Новини

Коментарі відсутні 21 перегляд
1

Програму охорони навколишнього природного середовища Ужгорода схвалила сесія міськради

Програму охорони навколишнього природного середовища Ужгорода на 2018-2022 роки підтримали депутати міської ради на сьогоднішньому сесійному засіданні. Наступного, 2018 року, на Програму передбачається 2,5 млн. грн, загалом же протягом 5 років – понад 8 млн. грн. У Програмі зазначаються основні екологічні проблеми міста, зокрема, забруднення атмосферного повітря стаціонарними і пересувними джерелами; забруднення поверхневих і підземних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 23 перегляди
2

Розчищено потічок Безіменний в селі Добрянське Тячівського району

Тячівським МУВГ за підтримки старости с. Добрянське,  Вільховецької об’єднаної громади, було виконано роботи по розчистці потічка Безіменний, який протікає через село Добрянське Тячівського району та ніс загрозу підтоплення багатьох дворогосподарст в середній частині села. Під наглядом інженерів Тячівського МУВГ та місцевих мешканців, які входять до складу аварійно-відновлюваної бригади при сільській раді, розчищено від намулу та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 52 перегляди
IMG_6217

Завершилось XV засідання українсько-словацької Комісії з питань водного господарства на прикордонних водах

Після триденної роботи Уповноважених Урядів та експертів України і Словацької Республіки у галузі водного господарства на прикордонних водах Уповноваженими 16 листопада були підведені підсумки спільної діяльності за останні 9 років (2008-2017 рр.) з визначенням подальших перспектив та напрямків співробітництва, а також підписаний протокол XV засідання українсько-словацької Комісії. Окрім цього Уповноважені затвердили оновлений Регламент співробітництва між… Читати повністю »

Коментарі відсутні 82 перегляди
1

Нарада-зустріч голови Держводагентства Овчаренко І.І. з керівниками водогосподарських управлінь

В рамках робочої поїздки Закарпаттям Голова Держводагентства п.Овчаренко І.І. провела на базі Берегівського міжрайонного управління водного господарства нараду-зустріч з керівниками, головними спеціалістами та фахівцями водогосподарської галузі Закарпатської області. В нараді прийняли також участь і керівники  публічних акціонерних  водогосподарських організацій. У своєму виступі Ірина Овчаренко проінформувала присутніх про перспективи розвитку водного господарства, основні напрямки роботи та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 60 переглядів
8facf22f0f-1_600x

Ірина Овчаренко: про прозорість проведення робіт з розчищення русел та реалізацію міжнародних проектів на Закарпатті

Під час робочої поїздки Карпатським регіоном Голова Держводагентства Ірина Овчаренко спілкувалася з головою Закарпатської облдержадміністрації Геннадієм Москалем про проблемні питання протипаводкових заходів на Закарпатті, необхідність їх належного фінансування як з державного, так і з місцевого бюджетів, адже Закарпаття є паводконебезпечним регіоном України. Зокрема, обговорили шляхи реалізації програми регулювання водних відносин при розчистці русел річок в… Читати повністю »

Коментарі відсутні 53 перегляди
12

Ужгородське МУВГ привело до належного естетичного вигляду руслорегулюючі споруди на річках Уж та Тур’я

На виконання вказівки, щодо підготовки до огляду руслорегулюючих споруд на річках Уж і Тур’я працівниками Ужгородського міжрайонного управління водного господарства проведено такі роботи, а саме: на р. Уж в с. Невицьке,  Ужгородського району покрашено стійки інформаційних знаків, шлагбаум та кілометрові стовпчики і побілено ГТС. На річці Тур’я в с. Сімер, Перечинського району окошено правобережну та… Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
03

ХV засідання Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах

14 листопада 2017 року в Басейновому управлінні водних ресурсів р.Тиса, м. Ужгород розпочалось ХV засідання Українсько-Словацької Комісії по прикордонних водах згідно зі статтею 3 Статуту Українсько-Словацької комісії по прикордонних водах та відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах (1994 р, м. Братислава ). Українську делегацію… Читати повністю »

Коментарі відсутні 48 переглядів
PB060217

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Берегівському МУВГ

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт. У жовтні місяці було здійснено ряд заходів, пов’язаних з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, зокрема : – виконано доглядові роботи по обкошуванню та рубці чагарнику правобережної і лівобережної дамби… Читати повністю »

Коментарі відсутні 117 переглядів
02

Чорнокопачам – бій !

Незважаючи на те, що на території Тячівського району існує більш з десяток об’єктів, де офіційно проводиться розчистка русел річок і кожний бажаючий може з їхніх приоб’єктних складів придбати для себе піщано-гравійну суміш для своїх потреб, все ж таки знаходяться ділки, які порушуючи чинне законодавство, без відповідних дозвільних документів, узгоджених відповідними установами місць та внеску відповідних… Читати повністю »

Коментарі відсутні 79 переглядів
02

Участь БУВР Тиси у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE-2017»

7-9 листопада 2017 року керівник БУВР Тиси Чіпак В.П., начальник відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Осійський Е.Й., начальник відділу експлуатації АІВС “Тиса” Дуркот В.М., а також начальники міжрайонних управлінь прийняли участь у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE-2017» у рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства». У XV Міжнародній спеціалізованій виставці… Читати повністю »