Новини

276 переглядів

21 листопада 2019 року відбудеться Стартова конференція проєкту FloodUZH

У вересні 2019 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса (БУВР Тиси) розпочало реалізацію проєкту під назвою «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FLOODUZH) у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Мета проєкту – використання сучасних інформаційних технологій для управління паводковими ризиками та засухами у спільному транскордонному… Читати повністю »

14 переглядів

Дорожня карта розвитку сучасного європейського моніторингу вод

Сьогодні Держводагентством для забезпечення виконання вимірювань пріоритетних забруднюючих речовин здійснюється облаштування 4 базових лабораторій в Україні. Вже з 1 січня 2019 року розпочато виконання діагностичного моніторингу вод у басейні Дону, а з 1 липня – запущено в роботу лабораторію Дністровського БУВР, яка здійснює вимірювання пріоритетних речовин у басейнах Дністра, Дунаю та Вісли у транскордонних та… Читати повністю »

37 переглядів

Синяк – одне з трьох вулканічних озер в Карпатах

Озеро Синє (місце називають його Синяк) має вигляд гірського болота, яке розташоване на висоті близько 600 метрів над рівнем моря.  Озеро Синє -це результат активної вулканічної діяльності, що проходила в Карпатах у давньому минулому. Озеро вулканічного походження, в ньому є 2 вирви. Вважається, що це кратери давнього вулкана, заповнені водою. До того ж, на берегах… Читати повністю »

70 переглядів

Водники обмінялися досвідом з питань охорони праці

Минулого тижня фахівець Тячівського МУВГ взяв участь в взаємоперевірці стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху. На виконання наказу Держводагентства України від 15.02.2019 р. №91, а саме: графіку здійснення взаємоперевірки стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху у водогосподарських організаціях у 2019 році головний інженер Тхорук Микола Миколайович відбув у відрядження… Читати повністю »

70 переглядів

Програма HUSKROUA ENI CBC 2014-2020 стартувала навчальні семінари для бенефіціарів

12 листопада 2019 року Програма транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 розпочала проведення серії навчальних семінарів для головних бенефіціарів та бенефіціарів проєктів, які були нагороджені грантами у першому та другому конкурсах програми.  БУВР Тиси, як головний бенефіціар двох проєктів, взяло участь у першому семінарі, який відбувся у м.Ніредьгаза, Угорщина. Експерти Спільного Технічного Секретаріату і Технічної підтримки… Читати повністю »

56 переглядів

Яким по-доброму несподіваним може бути Ужгород

Фотографувати обласний центр Закарпаття завжди цікаво. Ужгород маленьке місто, але завжди несподіване, пише Depo.Закарпаття. Здивувати світлинами обласного центру Закарпаття намагається кожен, хто їх робить. Чудові світлини Ужгорода опублікував Сергей Кузнев.  Джерело інформації: depo ЗАКАРПАТТЯ

68 переглядів

Виноградівське МУВГ оновило інформаційні стенди та білборди

Працівниками Виноградівського міжрайонного управління водного господарства було проведено роботи по відновленню інформаційних табличок, стендів та білбордів з метою інформування населення про водогосподарську галузь та її завдання. Зокрема, оновлено інформаційний стенд бази управління, на якому розміщено функціональні обов’язки та послуги Виноградівського управління водного господарства. Також пофарбовано стелу біля адмінбудівлі, де на фоні жовто блакитного прапору України… Читати повністю »

73 перегляди

Фахівці Тячівського МУВГ надали роз’яснення мешканцям села Лазещина

Фахівці Тячівського міжрайонного управління водного господарства зустрілися з мешканцями села Лазещина Рахівського району щодо проблеми будівництва мосту. Це гірське село, в якому вулиці пролягають вздовж річки Лазещина, і міст – це нагальна потреба. Наразі, аби перейти через річку, місцевим доводиться проходити по декілька кілометрів, а автомобіль взагалі не має іншої можливості заїзду тільки через річку…. Читати повністю »

49 переглядів

Водоспад Шипіт: вабить, чарує та надихай неймовірною красою

Водоспад Шипіт – одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець Міжгірського району. Водоспад не замерзає взимку та не пересихає влітку. Витоком служить підземне джерело на горі Великий Верх. Поступово вбираючи в себе струмочки, він перетворюється в… Читати повністю »