Демонтаж греблі на Боржаві та інші профілатничні роботи

З метою підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та згідно  наказу БУВР Тиси № 28 від 08.07.14 р. в Берегівському МУВГ створена  комісія для координації і контролю питань з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період та розроблений і затверджений календарний план підготовки  об’єктів, споруд і механізмів до сталого функціонування та визначення строків та відповідальних осіб.

Особлива увага була приділена підготовці гідротехнічних споруд до осінньо-зимового періоду. Так, 13 листопада, згідно правил технічної експлуатації було здійснено демонтаж греблі на р.Боржава (ПК 47+50) в с.Боржава. Роботи проводились оглядачами гідротехнічних споруд Берегівської дільниці під контролем інженерно-технічних працівників.

Проведено  підготовку шлюза-регулятора на каналі Верке (ПК 0+20) до експлуатації в зимовий період та ряд профілактичних робіт на водовипускних спорудах в дамбах річок Боржава та Тиса.

Також, згідно календарного плану здійснено заміну води на тосол в системі охолодження, утеплення двигунів механізмів, підвищення щільності електроліту в акумуляторних батареях, повірка та доливка мастил, проводиться ремонт пересувної СНП50/80.

В управлінні й надалі планується проводити роботи по підготовці об’єктів, споруд згідно календарного плану.

 

Берегівське  МУВГ

 

Поділитись: