Відбулася чергова робоча зустріч в он-лайн форматі українських і словацьких партнерів проєкту FloodUzh

23 лютого  в режимі он-лайн відбулася чергова зустріч українських та словацьких експертів спільного проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUZH)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

У зустрічі взяли участь експерти партнерських організацій проєкту БУВР Тиси, Словацького водогосподарського управління та Кошицького водогосподарського підприємства.

Експерти інформували один одного про впровадження заходів проєкту на території спільного водозбору р. Уж, обговорили технічні питання, пов’язані з моделюванням зон затоплень та ризиків, наявність необхідних гідрографічних та гідрологічних даних.

Наразі в рамках проєкту FloodUZH завершено топогеодезичні вимірювання р. Уж та її приток, проведено аерофотозйомку басейну р. Уж і розроблено цифрову модель  рельєфу (ЦМР). Ці напрацювання передано підрядній організації для створення 2D гідродинамічної моделі проходження паводків.

Експерти БУВР Тиси інформували про результати першого етапу з проєктування будівництва регулюючої споруди на р. Уж, попередні результати математичного моделювання.

Під час зустрічі експерти обговорили також питання підготовки і подання аналітичних та фінансових звітів, зокрема в систему Interreg+.

Наприкінці робочої зустрічі партнери домовились про обмін даними та результатами досліджень в рамках впровадження спільного проєкту.

 

Довідково.

У 2019 році розпочалося впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Проєкт передбачає придбання і використання сучасних геопросторових даних, розробку гідродинамічних моделей і проєктування гідротехнічної споруди з метою зменшення ризиків паводків у басейні р. Уж та покращення водного режиму у періоди маловоддя в межах міста Ужгород.

Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc

Інформація про проєкт: https://flooduzh.buvrtysa.gov.ua/https://facebook.com/FloodUzh/

https://twitter.com/flooduzh_

 

 

 

Поділитись: