Новини

Коментарі відсутні 28 переглядів
IMG_3845

У Виноградівському МУВГ оновили засоби малої механізації

У цей час майже повністю механізовані основні процеси виробництва. При розробці систем машин враховуються основних напрямки технічного прогресу, істотне підвищення продуктивності праці, застосування потокових методів виконання механізованих робіт, поєднання в одному механізмі виконання декількох операцій. Мотокоси та кущорізи вже стали незамінним інструментом в майже кожному господарстві. Адже їх використовують в лісовому, сільському, комунальному та водному… Читати повністю »

Коментарі відсутні 41 перегляд
logo-buvr-main-large

Інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 10:00 27 лютого 2017 року

Минулої доби по області відмічалась вдень помірно тепла, вночі, на більшій території, морозна погода. Відбувався добовий хід температур. На річках відбувається зниження рівнів води. На низинній ділянці річок Латориця та Тиса в районі м. Чоп вночі пройшли максимальні рівні.  На р.Тиса в межах корінних берегів, на р.Латориця з досягненням та перевищенням ІІІ ступеню захисту вода… Читати повністю »

Коментарі відсутні 42 перегляди
logo-buvr-main-large

Інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області на 10 год. 24 лютого 2017 року

Минулої доби по області відмічалась тепла погода, пройшли дощі 1-6 мм, місцями на високогір”ї східної частини сильні – 38 мм (Драгобрат). На більшості річок утримується підвищена водність з незначними коливаннями рівнів води за рахунок танення снігу в горах. На р. Тиса паводкова хвиля добігла до смт. Вилок, де формується максимальний рівень. Рівень води у річках області… Читати повністю »

Коментарі відсутні 41 перегляд
IMG_20170210_110509

Виконання ремонтно-доглядових робіт Рахівською дільницею Тячівського МУВГ

Надійність гідротехнічних споруд та їх безпечна експлуатація не можлива без належного догляду за ними. Протягом лютого місяця Рахівською  дільницею Тячівського МУВГ виконувалися доглядові роботи на міжгосподарській мережі. Основна увага була приділена вирубці чагарників на дамбах  відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. Зокрема проведено вирубку чагарнику на  лівобережній дамбі р.Шопурка в смт.В.Бичків, правобережній дамбі р.Тиса в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 35 переглядів
58afe8e650

Жителям Тячівщини загрожує весняний паводок (відео)

Зима поступово відступає, тож на зміну снігам та морозам прийшли дощі та потепління. Тому через неукріплені береги на багатьох ділянках річок Закарпаття існує велика загроза паводків. Не стала винятком і Тячівщина. Через відсутність фінансування відповідних протипаводкових програм дамби тут ніхто не будує, а ті, що є – руйнуються.     Джерело інформації: pmg.ua

Коментарі відсутні 46 переглядів
1

Депутати Тячівської райради виділили кошти на невідкладні роботи з ліквідації наслідків паводку

21 лютого на засіданні шостої позачергової сесії Тячівської районної ради сьомого скликання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік – розподілили частину залишку коштів районного бюджету, що склався на початок 2017 року, в сумі 1 049 428 грн. З них 969,4 тис. грн. спрямували на першочергові невідкладні роботи з ліквідації наслідків паводку у… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
01

Співпраця водогосподарників та аварійної бригади населеного пункту з питань підготовки до пропуску повеней та паводків

Жителі села Біловарці сказали “ні” захаращеним берегам. Тут толоку вирішили провести раніше, аби вберегти єдину дамбу яка захищає їхнє село, від від високої води. А дамба рятувала населений пункт доволі часто, приймаючи на себе всю силу норовливої Тересви. За роки експлуатації значна частина берегоукріплень була вимита. Зараз щонайменше 300 метрів насипу в аварійному стані. Своєчасні… Читати повністю »

Коментарі відсутні 83 перегляди
1487582310_21948-1u

Весняний паводок ще прийде

Внаслідок відлиги та інтенсивних опадів на річках району пройшов швидкоплинний паводок з льодоходом. Він призвів до часткових зсувів ґрунтів, які також спричинили значну шкоду і руйнування об’єктів інфраструктури та водогосподарських споруд. У багатьох населених пунктах, особливо у високогір’ї, були пошкоджені дамби та берегоукріплення.  Так, у с.Красна утворився розмив берега і зсув протяжністю близько 50 метрів…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
KHustets

Береги Хустця укріплять за 65 млн грн (ВІДЕО)

Береги Хустця продовжать укріплювати і цього року про це повідомили Хустській міській раді. Торік розробили відповідний проект, вартість якого сягає 65 млн. грн. Джерело інформації: Новини Закарпаття