Новини

Коментарі відсутні 38 переглядів
Uz

Чотири закарпатські річки потрапили до ТОП-10 найчистіших рік України, а Синевир очолив список найчистіших озер

Нещодавно представники американської компанії «Waterlife. Earth» проводили дослідження води на території всієї України. До уваги бралося багато чинників, серед яких природна унікальність, екологічний стан, придатність води для споживання, наявність певних мікроорганізмів. Тож згідно з результатами дослідження, найчистіші ріки на території нашої держави у Карпатах. До списку переможців увійшли водяні артерії Закарпатської та Івано-Франківської областей. Отже,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 24 перегляди
123

Проведення робіт по ремонту покрівлі даху на НС-6БОС в селі Велика Добронь

На виконання листа Держводагенства від 05.07.2017 р. №39/3-10, листа БУВР Тиси №01-09/859 від 05.07.2017 р. та з метою забезпечення підготовки до роботи об’єктів виробничого призначення в осінньо-зимовий період 2017-2018 років працівниками Ужгородського МУВГ було проведено роботи  по ремонту покрівлі даху на НС-6БОС в с. Велика Добронь Ужгородського району. Виконання монтажних робіт проводилось під керівництвом начальника… Читати повністю »

Коментарі відсутні 25 переглядів
03

Продовжується контроль якості поверхневих вод річок та меліоративних каналів на території Закарпатської області в літній період

У зв’язку з відновленням сухої, аномально спекотної погоди  по Закарпатській області, лабораторією Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжується контроль якості поверхневих вод на водотоках області на вміст розчиненого кисню (проби поверхневих вод відібрано 09-10 серпня 2017 року): – канал Високобережний, с. Чомонин – 2,7 мгО2/дм3; – канал Чаронда-Тиса, ст. Есень – 8,5 мгО2/дм3; -… Читати повністю »

Коментарі відсутні 44 перегляди
1

Українськими та румунськими спеціалістами проведено спільний відбір проб води з р. Тиса в смт. Солотвино

09 серпня 2017 року на підставі «Регламенту українсько-румунського співробітництва з оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких не можливо уникнути на прикордонних водотоках», в рамках впровадження Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, підписаної 30 вересня 1997 року в м. Галац,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 31 перегляд
р.Уж с.Сторожниця

Оперативна інформація щодо водності в басейні р. Тиса станом на 09 серпня 2017

Сильні дощі та грози, що пройшли на території області 7 серпня, суттєво не вплинули на підвищення водності водотоків. У зв’язку з відновленням сухої, аномально спекотної погоди до +35+36° тепла, на річках продовжується зниження рівнів води до показників літньо-осінньої межені. Рівні, що наближені до мінімальних історичних, сьогодні зафіксовані у верхів’ях річок Тиса (Рахів, В.Бичків), Шопурка (Кобилецька… Читати повністю »

Коментарі відсутні 62 перегляди
Yavornyk

Огляд ретрансляторів системи АІВС «Тиса»

  Протягом минулого тижня з 31 липня по 04 серпня фахівцями БУВР Тиси разом з угорськими колегами Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ було проведено плановий огляд ретрансляторів спільної Автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Тиса» (АІВС «Тиса»). Експлуатаційні роботи проводились на п’яти ретрансляторах: «Яворник» Великоберезнянський р-н; «Плай» Воловецький р-н; «Колочава» Міжгірський р-н; «Красна» Тячівський р-н; «Терентин» Рахівський р-н. Дана… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
1

Продовжується контроль якості поверхневих вод річок та меліоративних каналів на території Закарпатської області в літній період

У зв’язку з високими середньодобовими температурами повітря по Закарпатській області лабораторією Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжується посилений контроль якості поверхневих вод на водотоках області на вміст розчиненого кисню: – канал Високобережний, с. Чомонин – 2,0 мгО2/дм3; – канал Чаронда-Тиса, ст. Есень – 8,2 мгО2/дм3; – канал Чаронда- Латориця, с.Червоне – 6,2 мгО2/дм3; -… Читати повністю »

Коментарі відсутні 62 перегляди
Канал Чаронда-Латориця Ужгородський район

Оперативна інформація щодо водності в басейні р. Тиса станом на 02 серпня 2017

У зв’язку з встановленням на території області сухої спекотної погоди відбувається зниження водності водотоків. Меженні рівні, що наближені до мінімальних, сьогодні зафіксовані у верхів’ях річок Шопурка (Кобилецька Поляна) та Тур’я (Т.Поляна). Водність переважної більшості річок басейну Тиси дещо нижча за норму та становить 50-90 % норми. Водність основних магістральних каналів поступово знижується та становить 40-70%… Читати повністю »

Коментарі відсутні 77 переглядів
DSCN1534

Поточний ремонт автоматизованої станції

З початку червня місяця Виноградівським МУВГ  виконувалися роботи з поточного ремонту станцій спільної угорсько – української автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи /АІВС/ «Тиса», а саме  АІВС «Довге»  с. Довге, Іршавського району. Ремонт данного поста передбачав: заміна дощатого покриття та линолеуму; покраска споруди АІВС, водомірної рейки, перил та огорожі; штукатурка та покраска підпірної стінки; тощо. Виноградівське МУВГ