Зимові екологічні навчання для дітей у рамках програми «Зелена школа»

Громадська організація “Екосфера”, партнер проєкту “Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні річки Уж” (FloodUZH), який реалізує Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса – “БУВР Тиси”, у січні продовжила впровадження Програми з вивчення річкової екосистеми для молоді середнього шкільного віку м. Ужгорода.

Так, в Ужгородській ЗОШ №6 фахівці ГО «Екосфера» провели Зимову Екошколу для 15 школярів на тему «Піклуймося про нашу річку!» у рамках програми «Зелена школа».  Першого дня школярі дізналися про основи композиції, мобільної відеозйомки, види ракурсів та прийоми у відеозйомці. Теоретичні знання діти застосували на практиці, знімаючи пейзажі на річці Уж. Серед обраних тем: «Річка Уж – окраса обласного центру», «Сміття – ворог для природи», «Життя річки у зимову пору».

Наступного дня дітей ознайомили із професійними програмами для відеомонтажу. Також школярі змонтували відеоролики за допомогою власних смартфонів. Під час монтажу діти використовували матеріал, відзнятий на річці Уж.

В останній день «Зеленої школи» для дітей провели тренінг щодо створення власних вебсайтів та ведення блогу на екологічну тематику. У практичній частині діти обрали власні теми з охорони довкілля та створили вебсайти на основі конструктора. Створені відеоролики та сайти учні опублікують на своїх сторінках у соціальних мережах.

«Зелена школа» – це навчальна програма, яка вчить дітей займатися дослідницькою діяльністю, розвиває творчі здібності, вчить аналізувати, критично мислити, висловлюватися, працювати в команді, вести дискусію, дає розуміння законів природи, взаємозв’язків у природі, і головне – формує свідомі дружні до довкілля поведінкові звички.

В заході приймали участь фахівці компанії PettersonApps, що займається Web and mobile розробкою, а також його підтримало Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

 

Довідково.

Проєкт спільно впроваджують українські партнери – Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса, Ужгородське міжрайонне управління водного господарства (УМУВГ), Управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради; Громадська організація «ЕКОСФЕРА» і словацький партнер – Словацьке водогосподарське підприємство, Банська Штявніца.

Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc

Інформація про проєкт: https://flooduzh.buvrtysa.gov.ua/https://facebook.com/FloodUzh/

https://twitter.com/flooduzh_

 

 

 

Поділитись: