Захаращене староріччя і зарослий ставок в Боздоському парку міста Ужгород (фото)

На численні прохання публікуємо фото сучасного стану русла староріччя річки Уж та ставка в парку Боздоський. Один із заходів проєкту FloodUZH, а саме розробка технічко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області» передбачає розчистку і обводнення цих водних об’єктів, цим самим ми покращимо екологічний стан парку і приведемо цю територію до її статусу – об’єкта садово-паркового мистецтва. У результаті парк може стати багатопрофільним рекреаційним об’єктом, призначеним для відпочинку місцевих мешканців та туристів міста.

Довідково.

У 2019 році розпочалося впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Проєкт передбачає придбання і використання сучасних геопросторових даних, розробку гідродинамічних моделей і проєктування гідротехнічної споруди з метою зменшення ризиків паводків у басейні р. Уж та покращення водного режиму у періоди маловоддя в межах міста Ужгород.

Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc

Інформація про проєкт: https://flooduzh.buvrtysa.gov.ua/https://facebook.com/FloodUzh/,

https://twitter.com/flooduzh_

                                                              

Поділитись: