Новини

Коментарі відсутні 16 переглядів
0

Готуємося до святкування міжнародного Дня Дунаю-2018

Дата проведення: 30 червня 2018 р. Місце проведення: с.Квасово, Берегівський район, Закарпатська область День Дунаю http://www.danubeday.org/ є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай www.icpdr.org. Починаючи з 2007 року, День Дунаю в Україні святкують під назвою «Тиса – молодша сестра… Читати повністю »

Коментарі відсутні 31 перегляд
1

В Берегівському МУВГ призначено нового керівника

Згідно наказу Державного агентства водних ресурсів України № 134-ОС від 08.06.2018, виконання обов’язків начальника Берегівського МУВГ покладено на Скраля Петра Івановича. До цього призначення він працював начальником Іршавської експлуатаційної дільниці, начальником Мукачівського МУВГ. Скраль Петро Іванович досвідчений спеціаліст в галузі водного господарства, досвід роботи складає понад 23 роки. Свій професіоналізм він неодноразово показував під час… Читати повністю »

Коментарі відсутні 31 перегляд
0

Улаштування бутобетонної підпірної стінки правого берега струмка “Форенців потік” в с.Пасіка Свалявського району

Відповідно до розпорядження голови Сусківської сільської ради від 24 квітня 2018 року створено робочу комісію в складі працівників та депутатів Сусківської с/ради, представників Мукачівського МУВГ щодо виїзду та обстеження русла струмка «Форенців потік» біля будинку № 185 в селі Пасіка на предмет ерозії берегів потічка для забезпечення захисту від підтоплення дворогосподарств та сільгоспугідь мешканців с.Пасіки.

Коментарі відсутні 43 перегляди
2

Відбулась зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини

У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 12 – 14 червня 2018 року на території України відбулася планова зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. В рамках зустрічі було підготовлено проект протоколу ХХІІ наради Уповноважених Урядів Сторін, яку планується провести… Читати повністю »

Коментарі відсутні 55 переглядів
0

Упорядкування природного джерела в с.Щасливе Мукачівського району

Відповідно до плану упорядкування природних питних джерел в І півріччі 2018 року працівниками управління в червні відновлено ще одне джерело в с.Щасливе урочище «Серенчівці» Мукачівського району. Проведено ряд робіт з благоустрою

Коментарі відсутні 45 переглядів
3

Реконструкція водовідвідних каналів в смт.Батьово Берегівського району

В рамках виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 рр., після укладення договору між Берегівським МУВГ та Батівською селищною радою, працівниками управління було розпочато виконання робіт згідно проекту «Реконструкція водовідвідних каналів для захисту від підтоплення смт.Батьово Берегівського району». Метою виконання даних заходів є збільшення… Читати повністю »

Коментарі відсутні 54 перегляди
3

Виконання доглядових робіт дільницями Виноградівського міжрайонного управління водного господарства

З метою ефективної експлуатації міжгосподарської мережі та на виконання плану ремонтно доглядових робіт  дільницями  Виноградівського  МУВГ  проводяться роботи  по обкошуванню (вручну та механізмами) дамб і каналів від трав’яної рослинності. Одним із найбільш важливих об’ємів робіт є обкошування відкосів дамб,  територій насосних станцій. З початку періоду окошення та вирубки зусиллями оглядачів гідротехнічних об’єктів Виноградівського міжрайонного управління водного… Читати повністю »

Коментарі відсутні 59 переглядів
0

Виконання експлуатаційних заходів з обкошування дамб річок та каналів працівниками Мукачівського МУВГ

На виконання наказів Держводагентства України  від 01.03.2018 р. № 23-Б та БУВР Тиси від 30.03.2018 року № 15-АГ «Про основні заходи із забезпечення працездатності водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2018 році», наказу Мукачівського МУВГ від 05.04.2018 року № 67 для забезпечення належного утримання і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів в зоні діяльності управління розроблений  план ремонтно-доглядових робіт на… Читати повністю »

Коментарі відсутні 49 переглядів
0

Працівниками Тячівського МУВГ в c. Водиця урочище Добрик облаштовано джерело

Розуміючи важливість збереження та відтворення водних ресурсів, працівники управління дбають про відновлення природних водних джерел.  Це стосується витоків струмків, потічків та окремих джерел, які живлять поверхневі водні артерії. Працівники Рахівської дільниці Тячівського міжрайонного управління водного господарства  провели ряд робіт по облаштуванню природного джерела: -  очищено від замулення джерело; -  встановлено навіс та лоток для витоку… Читати повністю »

Коментарі відсутні 68 переглядів
e0a8873982-1_600x

Угорські водогосподарники: співпраця з українськими колегами є найбільш тісною і продуктивною

Участь у заході взяли фахівці водогосподарської галузі на чолі з Головою  Держводагентства Іриною Овчаренко. Під час навчального туру було відвідано водогосподарські організації Угорщини, що відповідають за впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами, а саме Головне державне управління водного господарства Угорщини, Верхньо-Тисайську, Середньо-Тисайську Дирекції водного господарства та проектно-дослідний інститут ТОВ «Viziterv Environ». Учасникам делегації було представлено… Читати повністю »