Новини

Коментарі відсутні 23 перегляди

Майбутні географи ознайомилися з роботою БУВР Тиси

В рамках відзначення Міжнародного Дня води, 20 березня 2019р. Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса відвідали студенти 2-го курсу географічного факультету Ужгородського національного університету. Заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Едуард Осійський розповів про історію розвитку водного господарства нашого краю. Також студентів ознайомили з основними заходами, які здійснює басейнове управління для екологічного оздоровлення поверхневих… Читати повністю »

Коментарі відсутні 13 переглядів

21 березня 2019 року відбудеться Заключна Конференція…

21 березня 2019 року відбудеться Заключна Конференція Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007-2013, яку організовує Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини в якості Спільного Керуючого Органу програми. Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса запрошено до участі з презентаційним виступом в якості організації –  бенефіціара Програми.

Коментарі відсутні 87 переглядів

БУВР Тиса прийняло участь в урочистостях на Красному Полі

Сьогодні 15 березня працівники апарату БУВР Тиса разом з працівниками міжрайонних управлінь водного господарства взяли участь в урочистостях, присвячених 80-й річниці проголошення Карпатської України, що відбулися меморіальному парку «Красне Поле». На заході був присутній Президент України з урядовцями і керівництвом області котрі поклали квіти до Пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих Карпатських січовиків. фото: carpathia.gov.ua 

Коментарі відсутні 67 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт Рахівською дільницею Тячівського МУВГ

Протягом лютого місяця Рахівською  дільницею Тячівського МУВГ виконувалися доглядові роботи на міжгосподарській мережі. Основна увага була приділена вирубці чагарників на дамбах відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. Зокрема проведено вирубку чагарнику на  лівобережній дамбі р.Шопурка в смт.В.Бичків, правобережній дамбі р.Тиса в смт. В.Бичків, правобережній дамбі р.Тиса в м. Рахів загольною протяжністю 3,2 км (3,8га). Виконані… Читати повністю »

Коментарі відсутні 121 перегляд

Водний менеджмент сьогодні та у майбутньому

1 березня 2019 року у Житомирі відбулося засідання колегії Держводагентства, на якому виступив з доповіддю начальник БУВР Тиси Олег Кисіль. Під час колегії розглядалися регіональні аспекти водного менеджменту у 2018 році . Засідання відбувалося спільно з представниками Житомирської обласної державної адміністрації, Державного агентства з управління зоною відчуження та Державної екологічної інспекції. “2019 рік є стартовим… Читати повністю »

Коментарі відсутні 71 перегляд

Працівники Виноградівського МУВГ прийняли участь у виробничій нараді в Виноградівській РДА

25 лютого під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася нарада з питання здійснення весняного прибирання та благоустрою населених пунктів району. Участь у нараді взяла начальник відділу водних ресурсів Виноградівського МУВГ Алла Фіцай. В ході наради було зазначено, що у зв’язку із перебоями в роботі з вивозу твердих побутових відходів із населених пунктів району… Читати повністю »

Коментарі відсутні 89 переглядів

Нових дамб на Закарпатті цьогоріч не будуватимуть

Виділених коштів вистачить тільки на продовження робіт, які розпочали минулого року, адже є тільки 10% від необхідної суми. Цього року на Закарпатті нових дамб не будуватимуть. Виділених коштів вистачить тільки на продовження робіт, які розпочали ще минулого року. Попри щорічну потребу Закарпатської області у 200 мільйонів гривень, Державне агенство водних ресурсів України виділило всього 20… Читати повністю »

2 коментарі 437 переглядів

Нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття” нагороджено начальника Технічного відділу БУВР Тиси

Нагороджено спільною відзнакою обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття”: За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток меліорації і водного господарства області, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя від дня народження начальника Технічного відділу Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса КАПЕЛЮШКА Олександра Михайловича.

Коментарі відсутні 141 перегляд

Обстеження правобережної дамби р.Боржава с.Гребля

На звернення Греблянської сільської ради, спеціалістами Берегівського МУВГ спільно з представниками Іршавської РДА, Греблянської сільської ради та депутатами сільської ради проведено обстеження правобережної дамби р.Боржава с.Гребля Іршавського району, яка була побудована в 1971 році. Обстеженням виявлено, що через довготривалий термін експлуатації, під впливом води та власної ваги, гребінь дамби  зазнав  часткової деформації і в деяких … Читати повністю »