Угорські водники проводять будівельні роботи в рамках проєкту SAFETISZA

Інфраструктурні роботи, які здійснюються в рамках проєкту SAFETISZA «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» на території спільної Батарської меліоративної системи, передбачають реалізацію заходів, що матимуть транскордонний вплив.

На території Угорщини ці роботи включають реконструкцію 6,7 км меліоративних каналів та 6 гідротехнічних споруд, будівництво 3 гідротехнічних споруд, а також будівництво експлуатаційної дороги по гребеню правобережної дамби р. Тур довжиною 5,6 км і реконструкцію Центру протипаводкового захисту в с. Шонкад.

Згідно плану виконання заходів угорський партнер Верхнє-Тисайська Дирекція водних справ провів тендерні процедури і виконує будівельні роботи з реконструкції гідротехнічних споруд на угорській частині території проєкту.

Наразі проводяться роботи з влаштування асфальтового покриття дамби і підготовчі роботи для будівництва розподільчого шлюзу на каналі Паладь.

Довідка.

Проєкт SAFETISZA нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Проєкт співфінансується Європейським Союзом.

Більше про проєкт: https://safetisza.buvrtysa.gov.ua/,  https://www.facebook.com/Safetisza/https://twitter.com/safetisza.

Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc.

 

 

 

Поділитись: