У жовтні продовжила свою роботу програма Зелена школа на Затисянщині

Як ми повідомляли раніше, цього року в рамках реалізації проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)» розпочалося впровадження еколого-освітніх заходів програми “Зелена школа”, учасниками якої є школярі загальноосвітніх шкіл цільової території проєкту у Виноградівському районі.

Крім інфраструктурних будівельних робіт з реконструкції дамби та гідротехнічних споруд, Проєкт приділяє велике значення підвищенню екологічної свідомості підростаючої молоді. Навчання передбачають дослідження річки, спостереження за птахами, тренінги з поводження відходами, фотографування.

У жовтні експерти Громадської організації «ЕКОСФЕРА» продовжили проведення еколого-освітніх заходів на території проєкту. У заняттях «Зеленої школи» взяли активну участь школярі 4-х та 6-х класів загальноосвітніх шкіл у с. Хижа та с. Новоселиця Виноградівського району.

Довідка.

Проєкт SAFETISZA нагороджений грантом Європейського Союзу в рамках впровадження Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Більше про проєкт: https://safetisza.buvrtysa.gov.ua/,  https://www.facebook.com/Safetisza/https://twitter.com/safetisza.

Більше про Програму: https://huskroua-cbc.eu/,  https://www.facebook.com/huskroua.cbc.

 

 

 

Поділитись: