Виконання доглядових робіт Виноградівським МУВГ за травень місяць

Протягом травня поточного року працівники Виноградівського МУВГ для забезпечення ефективної роботи меліоративних систем та відповідно до завдань Державного агентства водних ресурсів України виконали сезонні роботи, згідно затвердженого плану ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській мережі,  по обкошуванню дамб, каналів, території бази управління та відомчих садиб.

Станом на сьогодні оглядачами гідротехнічних споруд були виконані такі роботи:

  • дільницею Гірських річок обкошено дамбу р.Тиса в районі с.Крива, правобережну дамбу р.Тиса урочище «Козарі» м.Хуст, р.Хустець та р.Помийниця;

  • Сальвінською дільницею проведено роботи на правобережній дамбі р.Тиса, дамби р.Сальва, магістральних каналів Карачинський та Вербовець;

  • Батарською дільницею виконано обкошування лівобережної дамби р.Тиса, дамби магістральних каналів «Новий Батар» та «Старий Батар», «Паладь» та канали Великий Єгер, К-1 ГД, 1-1 ГД.

Загалом окошено 121,7 км, що становить 148,5 га.

Також були проведені роботи по ремонту ГТС в кількості 60 шт., та очистці від наносів (трубчастих переїздів та гирл дренажних колекторів) в кількості 12 шт. Побілено 70 пікетажних стовпчиків, приведено у належний стан 2 рейкові гідропости.

Проводилось гідрогеолого-меліоративне обстеження на площі 26,362 тис.га., заміри витрат води та заміри на режимно-спостереджувальній мережі в кількості 1535 замірів.

Роботи проводились з дотриманням вимог техніки безпеки.

Виноградівське МУВГ

77 переглядів