Рахівський районі – 27 – 82мм. На річках відмічались незначні коливання рівнів води, в місцях випадіння дощів спостерігались невеликі підвищення рівнів води. Гідрохімічний стан водних об’єктів задовільний. За більшістю показників загально-санітарного… Читати повністю »

75 переглядів

Керівництво області переймається станом водного господарства Закарпаття

У вівторок, 6 серпня, відбулася робоча зустріч голови Закарпатської обласної державної адміністрації І.Бондаренко, радника голови облдержадміністрації С.Гайдая з начальником Басейнового управління водних ресурсів р.Тиса О.Кисілем. Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання водогосподарської галузі та виконання невідкладних заходів  щодо подолання наслідків повеней на Закарпатті. За результатами зустрічі визначено першочергові кроки щодо організації проведення у повному обсязі… Читати повністю »

24 перегляди

В РНБО розглядали питання екологічної безпеки України

Про державний моніторинг вод інформувала Голова Держводагентства Ірина Овчаренко перебуваючи на нараді, що відбулася в приміщенні Ради національної безпеки та оборони України 2 серпня 2019 року. «Початок 2019 року був ознаменований введенням в дію нового Порядку здійснення державного моніторингу вод. Цим Порядком запроваджено європейські підходи у сфері моніторингу вод. Зокрема забезпечено скорочення кількості суб’єктів моніторингу… Читати повністю »