Новини

Коментарі відсутні 54 перегляди

«Пластику не місце на березі річки» Тячівське та Мукачівське МУВГ відзначили Всесвітнього дня води

З метою відзначення на належному рівні Всесвітнього дня води, цьогорічна тема якого «Вода для всіх», привернення уваги мешканців Тячівського та Рахівського районів до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічно свідомого мислення закарпатців. Тячівське МУВГ організувало екологічну акцію за підтримки народного депутату України, Василя Васильовича Петьвки. Саме від підтримав ідею запропоновану працівниками Тячівського… Читати повністю »

Коментарі відсутні 94 перегляди

Чисті береги – чиста вода!

Працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, спільно з працівниками Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА, за участі Голови Басейнової Ради Тиси Шпонтака Ю.М. у п’ятницю, 22 березня, з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Води провели благоустрій територій з очистки від побутового сміття вздовж берегів р.Уж в межах населеного пункту Кам’яниця Ужгородського району.  

Коментарі відсутні 49 переглядів

Підведення підсумків Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007-2013

21 березня в с.Нижнє Солотвино (Деренівська Купель) відбулася Заключна Конференція Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007-2013, організатором якої виступило Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини в якості Спільного Керуючого Органу Програми. Учасників конференції привітали голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, Заступник Державного секретаря з регіонального і… Читати повністю »

Коментарі відсутні 67 переглядів

Еколого-просвітницькі заходи до Всесвітнього Дня води

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води. Це свято було започатковане для вирішення глобальних проблем нестачі питної води на планеті та збереження водних ресурсів. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію від 22 лютого 1993 року, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Згідно рекомендацій Конференції ООН з охорони навколишнього середовища і розвитку, цей день… Читати повністю »

Коментарі відсутні 35 переглядів

22 березня – Міжнародний День Води. ЩО ТАКЕ ВОДА?

22 березня – Міжнародний День Води. ЩО ТАКЕ ВОДА? 22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у листопаді 1992 року. У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття ООН та розробила спеціальну Програму дій на ХХІ століття, яка дала… Читати повністю »

Коментарі відсутні 54 перегляди

Фахівці БУВР Тиси провели методичний урок-екскурс для учнів Кам’яницької ЗОШ

З нагоди відзначення Міжнародного дня води, 21 березня 2019 р. фахівці лабораторії моніторингу вод та ґрунтів Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса відвідали Кам’яницьку загальноосвітню школу I-III ступенів Ужгородського району та провели методичний урок-екскурс  в 7-А та 7-Б класах разом з вчителем хімії Угрин Надією Юрієвною. Начальник лабораторії БУВР Тиси Любов Сеник ознайомила учнів  з… Читати повністю »

Коментарі відсутні 53 перегляди

Бережіть природні джерела!

Довгий час вважалося, що запаси прісної води невичерпні, що вони мають здатність до самовідновлення. У результаті безконтрольної господарської діяльності кількість придатної для пиття води різко зменшилась. Якщо в 1900 році людством було використано лише 5% запасів прісних вод, то у 2005 році – вже 35%. Більше мільярда жителів нашої планети живуть в умовах постійного гострого… Читати повністю »

Коментарі відсутні 57 переглядів

Обстеження нереконструйованої дамби на р. Тиса

19 березня 2019 року представники БУВР Тиси та Виноградівського МУВГ разом з головним інженером проекту ПрАТ «Укрводпроект» Радченко Н.В. провели виїзну технічну нараду по робочому проекту «Реконструкція лівобережної дамби р. Тиса на ділянці с. Теково – с. Гетеня Виноградівського району Закарпатської області». Оскільки проект був розроблений в 2012 році, то основним завданням було обстежити дану… Читати повністю »

Коментарі відсутні 86 переглядів

Проведення екологічної акції по прибиранню каналу Коропецький в м.Мукачево

В рамках заходів з відзначення Всесвітнього дня води та з метою привернення уваги мешканців міста Мукачева до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів, приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах, Мукачівське МУВГ ініціювало проведення екологічниої акції по благоустрою каналу… Читати повністю »