В межах виконання Угоди між Урядами України і Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах 25-26 жовтня 2006 року відбулась зустріч Робочої групи з протипаводкового захисту на території Словаччини.

25-26 жовтня 2006 року відбулась зустріч Робочої групи з протипаводкового захисту з оглядом гідротехнічних споруд відповідно до Робочої програми на 2006 рік в межах виконання Угоди між Урядами України і Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах.

Українську делегацію очолював керівник робочої групи з протипаводкового захисту Кисіль Олег, головний інженер Закарпатського облводгоспу, словацьку – керівник робочої групи Маріан Міщик, головний інженер Словацького водогосподарського державного підприємства, м. Кошіце.

В зустрічі взяли участь також спеціалісти Управління басейну р. Бодрог, м. Требішов, управління басейну р.Лаборець, м. Михаловці та спеціалісти Закарпатського облводгоспу.

Робоча група здійснила спільний осінній огляд протипаводкових гідротехнічних споруд на словацькій території, зокрема:

  • насосна станція “Павловце над Угом” (басейн р.Лаборець)

  • насосна станція “Чічаровце” (басейн р.Латориця)

  • насосна станція “Птрукша” (басейн р.Латориця)

  • правобережна дамба р.Тиса (словацько-український кордон)

  • правобережна дамба р. Латориця (словацько-український кордон)

    ( пам’ятник ДРУЖБИ, побудований 1963 року на згадку про радянсько-словацьке співробітництво на прикордонних водах, в місці, де сходяться українська і словацька дамби на р. Латориця)

  • насосна станція “Стреда над Бодрогом” (басейн р.Бодрог)
  • насосна станція “Стретавка” (басейн р.Уж- Лаборець)
  • насосна станція “Велке Рашковце” (басейн р.Лаборець)

  • сухий акумулюючий протипаводковий польдер “Беша”.

    Протягом огляду члени української робочої групи ознайомились з технічним станом протипаводкових гідротехнічних споруд та з автоматизацією насосних станцій на території басейнів річок Лаборець, Латориця і Бодрог.

    Сторони констатували, що стан оглянутих гідротехнічних споруд є задовільним і вони спроможні в подальшому забезпечувати захист населення і прикордонних територій від шкідливої дії вод.

    За результатами зустрічі 26 жовтня 2006 року в м. Михаловці керівники Робочих груп підписали Пам’ятну записку.

    239 переглядів