12-13 жовтня 2006 року була проведена зустріч Робочої групи з проблем гідрографічного басейну р.Тиса в Румунії.
12-13 жовтня 2006 року відбулась зустріч Робочих груп з проблем гідротехнічного басейну р. Тиса з оглядом гідротехнічних споруд відповідно до Робочої програми на 2006 рік в межах реалізації Угоди між Урядами України та Румунії про співробітництво у галузі водного господарства на прикордонних водах.
Українську делегацію очолював головний інженер Закарпатського облводгоспу Кисіль Олег, румунську – керівник Робочої групи Раду Фаркаш. В зустрічі також взяли участь спеціалісти Водного управління Сомеш-Тиса, Національної Адміністраціії “Води Румунії” та спеціалісти Закарпатського облводгоспу.
Робочі групи провели спільний осінній огляд гідротехнічних споруд та берегових ліній р. Тиси на українській території (Виноградівський, Тячівський і Рухівський райони).
На українській території було оглянуто наступні ділянки:
1) Лівобережна дамба р.Тиса на території Виноградівського р-ну;
2) Меліоративні канали “Юлівецький”, “Тарна Маре” та р. Холт на пункті переходу держкордону в с. Хижа Виноградівського р-ну;
3) Будівництво правобережної дамби р.Тиса, м. Тячів;
4) Розчистка русла р. Тиса в зоні історичного мосту Сігет-Солотвино;
5) Берегоукріплювальні роботи на р. Тиса в смт. Великий Бичків;
6) Стан русла р. Тиса в районі с.Ділове та берегоукріплення р.Тиса в м. Рахів.
Крім того, протягом зустрічі обговорювались питання про стан виконання гідротехнічних робіт, запланованих на 2006 рік, а також питання обміну гідрологічною і метеорологічною інформацією, даними витрат води, оцінки якості води на прикордонних ділянках р.Тиса.
В результаті, обидві Сторони констатували, що стан гідротехнічних споруд в цілому є задовільним і вони здатні виконувати протипаводковий захист прикордонних територій і населення по обидва боки українсько-румунського держкордону. Зауважень і претензій щодо взаємного обміну гідрометеорологічними даними з боку Сторін також не було.
Обидві Сторони погодили, що Протокол зустрічі Робочої групи з проблем гідротехнічного басейну р. Тиса буде підписано в ході аналогічної зустрічі, яка відбудеться 19-20 жовтня на території Румунії в м. Бая Маре.