Придбано додаткове обладнання для експлуатаційних робіт

У вересні 2021 року Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса за технічної допомоги Європейського Союзу в рамках реалізації проекту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» оновило основні фонди водогосподарської організації придбавши два сучасні трактори типу МТЗ 892 та причіп.

Також, згідно з планом заходів проєкту придбано додаткове навісне обладнання для тракторів МТЗ 892, зокрема

– дві сучасні навісні косарки роторні (вертикально-горизонтальні) – К-78М з противагами,

– навісний відвал снігозбиральний (гідроповоротний) – НО-79,

– подрібнювач деревини PL-160.

Вищевказане обладнання сумісне з тракторами МТЗ-892 і буде використовуватися для виконання якісних експлуатаційних заходів на реконструйованій лівобережній дамбі річки Тиса на ділянці між селами Теково і Гетеня та інших гідротехнічних споруд в зоні діяльності Виноградівського міжрайонного управління водного господарства на території об’єднаного Берегівського району.

 

Довідка.

Проєкт SAFETISZA нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Проєкт співфінансується Європейським Союзом.

Більше про проєкт: https://safetisza.buvrtysa.gov.ua/,  https://www.facebook.com/Safetisza/https://twitter.com/safetisza.

Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc.

 

 

 

Поділитись: