Архів 2020

Коментування вимкнено 47 переглядів

Відбулася Технічна нарада щодо проведення робіт з реконструкції дамби р.Тиса в рамках проєкту SAFETISZA

20 жовтня 2020 року в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса з гідно з планом робіт була проведена Технічна нарада щодо виконання будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція лівобережної дамби р.Тиса на ділянці с.Теково – с.Гетиня Виноградівського району Закарпатської області. Реконструкція дамби та гідротехнічних споруд виконується в рамках реалізації інфраструктурного проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами… Читати повністю »

Коментування вимкнено 102 перегляди

Інформація щодо ситуації забрудненням річки Уж в межах міста Ужгород

У вечері 21 жовтня в соціальній мережі Фейсбук, Твіттер та регіональних засобах масової інформації з’явилася численні фотоматеріали та інформація про забруднення річки Уж в межах міста Ужгород. Жителі Ужгорода спостерігали на поверхні водного дзеркала р. Уж рух окремих плям маслянистого кольору вниз за течією річки. Фахівці лабораторії моніторингу вод БУВР Тиси спільно з працівниками Ужгородського… Читати повністю »

Коментування вимкнено 16 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 21 жовтня 2020 року

З 14 по 21 жовтня на території області утримувалась  хмарна з проясненням погода, спостерігались дощі 1-14 мм, найбільш інтенсивні – 14.09 в західних та центральних районах 15-36 мм, на високогір’ї мокрий сніг з дощем та сніг. На початку тижня, у наслідок дощів, на річках центральної та західної частини відмічались підвищення рівнів води на 0,3-1,2 м,… Читати повністю »

Коментування вимкнено 42 перегляди

Підготовка до осінньо-зимового переоду станцій системи АІВС “Тиса”

Одним з напрямків діяльності БУВР Тиси є забезпечення надійності функціонування спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи моніторингу паводкової ситуації АІВС – “Тиса”. Основними елементами системи є автоматизовані вимірювальні станції. Саме гідрологічні та метеорологічні  показники станцій використовуються для складання оперативних прогнозів. Станції розташовані на берегах річок і піддаються несприятливим метеорологічним впливам, тому їх  відповідне утримання і належний… Читати повністю »

Коментування вимкнено 46 переглядів

Школярі міста Виноградів долучилися до програми «Зелена школа»

У понеділок, 19 жовтня, у Виноградівській гімназії відбувся екотренінг освітньої програми «Зелена школа», яка проходить в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)». Експерт проєкту, заступник начальника БУВР Тиси Едуард Осійський розповів школярам про реалізацію проєкту SAFETISZA (Безпечна Тиса)… Читати повністю »

Коментування вимкнено 43 перегляди

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 13 жовтня 2020 року

За період з 07 по 13 жовтня по області утримувалась перемінлива погода. На початку тижня спостерігались  помірні дощі 1-9 мм, окремі грози. На річках відбувались зниження рівнів води. 09-12.10 – утримувалась тепла, без опадів погода. Наприкінці тижня – зниження температури, спостерігались дощі 10 – 25мм, місцями до 33мм, на високогір”ї – мокрий сніг. На річках… Читати повністю »

Коментування вимкнено 50 переглядів

Завершення робіт на правобережній дамбі р. Тиса в районі міста Чоп у 2020 році.

Відповідно до затвердженої міської цільової Програми підтримання в належному стані правобережної дамби р. Тиса в районі міста Чоп на 2020-2022 роки та з метою підтримання сприятливого екологічного стану захисної дамби Ужгородське міжрайонне управління водного господарства виконало роботи передбачені у вищезазначеній програмі на 2020 рік. А саме: обкошування трав’яної рослинності та чагарнику косаркою на базі трактору… Читати повністю »

Коментування вимкнено 92 перегляди

Тячівське міжрайонне управління водного господарства виконує роботи згідно Регіональної програми

В місті Тячів виконані роботи по розчистці русла потічка Матіос, довжиною 250м, з метою покращення естетичного стану потічка та з метою збільшення пропускної здатності, під час можливих паводків та повеней. Тячівське міжрайонне управління водного господарства заключило договір з Тячівською міською радою, на виконання робіт, згідно проектно-кошторисної документації, розчистка русла потічка Матіос у місті Тячів, Закарпатської… Читати повністю »

Коментування вимкнено 97 переглядів

Працівники Берегівського МУВГ продовжують ремонтно-доглядові на гідротехнічних спорудах

Оглядачами гідротехнічних споруд Берегівського МУВГ продовжуються роботи над виконанням заходів з експлуатації гідротехнічних споруд, відповідно до затверджених планів ремонтно-доглядових робіт Зокрема, в вересні місяці, силами оглядачів Берегівської дільниці було виконано роботи пов’язані з покращенням технічного стану та приведенням в належний естетичний вигляд гідротехнічних споруд, в зоні діяльності управління, також здійснено: -обкошування від травянистої рослинності та… Читати повністю »

Коментування вимкнено 47 переглядів

Інформація про водогосподарську ситуацію в басейні р.Тиса на 07 жовтня 2020 року

За період з 01 по 07 жовтня по області утримувалась хмарна погода, спостерігались дощі 3-14 мм, більш інтенсивні 30.09-02.10 та 05-06.10 до 27-34 мм. На річках спостерігалось коливання рівнів води, у період більш інтенсивних опадів підвищення рівня води на 0,5-0,8 м, в межах корінних берегів. Гідрологічна ситуація контрольована. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від… Читати повністю »