Новини

Коментарі відсутні 31 перегляд
1,1

ПРОВЕДЕННЯ ПРОТИПАВОДКОВИХ ЗАХОДІВ НА КАНАЛІ ЧАРОНДА-ТИСА В С. ЕСЕНЬ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

На виконання Плану заходів Ужгородського МУВГ по підготовці гідротехнічних споруд, водогосподарських систем у зоні діяльності управління до роботи в умовах пропуску повені, паводку та льодоходу в 2018 році працівниками Великодобронської експлуатаційної дільниці проведено доглядові роботи на каналі Чаронда-Тиса. Проведені на каналі роботи включали в себе: обкошування трав’яної рослинності, обрізку кущів та очистку від побутового сміття…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 40 переглядів
3.3

РОЗЧИСТКА ВОДОВІДВІДНИХ КАНАЛІВ У С.БЕРЕГУЙФАЛУ

В рамках  виконання заходів  Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного  оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр.  у жовтні  місяці, після  укладення договору,  між  Берегівським МУВГ та Берегуйфалівською  сільською  радою,    працівниками  управління  було розпочато виконання  робіт згідно проекту « Розчистка водовідвідних  каналів від підтоплення та затоплення  на території с.Берегуйфалу, Берегівського району»…. Читати повністю »

Коментарі відсутні 34 перегляди
3

ВИКОНАННЯ РОБІТ ПО РОЗЧИСТЦІ ТЕРИТОРІЇ ВІД ПОБУТОВОГО СМІТТЯ В С. ТИЙГЛАШ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

Ужгородське МУВГ на замовлення Тийгласької сільської ради уклали договір про виконання робіт згідно проекту: «Захист сільськогосподарських угідь від підтоплення, забруднення відходами і попередження погіршення естетичного стану». Згідно проекту були проведені роботи по розчистці території від побутового сміття, проведення рекультивації сільськогосподарських угідь та покращення естетичного та екологічного стану. Для виконання вищевказаних робіт було залучено спеціальну техніку:… Читати повністю »

Коментарі відсутні 68 переглядів
2

Об’єднаймо зусилля заради збереження Тиси !

Річка Тиса є найдовшою притокою Дунаю, її басейн є найбільшим суб-басейном басейну Дунаю і служить домівкою для 14 мільйонів людей, які проживають у п’яти країнах: Україні, Румунії, Словаччині, Угорщині та Сербії. Басейнова рада Тиси – консультативно-дорадчий орган, який дасть змогу напрацювати та реалізувати шляхи розв’язання екологічних проблем річкового басейну Тиси в межах України. 25 жовтня… Читати повністю »

Коментарі відсутні 65 переглядів
logo1

Питання поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) в басейні Верхньої Тиси на постійному контролі влади та інших причетних галузей

Проблема засмічення р. Тиса побутовими відходами залишається відкритою і до її остаточного вирішення буде залишатися актуальною. З метою уникнення засмічення водотоків, Закарпатська облдержадміністрація спільно з місцевими органами виконавчої влади, всіма зацікавленими структурами докладає максимум зусиль для вирішення цього питання, внаслідок чого поступово вдосконалюється система поводження з побутовими відходами на території області. Зокрема, з метою зменшення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 55 переглядів
1.10.meeting UA_RO

Розпочалась зустріч українсько-румунської Робочої групи з проблем р. Тиса та її приток

Сьогодні розпочалось засідання українсько-румунської Робочої групи з проблем р.Тиса та її приток у м. Ізмаїл на виконання протоколу ІХ наради Уповноважених Урядів з виконання Угоди між Урядом України і Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах. У рамках зустрічі заплановано розглянути та узгодити «Комплексну схему стабілізації русла р. Тиса на спільній… Читати повністю »

Коментарі відсутні 82 перегляди
collage_ 240_10

Проведення пробних пусків пересувних насосних станцій в Мукачівському МУВГ

На виконання календарного плану по підготовці об’єктів, споруд і механізмів до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років працівниками Мукачівського МУВГ проведено підготовку та перевірку технічного стану наявних в управлінні пересувних водовідливних засобів та пересувних насосних станцій: перевірено комплектність пересувних НС, обстежено цілісність всмоктуючих шлангів і напірних рукавів, проведено зарядку акумуляторів, заміряно рівень масла та здійснено… Читати повністю »

Коментарі відсутні 86 переглядів

Асоціація пенсіонерів Верхнє – Тисайської Дирекції водного господарства відвідала Виноградівське МУВГ

20 вересня у рамках навчальної поїздки до Виноградівського міжрайонного управління водного господарства прибула Асоціація пенсіонерів Верхнє – Тисайської Дирекції водного господарства для ознайомлення з підвідомчою територією Виноградівського МУВГ та його співробітниками. Дана поїздка організовувалась за підтримки Товариства імені Ракоці. В рамках цього заходу угорських колег було ознайомлено з територією бази управління, під час ознайомлення начальник… Читати повністю »

Коментарі відсутні 85 переглядів
IMG_20180920_141742

Спеціалісти Тячівського МУВГ взяли участь в громадських слуханнях

20 вересня пототочного року в селі Терново Тячівського району відбулися громадські слухання, щодо узгодження Генерального плану села Терново. На слухання були запрошені представники всіх зацікавлених установ та організацій. Зокрема, Тячівське МУВГ представляли заступник начальника Шобей Олександра та начальник відділу водних ресурсів та диспетчерської служби Рогач Йосип. Під час обговорення проблемних питань представниками Тячівського МУВГ було… Читати повністю »

Коментарі відсутні 79 переглядів
logo1

Відбулась ХХІІ нарада Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах

Протягом 10-13 вересня 2018 року в угорському місті Шіофок відбулась ХХІІ нарада Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. Українську делегацію очолювала голова Держводагентства України, Уповноважений Уряду України Овчаренко Ірина, угорську – голова Департаменту з управління річковими басейнами Міністерства внутрішніх справ Угорщини Ковач Петер. У зустрічі взяла участь також делегація… Читати повністю »