Новини

Коментарі відсутні 16 переглядів
2

Відбулася нарада керівного складу органів управління та сил цивільного захисту Закарпатської області

16 лютого, в сесійній залі Закарпатської ОДА відбулася нарада щодо підведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту у 2017 році та визначення основних завдань на 2018 рік, за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Дурана, заступника голови облради Петра Грицика, в.о. начальника управління ДСНС України у Закарпатській області Романа Гудака, начальника управління цивільного… Читати повністю »

Коментарі відсутні 30 переглядів
3

Виконання робіт по переобладнанню пересувної насосної станції СНВ -140/10

При виникненні аварійних ситуацій під час пропуску паводків виникає  необхідність перекачки місцевого паводкового стоку із застосуванням пересувних насосних станцій. Працівниками ремонтних майстерень управління в січні-лютому виконані роботи по переобладнанню пересувної насосної станції, в зв’язку з чим покращиться її мобільність. Дане переобладнання дозволить зменшити час на монтаж/демонтаж станції, а також  транспортування до місця перекачки без застосування… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
1

Начальники МУВГ звітувалися про виконану роботу

12 лютого в конференц-залі БУВР Тиси відбулася нарада, на якій розглядалися звіти керівників міжрайонних управлінь водного господарства про діяльність управлінь у 2017 році. На нараді розглядалися питання роботи МУВГ за наступними основними напрямками діяльності: фінансово-економічний блок, експлуатаційна діяльність, управління водними ресурсами, кадрова та юридична робота, міжнародна діяльність, інформування  громадськості. Важливим показником роботи управління також є… Читати повністю »

Коментарі відсутні 42 перегляди
1

Чи витримають дамби? (відео)

Село Біловарці. Тут протікає річка Тересва. Система берегоукріплення, на випадок сильних паводків, тут не надто надійна, кажуть місцеві жителі. А після останньої повені – взагалі немає гарантій, що дамба зможе витримати сильні стихії. Начальник Тячівського водного господарства каже, проблема у селі і справді серйозна. Якщо не змінити русло ріки, під час підняття рівня води у… Читати повністю »

Коментарі відсутні 37 переглядів
0

Державне агентство водних ресурсів виділить Закарпаттю 25,5 мільйонів на протипаводкові заходи (+ ДОКУМЕНТ)

Закарпатська область отримає з державного бюджету 25,5 мільйонів гривень на здійснення протипаводкових і природоохоронних заходів. Про це йдеться в листі за підписом виконувача обов’язків голови Державного агентства водних ресурсів України (ДАВРУ) Михайла Хорєва. Рішення про виділення коштів прийнято після неодноразових поїздок Геннадія Москаля у ДАВРУ і відповідних письмових звернень від Закарпатської облдержадміністрації. Частина грошей буде… Читати повністю »

Коментарі відсутні 38 переглядів
2

Проведено обстеження технічного стану насосних станцій Берегівського МУВГ

8 лютого 2018 р. під керівництвом  в.о.начальника Берегівського МУВГ Скраль П.І. було проведено обстеження технічного стану стаціонарних насосних  станцій. В обстеженні прийняли участь  відповідальні  фахівці та спеціалісти управління. Метою обстеження було виявлення недоліків та пошкоджень після  довготривалої роботи під час грудневого 2017 р. та лютневого 2018 р  паводку, для вжиття відповідних заходів по їх  усуненню…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 63 перегляди
2

Обстеження лівобережного земляного валу р. Боржава в с. Боржавське Виноградівського району

Працівниками Виноградівського управління водного господарства разом із сільським головою с. Боржавське – Бобіта Ю.І., головою Виноградівської РДА – Русанюк М.М., першим заступником голови РДА – Костелеба-Веремчук Н.Ю. та завідувачем сектору цивільного захисту Виноградівської РДА – Фурик Ю.Ю. було проведено повторне обстеження лівобережного земляного валу р. Боржава в с. Боржавське, побудованого для захисту сільгоспугідь с. Боржавське… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
3

Ліквідація заторів в селі Руське Поле Тячівського району

Після проходження паводку 3-4 лютого 2018 року працівниками Тячівського МУВГ було проведено обстеження річки Дербачка (Стара Ріка), яка протікає через с. Руське поле. Під час обстеження було виявлено затори, які спричинили вихід річки на заплаву та несли загрозу підтоплення сільгоспугідь та дворогосподарств в урочищі Лонка. Начальник Тячівського МУВГ Стойка С.С. спільно з старостою села Мірявець… Читати повністю »