13-14 вересня 2006 року відбувся спільний огляд українсько-угорської прикордонної ділянки русла р. Тиса.
13-14 вересня 2006 року українська делегація в складі начальника Закарпатського облводгоспу Чіпака В.П., головного інженера Кисіля О.А., начальника відділу протипаводкового захисту Мірочник Т.Н., начальника відділу міжнародного співробітництва Скраль М.І., начальника Виноградівського МУВГ Сантая В.В., начальника Берегівського МУВГ Козлюка М.Ф. і головного інженера Ужгородського МУВГ Морського В.І. взяла участь у щорічному огляді прикордонних ділянок русла р. Тиси відповідно до планів роботи в рамках міжурядової Угоди між Урядами України та Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах. В огляді також брали участь керівники Верхнє-Тисайської дирекції охорони довкілля і водних справ Угорської Республіки Боднар Гашпар і Водогосподарського басейнового управління Бодрогу і Горнаду Словацької Республіки Владімір Кундрат.
Огляд р. Тиси відбувався вздовж двох ділянок українсько-угорського кордону:
На угорській території:
На ділянці угорсько -словацького кордону:
Огляд здійснено на протязі більше 100 км. по річці Тиса.
Під час огляду спеціалісти-водники здійснили оцінку стану русла р.Тиси, гідротехнічних споруд, ведення берегоукріплюючих робіт як на українських, так і угорських ділянках р.Тиси. Уточнювались місця, де необхідно зробити очистку від дерев’яної рослинності, та де потрібно проводити берегоукріплюючі роботи. Зокрема, зверталась увага на необхідність розчистки правого берега р.Тиси в районі с. Яворово, Ужгородського району.
Позитивно потрібно відмітити роботу Виноградівського, Берегівського і Ужгородського міжрайонних управлінь водного господарства, які встановили кілометрові знаки майже по всій довжині правого берегу р. Тиси, про що приємно відзначили угорські колеги.
В результаті проведеного огляду керівники водогосподарських організацій трьох країн відмітили важливість проведення таких щорічних оглядів, оскільки вони допомагають врегулювати спільні проблеми на ділянках прикордонної ріки.
Відповідно до міжурядових Угод з питань водного господарства на прикордонних водах водогосподарські організації зобов’язані виконувати все необхідне, щоб не допускати зміни русла ріки, всі будівельні роботи, які ведуться у прикордонній зоні повинні бути узгоджені всіма прикордонними державами.