Робочий візит 07.04.2006 р. Президента України в Закарпатську область
7 квітня Президент України Віктор Ющенко в рамках робочої поїздки до Закарпатської області вперше в історії водного господарства Закарпаття ознайомився з гідротехнічними об’єктами Закарпатського облводгоспу, розташованими в районі міста Чоп і станом здійснення протипаводкових заходів в останні роки в області. Голова Державного комітету водного господарства Василь Сташук поінформував про виконання протипаводкових заходів у Закарпатській області. Зокрема, за період 2002-2005 років в області було побудовано 39,1 км захисних дамб, 18,6 км берегоукріплень, на що з державного бюджету витрачено коштів в сумі 46,4 млн грн. Голова комітету розповів, що нещодавно, 13 лютого 2006 року була затверджена нова редакція Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиса у Закарпатській області на 2006-2015 роки. Реалізація усього комплексу противопаводкових заходів, передбачених Програмою на період до 2015 року, повинна забезпечити захист від шкідливої дії паводкових вод 500 населених пунктів, 2600 виробничих об’єктів та 200 тис. гектарів сільськогосподарських угідь області.
Законом України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” на реалізацію заходів Програми передбачено 70,9 млн. гривень. Мобілізуючи необхідну організаційну та виробничу структуру Закарпатського облводгоспу, а саме п’ять міжрайонні управління водного господарства, три спеціалізовані будівельні організації та Дирекцію будівництва водогосподарських об’єктів у Закарпатській області Державна програма буде здійснена успішно.
Також Віктор Ющенко оглянув насосну станцію №1 Берегівської меліоративної системи системи у селі Червоне, де начальник Закарпатського облводгоспу Володимир Чіпак поінформував Главу держави про роботу і експлуатаційні характеристики насосної станції, її стратегічну функцію при перекачуванні повеневого стоку, ознайомив з стендовими матеріалами, на яких представлено діяльність облводгоспу і його структурних підрозділів.
Віктор Андрійович дуже цікавився надійністю захисту м.Чоп, а також вартістю будівельних робіт, на що начальник облводгоспу звернув увагу Президента, що м.Чоп знаходиться під захистом протипаводкових дамб зі сторони рік Тиса і Латориця, і важливо, щоб ці захисні споруди мали високу надійність. Щодо вартості робіт начальник поінформував Президента, що вартість 1 км реконструкції дамби у 2005 році склала 1 млн. грн., тобто один погонний метр – тисяча гривень. Враховуючи стратегічне значення для України безпеки міста Чоп, Президент дав доручення забезпечити в 2006 році будівництво 18 км. дамби, що гарантовано дозволить захистити м. Чоп і 7 прилеглих населених пунктів.