Проєктування регулюючої споруди на річці Уж: проведено он-лайн технічну нараду в рамках проєкту FloodUZH

24 листопада Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса провело в режимі он-лайн робочу технічну нараду щодо розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) «Будівництва регулюючої споруди на р.Уж в м.Ужгород (район Боздоського парку) Закарпатської області» з метою обводнення території під час маловодних періодів та заходів із захисту території міста від затоплення.

У робочій нараді взяли участь технічні експерти БУВР Тиси та представники підрядної організації ПрАТ «Український головний проектно-розвідувальний та науково-дослідний інститут з меліоративного і водогосподарського будівництва».

На технічній нараді учасники обговорили перший етап підготовки ТЕО, зокрема підготовку вихідних даних та розробку детального плану території, Стратегічної екологічної оцінки (СЕО), необхідних для початку проєктних робіт. Також експерти домовились, що попередні пропозиції щодо будівництва споруд на р. Уж та системи протипаводкового захисту міста Ужгород будуть представлені на наступній технічній нараді, на яку будуть запрошені представники Ужгородської міськради та інших зацікавлених сторін.

Спільний українсько-словацький проєкт під назвою «Спільні заходи з попередження природних катастроф у транскордонному басейні р. Уж» (FloodUZH) впроваджується з вересня минулого року в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

 

Довідково.

Проєкт спільно впроваджують українські партнери – Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса, Ужгородське міжрайонне управління водного господарства (УМУВГ), Управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради; Громадська організація «ЕКОСФЕРА» і словацький партнер – Словацьке водогосподарське підприємство, Банська Штявніца.

Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc

Інформація про проєкт: https://flooduzh.buvrtysa.gov.ua/https://facebook.com/FloodUzh/

https://twitter.com/flooduzh_

 

 

 

528 переглядів