Новини

Коментарі відсутні 9 переглядів
2

Ще один крок до захисту від стихії в басейні р.Теребля

В с. Вонігово Тячівським МУВГ проводиться другий етап робіт з покращення екологічного стану басейну річки Теребля. Метою робіт є відведення основного русла річки задля зменшення гідравлічного тиску на правий корінний берег та далі від пошкодженої минулорічним паводком правобережної водозахисної дамби. Залучено автотракторну техніку Тячівського МУВГ загальною кількістю 5 одиниць. Станом на 20.10.2016 р. вже влаштовано… Читати повністю »

Коментарі відсутні 19 переглядів
1

Очистка від замулення внутрігосподарського каналу в с.Павшино Мукачівського району

Відповідно до основних показників з підготовки меліоративних систем до роботи у 2017 році, Мукачівським МУВГ укладено договір з Павшинською сільською радою на виконання робіт по очистці від замулення внутрігосподарського каналу в с.Павшино Мукачівського району протяжністю 500 м. Роботи на об’єкті виконані для захисту дворогосподарств від шкідливої дії вод, з метою підвищення їх пропускної здатності та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
Профілактично-доглядові роботи на автоматизованих вимірювальних станціях АІВС «Тиса»

Профілактично-доглядові роботи на автоматизованих вимірювальних станціях АІВС «Тиса»

12-13 жовтня 2016 року фахівцями БУВР Тиси разом з угорськими колегами з Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ було проведено огляд виконання робіт з поточного ремонту станцій спільної Автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Тиса» (АІВС «Тиса»). Поточний ремонт проводиться на семи автоматизованих  вимірювальних станціях: Крива, Хуст, В.Бичків, Рахів, Луги, Міжгір‘я та Поляна. Ремонт даних постів передбачає посилення берегоукріплення в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 46 переглядів
Movies

Чи готове Закарпаття до осінніх паводків?

На Закарпатті – сезон сильних дощів. Чи готове Закарпаття до можливих паводків? Про це ми говорили з начальником Басейнового управління водних ресурсів річки Тиси Володимиром Чіпаком. З настанням осінніх дощів питання постає знову: чи готова область до проходження паводків? Ми завжди маємо бути готові, тому що Закарпаття – це регіон, який належить до паводконебезпечних. Ми… Читати повністю »

Коментарі відсутні 49 переглядів
IMG_3386

Зима в дорозі – проблеми на порозі

03 жовтня 2016 року в малому залі засідань Тячівської РДА відбулася нарада з керівниками підприємств, організацій та установ Тячівського району на предмет підготовки до осінньо-зимового періоду. Від Тячівського міжрайонного управління водного господарства виступив начальник управління Стойка С.С У своєму виступі начальник управління доповів про проведену роботу управління за 9 місяців 2016 року та про планові… Читати повністю »

Коментарі відсутні 67 переглядів
1

Перевірка до підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

26-30 вересня на виконання наказу Держводагентства України від 30.06.2016 року № 84 «Про забезпечення підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років» відбулась перевірка стану підготовки БУВР Тиси та його підвідомчих міжрайонних управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Перевірка здійснювалась представниками Івано-Франківського облводресурсів та робочою комісією БУВР Тиси…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 60 переглядів
Розчистка магістрального каналу Чаронда-Латориця Берегівської осушувальної системи

Проблеми та шляхи розвитку водогосподарського транскордонного співробітництва в басейні р.Тиса

26 вересня 2016 року начальник БУВР Тиси Володимир Чіпак взяв участь у засіданні круглого столу за участі Віце-прем’єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе щодо розвитку транскордонного співробітництва в Закарпатській області. На засіданні піднімались питання перспективи відкриття нових міжнародних пунктів пропуску, розбудови транспортної інфраструктури і приєднання до міжнародного транспортного коридору, проблеми житлово-комунального… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
Семінар-тренінг з імплементації Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС

Семінар-тренінг з імплементації Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС

27-28 вересня відбувся четвертий семінар-тренінг з імплементації Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС – для північного регіону країни, організований в рамках проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» (APENA) для в м. Чернігів. Участь в ньому взяли представники п’яти областей – Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської та  Черкаської – працівники Басейнових… Читати повністю »