Новини

81 перегляд

Відзначення Дня Прапору та Дня Незалежності України

Одним із найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. 23 серпня 2004 року Президент України підписав Указ «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з… Читати повністю »

54 перегляди

На Закарпатті з’явилися нові Рамсарські угіддя

На Закарпатті отримали офіційне визнання 5 нових Рамсарських угідь: «Атак-Боржавське», «Чорне Багно», «Долина нарцисів», «Печера Дружба» та  Урочище «Озірний-Бребенескул».  Водно-болотні угіддя Закарпатської області відіграють значну роль у відновленні запасів ґрунтових та підземних вод, збереженні водно-болотних видів рослинного і тваринного світу, у формуванні екосистем, є фактором впливу для підтримки біологічного різноманіття в цілому, джерелом забезпечення кормової бази… Читати повністю »

45 переглядів

Ремонтно-доглядові роботи в зоні діяльності Берегівського МУВГ

З метою забезпечення належного утримання та функціонування водогосподарських об’єктів, працівниками Берегівського МУВГ продовжуються роботи по виконанню  ремонтно-експлуатаційних заходів. Впродовж серпня місяця проведено  поточний ремонт водовипуска в правобережній дамбі р.Боржава ПК 3+00 с.Квасово,  виконано роботи по фарбуванню металевих конструкцій, побілка  бетонних частин, проводиться очистка бетонних плит кріплення каналу від намулу та обкошування  каналу від трав’яної рослинності…. Читати повністю »

91 перегляд

Відновлення морфології та гідрологічного режиму річки Ботар

Як ми інформували, БУВР Тиси разом з Всесвітнім фондом дикої природи, за участі Виноградівського міжрайонного управління водного господарства та сільських рад сіл Нефетленфолу і Пийтерфолво взяли участь у підготовці технічного завдання для пілотного проекту в рамках впровадження Регіонального проекту Глобального Екологічного Фонду  «Гідроморфологія та відновлення  річок басейну Дунаю» (проект DYNA). Метою проекту ГЕФ є зміцнення… Читати повністю »

103 перегляди

13 серпня за підтримки ЄС стартував інфраструктурний проект SAFETISZA

13 серпня 2019 року БУВР Тиси та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали перший грантовий договір для впровадження великого інфраструктурного проекту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі  річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Проект впроваджуватиметься за партнерства… Читати повністю »

90 переглядів

Продовження виконання доглядових робіт з обкошування дамб, каналів

Протягом липня-серпня працівниками Мукачівської дільниці та дільниці гірських річок продовжується виконання доглядових робіт по обкошуванню дамб та каналів від трав’яної рослинності косаркою MT-08L та ручними мотокосами. Проведено обкошування таких гідротехнічних споруд: правобережної дамби р.Латориця від м.Мукачево район Паланок – до с.Старе Давидково Мукачівського району –  0,8км/1,5 га лівобережна дамба каналу «Високобережний» в с.Чомонин – 1,6… Читати повністю »

62 перегляди

Приборкати стихію: адреналіновий сплав могутньою Тисою (ВІДЕО)

Тисячі любителів водних видів відпочинку протягом повноводного сезону сплавляються течією найбільшої річки Закарпаття.  Джерело інформації: Перший Кабельний

180 переглядів

Озеро Бребенескул — «Синє око Карпат»

Високо в Карпатах можна побачити справжній шедевр природи. На схилі гори Гутин-Томнатик на висоті 1801 метр над рівнем моря розташувалося озеро Бребенескул. Найбільш високогірне озеро України. Протягом року слабо мінералізована вода Бребенескула залишається кришталево чистою і прохолодною (хоч вважається найтеплішою зі всіх озер Чорногірського хребта). Цікаво, що з Бребенескула витікає річка з такою самою назвою. Довкола… Читати повністю »

60 переглядів

ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів вод у 2018 році

Держводагентство оприлюднює «ТОП-100» найбільших підприємств-забруднювачів за 2018 рік. Цей перелік сформований на підставі даних державного обліку водокористування за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про використання води у 2018 році. До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають в природні водні об’єкти зворотні (стічні) води без очистки або після очисних споруд і якість яких не відповідає встановленим… Читати повністю »

86 переглядів

Ремонтні роботи на насосній станції №22-ЛОС

Для підготовки насосно-силового обладнання до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 рр. працівники профілактично-налагоджувальної дільниці Ужгородського МУВГ провели заміну підшипників та сальників насосно-силового агрегату 1-ОП-2500-4.2 насосної станції № 22-ЛОС, що знаходиться в с. Холмці. Монтажні і демонтажні роботи здійснювались працівниками управління, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. Ужгородське МУВГ