Новини

31 перегляд

В усьому винне сміття: на Рахівщині рятувальники ліквідовують наслідки зливи (ФОТО)

БУВР Тиси неодноразово звертало увагу на проблему засмічення придорожних кюветів, водовідвідних каналів. Як наслідок, бачимо прикру ситуацію в смт. Ясіня Рахівського району. Нагадуємо, що за їх стан та готовність до пропуску зливових вод, відповідальність несуть органи місцевого самоврядування і власники прибудинкової території. Як повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області, загиблих та постраждалих немає. Захаращеність… Читати повністю »

69 переглядів

Озеро Марічейка

Озеро льодовикового походження з романтичною дівочою назвою Марічейка знаходиться в підніжжі гори Шурин–Гропа. Є частиною Карпатського національного парку. За своєю величиною у 10 тисяч квадратних метрів водойма займає друге місце у Чорногірському масиві. Хоча за глибиною у 0,8 метра поступається багатьом гірським озерам. Через свою видовжену форму озеро нагадує велетенську краплину роси, яка застигла серед… Читати повністю »

57 переглядів

Хочете, щоб сміття не потрапило в річку – інформуйте місцеві органи влади

Природною специфікою басейну Тиси є те, що українська частина розташована у верхів’ях басейну і саме тут в основному формується хімічний склад та більша частина стоку Тиси. Паводки різної інтенсивності є звичайним явищем і відбуваються з повторюваністю 3-6 разів щороку протягом всіх сезонів. Так як, на 2/3 територія області є гірською місцевістю, і у нас дуже… Читати повністю »

43 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 10 липня 2019 року

За період з 04 по 05 липня утримувалася тепла, вночі прохолодна, суха погода. 06 по 08 липня спостерігалися короткочасні дощі 4-24 мм, місцями значні короткочасні дощі 30-45 мм, локальні зливи до 53мм, відмічались грози, подекуди град. На річках відбувались зниження рівнів води, за винятком 06-08 липня – на більшості річок відбувались підвищення рівнів води на… Читати повністю »

103 перегляди

Впроваджуємо європейські стандарти – визначаємо вміст пріоритетних забруднюючих речовин у воді річки Тиса

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 758 «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод» та наказу Державного агентства водних ресурсів України від 11.06.2019 № 336 «Про затвердження Програми моніторингу вод» сьогодні, 10 липня 2019 року, спеціалістами лабораторії моніторингу вод та ґрунтів БУВР Тиси відібрано проби транскордонних масивів поверхневих вод району річкового басейну… Читати повністю »

89 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт працівниками Берегівського МУВГ

З метою виконання ремонтно-експлуатаційних робіт та забезпечення належного   утримання і функціонування міжгосподарських водогосподарських об’єктів, оглядачами гідротехнічних об’єктів Берегівського міжрайонного управління водного господарства проводяться роботи з обкошування від трав’яної рослинності водозахисної правобережної дамби р.Боржава в с.Боржава та с.Н.Ремети, правобережної та лівобережної дамб меліоративного каналу Верхнє-Сернянський. Окрім обкошування виконуються  роботи з очищення від рослинності гідротехнічних споруд, підсипки… Читати повністю »

97 переглядів

«Водний Оскар» – отримав водник Закарпаття

Не могли не згадати про ще одного призера, але вже не конкурсу, а можна сказати цілого водного сектору. Це Едуард Осійський – заступник начальника Басейнового управління річки Тиса, який отримав найвищу нагороду для водників – «Водний Оскар». Це нагорода про яку мріють, якою захоплюються. Вона має грацію, вона має стиль, вона виконана в сучасному тренді,… Читати повністю »

118 переглядів

Міжрайонними управліннями водного господарства проводиться окошування дамб і каналів від борщівника та амброзії

На виконання доручення БУВР Тиси та розпорядження голови Закарпатської ОДА від 19.12.2018 № 845 «Про заходи щодо локалізації та ліквідації осередків карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та багаторічної рослини – борщівника Сосновського на території Закарпатської області протягом 2019-2022 років», з метою недопущення подальшого їх поширення, силами оглядачів міжрайонних управлінь водного господарства та з застосуванням тракторних… Читати повністю »

130 переглядів

Розпочато роботи з відновлення русла р. Циганка в с. Великі Лази

Ужгородське міжрайонне управління водного господарства уклало договір з Баранинським ОТГ щодо виконання робіт з відновленнярусла р.Циганка в с.Великі Лази Ужгородського району Закарпатської області. Роботи по даному об’єкту виконуються в рамках заходів Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Тиса в зоні діяльності Ужгородського МУВГ на 2013-2021 рр. З середини червня вже… Читати повністю »

130 переглядів

Виконання ремонтно-доглядових робіт працівниками Мукачівського МУВГ

Для забезпечення належного утримання і працездатності  міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління, з метою виконання обсягів ремонтно-експлуатаційних робіт, оглядачами гідротехнічних об’єктів Мукачівської дільниці та машиністами насосних станцій в травні-червні проведено такі ремонтно-доглядові роботи по обкошуванню від трав’яної рослинності косаркою MT-08L та вручну: лівобережної дамби р.Стара в с.Зняцево лівобережної дамби каналу Полуй с.Чопівці дамб каналу… Читати повністю »