Новини

Коментарі відсутні 5 переглядів
22810008_491339947890152_435149734_n

Виноградівське МУВГ провело прточний ремонт шлюза-регулятора на каналі Новий Батар

Працівниками Батарської дільниці Виноградівського міжрайонного управління водного господарства, було проведено поточний ремонт  шлюза – регулятора на МК «Н. Батар» ПК 91+80 в с. Дюла, Виноградівського району. У зв’язку з тим, що під впливом негативних природних факторів, існуючий мостовий перехід шлюза – регулятора практично  повністю зруйновано. Після обстеження моста було прийнято рішення провести повну заміну дощатого… Читати повністю »

Коментарі відсутні 79 переглядів
2

Робочий візит на Закарпаття першого заступника Голови Держводагенства України

13 жовтня 2017 року на Закарпаття з робочим візитом завітав перший заступник голови Держводагентства Михайло Хорєв. Він оглянув гідротехнічні споруди протипаводкового захисту у Закарпатській області та перевірив стан виконання руслорозчисних робіт на запроектованих ділянках на території області.

Коментарі відсутні 32 перегляди
9

Реконструкція меліоративної системи в урочищі «Каран» та урочищі «Чадий»

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства, згідно робочого проекту «Реконструкція меліоративної системи в урочищі Каран ІІІ-ІV на території Баранинської сільської ради та урочищі «Чадий» Холмецької сільської ради Ужгородського району» проводить  культуртехнічні роботи по очистці русла р. Циганівка по довжині 2400 м  і каналів К-1, К-1-1, К-1-2, К-1-3. Згідно проекту проводиться очистка даних об’єктів від дерев, чагарнику,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
0

Першочергові заходи по ліквідації розмиву та подальшого поглиблення ерозії лівого берега р. Дусинка в урочищі «Кизій» с. Стройне Свалявського району

Відповідно до розпорядження голови Стройненської сільської ради в березні місяці цього року  із залученням працівників Мукачівського МУВГ, ВКП БУВР Тиси, Стройненської сільської ради, депутатів та спеціалістів Свалявської райдержадміністрації було проведено обстеження річки Дусинка в с.Стройне урочище «Кизій».

Коментарі відсутні 36 переглядів
4

Відбулася ІХ нарада Уповноважених Урядів України та Румунії

Протягом 9-13 жовтня 2017 року відбулась ІХ нарада Уповноважених Урядів України та Румунії з питань водного господарства на прикордонних водах. У зустрічі взяли участь і представники БУВР Тиси: начальник відділу міжнародного співробітництва Марина Скраль і начальник відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Едуард Осійський.

Коментарі відсутні 30 переглядів
123

Виконання протипаводкових заходів в с. Порошково, Перечинського району

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства на замовлення Порошківської сільської ради уклало договір про виконання робіт згідно робочого проекту «Регулювання русла потоку «Млинський» в с. Порошково, Перечинського району». Проектом було передбачено розчистка та поглиблення русла від твердих річкових відкладів по довжині 1272 м з метою створення стійкого в плані русла за для збільшення пропускної спроможності потоку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 63 перегляди
22-150x95

Голосуй за найкращих! Підтримуй Україну!

Цьогорічний День Дунаю запам’ятався глядачам чудовими відео-роботами в рамках конкурсу селфі-відео «Дунайський митець» (в Україні «Моє життя і Тиса») Тепер всі роботи національних переможців представлені в рамках конкурсу, який оголошено Міжнародною комісією з захисту річки Дунай. Всі подані на конкурс відео-роботи розміщені на фейсбук сторінці Danube Art Master  за посиланням нижче. Голосування триватиме до 20… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
689

Захист від підтоплення с.Берегуйфалу

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр.  у жовтні  місяці, після  укладення договору,  між  Берегівським МУВГ та Берегуйфалівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту « Розчистка водовідвідних  кюветів в с.Берегуйфалу по вулиці Петефі та Сугой, Берегівського району»…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 73 перегляди
2

В міжрайонних управліннях проведені наради щодо регулювання водних відносин при розчистці русел річок

На проведення робіт із розчистки русел річок для покращення умов проходження паводків на річках Закарпатської області, рішенням Закарпатської обласної ради від 21.09.2017 р. №911 було затверджено «Заходи з регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок в басейні річки Тиса в Закарпатській області». З метою регулювання водних відносин при проведенні розчистки русел річок… Читати повністю »

Коментарі відсутні 50 переглядів
369

Ще одне відновлене джерело на Міжгірщині

Усім нам слід пам’ятати, що водні ресурси – це невичерпний природний матеріал життя, який треба берегти і відновлювати. Ось чому відновленню, збереженню, недопущенню забруднення і раціональному використанню водних ресурсів приділяється особлива увага. Одним із заходів, який проводяться водогосподарниками є проведення робіт з відновлення природних водних джерел. Відтворення і впорядкування замулених природних джерел, їх відновлення –… Читати повністю »