Технічна нарада щодо стану виконання проєктних робіт з влаштування підпірної споруди на р.Уж

17 лютого в режимі он-лайн відбулася чергова робоча технічна нарада експертів щодо обговорення першого етапу розробки технічко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області».

У робочій нараді взяли участь технічні експерти БУВР Тиси, представники підрядної організації ПрАТ «Український головний проектно-розвідувальний та науково-дослідний інститут з меліоративного і водогосподарського будівництва».

Під час наради експерти розглянули запропоновані проєктною організацією варіанти запланованих гідротехнічних споруд в зоні проєктування споруди, можливі їх параметри, узгоджено кінцеві варіанти для подальшого фізичного моделювання, їх роботи як в меженний період, так і при проходженні високих паводків, обговорили попередні результати математичного моделювання проходження паводків різної забезпеченості, стан розробки детального плану території,  а також визначились з  планом подальших заходів з проєктування.

Також експерти домовились про проведення круглого столу у березні цього року з метою представлення попередніх результатів проєктування для зацікавлених організацій, місцевих органів влади, громадськості.

Такі зустрічі є важливим елементом координування обміну та узгодження даних з різних джерел в рамках розробки проєктних матеріалів, що особливо важливо у технічних проєктах.

 

Довідково.

У 2019 році розпочалося впровадження спільного українсько-словацького проєкту «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Проєкт передбачає придбання і використання сучасних геопросторових даних, розробку гідродинамічних моделей і проєктування гідротехнічної споруди з метою зменшення ризиків паводків у басейні р. Уж та покращення водного режиму у періоди маловоддя в межах міста Ужгород.

Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc

Інформація про проєкт: https://flooduzh.buvrtysa.gov.ua/https://facebook.com/FloodUzh/

https://twitter.com/flooduzh_

 

 

 

Поділитись: