Архів 2020

Коментування вимкнено 32 перегляди

Виконання ремонтно-доглядових робіт в зоні діяльності Тячівського МУВГ

На виконання наказу Держводагентства України  від 20.02.2020 р. № 152 «Про основні заходи із забезпечення працездатності водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2020 році», вказівки БУВР Тиси та згідно плану виконання ремонтно-доглядових робіт на 2020, працівниками Тячівського МУВГ проведено ряд експлуатаційних заходів. З метою належного утримання естетичного та санітарного стану ГТС і працездатності міжгосподарських водогосподарських об’єктів та для належного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 69 переглядів

ДОКЛАДНО/ На 9,5-кілометровій дамбі на Виноградівщині кипить робота

Пів року тому на межиріччі річок Тиса і Тур стартував масштабний інфраструктурний проєкт. Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини в серпні 2019 року підписали грантовий контракт.  Джерело інформації: Ungvar Tv

Коментування вимкнено 188 переглядів

Тестування інформаційної системи «Подання звіту про використання води» порталу електронних послуг Держводагентства України

Держводагентством України  за підтримки міжнародних донорів – проєкту TAPAS та Фонду Східна Європа здійснюється розширення можливостей порталу електронних послуг Держводагентства щодо подачі звітності про використання води в електронній формі в частині розробки нового модуля. Наразі розроблено базовий функціонал для подання звітності водокористувачами та розпочинається його тестування. З метою забезпечення ефективної подачі та прийому звітності про… Читати повністю »

Коментування вимкнено 171 перегляд

Полонсько-Кузійський водоспад

Невеличкий водоспад Полонсько-Кузійський знаходиться у заповідному урочищі Кузій Карпатського біосферного заповідника. Він утворений у пригирловій частині струмка Кузій, який стікає зі схилів гори Полонська і спадає з уступу мармуроподібних вапняків. Дістатися до водоспаду можна по  маршруту, який пролягає по мальовничій долині вздовж потоку Кузій через яворово-ясеневі ліси  та букові праліси до високої скелі, яка носить… Читати повністю »

Коментування вимкнено 226 переглядів

Забруднюєш водойми – плати, або модернізуйся

Так вважають народні депутати України, які спільними зусиллями із #ВоднимиНормотворцями Держводагентства та Мінфіном розробили проєкт Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання зменшення скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти». Тож, маємо гарну новину для водної спільноти та еко-активістів, у Верховній Раді 27 травня зареєстровано відповідний законопроєкт № 3543, який спрямований на стимулювання… Читати повністю »

Коментування вимкнено 102 перегляди

Проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту в БУВР Тиси та підвідомчих організацій

Згідно наказу начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса 28 травня 2020 року було проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту за темою «Дії органів управління та сил цивільного захисту підприємства у разі виникнення аварійних і надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водним фактором». Мета навчання: – оцінити повноту та реальність Планів заходів міжрайонних управлінь водного… Читати повністю »

Коментування вимкнено 117 переглядів

Захист Затисянщини від паводкових вод річки Тиси спільними зусиллями України та ЄС

У минулому році Басейнове управління водних ресурсів річки Тиси (БУВР Тиси) та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали Грантовий контракт для впровадження інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Стартовий… Читати повністю »

Коментування вимкнено 156 переглядів

Продовжуються роботи по захисту від паводків на Виноградівщині (відео)

У ці весняні дні продовжуються розпочаті в кінці 2019 року будівельні роботи з реконструкції лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетеня Виноградівського району. Ці роботи проводяться в рамках впровадження спільного українсько-угорського інфраструктурного проєкту «Зміцнення тарнскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» (SAFETISZA). Будівельні… Читати повністю »

Коментування вимкнено 1 перегляд

Увага! Конкурс!

До Дня Дунаю, який вже традиційно відзначаємо у кінці червня, БУВР Тиси разом з співорганізаторами оголошує творчий конкурс для школярів екологічного спрямування «Тиса-молодша сестра Дунаю». Всі ми, жителі Закарпаття, проживаємо в басейні річки Тиси, а хтось і безпосередньо на березі самої Тиси або однієї з її приток та численних струмків, що несуть свої води до далекого Дунаю…. Читати повністю »

Коментування вимкнено 133 перегляди

Ремонтно-доглядові роботи в зоні діяльності Ужгородського МУВГ

Профілактично-налагоджувальною дільницею Ужгородського МУВГ проводяться налагоджувальні та ремонтні роботи по механічному обладнанню , електрообладнанню насосної станції № 21-БОС с. Соловка. Заміна ізолятора на підстанції ТМ 1600/35/0,4. Замір опору заземлення та грозозахисту , перехідний опір та питомий опір грунту, опір ізоляції силових кабельних ліній, електропроводки, електроустановок, електричних апаратів, вторинні кола та електрообладнання. Також проводились роботи дільницею… Читати повністю »