Новини

Коментарі відсутні 103 перегляди
logo-buvr-main-large

Звіт про використання води за формою 2-ТП (водгосп), термін подання, не пізніше 1 лютого 2018 р.

Форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води»скачати Порядок ведення державного обліку водокористування читати Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 читати При здачі звіту водокористувачу необхідно надати копії таких документів: -         дозволу на спеціальне водокористування -         ГДС (у разі здійснення водовідведення у поверхневі водні об’єкти) –          протоколи… Читати повністю »

Коментарі відсутні 90 переглядів
2

Дії та бездіяльність органів місцевої влади під час пропуску паводку

За будь-яких умов проходження повені або паводку необхідно мати на увазі, що затоплення річкових заплав є природним процесом, тоді в зону затоплення можуть потрапити сільгоспугіддя, споруди та інші об’єкти, які знаходяться у заплаві. З метою запобігання надзвичайних ситуацій або зменшення їх наслідків, органи місцевого самоврядування повинні забезпечити: – виконання заходів щодо недопущення випадків забудови територій,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 49 переглядів
logo-buvr-main-large

Інформація про ліквідацію наслідків проходження грудневого паводку 2017 року на правобережній дамбі р. Ріка в с. Липча Хустського району та на правобережній дамбі р. Теребля в с.Вонігово Тячівського району станом на 16 годину 12 січня 2018 року

Під час проходження паводку  15-17 грудня 2017 року в с. Липча Хустського району паводковими водами р. Ріка було зруйновано придамбове кріплення та тіло правобережної водозахисної дамби по довжині 150м.

Коментарі відсутні 84 перегляди
25

Першочергові роботи на р. Ріка в с. Липча Хустського району

Під час проходження паводку 15-17 грудня 2017 року в с. Липча Хустського району  паводковими водами було зруйновано придамбове кріплення та тіло правосторонньої водозахисної дамби р. Ріка по довжині 150м. Тому для попередження підтоплення та затоплення дворогосподарств с. Липча біля 800 будинків та інфраструктури села було прийнятто рішення про проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на пошкодженній частині… Читати повністю »

Коментарі відсутні 90 переглядів
1

Аварійно-відновлювальні роботи на пошкодженій паводком дамбі р.Ріка біля с.Липча Хустського району (станом на 15 год. 11.01.2018р.)

В с.Липча Хустського району на місці прорану правобережної дамби р.Ріка, Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса та Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства здійснюються заходи з попередження подальшого підтоплення території села.

Коментарі відсутні 38 переглядів
1

Міністр екології зустрівся з переможцем міжнародного конкурсу «Дунайський митець»

У 2017 році свято День Дунаю з нагоди 25 річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією було проведено в  місті Тячів, яке розташоване на українсько-румунському кордоні. Співорганізаторами заходу,  спільно з проектом ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища», виступили  Міністерство екології та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 21 перегляд
1

Урядом внесено зміни до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування

Урядом внесено зміни до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування. Це можливість подання документів в електронному вигляді, чітко визначений термін їх розгляду, у тому числі для органів, що надають висновок про можливість спеціального водокористування.

Коментарі відсутні 70 переглядів
1

На Тячівщині ліквідовують наслідки розмиву дамби (ВІДЕО)

Відлуння розрухи  торкнулося і дамби у селі Вонігово Тячівського району. Тут берегоукріплення річки Тереблі не витримало натиску природніх сил. Паводок грудня 17-го затопив у селі понад 20 дворогосподарств. Під водою опинилися городи та підвали помешкань.

Коментарі відсутні 17 переглядів
1

Держводагентство оголошує конкурс на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня)

Відзначення Всесвітнього дня води було започатковано у 1993 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Офіційна тема відзначення Всесвітнього дня води у 2018 році – Природа для води.

Коментарі відсутні 39 переглядів
IMG_2090

У райдержадміністрації відбулося позапланове засідання комісії ТЕБНС

В ході засідання комісією розглядалося питання про наслідки надзвичайної ситуації, яка склалася на території району 15-17 грудня 2017 року. Загалом, згідно обстежень проведених Виноградівським міжрайонним управлінням водного господарства, пошкоджено ряд берегоукріплень та водозахисних дамб, які потребують відновлення. Заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія вирішила: затвердити Розрахунок збитків нанесених унаслідок дуже… Читати повністю »

Коментарі відсутні 47 переглядів
26168332_2051622875075376_6678822887662803475_n

Про недопущення руйнівного льодоходу говорили на виїзній нараді в смт. Кольчино

Сьогодні, 04 січня, під головуванням в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича відбулася виїзна нарада в смт. Кольчино. Темою зібрання стало недопущення руйнівного льодоходу та паводку. З цих стихійних явищ у селищі розпочався минулий рік. Тоді льодохід приборкували  спільними силами: водне господарство, військові 128-ї бригади, рятувальники. Координував роботи безпосередньо голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з… Читати повністю »