Відкрите акціонерне товариство “Мукачівська ПМК-77”

Мукачівська пересувна механізована колона №77 організована в травні 1946 року як Закарпатське будівельно-монтажне управління для виконання робіт по проектуванню, будівництву і монтажу водогосподарських споруд в області.

В 1996 році на виконання Наказу РВ ФДМУ створено відкрите акціонерне товариство ВАТ “Мукачівська ПМК-77”.

За 50 років діяльності ПМК проведено осушення на площі понад 90 тис.га, побудовано зрошення площі близько 4500 га із застосуванням сучасної техніки. Для функціонування цих систем побудовано понад 2 тис. гідротехнічних споруд, 43 км ліній електропередач, понад 250 км водозахисних дамб, 180 км берегоукріплення, майже 3 тис.км відкритих каналів, близько 100 га водойм тощо.

Організаційна структура ВАТ “Мукачівська ПМК-77”

Виробнича структура ВАТ “Мукачівська ПМК-77” складається із:

  • трьох будівельних дільниць;
  • реммайстерні;
  • адмінкорпусу.

Товариство дочірніх підприємств, філій та представництв не має.

Діяльність ВАТ “Мукачівська ПМК-77”

Основним напрямком діяльності ВАТ “Мукачівська ПМК-77” є водогосподарське будівництво. Фронт робіт у цій галузі досить широкий, оскільки руйнування дамб, доріг, берегів річок паводками в Закарпатській області носить систематичний характер. Так, у ліквідації наслідків катастрофічних паводків 1998 та 2001 років підприємство брало активну участь.

ВАТ “Мукачівська ПМК-77” здатна виконувати роботи по будівництву об’єктів промислово-цивільного призначення. В минулі роки було побудовано декілька житлових будинків, міждержавний центр прогнозування паводків. В даний час ведуться роботи по будівництву полігона твердих побутових відходів для м. Мукачево. Підприємство має можливість будувати водопроводи із стальних та пластмасових труб, а також газопроводи. Для виконання цих робіт ВАТ “Мукачівська ПМК-77” придбала в інституті ім. Патона спеціальну зварювальну установку. Товариство має в наявності дипломованих зварювальників, стенд для ізоляції стальних труб і всю необхідну техніку та засоби.

На балансі ВАТ “Мукачівська ПМК-77” є 13 бульдозерів Т-130, 10 одиниць екскаваторів різних моделей, 6 автомобільних і тракторних кранів різної вантажопідйомності, 3 трактори К-700, автобуси та автомобілі. Для обслуговування цієї техніки ВАТ “Мукачівська ПМК-77” має 10 автореммайстерень із сучасною базою для здійснення будь-якого виду ремонту.

Виробничий та кадровий потенціал ВАТ “Мукачівська ПМК-77” дозволяє як мінімум вдвічі збільшити обсяг виконуваних робіт при умові стабільного фінансування. Подальший ріст виробництва можливий за умови поновлення техніки на більш сучасну та економну.

Оскільки ПМК-77 налаштована на виконання великих обсягів земельних та інших робіт, замовником яких виступають бюджетні установи різних рівнів, то більшість проблем виникає саме через труднощі з розрахунками за виконані роботи.

Частка надання послуг юридичним та фізичним особам складає трохи більше 10 відсотків, що істотно не впливає на фінансовий стан товариства.

Отже, ВАТ “Мукачівська ПМК-77” спроможна в стислі строки значно наростити обсяги будівельно-монтажних робіт і забезпечити їх якісне виконання в найкоротші терміни.