Новини

53 перегляди

Партнери проєкту FloodUzh домовляються про співпрацю

У середу, 19 вересня, начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса провів робочу зустріч в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У зустрічі взяли участь представники партнерських організацій проєкту – управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради… Читати повністю »

25 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 18 вересня 2019 року

За період з 11 по 18 вересня 2019 року утримувалась вдень тепла, вночі прохолодна, суха погода. Наприкінці тижня (17.09)  спостерігались переважно вночі та під ранок, помірні дощі 1-7мм. На річках утримувався малозмінний режим осінньої межені з незначними коливаннями рівнів, на багатьох ділянках річок рівні води наближаються до мінімальних значень за багаторіччя. На річках центральної та… Читати повністю »

33 перегляди

Топогеодезичні вимірювання на каналі Верке

В рамках  українсько-угорського транскордонного співробітництва на прикордонних водах, протягом   10-19 вересня   2019  року  спеціалістами  Берегівського МУВГ  спільно з  фахівцями Верхнє-Тисайської Дирекції  водних справ  м.Ніредьхаза, проводилися    основні   топогеодезичні вимірювання  канала Верке, на всій довжині 36,6 км, починаючи  від  шлюза-регулятора на каналі Верке с.Боржава до впадіння в канал В.Сернянський , поблизу с.Гут . Вимірювання здійснювалися сучасними  геодезичними… Читати повністю »

32 перегляди

Виконання робіт згідно Регіональної програми

В смт. Великий Бичків, що на Рахівщині, виконуються роботи з розчистки русла річки Шопурка, з метою зменшення гідравлічного навантаження на правий та лівий береги, які пошкоджені багаторічними паводками та для збільшення пропускної спроможності річки. Виконання вищенаведених заходів сприятиме попередженню подальшої руйнації пошкоджених берегів. Тячівське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Великобичківською селищною радою щодо… Читати повністю »

166 переглядів

Виїзна робоча зустріч з місцевими партнерськими організаціями проєкту SAFETISZA

17 вересня, в рамках впровадження інфрастурктурного проєкту «Зміцнення тарнскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA), начальник БУВР Тиси, керівник проєкту Олег Кисіль і експерти БУВР Тиси провели виїзну робочу зустріч з місцевими партнерськими організаціями. Цільова територія проєкту – спільна українсько-угорська Батарська меліоративна система,… Читати повністю »

29 переглядів

«Блакитна лагуна» на Великоберезнянщині приваблює туристів і восени

Останні кілька років дедалі більшої популярності серед туристичних об’єктів нашого краю набуває так звана «блакитна лагуна» на Великоберезнянщині. Неймовірна пейзажна локація приваблює туристів цілий рік, осінь — не виняток. Глибоку заплаву утворену на річці Лютянка відвідувачі свого часу назвали «блакитною лагуною», очевидно через колір води – в сонячну погоду, коли на її поверхню потрапляють промені,… Читати повністю »

65 переглядів

Чи буде в новому держбюджеті передбачено кошти на протипаводковий захист?

БУВР Тиси підтримує звернення народного депутата України Віктора Балоги (виборчий округ №69, м.Мукачево) до новообраного Прем’єр-міністра України з проханням передбачити у Державному бюджеті на наступний рік кошти у розмірі 250 млн. гривень на фінансування протипаводкових заходів у Закарпатській області.

47 переглядів

Ремонтно – доглядові роботи Тячівського міжрайонного управління водного господарства

В зону діяльності Тячівського МУВГ входять Тячівський та Рахівський райони, з метою належного утримання та функціонування водогосподарських об’єктів, працівниками Тячівського МУВГ виконуються роботи по виконанню  ремонтно-доглядових робіт. Силами оглядачів ГТС Тячівської та Рахівської дільниць були виконані ремонтно-догядові робіти на міжгосподірській мережі: Очиска від намулу – 0,7 км/2,1 м3 Окошування ГТС– 61,2 км/69,8 га Планування та… Читати повністю »

75 переглядів

Спільне обстеження гідротехнічних споруд з місцевою громадою

12 вересня працівниками Виноградівського МУВГ за участі Великоком’ятівського сільського голови, представників  місцевої громади, було проведено  детальне обстеження водозахисної  гідротехнічної споруди, котра захищає село Великі .Ком’яти Виноградівського району від  шкідливої дії вод р. Боржава (затоплення). Під час проходження травневого паводку 2019 року, дана гідротехнічна споруда зазнала значних пошкоджень. Працівниками управління під час обстеження  було здійснено заміри… Читати повністю »