Новини

2 коментарі 104 перегляди
02

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 10год. 10 грудня 2017 року

Вчора 9 грудня по області пройшли опади 10 – 32 мм переважно у вигляді дощу з переходом в мокрий сніг та сніг. На ранок 10 грудня опади припинились – ясно. На річках області сформувався сніго-дощовий паводок з підвищенням рівнів води на 0.3 – 1.5 м, в нижніх течіях Боржави на 2.4 м. Вода вийшла на заплаву… Читати повністю »

Коментарі відсутні 46 переглядів
logo-buvr-main-large

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 14год. 09 грудня 2017 року

Минулої доби по області пройшли дощі, на високогір’ї – сніг: на Верхній Тисі до 10 мм, на решті території до 30 мм. Внаслідок дощу та танення снігу, розпочалось підвищення рівнів води на річках центральної та західної частини на 0,3 – 0,9 м. Сьогодні вдень дощі продовжуються, місцями сильні (на високогір’ї мокрий сніг та сніг). На… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
simya.00_02_59_01.Still213

В Ільниці тривають роботи з берегоукріплення (ВІДЕО)

Кілька тижнів фахівці водгоспу із залученням спецтехніки укладають габарит вздовж берегів невеликої, проте вкрай підступної річки Ільнички. В Іршавській Ільниці не чекають на руйнівний паводок склавши руки, а готуються відбити стихію. На одній з проблемних ділянок тамтешньої Ільнички, невелика місцева річка, облаштовують береги – розмиті попередніми підтопленнями. Джерело інформації: ПЕРШИЙ.COM.UA

Коментарі відсутні 131 перегляд
1511773097_img_2969

Міні-ГЕС у Європі: досвід для Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)

Автономна провінція Південний Тіроль славиться не тільки неймовірними природними ландшафтами, розвинутою туристичною інфраструктурою та цілющим альпійським молоком, але й розгалуженою промисловістю. Щоб забезпечити усі потреби провінції, у електроенергії основний акцент зроблено на використанні відновлюваних джерел природи і, зокрема, водних ресурсів. За словами експертів, в Італії ГЕС працюють із дуже високим ККД і надзвичайно поширені. Так,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд
2

Запобігання підтопленню дворогосподарств в селі Мала Копаня

На замовлення  Малокопанської сільської ради було заключено  договір з Виноградівським  МУВГ на  виконання земляних робіт (розчистка придорожнього кювета від замулення) для водовідведення по вул. Центральній  сила Мала Копаня  довжиною    120 метрів . Метою виконання даних заходів є покращення  пропускної  здатності придорожнього кювета для запобігання  підтоплення дворогосподарств вулиці Центральної в с.Мала Копаня під час проходження інтенсивних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 72 перегляди
06

Проведено осінній огляд водогосподарських споруд з угорськими колегами на рівні заступників Уповноважених Урядів

У межах виконання двосторонньої Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 28-30 листопада 2017 року відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини за участю керівників та експертів робочої групи із захисту від шкідливої дії вод. Основною метою зустрічі фахівців було проведення спільного огляду та оцінки водогосподарських споруд в басейні р. Тиса… Читати повністю »

Коментарі відсутні 52 перегляди
01

Виконано роботи по розчистці русла р. Тиса в с. Луг Рахівського району Закарпатської області

Тячівським МУВГ в листопаді виконано роботи з розчистки русла р. Тиса в с. Луг, Рахівського району від центрального автодорожнього мосту вниз по течії. Роботи проводилися на замовлення Лужанської сільської ради. Для підвищення пропускної здатності русла річки Тиса, недопущення підтоплення присадибних ділянок та сільськогосподарських угідь при проходженні паводків, управлінням виконано роботи з регулювання русла річки Тиса… Читати повністю »

Коментарі відсутні 47 переглядів
1

Ліквідація стихійного сміттєзвалища в урочищі «Бирьок» с.Жнятино Мукачівського району

В листопаді місяці 2017 року Мукачівське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Жнятинською сільською радою на виконання підрядних робіт по ліквідації стихійного сміттєзвалища в урочищі «Бирьок» на території  с.Жнятино Мукачівського району. Комісійно спільно з представниками сільської ради було проведено  обстеження  стихійного  сміттєзвалища, яке  виникло  внаслідок  довготривалого, несанкціонованого,  викиду місцевим населенням твердих побутових відходів,  будівельного… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів
viber-image-23

Протипаводкові заходи на Закарпатті та умови успішного будівництва міні-ГЕС (ВІДЕО)

Розповідає начальник басейнового управління водних ресурсів річки Тиса – Володимир Чіпак У новому випуску програми «З перших вуст» Ви дізнаєтесь, скільки коштують протипаводкові проекти, яким чином можна попередити наслідки льодоходу та як на Закарпатті запроваджується транскордонне співробітництво в рамках нового указу Президента. Крім того, гість програми розкаже якими заходами попереджували водні катастрофи в області 170 років… Читати повністю »