Новини

Коментарі відсутні 31 перегляд
3

Навчання та перевірка знань з охорони праці пройшла в Ужгородському МУВГ

Згідно із положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, наказу Ужгородського МУВГ № 3 від 16 січня 2018 р. та наказу «Щодо протидії тероризму» було затверджено тематичний план підготовки інженерно-технічних працівників та робітників виробничих підрозділів управління з питань охорони праці на 2018 рік. Відповідно до вказаного тематичного плану протягом лютого-травня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 52 перегляди
0

Відновлення природних питних джерел працівниками Мукачівського МУВГ

Працівниками Мукачівської дільниці, відділу водних ресурсів та дільниці гірських річок в квітні-травні місяці проведено роботи з відновлення та впорядкування природних питних  джерел в зоні діяльності управління. Так як витік кожної річки чи струмка починається з джерела, тому приділяється особлива увага саме їх відновленню, збереженню та недопущенню забруднення. З цією метою працівниками було оновлено та упорядковано… Читати повністю »

Коментарі відсутні 69 переглядів
0

Угорці продовжують посилювати захист своїх територій, українська сторона звітує про збитки і чекає фінансування

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 14 – 16 травня 2018 року відбулася зустріч спільної робочої групи Сторін із захисту від шкідливої дії вод. На порядку денному зустрічі було проведення планового весняного огляду водогосподарських споруд на українській та угорській територіях в басейні Верхньої Тиси, а також… Читати повністю »

Коментарі відсутні 87 переглядів
P5140489

Розпочалася планова зустріч експертів українсько-угорської робочої групи

14 травня 2018 р. в зоні діяльності Берегівського МУВГ проведено перший день робочої зустрічі керівників та експертів українсько-угорської групи із захисту від шкідливої дії вод. В склад групи входять представники Верхнє-Тисайської Дирекції з охорони довкілля і водних справ, БУВР Тиси та Берегівського МУВГ. У ході зустрічі проведено огляд  ряду гідротехнічних споруд та  водозахисних дамб нижньої… Читати повністю »

Коментарі відсутні 58 переглядів
1

Виконання експлуатаційних робіт Тячівським МУВГ

У зв’язку з активним ростом трав’яної рослинності, на виконання вказівки БУВР Тиси за №01-09/511 від 2 травня 2018 року, оглядачами гідротехнічних об’єктів проводяться роботи по окошуванню гідротехнічних споруд. Першочергове окошування проводиться на ділянках, де виявлено осередки карантинних бур’янів  борщівника Сосновського та амброзії полинолистої. На виконання плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі в травні місяці виконано… Читати повністю »

Коментарі відсутні 241 перегляд
7

Фоторепортаж Підсумкового семінару з обговорення підготовки Плану управління басейном р.Тиса в рамках проекту “Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиси” (JOINTISZA)

   

Коментарі відсутні 87 переглядів
008

В Ужгороді відбувся Підсумковий семінар з обговорення підготовки Плану управління басейном р.Тиса

11 травня 2018 року в Ужгороді, в конференц-залі готелю «Прага», відбувся підсумковий семінар з інформаційних зустрічей щодо підготовки Інтегрованого плану управління басейном річки Тиси. В семінарі взяли участь представники Держводагентства, багатьох департаментів Закарпатської ОДА, Закарпатської облради, органів місцевого самоврядування, фахівці з водогосподарських, лісогосподарських організацій, неурядових громадських екологічних організацій. Семінар відбувся в рамках впровадження проекту «Посилення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 133 перегляди
Preview-150x98

11 травня 2018 року о 10 год. відбудеться Підсумковий семінар «Обговорення підготовки Плану управління басейном р. Тиси зацікавленими сторонами»

З січня 2017 року в Україні, Угорщині, Румунії, Сербії та Словаччині триває проект «Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиса» (JOINTISZA) в рамках Дунайської Транснаціональної Програми ЄС. Мета проекту – підготовка оновленого Інтегрованого плану управління басейном р. Тиса, єдиного для п’яти країн, який… Читати повністю »

Коментарі відсутні 95 переглядів
13

Ювілей Ужгородського міжрайонного управління водного господарства

27 квітня 2018 року відзначило ювілейну дату – 25 річчя  від дня створення Ужгородського міжрайонного управління водного господарства. Згідно наказу Державного комітету по водному господарству України № 45 від 08.04.1993 року, було утворено Ужгородське управління осушних систем і протипаводкових споруд, яке було перейменовано у 2005 році в Ужгородське міжрайонне управління водного господарства. З 1993 по… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
1

В Тячівському МУВГ провели ряд заходів присвячених Дню охорони праці

На виконання наказу БУВР Тиси №17-АГ від 17.04.2018 року «Про проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні на рівні БУВР Тиси» працівники Тячівського МУВГ здійснили ряд заходів, направлених на увагу до проблем охорони праці. В Тячівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Гренджі Донського та Косівсько-Полянській загальноосвітній школі проведено конкурс на кращий малюнок «Охорона… Читати повністю »