Новини

Коментарі відсутні 34 перегляди
Розчистка русла р.Іршавка

Розчистка русла р.Іршавка

На замовлення Іршавської міської ради, працівниками  Берегівського МУВГ проводяться роботи по розчистці русла р.Іршавка  в межах м.Іршава. Загалом було заключено 2 (два) договори  на виконання робіт по проектам «Захист від підтоплення житлового масиву по вул.Першотравнева та розчистка русла р.Іршавка від сміття, деревини, верболозу в районі Свято-Ільїнського храму в м.Іршава». Здійснення русло регулюючих  робіт  проводилось  механізмом… Читати повністю »

Коментарі відсутні 31 перегляд
Розпочато виконання робіт з капітального ремонту підпірної стінки в с.Родникова Гута Свалявського району

Розпочато виконання робіт з капітального ремонту підпірної стінки в с.Родникова Гута Свалявського району

Мукачівським МУВГ в кінці липня укладено договір з Родниківською сільською радою на виконання будівельних робіт на об’єкті: «Капітальний ремонт підпірної стінки в с.Родникова Гута (біля дворогосподарства № 88) Свалявського району» на суму 159,997 тис.грн. Виконання робіт розпочато після виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизи проекту. Необхідність виконання першочергових робіт по даному об’єкту виникла після проходження швидкоплинного… Читати повністю »

Коментарі відсутні 73 перегляди
Vidbur prob vodu

Українськими та румунськими спеціалістами проведено спільний відбір проб води з р. Тиса в смт. Солотвино

10 серпня 2016 року на підставі «Регламенту українсько-румунського співробітництва з оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких не можливо уникнути на прикордонних водотоках», в рамках впровадження Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, підписаної 30 вересня 1997 року в м. Галац,… Читати повністю »

Коментарі відсутні 37 переглядів
1

Вміст розчинного кисню у водотоках області

Лабораторія моніторингу вод та грунтів Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса продовжує контрольний моніторинг за вмістом розчиненого кисню у річках та меліоративних каналах області. Результати гідрохімічних вимірювань проб води на вміст розчиненого кисню подані нижче. Вміст розчиненого кисню в деяких річках та каналах області Концентрація розчиненого кисню у всіх досліджуваних водотоках зростає, що пояснюється зниженням… Читати повністю »

Коментарі відсутні 44 перегляди
logo-buvr-main-large

Про якість поверхневих вод у водотоках області

У зв’язку з аномально високими середньодобовими температурами повітря по Закарпатській області, протягом липня-серпня поточного року, лабораторією Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса (БУВР Тиси) проводиться посилений контроль за якістю поверхневих вод, які входять до “Програми державного моніторингу довкілля у частині контролю якості поверхневих вод за радіологічними та гідрохімічними показниками по Закарпатській області”. Незважаючи на несприятливі… Читати повністю »

Коментарі відсутні 51 перегляд
SAM_1242

Виконання експлуатаційних заходів на водогосподарських об’єктах у прикордонних зонах

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації 13.04.2011 року №194 «Про контрольовані прикордонні райони та прикордонну смугу» з метою забезпечення дотримання юридичними і фізичними особами правил прикордонного режиму, сприяння та створення підрозділами прикордонної смуги, які дислоковані на території області умов для забезпечення надійної охорони Державного кордону. Ужгородське МУВГ провело експлуатаційні заходи на водогосподарських об’єктах в прикордонній смузі…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 66 переглядів
1

Виконані першочергові аварійно-невідкладні роботи по захисту від шкідливої дії вод р. Теребля в с. Драгово

Виноградівським міжрайоним управлінням водного господарства було заключено договір з Драгівською сільською радою на виконання робіт «Першочергові аварійно-невідкладні роботи по захисту від шкідливої дії вод р. Теребля в с. Драгово, Хустського району Закарпатської області». Договірна ціна вартості робіт, що доручені до виконання управлінням становить 12283,00 грн. Для ліквідації наслідків листопадового паводку 2015 року в с. Драгово… Читати повністю »